Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, přidej si mě do přátel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moc zdravím a zuzance děkuju za fotky ze srazu já chci taky srazík v brně :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-pošli mně prosím tě znovu tu adresu, já tam vůbec nechodím ani nevím, jakou mám registračku... :-D barca-já doufám, že ještě bude... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jsem tam...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkym tak do Brna bych dorazila taky - teda, pokud budu mít na jízdenku :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to já můžu předem říct, že na sraz do Brna bych nepřijela ;-) teda, ne že bych vás všechny ráda neviděla, ale budu se pohybovat někde mezi postýlkou, přebalovákem, koupelnou a kočárkem :-D :-D :-D Ale pokud byste se některá někdy (třeba v létě) chystala na výlet na Karlštejn, tak mi dejte vědět a stavte se na návštěvu...
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, jů, Karlštějn, to by byla krása!
Odpovědět
Profilova fotka
Beru,až tam pojedu hrát golf,tak dám vědět :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, jasně, člověk je tam běžně každý víkend :-N My na golfáč koukáme hned z okna (sice přes údolí řeky, ale což), i když ohňostroje tam dělají pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-my chceme jít s manžou taky hrát golf.. ale bude to premiéra... :-) Je to těžké???
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, tak jsme ve 12 přišli z jednoho bobování a za chvíli jdeme na další..... je tam krásně, sluníčko hřeje....prostě ideální počasí na procházku ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, hrála jsem to jednou a naposled :-D páč jsem si flákla tou tyčí do nohy, jsem vejce :-D ale Emča odpaluje mega dobře.. je zvyklej do toho řezat z hokeje, to je skoro stejný že :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
len-provokace, co ??? :-D kat-tak to by mně taky mohlo jít, na ZŠ jsme s klukama hráli na zamrzlém rybníku hokej... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, prostě jako když střílíš na branku.. tady jen střílís do mega malý díry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já bych se do toho míčku ani netrefila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky samozřejmě že provokace.... jak jinak.... :-D :-D :-D :-D :-D Ale teď jsme se vrátili a už to tam začíná pěkně přituhovat... to co přes poledne roztálo pěkně namrzá :-|
Odpovědět
Ahoj holky, teda to je počasíčko, co? :-D Doufám, že jste všechny celé a Kat má zatím jen nohu v sádře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.......... počasí super, u nás už zase sněží. Až se vrátíme z hor, 2.3 jdu do práce, dnes jsem se domluvila s pánem za dobré hodiny a hodně peněz, tak mám radost, dovolená skončila ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Zui, super, gratuluji.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, díky moc.Je to hodně zajímavé a krám, který znám...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to je výborná zpráva.... moc mě potěšila mám za tebe velkou radost....... :-) :-) :-) :-) Blani to IP je fakt drsné!!!!!! :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Zuzi, tak to je super, že to tam i znáš ;-) JInak nahrávám fotky na leteckou poštu, pak vám pošlu do IP adresu, kde si je můžete stáhnout ;-) Kdybych , holky, na některou zapomněla, tak dejte vědět, já jsem hlava děravá. A ke všemu bolavá, už od oběda mě nějak bolí hlava a je mi trochu na zvracení, asi blbý tlak nebo změna počasí :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, už mám staženo, díky :-) a doufám, že už je ti líp x-) Zuzi, gratuluji k nové práci, ať se ti tam líbí ;-) Len, taky bych šla bobovat :-D ale u nás už sníh povětšinou roztál a hlavně bych asi vydrncala to mimčo ven a to ještě neee :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc...... Blani:už stahuji, jsem celá natěšená x-) x-) x-) Leničko, já vám závidím to neustálé bobování, tu pohodu u vás doma, je to krásné slyšet... Holky mě picne až budeme v Itálii, 10 dní "bez" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky , konečně páteček, co?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!! zuzi-velká gratulace, mám radost za tebe, moc ti to přeju, beruško !!!
Odpovědět
Dobré ráno, jé super Zuzi,skvělá zpráva.Moc a moc gratuluju.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem......... Děkuji moc, snad to dopadne... Jak je vám při pátečku???
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já už od rána nestíhačka, vezli jsme s kolegou auta ke Kauflandu (stojí nám tam vystavené) tak jsme je měnili, do toho mi volal šéf, že potřebuje na odpoledne kytku... teď jsem se vrhla na papíry, ale nějak se mně nechce... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, máš hoňku, ale je pátek, za chvíli jdeš domu a s Lukýskem se můžete muchlovat celé 2 dny :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?