Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, No Zuzi, taky moc hezký pracovní jména :-D Blani: Ta fotka, jak na Tebe vyplazuju jazyk je v pohodě, jsi říkala, jak je rozmázlá ............. bys měla vidět moje fotky, když jsou rozmázlý a není to účel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) tak dokud nedorazí šéfik tak tu můžu s vámi být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno babuchy !!! To byl včera snížek !!! Jela jsme z práce a v zatáčce chytla smyka... no tak tak jsem srovnala volant... macet-Markétko, to je bezva, že tu s námi budeš !!!! Jak se daří? Hladíš za mně bříško?? :-D Písnu ti během dne mejlíka....
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ahojky Markétko, tedy ještě že jsi taková dobrá řidička ufffff ;-) Dácej na sebe pozor. U nás tedy dneska sněží. Snad nezačne pršet jako včera. Markétko bříško hladím pořád a pořád až už je asi ohlazené :-D Dneska mam lepší den tak se cítim mnohem líp. :-) Já se také chystám ti dlouho napsat, tak to jdu hned napravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, dobrá řidička... no to nevím, ale na Prahu si netroufnu... :-D U nás dnes ráno pršelo, tak za chvíli z toho asi bude břečka. Ty budeš mít bříško tak ohlazené, jako na Karlově Mostě ta socha "přání"... ta je úplně dozlatova vyhlazená a až budeme v Praze s Lukym, tak tam musím skočit a přát si přání !!! Minule jsem si ho přála a vyšlo.. :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, macet: Jak je? Tady už od noci sněží
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás je sníh a pořád padá..... malý je nadšený, že odpoledne půjdeme na koulovačku :-) Já osobně bych radši už jaro, ale co nadělam........pořád lepší sníh, než pršení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
majky: :-D :-D Tak to k té soše musíš když ti to mynule vyšlo tak se to splní určitě znova :-) momou: Moni dneska je lépe. Včera jsem měla zase blbý den, ale dneska je to dobré. mam to jednoui tak a jednou tak. :-) Ale i tak jsem šťastná a užívam si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len-ahojda chytrá blondýnko... tebe jsem neviděla... ;-) macet-zajdu tam na 1000% :-N bo tam to přání opravdu do roka vyšlo... :-)
Odpovědět
Ahojky holky, Ahoj Macet-Markét,to jsem ráda,že ses taky ukázala a jsem ráda,že ti je dnes lépe. Já jsem pořád nastydlá,už aby to vylezlo,vím,je to teprve třetí den,ale fakt mě to neba.Lehnout si nemůžu,to mě Johanka nenechá a krom toho jsou tu "pražáci",takže fakt vopruz.Pořád sem lezou a pořád sem pouští holku,není jim to blbý,že jako tu kašlu,smrkám a chci mít klíííííííííd. No musela jsem jim to říct,že prostě chci trochu klidu a užít si klid s Johankou. Sice paní blbě čuměla a prý: "děti chtěj ale děti." Jenže já chci být sakra s malou sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Helou ženy, tady je taková sibiř,že ani fenuši nevyženu ven... :-( se jí teda nedivím... Holky, jste někdo zaregistrovanej na wéwéwétečkafacebooktečkacom ?
Odpovědět
macet: Tak to je dobře. ;-) markee: Správně jsi uděla :-) Já nemůžu hýbat s hlavou, mám stuhlý krk a jde mi to až mezi lopatky. Tak je dnes doma se mnou Jára, nemůžu vzít Kubíka pořádně do ruky. A asi i z toho mám teplotu :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, ta fotka, co jsi vyfotila před srazem - ty schody - je nádherná! Jsi fakt šikulka! Tady se čerti žení, fuj. Sibéř jedna :-( Já už chci jaro!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy... Včera jsme byli s kamarádem na výletě večer na 2hod a že zajdeme na pivko.Tak tu ležím jak lazar, protože jsem dorazila domu za světla skoro v 8hod =-) =-) =-) Blani, ty máš asi opravdu nadání nebo co...Ta fotka schodů je překrásná, jsi jednička. macet:ahojky beruško, ráda čtu, že je ti dobře.Odpadne to a pak už budeš jen"kynout" :-D :-D :-D a užívat si s bříškem kat:nejsem tam zaregistrovaná, bohužel.Co Tvá nožka? Jinak hlásím, že tady od večera sněží, je krásně bílo, ale zase jen na chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky vidět fotečku Blaníííííí !!! No já si holky dnes udělala radost.. dostala jsem nějaké penízky bokem a koupila si macro objektiv k foťáku, tak se těším, až mi zítra přijde, zase budu jen fotit a fotit... Blani a kde máme fotečky z Prahy...? Ta tvoje architektura je úžasná !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem to našla ... blani to je nádherná fotka, zkoušela jsi ji hodit do černobíla....???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem se právě vrátila z Tesca..... Bylo to peklo....Samý prskalové a chrchlalové ve frontě u pokladny, tak jsem skoro nedýchala, aby na mě někdo neprsknul......Provoz taky neskutečný......prostě jak před vánoci.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/161129-z...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady pořád nikdo není.......... Zítra jsem celý den pryč, tak se tu mějte, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, z celého srdce Ti přeji vše nej k svátečku, štěstí, lásku, toleranci a hlavně zdraví............
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám Ti k Tvému svátku sladkou pusu na památku Sladkou pusu jako med ať Tě baví tento svět ............Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
Boženko, já jsem ostuda, tak alespoň dodatečně vše NEJ NEJ NEJ k Tvému včerejšímu svátku, ať se Ti splní o čem sníš, beruško! Ahojky holky, jak se dnes máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!! i já ostuda se připojuji k včerejšímu svátku Boženky... tak hlavně, ať se ti splní to, po čem nejvíc toužíš... ;-) marketas-Markétko, ty jsi ranní ptáče... :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky Jé Boženko, moc moc se omlouvám a pozdě ale přeci: Všechno nejlepší k tvému svátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, u nás napadlo hodně sněhu, tak musím jít po snídani a nákupu bobovat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len-u nás je ten sníh nahrnutý u krajnic... a jestli nebude mrznout, tak bude i po něm... :-( Ale už bych brala i jaro... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu vás jen pozdravit vy ostudy :-o x-) Vyrážím na dopravní inspektorát přepsat auto, podívat se na jeden krám a mám 2 schůzky, tak se mějte krásně a možná večer papa
Odpovědět
Dobré ráno, Blani,ty opravdu nádherně fotíš,moc hezké fotky ;-) Jé koukám,že já jsem také ostuda.Boženko vše nej,nej,nej k tvému svátku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý slunečný den všem,... x-) Majky, šup na fejsbůk :-D Včera jsem tam pokecala s Alčou (Prioritou) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jé vážně ??? Já se tam vůbec neorientuju.. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?