Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni dobré ráno...... já taky žádné fotky neviděla..... napsalo mi to, že fotografie zmizela.. =-) =-) =-) Tak jsme dnes opět sami doma.....tatínkvoi včera v noci přišla spěšná SMS , že musí jet dnes pískat do Litvínova :-( Mam děsnou radost, protože jsme měli v plánu takové větší nákupy..jako malému nějaká trička, slipy, ponožky, já taky potřebuju ponožky, pantofle, taky se nám rozbila osobní váha, tak jsme chtěli zajet do Ety a koupit novou, protože mají digitální jen za 600,- na rozdíl o jiných firem, třeba i za 3000. Je teda obyč jen na vážení, ale nějaké měření tuku, vody a paměťi nepotřebujeme...tak vyrazíme asi zítra váha je taková....ještě si vybrat :-N http://www.eta.cz/katalog_list.php?sk...
Odpovědět
len: Jo jo, to mi taky psalo, fotky jsou už vymazané :-( Váhy jsou moc krásné, mě by se líbila ta černá s těma červenýma kytičkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, mě taky..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ty jo to jsou krásné váhy.... to je jedna radost se na nich vážit. I já se přikláním k té černé, jen na ni půjde hodně vidět prach :-D
Odpovědět
majky: Hlavně aby si len vážila :-D Ta moje váha si mě moc neváží :-N
Odpovědět
Profilova fotka
momou- :-D :-D :-D :-D to si musíš lehnout na záda dát nohy nahoru a položit si na ně tu váhu :-D (jak chodil ten vtip)
Odpovědět
:-D To bych mohla vyzkoušet :-D A ještě té váze přivážu balonky s heliem :-D Ba ne, tak strašný to není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou- :-D :-D :-D :-D Já si taky myslím, že to s tebou není tak zlí. Jsi šikulka !!! Uvidíme se v tu sobotu na srazíku?
Odpovědět
majky: Nevím, moc se na to necítím, pořád mi v hlavě leží ta babička ;-( nebyla bych nejlepší společník.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moničko, to věřím... chce to čas.... ten všechny šrámy vyléčí. Máš vzpomínky, ty ti nikdo neveme, tak z nich žij a raduj se. Babička by si určitě nepřála, abys byla nešťastná. Dokážu si představit, co prožíváš... já přijít o babičku, tak se asi zblázním je pro mně jako maminka, zpřízněná duše, moje vrba... nevím co budu dělat, až tady nebude... ;-( Doufám, že to bude tak až za 30 let....
Odpovědět
majky: Díky. |-|
Odpovědět
Ahoj, Momou - jak píše Majky, chce to čas |-| Možná ti právě srazík pomůže, přijdeš na jiné myšlenky, atd. Já jsem teď volala gyn., že nedojdu pro výsledky, že už mám od obvodní ATB a nález, a sestřička mi říkala, že mám víc nálezů a že musím dojít, pokud budu jen trochu schopná. A to mi obvodní říkala, že brala úplně stejné rozbory. Ale gyn.věřím víc :-N To už byly 4.odběry za ty 3 týdny a pořád něco nacházejí. Já už fakt chci být zdravá.... :-( No nic, musela jsem i ulevit....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blani-chudák holka moja... to není možný. A pořád jsi doma s tím močovým měchýřem??? =-)
Odpovědět
Jojo, sestřička řekla, že mám pozitivní plicní chlamydie v krvi (mimo jiných breber), tak jsem volala sestřence, ona měla ty klasické, ale prý se to léčí stejně, a je to na několik týdnů, ATB plně nezabírají, může dělat problémy i roky. Tak jsem zvědavá, hledám nějaké info na netu a jsou tam psány jako přidružená k nemocem jako chron.únavový syndrom (už jsem si stěžovala nedokrinoložce, že jsem poslední rok úplně mimo a ona, že to mám ze stresu v zaměstnání) a Crohnova choroba (což má můj táta v inv.důch., já mám podobnou diagnózu, která byla tátovi také pův.diagnostikována, ale pak se to změnilo). Takže kdoví, jak to mám dlouho, na endokrinoligii se léčím 2 roky, na gastru 15 let. :-( Naštěstí moje gyn.je hrozně ochotná a vše i vysvětlí, co je potřeba, čeho se bát, co mám čekat od léčby, atd. Takže ve 3 mám konzultaci u ní....bojím bojím. Jen doufám, že nebudu muset být celou dobu doma, 28.3. má moje babička a děda 70. + 80. narozeniny a mají velkou párty (na stejném místě jak mi svatbu, i stejná firma bue dodávat raut, atd), já se tam hrozně těším. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tak mi fakt přijde, že to ani člověk neví, co má v sobě, dokud ti nezačnou brát krev a dělat rozbory... bože. Je dobře, že máš takovou gynekoložku, která ti všechno vysvětlí. To je důležité. Neboj, třeba se do té doby vyzdravíš a nebo si zažádáš o vycházku, tam přeci nesmíš chybět. ;-)
Odpovědět
Ježíš, už mi ti bacilové lezou na mozek - píšu takové hrubky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........... Fotky jste neviděly, protože hbitý admin je okamžitě smazal :-S :-S :-S :-S :-S Jinak se válíme s Jessinkou v pelechu, já jsem opět nachcípaná jako blázen tak snad mne to do soboty přejde. Jinak nic, máme jet do hospody domluvit veškeré podrobnosti a vůbec se mi tam nechce, nejraději bych ležela a potila se...
Odpovědět
Zuzi - tak ať ti je píp, pak zas zalez do postele a pořádně lež ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:jsme tu obě, jde na mě spaní, tak jdu spinkat
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě co ty, už je to lepší???
Odpovědět
Blani: Chůdě malý ......... snad budeš brzy v pohodě. A i kdyby jsi byla na N, tak se můžeš dohodnout s doktorkou a na párty bys mohla jít. Já byla na N a stejně jsem jela na oslavu narozenin, jen jsem to nahlásila doktorovi ;-) Nechceš, já Ti pošlu Macha a Šebestovou s Jonatánem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to mě mrzí, že máte taková zdravotní trápení, my máme zase bolení bříška :-( Dneska jsem se pěkně naštvala, v půlce února jsem si objednávala z MMB závěsy do pokoje, platbu jsem poslala hned a dodnes nemám žádný balíček. 8-( Tak jsem té paní psala a ona, že to posílala a převzato to bylo 3.3. Tak jsem jí zas napsala, že jsem si nic převzít nemohla, když jsem v té době byla v porodnici. Tak se omluvila, že to sice poslala na správné jméno, ale nějaké paní do Svitav ]-( a jestli to náhodou není příbuzná. No je dobré vědět, že mám někde v republice jmenovkyni, ale to můj problém neřeší, protože paní si prý můj balík nechala a odmítá komunikovat. To jsem teda zvědavá, jak se to vyřeší =-) já chci svoje závěsy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
beru- pane jo, to ještě v dnešní době jde?! Ježiši kriste. Je to hodně srandovní případ, ale věřím, že tobě do smíchu zrovna 2x není. Tak doufám, že se to brzy vyřeší ve tvůj prospěch?
Odpovědět
Beru - teda to je nemilé. Ale každopádně je dobré, že přiznala, že je vina na straně odesilatele. Mě babička přejímala třeba obálky z finančáku, protože jsem tam měla ofic.sídlo u našich, přijela jsem tam třeba po 8 týdnech a dozvím se, že jsem měla před měsícem někam dojít a něco donést. Mamka už se s ní pohádala a babička se ještě cvítila dotčeně, že se mi nelíbí, že za mě přebírá poštu. Fakt na mrtvici Jsem zpět od gyn. takže mám nějakého streptokoka, který se léčit nemusí, podle jejích slov, by prý stejně byl zas zpět. Ale mám akutní formu plicních chlamydií, takže jsem vyfasovala 3.balení ATB,a pak po tom následuje jakási kůra....cizí slovo, které moje mysl neudržela. Prostě nějaký šok vitamínama a nějakýma preparátama na podporu imunity atd. A pokud to nepomáhá, tak se třeba po 5 týdnech zas nasadí ATB a furt dokola, protože ty mrchy majjí jakýsi cykly, a v určité době jsou proti všemu imunní. :-| Na nemocenskou jsem se ani neptala, protože mi stačilo dojít na zastávku a už jsem byla KO, v tram naštěstí nastupuju na konečné, tak jsem si sedla a důchodce jsem vyjímečně ignorovala :-N Takže dnes jsem pohřbila poslední naděje na sraz....tajně jsem si říkala, že tam pojedu, že už ve čtrtek vyjde krev OK...tak nic.
Odpovědět
Beru: Já bych spíš chtěla ty penízky .......... Blani: Jo jo, streptokok je potvora, ale má skoro každý člověk. Ale když nemáš problémy, tak se to nepozná. Srazů ještě bude ..... hlavně, aby jsi byla v pořádku kočko. ;-)
Odpovědět
Ona mi sestřička do tel. říkala, že by mohl dělat problémy při porodu, ale doktorka mi pak řekla, že způsobuje neškodné výtoku (teda pro netěhotné), tak zatím to léčit nebudeme, že stejně bych ho hned lapla zpět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme se vyspinkali, pejska jsem odevzdala a jdu do vany a spát. Vašek přišel na to, že to nachcípání můžu mít právě z Jessinky.tenkrát jsem to takhle odnášela 3 hnisavými angínami, uvidíme. Tak se mějte a papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc ;-) Zuzi, ať je Ti brzy dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len"jdeš na ordinaci, viď??? Uvidím zítr, to budu bez psíka adojdu si nechat napsat ještě léky na alergie.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, už se na ní chystam od osmi, ale ještě jsem se na ní nedostala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?