Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
8.2. ? No to by snad šlo .......................................................
Odpovědět
Ahoj holky, a můžu taky na sraz, když nejsem z prahy a okolí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré páteční ráno x-) x-) jdu dělat asi 200 řízků :-p :-D tak na mě myslete :-x
Odpovědět
Ahojky.Holky toho 8.2. nemůžu(mám po oslavě narozek,sice pít nebudu,ale nevím v kolik skončíme s oslavou).Tak si to hezky užijte a pak se uvidíme toho 14.3.,snad tam někdo dorazí.
Odpovědět
Murynko,myslíme na tebe ať to zvládneš v pohodě a bez újmy na zdraví. Holky dnes jdu k tomu doktoru,už jsem netrpělivá,nejradši bych se hned šla oblíct a jela bych.Ale ještě chvilku počkám.Míša spí a má hlídat Johanku,takže ho necháme tak do půl a pak na něj malá hupne :-D
Odpovědět
Ahoj holky Vůbec mi není dobře, strašně mě třeští hlava. Mám migrénu a asi je to od krční páteře ]-( Se tu klepu jak ratlík. Mury: Tolik řízků? =-) Pošli aspoň jeden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, mury, Markétko, já chci taky řízek, mňam! Mony, :-( Přesně vím, o čem mluvíš ;-(
Odpovědět
marketas: Jenže já tu nemám svoje prášky ;-( a ibalgin a takový mi nepomáhají.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tak to je na hoúby, tak se musíš překonat a zajít si něco koupit - Saridon aspoňm!
Odpovědět
Saridon mi taky nepomáhá ]-( Jediné co mi trošinku zmírní bolest je acylpirin, ale jinak musím k doktorovi, aby mi napsal pilule na migrenu. No ale už se mi aspoň uklidnil žaludek, tak to bude lepší. A na oběd dorazí děda, tak si zalezu na chvíli do vany a zkusím rozmasírovat krk, to třeba taky pomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony a co zkusit nějaké čípky, kamarádce zabíraly na migrénu perfektně =-)
Odpovědět
:-S čípky? Jako do zadku? :-S =-) Ne ne ne, ani za milion. Ale jak jsem začala pít, tak je to trochu lepší.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mony, jak Ti je?
Odpovědět
Ahojky holky. Potvrzeno těhu sice mám,ale mimčo je menší než by mělo,srdeční akce tam nejspíš je,ale to na 100%.Takže další kontrola za týden. Neznepokojovala by mě velikost mimča,kdybych ovšem doktoru neřekla,že jsem si test dělala 1.1.kdy jsem to měla dostat a byl pozitivní. On si totiž myslel,že jsme mohli počít tak kolem nového roku,ale touto informací jsem to trošku zchaotizovala. Jsem teď ubrečená,pže jsem přijela domů a prostě jsem si musela ulevit,dostat to ze sebe. Míša mě utěšuje,že vše bude dobrý,ale prostě já nevím. Měla bych být 8tt a mimi vypadá tak na 4 až 5 týden
Odpovědět
Fotku jsem si zatím raději nevzala :-( :-( :-(
Odpovědět
marketas: Už je to lepší, za chvíli si vezmu další ibalgin, a až dorazí Jára z práce, tak se půjdu natáhnout. Teď dětičky spinkají, tak mám klid. markee: Já jsem měla Andulku celé těhu menší o 3 - 4 týdny, podle těch jejich měření. To nemusí nic znamenat ;-)
Odpovědět
Momou,opravdu? To bys mě dost utěšila.Já jsem totiž v chaosu z toho,že říkal,že počít dýl by jsme klidně mohli.A pak když už jsem měla pozitivní test na nový rok,tak mu to bylo divné,ale nijak mě radši asi nenervoval. No uvidíme za týden.Bolí mě teď hlava :-(
Odpovědět
markee: Opravdu, když mi to řekla dr na gyndě, tak mě rovnou poslala na sceaning, prý pro jistotu. Ale rovnou mi řekla, že když jsem takový "titnítko" :-D a manžel taky není žádnej obr, tak to není nic neobvyklého. A to si vem, že se Anička narodila ještě i dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, neboj, určitě to bude dobré a příští týden se dozvíš víc :-)
Odpovědět
No já sice malá jsem i jsem bývala hubená,ale od těhu s Johankou už to tak není. Mě prostě zaráží,že s ní to bylo vše OK a teď by to mělo být jinak :-( Musím se opravdu sklidnit a počkat na další týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, markétko, neboj, bude to dobrý, určitě! Jen nesmíš začít panikařit a být negativní, musíš se radovat, že jsi těhu a na příští kontrole to bude určo vše O.K.!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pap, krásnej víkend, pořádně si odpočiňte!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
marketas: Ahojky ;-)
Odpovědět
Koukám, že tu nidko není .................... tak přeji hezký večer a ještě krásnější noc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje......... Je mi líto, že jsem tu teď nebyla, ale... Začnu tím, že... Jak psala kat, že se zlískala s rodiči, tak mne to rozhodilo na tolik, že jsem celou noc nespala, lila, plakala a přestalo to v 10hod ráno...ach jo. Nějak se to na mne zase navalilo, tak jsem volala babi s dědou, že je mám ráda atd.Dědečkovi bylo blbě a když si náš děda stěžuje, tak to už musí být. Každý den jsem k nim jela, včera jsem řekla, že má poslední den na vzpamatování, dnes jsem tam ráno jela s kamarádem a říkala, že mu zavolám sanitku.On ani neprotestoval...Přijeli, odvezli si ho a čekám celá jak na trní, co mi zavolají...bojím se... Babička mi do toho začala zvracet 2,5 dne, ale dnes už jí bylo lepší, tak pevně doufám, že budou v pořádku. Jinak vás jsem nedočetla, jen něco. marketas:dávej na sebe pozor, veliký pozor... momou:jak ti je?To se mi také nelíbí........... majky:gratuluji k mimískovi, krásná váha a míra... markee:bude to v pořádku, pokus se na to nemyslet, aby jsi fazolku nerozptilovala a ona se pořádně "uhnízdila" beru:už víte, co nosíš pod srdíčkem?Myslela jsem na tebe... Jinak co se týče srazu, můžete mi napsat, kdo by šel v Praze toho 8.2. do IP??? Jinak toho 14.3. jsem se k tomu všem vyjádřila v emailu hromadným...........Přijeďte s klukama, vždyť je to jedno, záleží na tom, aby se cítili dobře, vy je znáte nejlépe a přijde mi špatné, aby i vy jste rušili svou účast na srazíku kvůli nim..........prostě nás bude více-no a??????????? Ještě jedna maličkost.Mohly by jste mi na email nebo do IP napsat, kolik nás tedy bude + - potom???Pojedeme tam domluvit podrobnosti oslavy a já Míšovi nahlásím i naší "schůzku"ještě před, tak aby o tom věděl a napiště tipy na papání, uvaří nám něco dobrého.......... ;-) ;-) ;-) Jinak krásný víkend všem
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem se rozepsala...............
Odpovědět
Profilova fotka
Miluje se muž se ženou, nejprve je muž nahoře. Žena mu najednou začne sahat na hlavu a muž se ptá: Co to děláš? Hledám rohy...ty miluješ jak ďábel. Milují se dál, teď je ale nahoře ona a on ji také začal hledat cosi na hlavě. Ona se ptá: Také miluju jak ďábel? Ne, jsi těžká jak kráva. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: ten vtip nás pobavil :-D :-D :-D Jinak na tebe taky myslím a doufám, že dědečkovi i babičce bude líp. Minulý víkend to byl rok, co mi zemřela babička :-( jiné prarodiče už nemám, tak je mi taky smutno. Co čekáme za mimíska bude překvapení, ale neboj, už brzy se to dozvíte ;-) Pokud středeční kontrola dopadne dobře, tak bych toho 8.2. ráda přijela. Moc se na vás těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, markee: neboj určitě bude všechno v pořádku zuzi: to je mi líto co se Ti teď děje, ale snad už to bude brzo všechno lepší jinak u nás se dneska dělá dřevo - tatík se rozhodl, že pořeže všechno co se válí na dvorku, takže tu vrčí cirgule a nosíme dřevo do kotelny, ale alespoň budem mít čím topit až udeří tuhé mrazy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi za chvilku razíme na ples si trochu užít. Markee: neboj, mimísek tam bude a všechno bude v pořádku. Nejhorší na tom je, že teď musíš čekat, což musí být opravdu hrozný, ale věř tomu a snaž se být v klidu a užívat si Johanku. momou: snad už je to lepší a už migréna přešla, ale radši si dojdi k doktorovi pro léky, nemá smysl se trápit zuzi: to je mi moc líto s dědečkem, moc na tebe myslím, až budeš vědět co a jak, tak se ozvi, Zkus být silná... Co se týká srazu, tak jsem to vůbec nemyslela špatně, tak doufám, že jste to tak nepochopily. :-( Vím, že nikdo nikomu manžílky nezakazuje ;-) Já Petra klidně vezmu a co jsme se bavili, tak myslím, že by i celkem jel, nemusela jsem ho vůbec přemlouvat. Je společenskej a rád by se seznámil s lidma, co s nima trávím poměrně dost času. Jenomže by tam nesměl být sám... to by museli jet aspoň další tři čtyří. Noa pokud bych jela sama...Právě jsem se dívala na spojení z Brna k nám a poslední bus mi jede v osm večer, takže z Prahy jet už před šestou, ze srazu odcházet někdy kolem páté, podle toho, jak daleko bych to měla na bus. Takže se mnou spíš nepočítejte, i když mě to moc mrzí... To je ale román, omlouvám se :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?