4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Pur já si nemůžu pomoci, ale četla jsem svůj příspěvek teď asi 4x po sobě a asi jsem slepá nebo co, ale opravdu tam nikde nemám ani zmínkou napsáno, že by mi můj chlap něco diktoval, tak to se tě opravdu ptám, kde jsi na tom byla? Já napsala, že mě viděl. A hotovo, pak jsem napsala, něco v tom smyslu, že chci předejít tomu, abych se mu nelíbila. Ani z jedné z těchto vět opravdu nevidím, že by mi něco diktoval, je to jen z mojí strany co největší snaha, být pro něj ta nejkrásnější, ale když si zvolím šaty a účas sama, tak to tak nemusí být, může mít úplně jinou představu o šatech, tak by mohl být zklamanej a to já nechci, proto jsem byla pro, aby ty šaty viděl. Ale že bych psala něco o diktování, nezlob se na mě, to sis prostě vymyslela a nevím proč. Vždyť tady je to o diskutování a já napsala jen můj názor, že jsem pro, aby mě viděl, aby nebyl překvapenej, třeba i nemile. A nic víc jsem tam nepsala, jestli tě urazilo, že jsem napsala, že je to pověra, ano já to tak beru, a zase, je to jen o názoru dospělých lidí. Já jen něco slušně napsala a ty se hned urazíš a začneš se navážet do mýho chlapa, že je vybíravej a diktuje, což naprosto není pravda a znovu opakuju, že jsem to tak chtěla i já. A to samé teď psala Oleek, že taky se chce svému partnerovi ve svatební den na 100% líbit. Mě přijde, že tady občas člověk něco napíše a když se to ostatním nelíbí, tak se začnou navážet a mermomocí hájit jen svůj názor a to fakt špatně, o tom diskuze nejsou...
Odpovědět
Jeje holky nehádejte se ;-) co člověk to názor, ať si to každá udělá tak, jak chce a všechno má svý pro a proti, někdo nechce překvapení a radši má jistotu, že mu to ten druhý schválí a bude se mu v tom líbit stoprocentně (to já dělám skoro vždy), druhý nechce přijít o ten moment překvapení,oboje je pěkný a v pohodě podle mě :-) . Já osobně šaty vyjimečně manželovi neukázala,ale nastínila, že jsou korzetové s dlouhou vlečkou a bílé,troufám si říct,že svůj vkus už po těch 11 letech známe, tak vím, že na výstřednosti určitě není a tyhle by se mu líbit mohly...ještě když se k tomu přidá účes, nalíčení, je to o něčem jiném a osobně neznám moc ošklivých nevěst, každá je v ten den svým způsobem jiná a krásná ;-) moc si nedovedu představit, že by mi řekl běž se převléct pokud bych na sobě neměla nějaký bordelový hadr :-N asi by zatl zuby i kdyby to nebyl zrovna jeho šálek kávy,ale i tak by mě to pochválil a řekl, že mi to sluší, prostě taková milosrdná lež.
Odpovědět
Profilova fotka
anett: myslím si, že je každého věc jak si co udělá, čemu věří nebo nevěří.. souhlasím s tebou ;-) já osobně jsem hodně pověrčivá, takže se příteli v šatech neukážu a ani účes mu ukazovat nebudu.. to proto aby mi to nepřineslo smůlu... a možná to neberu jenom jako pověru ale jako předsvatební rituál.. ale pokud si nejsi jistá tím, jestli šaty co by jsi vybrala sama by se příteli líbili a na tuto pověru nevěříš tak na tom nevidím nic špatného... připravíš ho tak možná o moment překvapení ale to je jen Vaše věc jak si to uděláte ne??? pur: to bylo od tebe až přehnaně agresivní názor s tím diktováním...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani já se nehádám ;-) , jen mě to naštvalo, já přeci nenapsala nic špatnýho jen svůj názor a Pur to obrátila, že můj chlap vypadá jak diktátor, kterej mi nařizuje, co mám nosit. Já to právě dělám úplně jinak, já si kupuju to, co se líbí mě, i když on mi řekne, že jemu se to nelíbí, tak mu řeknu, ať si naprdne, že mě jo, že on to nosit nebude :-D , když jdeme nakupovat spolu, tak chci vědět jeho názor, to ano, ale právě naopak na té svatbě chci být pro něj ta nejkrásnější, tak chci znát jeho názor. On by mi samozřejmě neřekl, že se mu to nelíbilo, že mi to sluší by řekl na sto pro, ale kdyby se mu to nelíbilo, tak vím, že by to z něj později vypadlo, řekl by to kulantně, jakože ty vlasy jsi měla krásný, ale kdybys je měla tak a tak bylo by to lepší, a kdyby na těch šatech bylo to a to nebylo to a to, tak by byly hezčí, ale stejně jsi byla krásná, ano, podal by to tak, ale mě by to mrzelo, proto chci jeho názor vědět, mě je jedno jestli se budou šaty líbit, mamce, babičce, kamarádce, já chci aby se líbili mě a jemu.
Odpovědět
Profilova fotka
spetra: přesně tak, já v tom taky vidím tu pověru, aby to nepřineslo smůlu, proto jsem to napsala a nemyslela jsem to zle, proto jsem tam taky dala smajlíka, že ano. Ale ty jsi to vystihla úplně přesně, moje šaty se mi moc líbili, ale přišli mi takový trochu modernější, jakože ta sukně jakoby namačkaná a vím, že on nemusí extravaganci, tak jsem měla i strach jak by na ně reagoval. Ale já mu ukázala fotky, na kterých jsem v šatech, ať vybere ty, který jsou dle něj nejhezčí a vybral právě ty, co já :-) , což mě potěšilo. Ve výsledku se zeptal, které jsem teda vybrala. Úplně původně jsem chtěla jiný šaty, taky byly na fotce a říkám mu, co říkáš na ně a on mi fakt řekl, že jsou strašný, že se mu vůbec nelíbí, byl tam zvláštnější vršek. Takže kdybych je vybrala, bylo by to fakt blbý :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Je to každého věc, jaký si to udělá, takové to má, za tím si tady stojíme přeci celou tu dobu - že si samy vytváříme naši pohádkovou svatbu a hlavně DISKUTUJEME!!!!!!! O toms nad ta diskuze je nevěsty, ne? Pokud někdo dbá na tradice a těší se na moment překvapení, až je ženich uvidí, tak at to má tak. Pokud jsou nevěsty, které chtějí mít "jistotu", že se budou líbit a nebude v tom nějaký KIKS v podobě nelíbivosti, tak se prostě poradí a ukáží se - je to na každém. Já sama osobně se přikláním k Anet, taky jsem to dala na schválení přítelovi a myslím, že se mi to osvědčilo.Chci se mu líbi na 100%, být pro něj dokonalá alespon v jeden svatební den. Je to stejné, jako když si v obchodě vybírám oblečení, taky mě narovinu řekne, zda mě to sluší nebo ne............ a rozhodně, v žádném případě to není diktování od něj. Takže nevěsty, hlavu zvhůru, slunce v duši a vesele diskutujme. Třeba nad tím, jakto že naše kuchařka nedává do polévky nudle :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem fakt netušila, že jednou malou větičkou tak rozvířím vody :-( . Každopádně je to den nás dvou, ne jenom můj, tak chci, aby bylo vše dokonalé pro oba :-) . Ruku na srdce holky, vy které si vybíráte šaty sami, aby je partner neviděl, vemte si, že by to samý udělal on vám, oblek s košilí a kravatou si vybral sám a vy ho viděli až ve svatební den, vždyť to je to samé, taky by chtěl překvápko pro vás, zvláště chlap, kterej běžně oblek nenosí a vy nevíte jak bude v obleku vůbec vypadat (navíc jakou barvu by zvolit atd.). Ale předpokládám, že by se to spoustě z vás nelíbilo, a říkali byste si, kdoví v čem by přišel... Mě je jasný, že pro mnohé to bude něco úplně jinýho, ale pro mě třeba ne. A opět nechci vířit vody, jen diskutuju a je to můj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Anet, nebudem se radši bavit o těch nudlích :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tohle téma snad už je dořešeno...........každá si to udělá, jak sama uzná za vhodné a nebudeme o "své" pravdě přesvědčovat ostatní - budeme je tolerovat ne? Mizím, hezký zbytek dne a zítra si chci dočíst jen pozitivní příspěvky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anet a všechny ostatní, omlouvám se, nemyslela jsem to zle, špatně jsem se vyjádřila. Nechtěla jsem o tvém partnerovi napsat, že ti něco diktuje, promiň, promiň, promiň, sypu si popel na hlavu. Taky si někdy řeknu o názor, protože chci, aby se to líbilo. U šatiček snad nemůže nevěsta udělat až takovou chybu. Takže ještě jednou promiň.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak jsem dneska jela na zkoušku šatů a koukám jak blázen jsem v 15. týdnu těhu a šaty nepřetáhnu přez prsa no takže honem vybrat jiné ale musím říct že jsem ještě spokojenější než před tím:)) Šaty jsou boží:D:D A jak pokračujete co vámm ještě chybí?
Odpovědět
Jejda, tady se nějak přiostřilo :-D :-D Konečně se něco děje :-) Ne, aby se to nepobralo zase nějak špatně, já se v krizových situacích nevyžívám, jen se to snažím zlehčit, když nudle nezabraly :-D :-D :-D Ještě, že toto moc neřeším, páč mám doma takového truhlíka, že když jsem včera dofrčela domů, ani nepoznal, že mám na sobě extra svatební líčení. Ptala jsem se ho, jestli na mě vidí něco nového, a po chvilce usilovného přemítání se zeptal: máš nový řasy? :-D :-D Takže jistě uznáte, že ptát se ho na šaty, nebo probůh na účes, by bylo mrhání časem ;-) lucy: tak to je pěkné překvapení ;-) já jdu na poslední zkoušku zítra, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pur jasně, ok, je mi jasný, žes to nemyslela nějak špatně, ale vyznělo to tak, tak už to nebudeme řešit a začnem opět řešit ty nudle apod. :-D . Lucy moje ségra taky byla těhotná, když se vdávala, měla vybraný šaty a ve výsledku se do nich nenacpala, tak musela vzít taky jiný, ale bohužel ne už tak hezký :-| , tak buď ráda ;-) . Koralinko :-D , tak to můj si všímá dost, třeba prvně nic neřekne, že mám novou barvu nebo menší sestřih, ale když řeknu ani sis nevšiml, tak řekne, jo všiml, ale že to není žádnej šok, nějaká markantní změna, tak to neokomentuje, já pořád zůstávám u toho stejného, akorát mírně třeba změním odstín, ale z toho si všimne sám.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Byla já jsem z toho celej večer špatná, pořád jsem nad tím přemýšlela, že jsem to fakt napsala blbě a dotkla jsem se. Člověk někdy napíše blbost a pak z toho má takový stresy. Každopádně v žádným případě jsem se nechtěla dotknout vás nebo vašich partnerů ;-( A ty nudle tam ale vážně patří .... :-D Na šatky jdu dnes, mám s sebou boty a bižu, snad to všechno bude vypadat hezky.
Odpovědět
jeee, chvilku tu nejsem a co se tu deje!!! =-) Ja jsem Te Hani pochopila, jak si to myslela, sice tam nemuselo byt to slovo "diktovat", ale vim, co jsi tim myslela, kdyz si to napsala... Ja 100% vim, ze bych se memu pritelovi libila upne v jakychkoliv svat.satickach, tudiz me taky nevidel... ;-) Myslim si, ze uz se nejakou tu dobu zname tak, ze moc dobre vi, ze neprijdu v nicem extravagantnim, tak ze toho se nemusi bat... ;-) A ten moment prekvapeni az me uvidi poprve v satickach bych si nemohla nechat ujit... ;-) A nedelam to kvuli nejakym poveram... :-) :-) :-) Tal ze zase vic souhlasim s Pur... A je to tady, co clovek, to jiny nazor!!!!..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenni: Díky za pochopení ... nemáš to služební auto takovou černou hodně pomalovanou dodávku? Ráno, když jsem stála na zastávce, tak jsem si všimla "žihadla" a seděla v něm slečna,...tak mě napadlo, jestli to nejsi ty :-)
Odpovědět
Hani, no tak to jsem asi byla ja... 8-) jj, auti je cerny, renault trafic, a je pomalovany reklamama bilo-cervene... ;-) ...no vidis, to Te nekdy treba muzu hodit do prace... ;-) Uz teda bydlite?
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, to mohlo být ono ;-) Ty frčíš jak drak :-D Nooo, soukromé taxi není k zahození :-D Nebydlíme, ale snad během příštího týdne x-) Zrovna včera jsme dostali povolení od SÚ, že se teda můžeme k tomu sousedovi připojit na vodu, juchůůů. Takže v neděli kopeme díru a v pondělí nás vodař připojí. Pak stačí koupit ledničku a sbalit pár kousků oblečení a bydlíme :) Ostatní věci tam už máme, takže v pohodě :-) Kvůli přípravám asi stejně ještě budu z práce jezdit k našim, ale noci už můžeme trávit v novém domečku ;-) No, ale bude to nezvyk, budu muset dřív vstávat :-o - to asi nepřežiju :-S Já jsem děsnej spáč (hlavně ráno) njn, sova :) zato přítel je skřivan, takže to máme každej jinak :-) Rozdíly se přitahují, že ?? :-D
Odpovědět
no tak to gratuluju, ze jste konecne dostali to povoleni... ;-) :-) Tak to je super, ze uz tam budete bydlet... :-) jj, no vstavani je fakt desny, dneska jsem jela docela brzo...jinak jezdim i pozdeji, treba az na devitku do prace..a to je dobry, to se v pohode prospim a nebo kdyz se mi chce, tak jeste rano pulhodinky cvicim...15min protahovani, pak sprcha a v osm vyjizdim do prace... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám vytisknuté svatební noviny a teď už jenom svázat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaa tak tady to bylo teda. Holt každý na to máme jiný názor, že Pur :-) ? Ne nechám toho, nebudu rejpal. Já už tak trochu šílím a rodina se mnou, strhla se doma docela nepříjemná hádka, protože otec nechce pochopit, že v sobtou ráno už nebude tolik času na dodělávky a taky nechtěl pochopit, že nechci, aby on s bráchou někam jezdili a zařizovali odvoz zákusků a dortu sami autem. Noo šílenéééé.. ;-( Takže jsem jsem se šprajcla a nešla jsem objednávat ani zákusky ani dort. :-S Takže vůbec nevím jaké to bude.. 8-( |-| Ale už jsem nějak prostě neměla sílu něco řešit a dohadovat se
Odpovědět
misahonza: no joooo je to nekdy dost slozity... :-| Ja jsem o vikendu mamince prozradila radeji dopredu zasedaci poradek a ac jsem se bala, jak bude reagovat, tak byla naprosto nadsena, a rekla, ze jsem to vymyslela na jednicku s hvezdikou.. :-) :-) :-) Protoze jak uz jsem psala, tak jsou nasi rozvedeni a kazdej uz ma dvano jinyho partnera, tak ze jsem posadila vedle nas do cela nase svedky se svyma drahejma polovickama.. ;-)
Odpovědět
jinak jsem vam holky uplne vcera zapomnela napsat, ze jsem byla ve stredu dopoledne na zkousce liceni, kamoska me nalicila naprosto uzasne.. ;-) Mela jsem z toho strasnej strach, protoze ja se normalne vubec nemaluju, kdyz jednou za mesic prijdu s namalovanyma rasama, tak to vsichni slavi a ptaji se mi, co se mi stalo :-D No a make-up i stiny jemny, ale pritom vyrazny, ale vsechno tak decentne...no proste nadhera sladena!!!! x-) x-) x-) Stiny jsme nakonec daly nadech do fialkova, protoze budu mit kytku z filakovych ruzi.... ;-) no a na druhou hodinu jsem zase byla objednana na zkousku satecku... No a holky, pripadala jsem si vazne jak princezna, zkousela jsem samoze vsechno i rukavicky i zavoj... ;-) Nakonec si radeji pujcim i takove pruhledne bolerko, abych mela neco pres ramena, kdyz bude chladneji...bolerko je uzasny!! ;-) Kdyz jsem tam tak stala, tak mi ta pani rika, no vy by jste se mohla vdavat uz dneska...jste jako panenka!! :-) Rikala, ze liceni super, a ze mi to neuveritelne slusi... :-) Tak jsem se az cervenala... x-) x-) ....se taaak tesim!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni tak to je hezký x-) . Já když jsem byla zkoušet šaty, tak mě taky ta ženská vychvalovala, že mi to moc sluší, že jsem vybrala moc dobře, až jsem si říkala, že to asi říká každé :-D , aby potěšila :-D . Ale musím si zase trochu postěžovat, klasicky na chlapa... Byl včera s lidma z práce zapíjet svobodu, jakože se opil a je mu zle, to je mi fuk, dobře mu tak 8-) , ale kolik tam nechal peněz, to mě fakt naštval ]-( . Říkám, ono se to ostatním pije, když to neplatí, ale jako není to od nich hezký, původně měl platit piva a kořalky, že si každý zaplatí, no jistě, že to nechali všechno na něm. Já jsem za to fakt vytočená, je to od nich hnusný, když teď před svatbou budou ty největší výdaje a oni si chlastají na cizí účet jak utržení ze řetězu. A aby jim ten můj něco řekl... to je blbý, to by měli mít oni dost slušnosti. To mě fakt naštvalo. Já jdu dneska taky ven, ze ségrou a holkama, ale rozhodně nehodlám takhle utrácet, aspoň jeden z nás má rozum. A on mi řekne, teď už to neřeš ]-( , je jasný, že teď už to nevyřeším, ale stejně ode mě dostane ještě sprda, až ho uvidím.
Odpovědět
Anet tak to je fakt hnusný od nich :-p já jsem upřímně právě i z toho důvodu tu rozlučku nedělala,už i tak je spousta výdajů se svatbou a každý se může opít a najíst dosyta tam, tím, že je do toho už vtažena i dcerka tak to myslím každý jakž takž chápe ;-) dnes jdu teda popít do Brna se segrou a kamarádkou, ale kamarádka má narozky, takže to tak nějak spojíme a každý si budem platit své, třeba jen jednu rundu panáčků vezmu na sebe :-) Luky to určitě další týden zapije s klukama tady v hospůdce,ale to snad zas vyjde jen v řádu pár piv, pěkně mu stanovím limit :-D Jinak se stresuju kolem svatby tak nějak jen s počasím, doma máme se Simčou období vzdoru a to takové, že se dokáže vztekat až se třeba i poblije (fakt :-N ), tak už mi nějak nezbývaj síly na nějaký stres kolem svatby,taky dobře ;-) lenni,je prima, že se ti líčení líbí, já jsem viděla za poslední dobu spoustu nádherně nalíčených nevěst tady v albech od té paní Dany co mě bude malovat,třeba tuto: http://www.beremese.cz/album/view.php..., oči a makeup super,ale do pusy jí budu kecat,chci mnohem světlejší...
Odpovědět
Mělo tam být,že u mě se mi líbilo oči a makeup,ale ta pusa ne, tu mi udělala jakousi hnědou a přišla jsem si v tom stará 8-(
Odpovědět
Holky to neeee :-S http://www.novinky.cz/domaci/209259-k...
Odpovědět
Doufám,že jim to nevýjde, ostatně jako vždy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noo s tím počasím mě teda taky docela stresujou, ale budu doufat, že se počasí umoudří a bude hezky, nebo by mi prostě stačilo, kdyby nelilo a nepršelo v kuse.. Určitě bych byla ráda i za sluníčko, ale zase nemusím mít úplný pařák a dusnu, to bych asi zkolabovala.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, chcete mi říct, že za dva týdny už jsme vdané paní? :-) Noo, pěkně to letí. V sobotu jsem byla zkoušet šaty, vybrala jsem ozdůbky na auto, kabátek, podprsenku a úžasnou bižu, tu jsem ráda že jsem neuspěchala a koupila si až v salonu, není nadto si ji vyzkoušet i s šatama. Taky jsem stihla dovyrábět vývazky, vytvořit jmenovky a zvládla jsem i věneček na dveře. No jsem se sebou maximálně spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jani jak píšeš o té malé, tak to já znám, ségřin kluk, když byl v tom období vzdoru, tak to dělal taky, že plala, až se pozvracel :-S . To počasí mi ani neukazuj ;-( , to doufám, že jim to nevyjde, ale děsí mě to. Svatba už je za chviličku :-N .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?