Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se snaž, už bude konec asi ne???? :-D :-D
Odpovědět
Blani: To se pak řeší až těsně před porodem, já měla nějaké čípky a pilule .............
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, vypadá to, že se na tu Ordinaci nedostanu....pořád brouzdam po netu a teď jsem si k tomu udělala tee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mam nějakoi depku.... :-| čtu na netu, že má být hezké počasí se sluníčkem až začátkem dubna.....a do té doby pořád takhle..... tady dnes bylo děsně...pořád přeprchalo, mrholilo, bylo větrno, brrrrrr :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni vybodni se na to, jednou to přijde a ty budeš řádit s károu venku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jasně že se na to vybodnu.... co mi taky zbývá :-D :-D :-D :-D přece se nebudu mračit, když se mračí počasí......a hlavně i kdybych se posr..... tak to nezměním....... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi... IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na tebe do iP :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdi na mě znovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi jdu chrnět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len papa a dobrou........
Odpovědět
Zuzi - ať je ti líp a můžeš v sobotu pořádně řádit. ;-) A co Ferinka???? ještě je 2v1 :-. ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani abych pravdu řekla, tak se zajímam jen o ty, co sem chodí pořád..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, hlavně je mi moc líto, že tam nebudeš........ Ferinka je pořád 2 v 1, kontroluji to ;-) len:takže o mne se nezajímáš???? :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brí středeční ráno.. tak už se nám to sobotí... :-) U nás prší a prší. Když jsem se dozvěděla, že sluníčko má být až začátkem dubna tak se mně sježili vlasy na hlavě... to není možný !!! :-( Jak se máte babuchy?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky...... :-) Tady opět prší.... už mě to pěkně dráždí..... takový hnus.... :-S :-S :-S Zuzanko, samozřejmě, že o tebe se zajímám..... :-N Majky IP! to jsme včera řešili se Zuzankou....... ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, vím,že to pro vás moc nebude-ale já včera obdržela porevizní mrchu :-D Holky 32 dnů od revize. Mě to přijde brzy,holky na koníku většinou píšou tak 40 den a i spíš dýl-chudinky.Tak jsem se bála,kdy to jako přijde a ono včera.Jupííí :-D
Odpovědět
Jo jinak u nás sněží ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markee to je super zpráva..... rozhodně lepší než to počasí......teď už to bude zase dobré a začnete znova..... :-) budu moc držet palečky....... :-)
Odpovědět
Len,moc díky. Já ještě počkám na jednu "mršku" a pak asi začneme zkoušet. Teď by to bylo prosincový mimi-vím,že bych si neměla vybírat,ale i tak prostě doktor říkal: tři měsíce po revizi.A mě se to snažení od dubna moc líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou středu markee:já myslím, že to je dobrá zpráva, už jen jednu a můžete.............dle toho, co tu psala murynka majky:tady pršelo celou noc... len:tak to ráda slyším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych asi taky radši poslechla doktora.... Jen tak tu lhůtu 3 měsíce nedává....určitě to má své důvody....hlavně je super, že to bereš s úsměvem.... to to pak půjde jedna báseň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cože u vás? Sněží? no co to je? Co to je? Já už chci jaro.....Potřebuji sluníčko, abych vyprala věci na prcka a pověsila je na sluníčko na balkónek, aby byli řádně vysluněné a voňavé.......jak koukam na ty předpovědi, tak abych to vůbec do porodu stačila vyprat...... :-N
Odpovědět
Díky holky. Neboj Len,určo sluníčko vysvitne.Počítám,že březen bude takový uplakaný a prostě občas zablbne se sněhem,ale pak už bude líp a líp. My zas přemýšlíme,kdy ostříhat Daníka,aby to neměl v létě dlouhé a nechcípal vedrem a přitom nebyl v dubnu už jak koule. No nevim.Nejspíš ho necháme koncem dubna,sice na léto bude mít už dvouměsíční chlup,ale tak snad to ustojí. Len,musím ti říct,že menses s úsměvem beru,ale jinak obrečím kolikrát miminko. Neboj u normálních těhulek mi to neva.Ale prostě některé(viz.diskuse na kterou ještě chodím)tak tam asi přestanu lézt pokavaď se ta dotyčná nezkrotí. Vědí všechny jak jsem mimčo chtěla a jak jsem se zněj těšila,pak že jsem o něj přišla a ona tam teď dopodrobna probírá jak je jí špatně a jak to neměla u prvního a tak.Prostě já jí to přeju-mimčo-a moc,ale chci jen malinko tolerance.Pže pak nastoupí: co jsem udělala špatně,že mě to tak dopadlo,a proč zrovna já a tak. :-( :-( :-( Snad už to tou menses-ty psychostavy-odejdou a budu se jen a jen usmívat. Holky,sobota se blíží :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len ty to vzládneš, ale musíš být trpělivá jako já v létě... Teď volal Vašík, že z Chýně do Strašecí je sněhová vánice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi neboj, já to zas tak tragicky neprožívam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, vždyť jsi moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JASNĚ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím z domova, dneska jdu k zubařce nechat si vytvrhout poslední zub moudrosti co mi zbývá tak doufám že se jí to povede, asi ji upozorním že jedu pryč takže žádná nemocenská nebo tak něco :-), ale už abych vyjížděla, jak jsem doma tak nevím jak bych se zabavila, už jsem uklidila, umyla nádobí a podobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo... tak to držim moc palečky....mě když trhala první moudrák, tak jsem o tom skoro druhý den nevěděla....druhý mi trhali chirurgicky na sále, protože jsem ho měla rostlý pod kostí a nechtěl ven z dásně a obtěžoval ostatní zuby, jak se na ně tlačil... to bylo trošku horší, ale tak do týdne, když mi vyndali stehy. jsem byla jak rybiška :-D :-D :-D Takže zubařům zdar :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?