Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Momou,já ho taky složim a vyložim :-D Ale jak říkám,proč bych to dělala :-D Ne hlavně mám golfky a vím,že do nich krásně jde dát autosedajda-vajíčko,takže teď až někam pojedu s mimi a Johankou,tak Johanka se bude držet golfek,které jsou opravdu lehoulinké(6kg)do nich dám sedajdu a pofičíme :-D Jinak Momou,mám v podstatě stejnej jak ty,ale barva skořicová(měděná)v kombinaci se smetanovou(to co je na tom obrázku tmavé mám skořicové,to světlé mám smetanové) a značka VYDEKO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni já bych jinak taky nový nekupovala, protože jinak je ten straý kočár v super stavu....ale babičky slíbili, že nám na ten nový přidají..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, ségra má taky Swifta.. v barvě oranžová s kakavíčkem :-D :-D :-D markee, no hele,ja šly ty ceny dolů.. fajn..to by se mi hodilo do krámu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-strahla se tu lavina na toto téma... :-D momou-Moničko, přesně jak píšeš, jestli bydlíš ve špatném terénu tak si těžko koupíš tříkolku, žejo? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem vám chtěla říct, že máte vzkaz v IP, já si jdu na chvilku lehnout než se vzbudí to hladové zvířátko a bude mě chtít sníst
Odpovědět
Profilova fotka
beru-už jsem to četla, na fotečky mrknu doma, protože se mi rajče v pracovním PC seká...
Odpovědět
Profilova fotka
já je právě nemám na rajčeti, to ještě neumím
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, promiň, já už jsme přepracovaná... :-N viděla jsem odkaz a myslela jsem si, že to je na rajče a to je na MK. ;-) Už jsem vaši Aničku viděla, je náááááádhernnááááá, strašně maličká a tolik vlásků... :-) No prostě krááááásnááá
Odpovědět
Majky: V Praze je terén celkem dobrej :-D Ale já děsně ráda chodím do přírody. A zas mi bylo líto "vyhazovat" 20 tis za kočár na rok a půl - Anička se prostě nechtěla vozit a nechce ani teď. Ten to ho mám stál 5,800 a myslím, že je za tu cenu výbornej. Ale taky by se mi líbil jinej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-no ten terén v Praze je asi jako v Brně.. ty dlažební kostky bych vyházela... :-D No u nás té přírody moc není... :-( V našem městě je tak les, ale ten projdeš za 1 hodinu. :-S Fakt nevím, kam budu chodit na procházky s mimiskem? Jsem říkala, že si koupím jen vajíčko a budu jezdit po okolí autem.... :-D Pokud ti kočárek slouží je zbytečné vyhazovat peníze za druhý jen z toho důvodu, že už není módní.
Odpovědět
majky: A přece to některé - pardon - káči dělají a ještě k tomu to jsou kočárky od 15 tis. vejš a to vymění i 3 za rok. Nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zpět z oslavy...tchán má dnes svátek a Tom zítra tak jsme to spojili....a teď ještě posedíme doma sami.....tak hezký večer...papa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Baru,krásná je Anička opravdu nádherná. Krásně vlasatá a koukala jsem jak má dlouhá chodidla,to bude velká holka-třeba modelka ;-) Holky já když to tak vezmu,tak mě byl kočár na prdlajs už od Johanky 8měsíců. Jak začla chodit podél stolů a tak,tak měla vytrénované nohy a v kočáre stála a hopsala a to prostě byla hrozné procházky.To jsem s ní radši byla doma na zahradě,tam lezla-po čtyřech se někam dostala a když byla u stěny tak pádila po dvou.Tlačila tatru a tak. Pak jsem ho občas použila přes zimu,pže sice chodila,ale v tom sněhu jí to nešlo.Ale jestli jsme ho dohromady měli na rok či na rok a měsíc,tak to je hodně. Já pak právě využila ty golfový hole-ty jsem jí koupila v půl roce a vozila je v autě. Ten klasický kočárek byl na projížďky doma. Jdu čučet do knížky,tak zatím papa a hezky si užívejte večera.
Odpovědět
Markee: Já pořídila na Aničku kšíry a nechala jsem jí v kočárku stát. Koukala mi přes korbičku dopředu :-D A i golfky nám jsou na prd, páč chce chodit a nebo má motorku - odrážedlo ;-) Jdu do pelíšku, dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré sobotní ráno..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady už jsme s Aničkou zveřejněné v tisku, jsme na druhé fotce a jestli chcete, můžete pro nás hlasovat :-) http://berounsky.denik.cz/miminka/be_...
Odpovědět
ahojky holky přeju krásný víkend Aničcceuž sem stijhla dát hlas ;-)
Odpovědět
teda koukám že tu frčely kočárky tak to já jsem teda úplně out, ale to nevadí času bude dost až to bude aktuální :-D
Odpovědět
tak já frčím do města a pak uklízet tu spoušt co tu máme :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak je při sobotě??? Moje kočárky jsou jasné........... http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... oba jsou doma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, my máme úplně premiérovou sobotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Baruško, já vím....... Jak je, vše v pořádku?Už jsi se trošku vyspala a co Anička, moc na vás koukám.Č
Odpovědět
Profilova fotka
Moc na vás myslím a koukám na koníka jestli už ferinka třeba nejela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ferinka si to naplánovala na zítra, chce se opičit :-D tak uvidíme, jestli jí to vyjde ;-) Jak jsem to prožívala já sis mohla přečíst na MK, napsala jsem tam včera celý román na pokračování :-N Jinak se máme fajn, rodiče mě rozmazlují, vaří nám a nakupují, manžílek se o nás stará taky vzorně a Andulka je zlatíčko, pořád se usmívá, papá nebo spinká x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je krásnééééééééééé Četla jsem celý tvůj román na pokračování i o ferince.Myslím, že bude mít chlapáka ;-) Užívej si dokud můžeš to obskakování, starání se atd.Hlavně si to moc zasloužíš za ten porod x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme na bowling, tak se tu mějte(Baru) krásně a zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak jsem vás zase propásla..... :-( :-( :-( :-( Zuzi užij si bowling.... já to hrála jednou a stačilo.... mam co dělat unést tu kouli, natož jí někam koulet.... :-D :-D :-D Tom odjel právě do Mostu na hokej, tak jsme zase sami...... :-S V Plzni je tak nějak divně..... chtěla jsem jet někam po nákupech, ale jsem nějaká líná....... :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky beru-moc gratulujeme krásná a taky vlasáček jako naše terezka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?