Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky na sraz asi také nedorazím :-( nějak se na mě vše valí a nemám na nic náladu :-x ani nevím kdy by se měl konat,tich mailů bylo tolik že se v tom vůbec neorientuji :-N
Odpovědět
ahojky já vás všechny zdravím, byli sme lyžovat a super x-) sraz nevím nemám ani jedno ip =-) markee určitě to bude ok, držím palečky zuzi splín je mrška, někdy se nás nechce pustit, tak snad už je ti líp a prarodiče budou v pořadku momou ty už chceš další dítko =-) :-N :-D no tak to je fajn, aspoň někdo mě nestraší porodem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.............. Dědeček je doma, dnes je mu po těch lécích lépe, babičku tlačí břicho, tak snad máme nejhorší za sebou...........díky za podporu od vás. zabena:je mi líto, že nedorazíš.............škoda veliká mury:nevidím jediný důvod, proč píšeš takové věci.Jedná se o termín nejspíš 14.3 kvůli Barče a nemůžeme nikdo tušit, jak nám bude nebo ne.Pokud se necítíš teď, pořád i do 8.2 je dost času, záleží jen na tobě...rádi tě poznáme beru:jak to tak vypadá, 8.2 se sejdeme samy a 14.3 možná někdo dorazí... Jinak z Troji na bud směr brno je to otázka 15min............. hezkou neděli
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi přicházelo mi denně 16 mailů a vyznej se v tom :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím..........proto jsem to psala sem... Markétka se sem nedostane a měla to na starosti ona.Já se teď domlouvám asi jen s Bárou a Monžou možná na tom 8.2.Každopádně jste všechny vítány..........
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... to je bomba.....
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo tedy půjde =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
8.2 Monča, já Markét-macet, Barča-beruberuu a o nikom jiném nevím.........zatím 14.3. nevím vůbec.Macetka až bude moci tak to dá snad dohromady...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím s z návštěvy u kamarádky.Tak jsemse hned vrhla na Pc....Naše PC je stále mrtvé, jelikož již týden čekáme na nějakou součástku, která není na skladě...tak snad příští týden už budu funkční.....mějte se tu zatím pěkně a snad brzy na písanou.....vaše blondýnka Leninka
Odpovědět
Ahoj Leni, tak ať jsi brzy Online ;-) Zbytky přeji heké vkročení do nového týdne, já jsem nějak mimo, utahaná, chce se mi zvracet, motá se mi hlava,..... takže jsem vás sice dočetla, ale už zas envím, co jsem komu chtěla pořádně napsat: Zuzi - ať je líp ;-) Markee - držím palce s mimískem a zbytku přeji hlavně zdraví, prý už je tu epidemie ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, včera jsme byli na horách - Herlíkovice, bylo to fajn a i počasí vyšlo. Dnes jsme byli v bazénu i s Aničkou a taky dobrý. Zuzi: určitě bude děda v pořádku ;-) Jinak mi je ...... nevím jak to popsat. Pasone: Jo jo, třetí by bylo taky fajn, ale až za nějakou dobu, tak za 2 roky ;-) Ale to se ještě uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Momou, ahoj, jéééé v Herličkách, to je ode mě asi milimetr :-D :-D :-D to přeháním,ale je to relativně za barákem :-D dneska bylo krásný počásko... jsem byla celé odpol venku... V pátek jsme byli na plese a Emílio už před tím měl děsnej kašel a včera hups teplota, dneska rýma... no což,tak ho držím doma... do práce jede až v úterý,tak snad bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ne mne skočil nějaký bacil......... Musím se starat o babi s dědou a nesmím být nachcípaná............ Když čtu o horách.........já se tak strašně těším na čtvrtek, jedeme do Strážného na 4 dny a už abychom tam byli.Vyzkouším nové lyže......
Odpovědět
Zuzi - na J.Moravě to taky řádí, v práci je hotová půlka lidí a v pátek na plese taky většina nadávala, že j ten ples asi položí, že už jsou "načatí" :-N Tak pořádně bašti vitamín C a babičce s dědou naordinuj taky ;-) A užij si hory, kdybychom se "neviděli", já nevím jak se sem zas dostanu.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:ahojky, ono to řádí všude a teď píšou, že to má propuknout teprve příští týden............ babi s dědou nesmí nic kyselého, tak jsem jim koupila ty červená jablka moučná, hnusná, ale oni nic jiného nesmí...... Měj se krásně, já se ozvu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy, tak mám dilema, bolí mě v podbřišku a to jako fest.. od močáku to nemám,to bych to cejtila jináč.. ale tak si říkám,jestli to není tím, že my teď v podstatě s mužem po sobě moooooooc toužíme a užíváme si skoro každý den :-N Emílio doma leží,marod, zkolila ho chřipka.. :-( já přežívám... jen s kašlíkem... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak zase pondělí :-| - ten víkend jako by ani nebyl, chjo......Mě se ta nemoc taky pořád vrací, nějka se mi to furt točí - jsem jako na houpačce - chvilku je mi tak fajn, jako by mi vůbec nic nebylo a pak je mi mizerně, že si fakt musím lehnout.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím to zaklepat, mě zatím žádná nemoc nepřepadla, ale to je asi taky tím, že nikam nechodím x-) Ale tento týden stejně budu muset na kontrolu k dr., tak doufám, že dopadne dobře a nikdo na mě ve městě neprskne. Jinak my v sobotu vyklízeli ložnici a manžílek včera začal malovat a protože nám to tam v jednom koutě docela vlhne, tak použil i savo proti plísni. Tak jsme šli nocovat k našim. No si tu zůstanem ještě jednu noc a donesla jsem si sem i žehleníčko, tak mám celý den co dělat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka moje, já se loučím, dnešek jsem přežila. Zatím papa a see you tomorrow x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík také na mě leze nějakej bacil :-( :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak celý den jsme byli pryč a vrátili se před chvílí. Musela jsem do práce podepsat papír k daním a sami jsme zvládli nakoupit a pak vyzvedli tatího a ještě jsme šli na hřiště ;-) kat: No co na chřipku nevím, ale na kašel je výborná cibule s cukrem, tedy jen ta šťáva a fakt to moc pomáhá a děti to milujou - já taky :-D Marketas: A už jsi byla u toho doktora?
Odpovědět
Profilova fotka
Momou: cibuli jsme doma naložili... a představ si,co Emilio udělal... já se smíchy počůrala,fakt jsem si cvrkla :-D :-D on jedl právě jen tu cibuli a tu vodu néééé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka moje. Já jdu zítra k doktorovi, mám ještě rýmu, ale už asi půjdu ve středu do práce... ale nejradši bych tam už nešla... :-( mury-chudě malé... tak chřipka se nevyhla ani tobě. Oni říkali, že se sem blíží vlna chřipek, no doufám, že jsem přeléčená ant. a že se mně to vyhne?! =-) kat-Emča opět exceloval.... :-D :-D :-D marketas-Markétko, ty by jsi to potřebovala vyležet a vyléčit. Ono to nejde pořád do nekonečna přecházet... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.Moc jste toho dneska nenakecali...........
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste všechny?????????????To je hrůza... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčičky moje, tak jsme přemýšlela moc nad tím srazem a ani vážně nedorazím. Ráda bych Vás viděla, ale je to fakt trochu daleko pro mě a to cestování vlakem sama se mi moc nezamlouvá. J8 bych se v Praze na hlaváku počůrala strachy, když jsem v létě koukala, co se tam děje, tak mi nebylo fajn a to jsem tam byla s Davčou. Takže asi počkám až na nějaký srázek zase v Brně nebo okolí. Musíte hodně fotit a poslat fotečky, berušky moje.Budu na Vás myslet a budete mi chybět! Majky, už ve středu do práce? To už máš dobraný antibiotika? Já jsme k doktorovi nešla, to, co mi napíše ona, si koupím v lékárně i sama - nemám ani angínu ani nic takového, takže by mi stejně dala max. kapky do nosu a paralen...... Zuzi, no, včera tady nikdo nebyl, jsem se neměla s kým bavit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už umřela.... http://www.blesk.cz/clanek/108674/poh... strašný, taková mladá holka......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !!! marketas-Markétko, teď jsem přišla od doktora, zítra už jdu do práce, strašná představa.... :-( S tou modelkou je to strašné... panebože... chudinka... ;-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?