Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to nejsou jen jedny..... je jich spousta co se mi líbí....já bych taky ladila svatbu teď asi do levandulové, třeba bych byla bez závoje, nebo možná zase jo.......a kytku bych chtěla třeba taky jinou..nějakou extravagantní.....ale jinak jsem úplně normální :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, máš úplnou pravdu ;-)
Odpovědět
Zuzi - díky moc. ;-) To jsem potřebovala, právě se mi dostal do ruky dopis z radnice odpovídající na nějaké otázky týkající se našeho sídliště a měla jsem 100 chutí se stěhovat, vykašlat se na Brno, atd.... no naštěstí, přechodná depka, uf.... občas fakt člověk řeší kraviny
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pojedeme někam k moři.... do teplíčka... lehneme si na plážová lehátka.... v ruce nějaké kokteily...opálení chlapci nás budou obskakovat a mazat krémy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:jsem ráda, že to tak bereš.Drž se!!! Len :já vyrážím na hory!!!!!!!!!!!!K moři se nejdedu válet, musím už jeden týden trpět s dětma v Itálii na sluníčku, ble :-.
Odpovědět
Leni - noo já dneska zkoukla na youtube video z naší svatebky, ona je tam k tomu taková veselá písnička, a hned mě to naladilo úplně jinak :-D Teplo, sluníčko, modro..... akorát včera jsem ho taky zkoukla a jak jsem nemohla do té půl 6 do rána usnoout, tak jednak se mi honilo hlavou samozřejmě ten krizový scénář, co jsem ti psala a pak ta pitomá písnička....prostě mě nešla vymazat z hlavy :-D Tak doufám, že se dnes vyspím, ale vůbec nejsu unavená. Možná je to těma ATB, píšou, ž emohou způsobovat nespavost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, Tak já pojedu nejdřív s Blani k móři a pak s tebou na hory.... jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni:to beru!!!Kdy si mám sbalit??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HNED :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na chvíli se loučím.... jdu dělat prckovi véču a dokoukam Ulici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len, než to dokoukáš, jsem tam!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzi - krásná ;-) Holky, z Brna vás zdraví Ivča, má teď novu práci, takže se neodvažuje na BRM, tak vás mám pozdravovat ;-) A máte si užít srazík.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po dlouhé době se mi zase podařilo za Vámi zajít :-) v sobotu věřím že se dostavím a pokecáme, akorát mi pojede o půl šesté pendolíno, tak budem muset drbat rychle, můžu dorazit na 1 nebo je to brzo?
Odpovědět
Profilova fotka
blani:Ivča to sem psala, moc jí pozdravuj od nás všech jija:Jíťo, já tam budu kolem 12hod a kdyby jsi potřebovala, někam pro tebe přijedu a nebo si dáme sraz dříve, ať se mi neztratíš.Nevím, jak ti jezdí vlaky
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanek neboj neztratím se, budu v Praze už dřív, ale nevím kdy se uvolním a v Praze se trochu vyznám, 5 let jsem tam studovala, sice škola v dejvicích a koleje na jižáku ale v nejhorším se zeptám, mám hubu :-D
Odpovědět
JIja - takže VŠCHT a koleje Volha ? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jija:hubu asi nemáš, ale kdyby náhodou, telefon máš a můžeš dorazit dříve
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi... mě přišla prázdná IP =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to?Tak to asi přijde všem..........Oni ty kody někdy zlobí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na vodáky, papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky :-D Papa zítra :-)
Odpovědět
Potkají se 3 babky a chlubí se svými vnuky. Ten můj bude agronom, seje mák a konopí a čeká na úrodu. Můj bude doktor, hraje si s ampulkama a stříkačkama a něco si píchá! To můj bude šofér. Namočí hadr do benzínu dá si ho na hlavu a říká: Teď mě neruš, bude jízda!!! :-D :-D :-D Dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc....jdu se věnovat mužovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jestli jsem na někoho zapoměla s adresou a cestou na srazík tak mi dejte vědět prosím, jinka písněte +- na kolikátou se tam sejdeme.Viděla bych to na 12-13hod, s jídlem není problém, Míša vaří skvěle!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Len-já ne, štve mě, pořád čučí na fotbal anebo hokej a to mne neba x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zahranicni/bliz... chvíli na naší republiku biče a jejich zákony v něčem jenom samozdřejmě
Odpovědět
Dobré ráno holky, co to bylo za fotky Zuzi? Já tu nic neviděla :-( Blani, moc hezký vtip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko zuzi-snad tam trefíme?! :-D Se mnou počítej tak kolem 13:00 - no možná bychom to za 3 hoďky sjeli, záleží, kdy budem vyjíždět?! Však já bych se po cestě ozvala.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?