4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Já jsem s tím na ten ples byla moc spokojená ;-) opalovat se nemůžu a na solárku už vůbec, chodím každý 3měs.ke kožní na kontrolu,dost mě hlídaj :-( nechci být v bílých šatech jak ředitelka vápenky |-|
Odpovědět
Do solárka bych nešla...
Odpovědět
Chtěla jsem napsat už nešla...5 let zpět jsem chodila tak 2x týdně několik měsíců a do teď si myslím, že to zapřičinilo spolu s mojí světlou kůží to, že mám náběh na rakovinu jak sviňa =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já momentálně taky lítám do solárka, ale je to opravdu jen kvůli svatby ať nejsem úplně bílá, jinak tam nechodím. Ale co by člověk neudělal, kvůli svatbě. Předchozí dva dny byly docela krušné, pekli jsme totiž cukroví do koláčů a byl to opravdu masakr 8-) , k večeru jsem to už trochu nezvládala :-N . :-D Ale máme hotovo a já jsem na sebe a ostatní mooc pyšná, protože jsem to opravdu mistrovská minidílečka. No já jdu už jen třikrát do práce a potom mám volnoooo :-D já se tak těším, i když se trochu i děsím těch nervů a všeho kolem, tak jsem se přece jen musela zjímat i o starosti v práci.
Odpovědět
holky, co je to ten nastrik? To slysim poprve? =-) Zrovna jsem vcera taky premyslela, ze bych parkrat navstivila solarko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevím kdo se tu ptal na ty ozdoby do vlasů, ale já budu mít třeba perličky na spirálce, je to moc praktický, letošní novinka. Cena je teda vyšší, jedna malá spirála stojí 30 Kč, to jsem kupovala v salonu, na netu jsme to našle ještě dražší - 40 - 50 Kč. Koupila jsem si jich šest a prostě to tam namotám. Uvažovala jsem nad tou čelenkou, ale mě naopak řekla v salonu paní, že je to nepraktický v tom, že to za nedlouho začne tlačit za ušima, tak jsem od toho upustila. Jo a my už taky dostali dar, v práci dostal přítel pokuz do lázní i s nějakým programem, no jsem na to zvědavá. Jinak teda počasí se nám už teď kazí ]-( , od včera večer alespoň u nás prší :-( . My máme v sobotu tu rozlučku, tak jsem z toho docela naštvaná, chtěli jsme to venku a nakonec se budeme jak to tak vypadá mačkat doma :-S . Ale práce je doma jako na kostele. Musím nagruntovat barák. O víkendu jsme malovali, takže je všude bordel, tak furt umývám. Musím umýt ještě okna, chtěli jsme tepovat koberec, ale ještě nemáme nastříkaný topení, jako mám pocit, že to prostě do soboty všechno nemůžeme stihnout. Já budu mít dovču až od středy příští týden, tj. od 1.9. Ale to už nebude takové práce jako teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, takže za kolik že to máme. Ojojoj. Ohledně tématu solária versus nástřik......... sarkamacz: No každý nemá to štěstí, že může zajít do solárka jako třeba Janula. I já jsem tam plánovala chodit, abych chytla trošku barvu, ale diagnoza gravidity mě to jaksi zmařila, tak jsem vděčna za "zdravější" řešení nástřikem. Lennika: Je to krátkodobé, rychlé opálení, dělá se to profesionálně, stejnoměrně. Když dodržíš všechny pokyny a předtím si uděláš peeling a potom budeš pokožku hydratovat, tak budeš mít krásnou hnědou pokožku. Ale dycky se najde nějaký nespokojený návštěvník, proto je dobré mít předem zkoušku, jak Tobě osobně ten nástřik chytne. Anet: Teda to máte práce jak na kostele. Tak držím pěsti, hodně sil v úklidu a to počasí na sobotu budu přát nejen Tobě, ale i nám (tatík se žení a máme to taky venku) Do vlasů nic nemám, mám si sehnat jen živé kvítky do vlasů (což budou nejspíš nějaké orchidee a o zbytek se mi stará kadeřnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to přesně za 11 dní x-) Už jste si rezervovali místo v psychiatrické léčebně ? :-D :-D :-D Já asi brzo jo... :-N Mě to totiž holky hlava nebere... Jako vím, že příští týden bude "nějaká" svatba, ale pořád mi to nějak nedochází !!! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen by mě zajímalo, jestli jsem na tom tak jenom já :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Hani, nejsi v tom sama.......třeba budeme mít štěstí a dají nás na jeden pokoj :-D Zrovna o víkendu mě přítel říkal "Olíku, za 14 dní to vypukne" a já mu říkala, že mě to asi nějak pořád nedochází. Jak stále něco řešíme, ten kolotoč kolem příprav, tak mě to hlava prostě nebere, že příští sobotu se oblékneme do svatebních šatů a řekneme "ANO"............. Zkoušeli sme taky nacvičovat první manželský tanec a máááááááááálem sme se smíchy po****** - takže to bude "KOMEDIA NUMERO UNO"
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě ohledně zasedacího pořádku: Po nevěstině boku budou rodiče ženicha a vedle ženicha budou rodiče nevěsty, je to prý na znamení, že se rodiny propojili. .......tak i tady "zachováme" tradici, aby se nepokazila komunikace v budoucí "velké rodině" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo o té "tradici" jsem slyšela, ale asi málokdo to dodržuje. Prý nevěsta má sedět u rodičů ženicha, protože se do té rodiny provdává.... Když jsem o tom říkala našim, tak taťka to rezolutně odmítl, prý se vzdává dcery a tak alespoň na svatbě ji chce mít vedle sebe :-) Přišlo mi to takové milé, jakože se nerad vzdává dcerušky x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No a vidíš, tady máš střet názoru. V jednom si stojíš za svým, že nevěstu nemá nikdo vidět v šatech a v druhém odporujete zasedací pořádku, který je znakem toho, že se dvě rodiny spojí. :-D :-D Jéje, to jsem rejpal........ Ale co jiná ves, to jiná nevěsta a jinej názor...........
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem psala, že nevidět nevěstu pro mě není pověra, ale spíš to "překvapení" pro všechny... včetně ženicha...kdo si počká, ten se dočká... prostě nevidím důvod v tom, se mu v šatech ukazovat. Toť vše. Kdo chce, ať se ukazuje ;-) A to, že se sedí naopak jsem se dočetla až tady... a že v poslední době jsem už zažila svateb.... Takže tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jen jsem chtěla upozornit, dávejte si pozor, co tu píšete :-( . Momentálně jsem se dozvěděla, že někteří chlapi u přítele v práci nemají nic jinýho na práci, než mě špehovat tady na beremku a mají ohromnou prdel z toho, co tady píšu, z mých fotek a mých komentářů. A to mi přijdou moje komentáře ještě celkem normální, některý něvěsty jsou víc praštěnější než já. Takže jestli to čtete, tak vám jen vzkazuju, že jste pěkně trapní, a můžete mi políbit víte co... Mě nevadí, že si to tu někdo čte, prohlíží si fotky atd., ale vadí mi to, že se tomu někdo posmívá a to mi přijde opravdu dětinský...
Odpovědět
Profilova fotka
anet.: no jo, to je asi děsná p...l, si to číst ... a jestli je baví, "se bavit" nad tím, jaký vybíráme punčocháče, tak je dost lituju, na lepší zábavu asi nemají :-p Jste jako fááákt trapní ...
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem jsem netušila, že jsme tak zábavné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemyslela jsem to s tim nástřikem nějak špatně, já s tim sama nemám zkušenost, ale několik kamarádek potom byli pěkně flekatý, třeba to tady v Budějicích dělají na prd...... a ještě jsem se chtěla zeptat, kolik máte objednaného cukroví? já si peču sama ( peču jinak na svatby ) tak vůbec nevim kolik a hlavně pěkně nestíhám.... tak to je fakt vtipný, to by mě nenapadlo si číst něco o čem nemám ani tušení....
Odpovědět
Profilova fotka
tak včera to na mě nějak přišlo a prořvala jsem celý večer, ještě jsme se k tomu s Honzou pohádali..... :-( Honza má sedřený obličej, vybuchlo nám auto co jsme měli domluvený, TCHÝNĚ si odjela na dovolenou a vůbec nic jí nezajímá, předpověď počasí, nestíhám z pečením, všechno se to tak nakupilo, že jsem bouchla a byla úplně v pr...... ale už je to v poho, hlavu vzhůru a těšit se!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Říkám, mě nevadí, že si to někdo čte, ale když tomu ti chlapi nerozumí, pro ně je svatba úplně něco jinýho jak pro ženský, tak proč si dělat z člověka srandu :-( ;-( ... Sarko to já ti neporadím, protože cukroví mají v kompetencích mamky :-D . Ono vždy záleží na tom, kolik děláš výslužek, kolik máš lidí na svatbě, ta´kže je to u každýho různý. To si musíš propočítat, kolik dáš do každé krabičky kousků každýho druhu. Moje mamka z toho taky šílí, nechala si to napéct a že má furt nervy, jestli toho nebude málo :-) . Ona už sice vdávala segru, ale to je už sedm let zpátky, tak si to nepamatuje :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Množství se opravdu těžko radí a u nás to má, stejně jako u anet v kompetenci máti a ségra, takže já jsem jenom "pomocníček" - namáčet cukroví v polevě atd... A přesně ! Máti má nervy, že toho bude málo, tak to je asi všude stejný :))
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsou pánové pěkně ubozíííííííí, že se tím baví. Chtěla bych vidět, když by tu psala jejich polovička, zda by se taky tak nad tím bavili a hlavně by mě těch slečen bylo líto, že doma mají takové trotlíky........... Ohledně cukroví, taky nemám páru kolik, to má na starosti tchýně,......a taky jak říká Anet to propočítávala podle hostů..-........ Sarkamacz: A klíííííííd, nenech se tím vynervovat, sice Tě plně chápu, taky se nám každou chvilku něco pokazí a musíme to znova a znova řešit,......ale......přece si ty přípravy nenecháme zkazit...... a nejdůležitější je, aby jsi Ty a ženich stála 4.9.2010 před oltářem........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ono to snad ani bez toho nejde, aby se něco nepo..... :-S Nám ten farář včera taky odřekl to požehnání prstýnků :-| Ale už to prostě neřeším, protože bych se z toho zbláznila ]-( Napřed slibujou, pak se jim to rozleží v hlavě a nakonec se odvolají na ty svoje předpisy 8-( Kdyby jako na rovinu řekli, ne, prostě to nejde, tak to beru, ale napřed to slíbí a pak se vykrucujou, tak mě to naštvalo ]-( A tchýně se teda vybarvila :-o
Odpovědět
:-D :-D :-D jeee, holky...tady zase chvilku nejsem a co se tady vsechno nedoctu... :-D o trotlikach!!! :-D :-D To by me vazne nenapadlo, ze nas tu budou cist chlapi... :-D To uz asi vazne nemaj, co delat!!! :-D Jsou to blbci!!! a.n.e.t.t: se nerozciluj, nema to cenu, proste i taci jsou mezi nami!!!...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, hele http://www.beremese.cz/album/album.ph... Jestli jsi už na to teda nenarazila... :-)
Odpovědět
Hani, dekuju...tak na to jsem teda nenarazila..to je poradna sbirka! Pekna inspirace, dekuji... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám mírně pozitivní zprávu, dnes jsem našla na netu: "Počátkem příštího týdne se pak připravte na další oblast nízkého tlaku vzduchu na severu, a s ní spojené ochlazení asi o 5 - 7°C na v pondělí na 11 -14°C a v úterý 13 – 16°C. V obou dnech se připravte na občasný déšť nebo přeháňky. V pondělí se pak vyskytnou i silnější bouřky. OVŠEM: Od poloviny příštího týdne se bude oblačnost zase rozpadávat, což povede ke vzestupu denních teplot na 15 -19°C, na jihu až 23°C." ;-) Oblačnost by se měla rozpadávat, juchůůů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
konečně dobrá zpráva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o juuu kéééž by to vyšlo
Odpovědět
Ahoj holky! Konečně z Brna zpět, proběhl jeden pohovor a k tomu i s dcerkou finální zkouška v salonu ;-) konečně mám už čelenku a v kombinaci s šatama, bižu a závojem mi to přišlo nádhera, jsem moc spokojená x-) segra mě fotila jen mobilem, ale pokud mi ty fotky pošle, přihodím sem aspoň Simonku, byla božíí :-) A vybrala jsem si úžasné bolerko přes šaty, pokud by bylo škaredě ;-) A propo, to jsme tak zábavný, že to baví chlapi číst jooo? :-D :-D chtělo by to nášup práce, aby je ty roupy přešli hňupáky :-p :-D Jinak u nás bude o víkendu taky velký úklid, jen mám pocit, že do dalšího víkendu už bude s kocourem a Simčou vše zas při starým, jen se ohlídnu a bordel jak v tanku 8-( Jinak na mě každý vyjeveně kouká, že se vůbec nestresuju se svatbou, jen trošku s tím počasím, jsem fakt jinak docela kliďas,nějak to dopadne ;-) A ještě s tím solárkem, dřív jsem vůbec neměla problém a bohužel se nějakých 5let zpátky se o nějakých rakovinách kůže ani moc nemluvilo jak teď,sice mám světlou pleť, ale hezky šla do hněda, málokdy jsem se spálila při běžným opalování a vlastně nějak moc se ani neopalovala přes léto...v těhotenství najednou obrat o sto stupňů (kožařka mi pak sama říkala, že nejvíc melanomů se zvrtává v těhotenství a po něm), zvýšená aktivita znamínek a displastické, takže co je škaredý, hned jde ven, tak na to fakt bacha holky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?