Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Momou,mě golfky pomohli dost,právě v tom,že nebyl kufr plný kočáru.Když jezdil se mnou Míša,tak ten jí nosil,ale já jsem jí na rukách po krámech fakt rvát nechtěla,takže mě se hodil. Ale fakt je výbornej na vožení autosedajdy,pže já nemám extra podvozek na sedajdu. Takže to fakt bylo dobrý :-D Jinak já měla koupené taky ještě extra kšíry,ty u kočárků jsou blbé,pže by dítě mohlo jen sedět a čučet dopředu. S těmi extra kšíry už jsem neměla takový strach,ale i tak bylo lepší,když se proleze na zahradě a unaví se a dá pokoj :-) Beru,dala jsem vám taky hlasík a jdu si přečíst na MK tvé story,už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer všem.... teda vlastně sobě :-D :-D :-D :-D Právě koupu prcka a půjdu koukat na ten film Medvídek na Nově........taky brouzdam po MMB a hledam nějaké věcičky na sebe....... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Beru, taky jsem hlasovala...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky vykoupali, nakrmili, pak se nám v postýlce poblinkala, tak jsme uklízeli, převlíkali, pak zase krmili a teď už půl hodiny marně chováme a ne a ne si říhnout :-( Len, díky za hlas, klidně můžeš hlasovat opakovaně, ale je tam myslím nějaký časový limit, asi hodina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už dnes hlasovala 3x a i manža 2x a taky jsem zaúkolovala tchýni.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno..... :-) Všichni ještě spí a já tu už strašim......... :-)
Odpovědět
Ahoj holky Beru: Hlas jsem Vám poslala, moc Vám to na fotce sluší ;-) Beru, pokud si nechce říhnout, tak třeba nemá co. Když miminko nenasaje vzduch, tak si neříhne. Chvilku to zkus, ale půl hodiny je moc ;-) By Tě pak boleli ruce. Spíš Aničku polož na bok s hlavičkou malinko podloženou. V postýlce je dobrý mít podloženou matraci - jako pod hlavičku dej prázdnou (nebo plnou) flašku od minerálky. Ona totiž plínka zvedá prdelku a tím i žaludek a děti pak hodně zvrací ;-) jinak my dnes jdeme na vyhlášení vítězů Dítě roku na Novodvorskou od 14 hod do OC Plaza, Anička je celkem 6.
Odpovědět
Markee: Kdybys viděla Aničku, jak jí bavilo poskakovat v kočáru ............. :-D Asi to bude chtít časem trampolínu, teď hopsá na posteli :-D
Odpovědět
Dobré ráno, Momou,my o trampolíně přemýšlíme a dost hodně. Míša projíždí AUKRO a pořád nachází,ale zatím dost drahé. Kamarádka,bydlí v Plzni,tak jeli koupit trampolínu do německa,prý tam vyjde o hodně lacinějš. No a teď teprve mě napadlo,že tam má Míšovo máma kamarádu(v Německu),takže jí asi zaúkolujeme :-D Beru, Monča má pravdu s tím zvýšením matrace. Já pod matraci složila deku tak,aby se v půli nelámala a malá tam nebyla divně skroucená,prostě tak aby celé tělíčko bylo šikmé poloze. Já taky u Johanky nečekala takovou dobu na odříhnutí,kolikrát se mi stalo,že to prostě nebylo krknutí jako takové,ale prostě jí to stačilo. Nebo někdy neodříhla vůbec a nepoblinkala se. Odpoledne jedeme k mojí babičce,tak už se těším jak zas tady z baráku uteču.
Odpovědět
Profilova fotka
Náš malý dostal trampolínu k Vánocům od švagra...je to taková ta co mají ve sportech, průměr asi 120 cm.....ze začátku na ní skákal pořád, teď už to neni tak aktuální, ale aspoň jednou za den na ní vleze a skáče....máme jí v ložnici před postelema a až bude hezky, tak jí odvezem k našim na zahradu a bude hopsat venku, protože na místě trampolíny bude postýlka pro mimčo.....a hlavně se bojim, aby si nerozbil hlavu o dveře nebo komodu.....venku maximálně spadne mamce do záhonku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to taková http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... stíla ve sportissimu cca 900,- :-)
Odpovědět
Len,já po nich pořád koukám,ale ven bych chtěla s těma sítěma okolo a ty jsou fest drahé. Jinak tu co máte,bych neřešila-cenově-jsou opravdu hodně levné. Venku se mu to určo bude líbit,to zas bude něco jiného :-) Jdu dělat oběd,nechce se,ale přece neumřem hlady.
Odpovědět
Článek se načítá
Ještě jsem přemýšlela,zda nekoupit tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... Johanka je ještě malá(její sestřenice ještě menší)přibude v létě další dítko do rodiny(u švagrů)a pak třeba my. Takže se by ještě tak 5let užila a pak koupit tu velkou pořádnou trampošku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markee ta je úžasná.... tu bych taky chtěla......a cena neni tak hrozná.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pro Aničku jsem také hlasovala již 3x a koukám, že nám Anička vede... Na bnowlingu bylo skvěle.Hlavně jsme byli s párek, kde přítelkyně žárlí na mě a Vašek v poslední dobou na Ríšu, tak jsme vyčistili vzduch a je to super!!! Mám tu na hlídání miminko psí 7týdnů jorkšírka a ještě Natálku s Lukym, večer jedeme k babi a dědovi, takže mám celkem nátřesk. Mějte se pěkně, krásné poledne a běžte ven, svítí tam sluníčko, pa
Odpovědět
Ahoj holky, teda vy jste toho popsaly. já teď yla 3 dny KO a jen spím a spím.... Beru - Anička je krásná, tak jsem jí dala hnedle hlas :-D Kočárek my řešit nemusíme, u M. v práci dostane každé miminko svůj. Vůbec teda netuším jaký, ale zas úplně nejlevněkší šunt to prý nebude. Tak snad budeme mít mimčo dřív než firma zkrachuje :-N Momou - teda A. je šikulka, tak pak se pochlub nějakýma fotkama z toho vyhlašování. ;-) Mě se tak zdá, že vy tu každá máte nějaké "mediální" dítko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak jsme se vrátili od našich...Tom má dnes extraligu v Plzni, tak jsme zase opuštěný!!!!!Na jednu stranu jsem ráda, že za to má peníze, ale na druhou pořád řikam... už aby ta sezóna zkončila.... :-N :-N :-N :-N Člověk prostě nemůže mít všechno!!!! :-|
Odpovědět
Ahoj Leni - no zrovna včera jsem na tvého Toma vzpomínala, protože hrajou s "našima" Pardubicema, tak doufám, že na ně bude hodný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani on dneska extraligu nepíská... má jen funkci na trestech...... :-) :-) :-) Ale určitě by byl na Pardubičáky hodný... On totiž rád pardubický perníček :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to má štěstí :-D :-D :-D Protože je to 1:0 :-( :-( Tak doufám, že to brzy otočí, aby lítalo hodně perníčků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já jsem vždycky nejradši, když hokej skončí a on se mi vrátí domů...... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, krásný nový týden, jsem ko, jdu spinkat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a napište mi opravdu zítra komu poslat adresu a cestu, jak se dostane v sobotu na srazík, papa
Odpovědět
Dobrou, doufám, že jste si užily MDŽ ;-) Takže vše nej....ženy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, jen ty jsi poslala přání, tak by jsi si zasloužila kupu dárků a pořádně si to užít.........papa
Odpovědět
Profilova fotka
Květiny, lásku každičký den přejeme Tobě ke Dni všech žen.
Odpovědět
Zuzi - krásné přáání. Moc mě potěšilo, jelikož mám dost velkou depku, zítra ráno ti napíšu IP, teď se jdu zas někam vybrečet do vany :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím z upršeného Hodonína... :-S To je počasí !!!! Blani-IP Jinak co jste dělaly o víkendu ženy?! :-) zuzi-krásná básnička, ty jsi takové sluníčko, že mně vždy nějakou básničkou potěšíš.... x-)
Odpovědět
Ahojky holky,tady je docela sluníčko,sice zima,ale sluníčko.Chci nás oblíct a jít shrabat zahradu,je samej bobek od Daníka :-D . O víkendu jsme v podstatě nic nepodnikali. Jen tu v sobotu byla na chvilku Míšova babi a včera jsme jeli k mojí babi,jinak nic.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?