Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, markétko, je to strašné, ale zase je to pro ni lepší. Já bych nedokázala žít bez rukou a nohou, pro mě by byla smrt vysvobozením! Markétko a už jsi zdravá?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Holky musím říct, že mě strašně mrzí ta vaše reakce na srázek. Já jsem jen napsala svůj upřímný názor, a že já sebou manžílka brát nebudu. Z toho důvodu co jsem psala. A taky jsem tam psala, že bych to nechala volné prostě kdo bude chtít vzít manžílka tak ho vezme, kdo ne tak ne. Protože i co jste mi psali za reakce tak někdo byl pro a někdo ne. Jen mě mrzí, že kvůli tomu se prostě nedokážeme sejít. Já chápu, že někdo nechce jet sám "až" do Prahy. proto není problém když vezme své manžílky sebou. Každá sama dobře víte zda by se tam cítil dobře či ne. Mě tam vaši manžílci nevadí, jen jsem napsala svůj názor a moc mě mrzí ani nevíte jak, jaké byli reakce. Myslela jsem si, že se dokážeme domluvit a ne hned srázek zavrhovat. Tak jsem se na sraz těšila a myslím, že i ostatní taky.ˇMoc mě bude mrzet pokud si to ještě nenecháte projít hlavou a nevyřešíte to s manžílkama. Než aby jste nepřijeli vůbec. Upřímně říkám, že já pak ve větším těhu budu mít strach cestovat "až" do Brna. Ikdyž třeba autem (po dálnici). Tak to jsem vás asi viděla v listopadu naposledy. Doufám, že se nebudete na mě zlobit, že to píšu opět upřímně. Já taková prostě jsem. Tak mě to mrzí, že si to nedovedete ani představit. Omlouvám se za ten román, ale muselo to ven.
Odpovědět
Profilova fotka
macetko, to je v pořádku, napsala jsi to moc hezky. Já jsme nad tím pak přemýšlela, a pokud by tam byl babinec, tak Davča by se určitě nebavil, ba dokonce by se cítil blbě a sama se fakt bojím, nezlob se! Auto nemáme, takže autem přijet nemůžu a sama cestovat vlakem, to fakt nechci riskovat!
Odpovědět
Ahojky holky,já vůbec nestíhala sem za váma chodit a hlavně dočítat,vůbec nevím co se tu s váma děje.Snad jste všechny v pořádku v rámci možností. Míša mi dnes odjel na školení do Chomutova,vrátí se v pátek,takže jsem slaměná vdova.Ale tak jsem si už naplánovala dny a snad budou v klidu. Odpoledne jedeme k mé kamarádce s 2letým klučíme. Zítra bude Johanka u našich,protože ve čtvrtek jde mamky přítel na operaci,tak si jí chtěj oba užít.Ve čtvrtek zatím nic a v pátek jedu opět na gyndu,tak malá bude opět u našich. Vařit věčně nevim co a teď to bude horší,jak tu nebude Míša a nebude mě to nutit vařit pořádný kotle,tak budu určo vařit každý den :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak my jsme právě přišli od doktora z kyčlí a Kubík je v pohodě, jen máme trochu cvičit na kotníky, prý achilovka je trochu ztuhlá, ale to je normál. Kat: Tak to se Emčovi fakt povedlo :-D Já myslím, že pro tu modelku, to bylo vysvobození. Vždyť co by to bylo za život, když neměla nohy a ruce? :-( A k tomu srázku: Začínám ztrácet přehled kdy má být a hlavně kde. Mě je jedno, zda tam budou i chlapi a myslím, že je jen na nich, zda se chtějí přidat. Myslím, že oni se dokáží určitě zabavit, vždyť už jsou dospělí. A proč setkání našich mužíčků odkládat? Pokud chceme, aby se jednoho dne poznali, tak proč ne už teď? Já to budu mít složitější, páč nevím, zda tady Jára bude, takže bude to hospoda, kavárna, .... nebo místo, kam mohu přijít i s dětma? nebo si mám najít hlídání?
Odpovědět
Jinak já za Járu můžu říct, že pokud bude v Praze a ne na služebce, tak by klidně přišel ...................... takže už jednoho chlapa máme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky............. Chápu, že se bojíte jet do Prahy samy, já osobně nebýt Markétky tak jsem do Brna také nedorazila, ale....... Z Brna je vás hodně a myslím, že by nebyl problém jet společně auty a večer se rozvést.Je to vaše rozhodnutí a já ho budu toleraovat, protože mi nic jiného nezbývá a bude mě moc mrzet, že vás neuvidím......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak zase probíráme srazík ;-) Já už jsem to sem psala, taky mě to strašně mrzí, ale zase si nemyslím, že by některá z nás z toho měla být naštvaná nebo smutná. Prostě je to fakt a i kdybysme chtěli, tak s tím moc nic neuděláme. Předpokládám, že žádná z Brňaček to autem do Prahy neodřídí, já urřitě ne, Blanka auto nemá a Markétka z Olomouce to má ještě těžší. Takže Zuzi myslím, že tvůj návrh jet auty fakt není realizovatelný. Já za sebe bych to asi nechala tak, že stejně nevím, kde za skoro dva měsíce budu, začíná se mi rýsovat práce, takže uvidíme. Sama autobusem do Prahy nepojedu (resperktive z Brna k nám, ale to už jsem Vám psala, je to cesta přes hodinu, poslední autobus v osm večer, takže odchod ze srazu zhruba v pět a to je hodně brzo). Taky si myslím, že je na uvážení každé z nás a na tom jak zná svého manžílka, jestli by se tam nudil nebo ne. Petr s tím souhlasil už dávno, takže pokud by to nakonec dopadlo tak, že byste tam aspoň ještě dvě kluky brali, tak možná dorazím s Petrem, ale nemůžu nic slíbit. Hrozně mě mrzí, co se tady kvůli tomu rozpoutalo :-( Prostě bych to viděla tak, že musíme všechny tolerovat názory těch ostatních (s čímž já nemám problém) a to co si napíšeme brát prostě jako fakt a nehledat za tím nic jiného. Předpokládám, že nic z toho není myšleno jako osobní útoky a fakt bych to tu nerada rozdělovala na Pražečky, Brňačky a zbytek republiky. Někdo může přijet, jiný zase ne (z mnoha důvodů), nikdy se nesejdeme všechny, a proto je dobré dělat srazy různě po republice, aby ty z nás, co daleko nedojednou mohly aspoň na bližší srázek. Uf, zase román.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych na sraz i třeba dorazila (kdybyste mě tam chtěly) :-D :-D :-D Ale jako potřebuju podrobný popis, co - kde - kam - jak, pokud možno s buzolou a mapou v ruce... :-D já jsem hrozně dezorientovaná jakmila jsem minimálně 50km od baráku :-D
Odpovědět
Tak už mě začínáte s tím srazem sejřit. Všichni všechno chápou, nikdo se nehádá a všechny se respektujeme. Má snad některá z Vás nějaký jiný názor? Pokud ne, tak bychom mohli pokračovat dalším bodem - tedy která s sebou vezme manžílka? Stejně je chceme jednou seznámit, a ani já (a troufám si říct, že řídím hodně dobře, bych nerada jela cestu Brno - Praha a zpět sama, zvlášť, když se z toho dá udělat pěkný víkend pro dva ;-) ) Já už jsem psala, že Jára se nebrání, pokud nebude na služebce. Další bod by měl být o tom, v jaké restauraci či kavárně, .... ? ;-)
Odpovědět
Pokud jsem teď někoho naštvala, tak se omlouvám, ale mě dlouhý dohadování dokáže vytočit. Stačí se podívat na naše politiky, ty se tak dlouho dohadujou a k čemu to je? No k h**** ničemu :-D Takže, pokud některá chce vzít manžílka, proč ne. Ale určo bysme všechny chtěli vědět, kolik chlapů tam bude, aby se pak ten jeden chudák moc nenudil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se chtěla zeptat, kde by to mělo být. Jestli jste se nějak shodli na tom, že se sejdem na Zuzčiných narozkách nebo v nějaké restauračce? Nějak jsem to nepochopila. A jak už jsem psala asi milionkrát, pokud budou aspoň další dva manžílci, Petr pojede taky
Odpovědět
Článek se načítá
No pokud jsem to dobře pochopila já, tak srazíky budou dva? Jeden na narozkách Zuzi a pak ještě jeden? Zab: No Jára by klidně šel, tak už jen jeden a to by byl když tak Zuzi manža ;-) Ale třeba se nějaký další chlap najde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli k tomu můžu něco říct: Myslím si, že tady šlo hlavně o to, aby si naši manžílci měli co říct... bo když se ženské sejdou, tak neví, kdy zavřít pusu... (viz. sraz v Brně)... Takže, pokud se sejdeme v Praze, my se známe... cca přes rok, rok si píšeme a už víme jedna o druhé i to, jaké má číslo kalhotek, jde o to, jestli takové setkání bude bavit i naše manžílky, to bychom pak museli do debaty zapojit i je a bavit se o "neutrálním" tématu, aby si tam oni nepřipadali jak pátá kolo u vozů. Naši manžilcíci se mezi sebou neznají a nemyslím si, že se z nich za cca 5 hodin našeho srazu stali kamarádi, kteří by se bavili jak "staří" známí. Takže teď jde o to, jestli udělat sraz "nás červnovek" nebo z toho udělat "seznamovací večírek" s manžílky... Žádné z vás tu nechci říkat, aby si na sraz manžílk nevzala, já se nebráním žádnému seznámení ostatně, jak už tu bylo několikrát psané, každá z vás své manžílky znáte a víte, jak by se cítili v takové společnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
Moje milé holky........... Není to tak dávno, co jsem to tady shrnovala, protože jak jste v podstatě všechny psaly...Těch emailů, IP a všeho bylo moc......... Jedná se o to, že macet udělala tabulku, kdy a kdo nemůže, měly jsme se k tomu všechny vyjádřit. Abych to shrnula.Domluvily jsme se na tom, že 8.2. se jedná o sraz, který jsem si vzala na triko já a hlavně proto, že Bára-baruberuu potom už nemůže kvůli svému stavu 2 v 1. Zatím vím, že se sejdu já s Bárou a Mončou, nikdo jiný mi nedal vědět.Kde se sejdeme záleží na Monče, jestli půjde s dětma-dle toho se přizpůsobíme kvůli dětskému koutku nebo tak. Co se týče 14.3.-datum, na kterém jste se víceméně shodly, je datum oslavy mých a Vaškových narozenin.Bylo odsouhlaseno, že se sejdeme dříve a já tam zůstanu-možnost, že tam zůstanou všichni je daná......... Pak se začalo řešit ko, proč atd..........Můj vašek tam bude s emnou, protože budeme chystat nějaké věci a to jsem psala od začátku.V tuto chvíli musím souhlasit s Mončou, to co napsala............ Tak abych to shrnula NAPOSLEDY prosím........ 8.2. sraz v Praze kvůli Báře je daný.Já, Monča Bára se sejdeme za všech okolností pokud Barče dopadne dobře kontrola s mimískem.Kdo se bude chtít přidat, není žádný problém!!!!!!!!!!! 14.3. kdo bude chtít se sejdeme v Praze-Troji u mých kamarádů v restauraci, kde se od 18hod pořádá oslava mých 30. a Vaškových narozenin... Jste všechny zvány s manželama nebo bez, hlavně se pojťe domluvit prosím..........
Odpovědět
Ahoj holky, , a pokud nebude fakt hnusný počasí, ž by ani vlaky nejeli, tak dojedu toho 8.2.. Teda pokud jsem to pochopila dobře, tak ten bude v dřívějších hodinách. Že bych jela brzo ráno do Prahy, prošla si památky, udělala milion fotek (ježíš, já už mám absťák :-D ) a pak šla na sraz a kolem 19:00 jela domů, abych chytla ještě poslední "šalinu" a nemusela jet nočníma rozjezdama ;-) A toho 14. pokud se teda sejdete dřív , tak bych taky dorazila a pak zas k věčíru nějak na vlak (nebo spíš bus, nočníma vlakama sama radši ne). M. se mnou 100% nepřijede, i když by mu to nevadilo, určitěby si pokecal, s tím nemá problém, ale poslední dobou takto chodí pořád někam (je členem obč.sdružení, je ve vedení vlastníků byt.jednotek, jedná kvůli problémům v sídlišti se zastupitelama, takže dost často je večer pryč někde v restauraci, na jednání, atd. takže z toho důvodu teď na vysedávání moc nemá chuť. A chození po památkách by ho zabilo, ale to už máme pěkných pár let ujednáno, já se prostě občas o víkendu zbalím a jedu sama někde po ČR na výlet po památkách. Tak teď to zkloubím se srazem :-D Už se na vás holky těšííííím.
Odpovědět
Majky: Vždycky tady bude ten problém, že my už se známe a naši manžílci nee. Zuzi: Toho 8.2. bych asi nechala děti doma, ale to ještě uvidím, jak Jára. Chtěl by jeden den klid na pořádný úklid svých ....... no prostě bordelu a u toho já být nemusím a děti už vůbec ne. Blani: Proč nebydlíš blíž? Já bych s Tebou chodila po památkách jak divá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, 14.3. by mi to mohlo vyjít se do prahy dostat, ale problém je v tom, že bych taky tak kolem šesté sedmé potřebovala nejpozději odcházet přece jenom do ostravy cesta dlouhá, takže pokud by to začínalo někdy odpoledne nebo kolem poledne tak ok, později bych to už asi moc nedávala.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hurá!!!!!!!!!!!!! Konečně rozumná slova. Byly jsme původně nějak domluvené, že kolem té 14hod bychom se sešly, ale myslím, že se sejdeme dříve už kvůli busům, vlakům atd........Můžu nabídnout nocleh pár z vás, problém jediný je ten, že nevím, kdy a jakém stavu se vrátíme domů :-D :-D :-D Domluvím nějakou dobrou baštu v hospůdce, tak to můžeme dát třeba na tu 12hod nebo max.na 13hod, ať se "pokocháme" samy sebou....... Slibuji, že vezmu notýska a video, fotky, knížku a všechno, protože do Brna jsem si jela jako primadona bez všeho :-D
Odpovědět
ZUzi - super ;-) Momou - že já se z toho Práglu stěhovala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:Monča by cestovala pořád a to že jí znám přez 15 let..........magor památkářský. Když jsme byli ve 2.ročníku na střední ve 3panělsku, my šupky dupky do hospůdky a Monika ne, ta na památky.........Jak mi jí nenáviděli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/na...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/159812-z...
Odpovědět
Blani: Vidíš vidíš :-N Zuzi: Ale já nejen po památkách, to já i na Pravčickou bránu ;-) a už i Anička tam byla :-D A ve Španělsku mě nebavilo ležet furt na pláži. A jak se hodilo, že jsem furt někde chodila, když pak Sprka potřebovala vložky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, ty jsi blázen......... :-D :-D :-D Srpka a vložky, to byl nářez........... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D nezapomenutelný zážitek. Já také na pláži neležela, já se válela po barech =-)
Odpovědět
Zuzi - jen jestli to nebylo pod barem :-D Tak my jsme byli letos na pláži poprvé....a taky jsem muže furt někam tahala :-N :-N :-N chudák :-N On teplo nenávidí, a říkal, že teda k moři pojedeme, ale bude ležet furt v moři....no první den asi po hodině v moři ho žahl "hnus fialový" (= medůza), který se tam nějak namnožil a kdo by to čekal, vydržel tam skoro celých těch 16 dní, a bylo po ptákách. :-N A úplně modro bylo 2 nebo 3 dny, takže to výletování nebylo tak strašné. Teda až na tu zimu občas, která na mě dolehla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani: :-D :-D :-D to naše kamarádka-spolužačka dostala MS ve 3panělsku, tak jsme sháněli vložky.Ty jsi menší, ale "tlusťoch"oproti ní a koupila si vložky, které měla od pupíku po kříž na zádech, zak jsme je stříhaly a dělili jí z jedné dvě a pak je šily, aby jí ta vata nepadala.Ohromná legrace :-D :-D :-D Já nemám ráda teplo, sluníčko miluji pouze na horách a jak je nad 22st tak už mě nebaví žít... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.camp-sokol-troja.cz/cz.htm toto je odkaz na "naši" hospůdku... Je tam i mapa, jak daleko je to kam atd........ Jakéko-li dotazy zodpovím ;-)
Odpovědět
Zuzi - to bude super ;-) Já trochu tuším, kde to je, přece jen do ZOO jsem chodila/jezdila docela často a vím, že u trasy 112 u Vltavy je to samý kemp , tak to najdu ;-) K tomu Španělksu? Nekoupila si ta vaše kamarádka omylem dětské pleny ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:to jsou nápady........... :-D :-D :-D Je to přímo na té hlavní, takže problém nebude a po Praze je to po magistrále, takže pohoda......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?