Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - joojo, to je ono.... :( Já jsem taky studovala odborné weby a někteří se s tím léčí třeba 3 roky, třeba rok v kuse berou ATB, atd. Mě Mudr řekla, že nemám protilátky proti chornickým mrškám, ale jen akutní (laicky řečeno), takže je to zatím v počátku a mělo by se to snadněji léčit. No uvidíme, předepsaný Klacid na tom webu kritizovali, že nepomáhá :( Sestřenka měla jiný druh chlam. a léčila to 8 měsíců a pak s tím sekla, přešla na bylinky a hned jí bylo líp. Otázka je, jestli ty mchy fakt zmizely, nebo se jí projeví třeba za rok někde v játrech, ledvinách, atd. :-x No nic, beru to tak , že aspoň něco pozitivního na mě je :-D ( ikdyž jsou to pitomý krevní testy :-D :-D :-D :-D )
Odpovědět
blani: Tak ty pilule kombinuj s bylinkama, tím nic napokazíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, Monča má pravdu.....bylinkama nic nezkazíš, pokud víš které užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kam jste se všechny ztratily? Třeba Majky naše pracovnice tady dnes vůbec neni :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my teda jdeme na vycházku..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, Majky, měla šílenou migrénu, tak udělal to nejnutnější a šla domů spinkat
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši, tak to jí fakt nezávidim...... pozdravuj jí a ať jí to brzy přejde..... :-( :-( :-( :-( A díky za info.... ;-) Nakonec jsme ven nešli... děda si pro malého přišel a šel s nim na vycházku....tak sem si dala svačinku a válim se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se taky válela, ale musí do města a pak uklízet :-( Máme doma bordel, jsme te´d neměla na nic náladu, tak to musím dát trochu do pořádku. A musím vymyslet, co o víkendu uvařit.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak o vaření mi nemluv.... taky už mi došla fantazie...a když se zeptam, co chtějí k obědu, tak řeknou, nám je to jedno..... Asi udělám na so a ne.... bramborový knedlík a peřené vepřové na houbach :-)
Odpovědět
marketas: Ty nepřijedeš na srazík se Zuzou?
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, ne, nepřijedu, do poslední chvíle jsem nevěděla, co bude s tou mou prací a nějak to na mě celé padalo a taky bych se bála jet vlakem sama v noci, víš?! Moc mě to mrzí, ráda bych Vás viděla! Kdybych měla auto, je to jiný, ale já se fakt bojím
Odpovědět
Profilova fotka
Ferinka j otevřená na dva prsty, tak bude brzy miminko dalšíííííííííííí Tipuji to na kluka ;-) Mějte se krásně, papa možná v neděli ahoj všem a pěkný víkend
Odpovědět
Článek se načítá
Takže pokud to chápu dobře, tak nic. Dobrá. Ferince držím palce. I když já byla otevřená na tři prsty týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou já taky byla otevřená na 2 prsty týden...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kdyby mi neodtekla hlenová zátka, tak jsem to ani nevěděla, že jsem otevřená, protože jsem samo frčela do porodky a z ní mě poslali domů, že to ještě na porod nevypadá....a taky že ne.....až za týden :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
každopádně držím Féri palce, ať to jde rychle a jsou oba zdraví.....taky tipuju kluka ;-)
Odpovědět
len: no tak to u mě na porod vypadalo, ale už tak se mi obě děti narodily o měsíc dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já vesele přenášela 11 dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já byla na 3 prsty ani ne dvě hodiny :-D
Odpovědět
beru: Ale já neměla žádný problémy. Nic. Prostě jsem se začala otvírat moc brzy a i hrdlo jsem měla, no vlastně neměla. To byl důvod, proč jsem měla ležet ;-)
Odpovědět
Aha, takže tady nic ...................................... to to ale rychle vyšumělo. ]-(
Odpovědět
Ahoj, přeji všem hezký víkend. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky, máme nakrmeno, tak snad usneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám spoustu novinek po ránu a tady zase není nikdo, komu bych je napsala Ferinka je v porodnici: Ahoj, tak ve 3 mi začaly kontra po 9 min., tak jsem vydržela do 6.15 odkdy jsou cca po 5 min a vyrazili jsme. Jsem po monitoru a ležím na oddělení a rozdýchávám, protože na sálech je narváno, jako vcelé porodnici. zatím je to OK, pak se ozvu. Kačka
Odpovědět
beru: Tak to Ferince držím palčeky, aby už miminko měla brzy v náručí ;-) Jinak přeji hezký den, hlavně Zuzce a vyprdni se na všechno ostatní Zuzi.
Odpovědět
Dobré ráno,já bych si taky tipla,že to bude kluk. Tak držím Kačce palce,ať to má co nejdřív za sebou.
Odpovědět
Tak já včera byla na cvičení - jumping - no nejdřív se mi to líbilo,pak mě začlo děsně bolet břicho a nepovolovalo to,ale když jsem si uvědomila,že nemám to břicho zpevněné a myslela na to a stahovala ho,tak to bylo v pohodě. Konečná verze je,že se mi to cvíčo líbí a objednala jsem se na příští týden na úterý a pátek-ono je to teď za zaváděcí cenu 50Kč do konce března,tak toho chci využít. A hlavně po další MS chcem začít pracovat na mimču,takže to už na to hopsání chodit nebudu.Bych prcka vytřásla :-D Večer jsem šla s holkama-hasičkama na véču a v jedenáct jela dom.Ony šli ještě někam tančit,ale prostě opravdu nejsem rok nebo dva ve své kůži a fakt se cítím nejlíp doma než mezi lidma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, tak cvičeníčko, jo? to je fajn, že se ti líbilo. Já se budu muset taky brzy donutit trochu se hýbat, zatím nejvíc trénuju zvedání "břemena" z postýlky a vstávání z vlastní postele :-D Manžela jsem vyslala do Kauflandu, mají v akci plenky, tak se musíme zásobit ;-) Na véču bych teda taky někam šla, zatím nám vaří mamka, ale po víkendu už se budu muset starat sama a jsem úplně bez nápadů. Hlavně nevím, co jíst a čeho se vyvarovat, aby Andulku tak nebolelo bříško a netrápily prdíky :-( A tančit bych moc ráda šla, ale klasiku - standard a latinu, moc mi to chybí, mám od října absťák po těch našich tanečních :-. Zuzce přeji moc príma oslavu, když už má tak krásný sluníčkový den, to by bylo, aby se jí to nevydařilo x-) Už se těším, až půjdeme odpol. na chvíli na zahradu do kočáru ;-)
Odpovědět
Myslím, že Zuzka je hodně sklamaná :-(
Odpovědět
beru: Prostě se vyvaruj všeho, co nadýmá: hrách, fazole, květák, brokolice, čerstvé pečivo, česnek ....... někde jsem tu měla stránky, počkej.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?