Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky přeji krásnou neděli x-) x-) tak v pátek dorazila moje MS ;-) bez injekce natěstí...dostal jsme to po 41 dnech.. ted už začne kolo snažení :-D :-D jakého jste měli Valentýna? já dostala vellikou yucu po mteré jsem toužila ;-) ale jinak jsme to nějak neslavili :-N zuzi krásné x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, já včera vyndala z mrazáku dortové srdce, ještě svatební, takže byla originální mňamka na Valentýna. Manžílek byl překvapený, pohladil mi bříško a vzpomínali jsme na náš svatební den přesně před 8 měsíci :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my jsme V. neslavili nijak, hodně jsme lenošili a pak byli ve městě se setrou kupovat ještě ván.dárek pro naše (sestra jim ještě žádný nedala, ale teď konečně v pondělí jede k našim, tak prý by jim měla něco dovézt :-D ), ale nějak se mi tam udělalo špatně....no a v noci mi dojela MS...po 46 dnech, takže dnes asi budu ležet celý den u pc a nic nedělat :-D teda budu dělat babičce a dědovi k 70 a 80 narokám ty noviny, co je mám v albíčku a druhé babi na zlatousvatbu takové "vysvědčení", akorát tam budou předměty jako TV- házení hrnců po manželovi, ČJ - psaní milostných dopisů,.... :-D Ještě ale na tom musím popřemýšlet, co tam dát, teď jen v Corelu obkresluju normální vysvědčení :-D Tak kdyby někoho něco napadlo, tak sem s tím. Dík předem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje.......... mury:hurá, jsem ráda, že je ti hned lépe a teď to teprve všechno začne ;-) ;-) ;-) beru:to je dobrý nápad, šikulka x-) blani:chtěla bych být tak šikovná jako ty.........konečně MS, už mě nebavily ty každodenní stresy po ICQ jestli jo-ne :-D :-D :-D Hlavně že jsi v pořádku. My měli takový normální den............Šli jsme na oběd v 17:20 =-) =-) =-) , výborně jsme se napucli a přišli domu ve 3 hod ráno, takže normální víkend.Dnes jedeme za babi s dědou, musím navařit, nakoupit, počkat, až se Vašík vyspí a vyrazíme. Krásnou neděli vám všem...
Odpovědět
Profilova fotka
# # # # # Jde chlápek k # doktorovi, aby si nechal udělat HIV testy, vyplní dotazník # # # odevzdá krev. Za nějaký čas si přijde pro výsledky a ptá se: "Tak pane # # # doktore, jak to dopadlo?!" "No mám pro vás špatnou zprávu, testy jsou # # # pozitivní." Chlápek je vyšokovaný a chce vědět, jestli fakt neexistuje # # # nějaká metoda, jak by se mohl vyléčit. # # # # # # # # # # Doktor na něj: "...á vy tady píšete homosexuál?" # # # # # "......no, to jsem." ".....hm, tak to se dalo čekat! # # # # # Ale mám pro vás pomoc. Vezmete 2 litry mlíka, necháte ho # # # # # 2 dny na slunci a pak to vypijete dohromady se třemi zkaženými vejci # # # # # a 0.5 kg řádně odvětralého zelí. # # # # # Tak to budete dělat 20 dní zachráníte se!!! Chlápek # # # # # poděkuje a nadšeně odejde. # # # # # Když je pryč, tak se sestra ptá: "Pane doktore, proč # # # # # jste mu rovnou neřekl, že testy dopadly dobře???" # # # # # "Aby věděl, na co se používá prdel, buzerant jeden!"
Odpovědět
Profilova fotka
Ploč tu nikto není??????????Mě se stýská... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Zuzi, jsem tu. Copak máš za stesk?
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu jsem jen na skok, jdu dělat obídek, více v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám stesk, ale vztek 8-( 8-( 8-( Nechtěla jsem tu být sama beru:je to bomba, jste šikulky, já se tak těším na mimi další...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tak tady je to vysvědčení, kdo by měl nějaký nápad na vtipný předmět, tak sem s ním ;-) Tohle je pro babičku, dědovi udělám zas s mužskýma pracema. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani máte to moc pěkné, jsi šikulka, jak si s tím dokážeš dát takovou práci :-) prarodiče budou mít určitě obrovskou radost. My jsme před pár lety vyrobili mamce k narozeninám plakát na zeď jako rodokmen "jak šel čas" s fotografiemi od jejích prarodičů, rodičů, dětství, přes sourozence a jejich rodiny, svatbu, bydlení, nás - dětičky, koníčky až po současnost. Byla to teda fuška, ale úspěch to mělo.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Blani, moc kráááááááááásnýýýýýýýýýýýý x-) x-) x-) je to fakt úžasný, aspoň něco mě trochu pobavilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já tvrdím, že jsi obrovská šikulka.Je to super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nový týden všem...........
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu spinkat, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak jste se měly o víkendu? My fajn,v sobotu jsme šli ke známým na kafčo v 17:00 a domů jsme přišli o půlnoci :-) Neplánovaná akce a super. Včera jsme byli po měsíci a půl cvičit, jenom tak lehce, pomalu si zvykat....Práci furt nemám :-(
Odpovědět
Ahoj holky, Víkend stál za h****, v noci napadl sníh, tak možná půjdem na chvilku na bobíky. Marketas: Neboj, ono se něco objeví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, já vím, ale já jsme z toho psychicky dost vydeptaná ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!! macet-Markétko, přeji ti všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám... hlavně, ať jste ty a fazolka zdraví a ať ti těhulkování probíhá v naprostém pořádku. A taky ti držím poc palečky k dnešní prohlídce, doufám, že pak písneš, jak jste dopadli. Posílám pusu... :-) Víkend, jakoby ani nebyl... Luky hrál zápas, tak jsem si zašla v sobotu do posilky, pak se na něj podívat a včera jsme po zápase jeli do Brna... unavená jsem jak čert... :-S Těším se na další víkend.
Odpovědět
Marketas: Já Tě úplně chápu, ale podívej na Zuzu, ta už práci má. Tak věř tomu, že Ty jí mít budeš taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko, já ani netušila, že máš dnes narozeniny, tak vše NEJ! Majky, ahojky!
Odpovědět
Macet: Tak Ty máš narozky =-) Tak to já Ti přeji taky všechno nej nej nej a života si dál užívej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko ahoj !!!! Včera ve Střepinách mluvili o nezaměstnanosti... jsem si na tebe vzpoměla, jestli se nedíváš.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, raději jsem se nekoukala, bych chytla zase strašnou depku..... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-byly tam jen různé rady a co dělat.... ale tím už jsi ty zřejmě prošla. Jj, věřím ti... fakt mně to moc mrzí, je to hrůza v té dnešní době a zvlášt, když víme, že tomu propouštění není konec... :-(
Odpovědět
Dobré ráno, my tu máme sněhu.Né že by předtím nebyl,ale teď je to teda kvantum. Švagrová a tchýně se se mnou nebaví.Mrzí mě to,ale musím to hodit za hlavu. Je to má domněnka,ale prostě včera přijela tchýně z hor.Johanku viděla,jen jak jsme odjížděli k Míšovo babi(měla narozeniny),a pak už nepřišla. No a když jsme přijeli,tak doma nikdo nebyl(nebo byl,ale nevylezl z pokojů)a pak jsem večer slyšela nějaké hlášky o "jejich famílii" "o klukách" a tak,hlavně při tom zavřeli dveře a ještě šeptali.Takže kéž bych se mílila,ale spíš se nemílím.Prostě švagrovou štve,že se jejich Janička s naší Johankou neviděli celý týden(já jsem nadšená),ale já to brala proto,že jsem byla nastydlá a fakt jsem chtěla mít klid a vykurýrovat se.Nakonec švagrová od středy taky marodí.Ale prostě jsem nechtěla se scházet,kvůli bacilům,aby jsme si je pořád dokola nepřendavali.No a to bylo celé.A jestli tchýně kvůli tomu nepřišla,jako na prostest nevím.Ale vím,že dnes ráno odjela za kamarádkou do Neměcka(odváží jí tam její syn-švagrové manžel).No ať si vlezou navzájem třeba víte kam.Mě to sice mrzí vůči Johance,ale Míša říká,ať se nestrusuju,že je k ničemu nepotřebujeme.Což je pravda.Tak se omlouvám za zmatečný vzkaz,ale potřebovala jsem se vykecat :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj markee:také to nemáš jednoduché...Vyprdni se na ně, víš, jk to je.Buď ráda, že máš Míšu, Johanku a mimi přijde za chvíli, ono to uteče, vždyť máš měsíc za sebou už pomalu. Dost lidí nepochopí základní věci a když je to v rodině, tak to bolí bohužel. Odpočívej, užijte si, běžte třeba na boby jako Lenička s Filípkem a bude lépe. Jak je jinak, už je to lepší???
Odpovědět
Profilova fotka
marketas:ahoj sluníčko, buď relativně v klidu, můj prvotní obr úspěch se zmenšil po té, co má kolegině, že půjde se mnou dělat mi tam nes táhne paní, která mi dělala zástup, neuměla nic a já jí nemám ráda..........takže nevím, jak to dopadne. Už bych chtěla pátek a odjet do Itálie, tak moc se těšíme.Hlavně budu s Vašíkem 10 dní, budu mít Natálku s Lukáškem u sebe, wau :-N :-N :-N majky:tak si odpočiň v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady stejně nikdo není zase, tak já jdu pápá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?