4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
karolinka: jóóó, jo... přesně za 12 dní z nás budou vdané paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak teď čtu na CHMU, že období od 1. do 10.9. má být strážkově nadprůměrné :-o (60%) ! :-N
Odpovědět
holky, no s tím počasím - začínám z toho být nervózní, vůbec si nedokážu představit že by mělo lít třeba celý den. Aspoň na ten obřad a na focení alespoň hodinku. Teď mi vyprávěla kolegyně jak její neteř měla svatbu v listopadu, a z focení došla totálně promrzlá, se zablácenými šaty...no snad nás to nepotká.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem naštvaná ;-( . Teď jsem se dozvěděla, že jak se budeme fotit na tom Rosa Coeli, tak 4.9. tam mají historické slavnosti a na Rosa Coeli bude výstava ;-( . Volala jsem tam, prý nění problém, že tam neočekávají mraky lidí, ale jestli jo, tak to obrečím, nehodlám se tam nahánět s padesáti lidma, aby mi vypadli z mojí svatební fotky, achich ouvej :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukla jsem se sem asi po půl roce, nějak jsem nestíhala a tady se dějou věci. Dočíst všechno nestíhám, ale nějaké vaše názory jsou zajímavé. :-) Zatim jsem pořád v klidu, plaší jen mamka, už mi chybí udělat jen jmenovky a cukroví, tak to snad všechno klapne i včetně počasí....... no i když víc smůly snad už mít nemůžeme, Honza se v sobotu vymlátil na kole a má sedřenou půlku obličeje, obrečela jsem to jako blázen, tak snad se to aspoň trochu zhojí, hlavně že neni v nemocnici.... :-( nechtělo by se mi to rušit, snad to fotograf nějak vyretušuje....Takže snad nemáme takovou smůlu, aby ještě pršelo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sarkama: aj..., fotografové jsou v dnešní době umělci :-) anebo se ženich bude fotit z té neodřené strany x-) Jak píšeš, hlavně, že neleží v nemocnici ;-) Taky doufám, že se nám nic podobnýho nestane. Zvlášť já jsem takovej všeuměl, takže si ubližuju sama :-( Stávají se mi ty nejnepravděpodobnější věci :-o
Odpovědět
Profilova fotka
anet: to je blbé...zvlášť, když si to člověk takhle plánuje dopředu a oni mu udělají v podstatě takovou čáru přes rozpočet 8-( Když si představím, že jsme tam chtěli taky přesunout celou svatbu, jenom kvůli tomuhle místu a pak by nám tam naplánovali výstavu, tak bych asi zuřila vzteky ]-( Co teď? Asi napřed doma porada, že? Máte tam nějaký náhradní místo?
Odpovědět
Profilova fotka
Sarko to je smůla, to je mi líto, ale pořád je to ještě 14 dní, takže se to určitě stihne trochu zahojit. A každej dobrej fotograf vyretušuje nedostatky. Pur no já se přiznám, že když mi to přítel napsal, takmě začali téct slzy, jak mi to bylo líto, teď už je to za nedlouho a najednou se nám plány začínají kazit. Navíc já tam před třema týdnama volala, nahlásila, samozřejmě i datum. Náhradní místo nemáme, my to prostě zkusíme. Paní mi řekla, že to určitě není problém, že je to v pořádku. Tak budeme doufám, tak prostě budeme aranžovat naše těla tak, aby nebyli vidět obrazy nebo jim je na chvíli sundáme :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
anet: tak to jsem ráda, že to berete tak "sportovně" ;-) Co už člověku zbývá, že?!? :-D Ale tu slzičku chápu, taky jsem brečela, když nám zrušili dopravu na tu svatební cestu, na kterou jsem se tak těšila :-| Dnes jsem e-mailem obdržela přání ke svatbě od šéfa z NL :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Jeje Anet, to je smůla =-) já zjistila, že tady na zámku jsou zas zámecké slavnosti, jarmark atd.,ale naštěstí až v neděli, což je ve finále fajn, protože v sobotu jim tam focení snad vadit nebude a v neděli rodina, která tu bude přespávat, bude mít zpestření dopoledne...Jinak z toho počasí mám vážně strach, snad se umoudří a bude aspoň polojasno kolem 23stupňů,to by byl ideál. Dneska jsem k bublifukům dětem ještě dokoupila lízátka, čekáme jich na svatbě tak 10,tak se docela těším x-) Sarko, preji manzelovi brzke uzdraveni. Jinak ja byla v patek lehce zaparit s kamoskou a segrou, co se nestane...schazela jsem schodky, ujela mi noha a paradne jsem se natloukla, nastesti kostrc a zada, takze to bude pod satama, loket byl hrozna rana,ale nastesti se nevybarvil...predstava ze si zlomim nohu,hmm to by bylo bájo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pur teď si mi připomněla, že jsem se chtěla zeptat všech vás tu, jestli už jste dostali nějaké blahopřání x-) ? Já jsem zvědavá, jestli nám někdo něco pošle, aby rodina nebyla uražená, že jsme je nepozvali, tak nám ani blahopřání nepošlou :-D . my dostali jedno, už dávno, na začátku srpna, já ho chtěla hned rozbalovat, přítel, že se to prý nemá. Tak nám 14 dní leželo v obýváku a nakonec jsme ho rozbalili :-D . Ale jinak nic... A Pur co to je NL, přiznám se, že mi tato zkratka nic neříká, jedině NHL, ale to asi nebude ono, co :-N . Teda Jani tys byla určitě nabumbaná, co ;-) :-D . Ne nedělám si srandu. Ale teda to je taky pech, ještě že to dopadlo tak dobře - štěstí v neštěstí, opravdu svatba se sádrou, to si neumím představit. Měla jsem sádru (poprvé v životě) teď v lednu a únoru a bylo to hrozný, fakt už nikdy více ]-( . Jinak já byla taky lehce zapařit v pátek se ségrou a sestřenkou, akorát jsem došla až ve čtyři domů :-N . A můj milý mě nechal krásně vyspat, "až do půl deváté" ]-( . My jsme totiž malovali, tak jsem nemohla vyspávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky na hlavní stránce má teď svatební fotky nějaká nevěsta a oni se fotili ve vodě, v šatech, to nechápu =-) . Možná měla dvoje, jedny do vody a druhý na normál, určitě nebyly půjčený, ale vlastní, to by jí v salonu dali. Však se na ně podívejte. Vypadají moc hezky, ale do toho já bych nešla. To jsou takový fotky jako do časáku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anet: NL (Niederlande) neboli Holandsko :-) Sorry, ňák mi to nedocvaklo :-) Taky jsem se na ty fotky dívala, v popisce psala, že až teď se fotili ve vodě, takže to nebylo ve svatební den :-) Ale taky mě to zarazilo. Každopádně fotky vypadají dobře :-)
Odpovědět
ahoooj holky.. :-) tak jsem ty fotky ve vode nestihla.. :-( jeziiis, tak s tema urazama je mi to lito, ja jsem taky mela trochu obavy, protoze muj skoro manzilek mel panskou jizdu od minule stredy az do soboty a na stesti to dopadlo dobre :-) , pred dvouma rokama to dopadlo s sitou hlavou... :-S a bylo z toho asi osm stehu... 8-( Tak jsem moc rada... :-) No a ted v patek mam ja rozlucku, tak ze to snad dopadne taky dobre... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty. fotky ve vodě: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Teda mě se ty fotky moc líbí, byla by to krásná vzpomínka.... a snad i počasí jim přálo. Tak se nám to kvapem blíží. Já jdu zítra nechat zkrátit ženichovi kalhoty, nějak sme uplně zapomněli, že mu jsou dlouhé a taky sehnat pásek. A ted už jen ty příjemnější povinnosti jako - kosmetika, kadeřnice - melíry, nástřik opálení, nehty,......... Už máme i obsluhu, která nám zkrachovala i náhradní vizážistku - zkouška tuto sobotu (odbudu tím tatkovu svatbu - dva v jednom) :-D :-D JEN TO POČASÍ MĚ DOOOOOST DĚSÍ :-( :-( SARKA: Mrzí mě, co se stalo přítelovi. :-| Ale i tak Vám to bude na fotečkách slušet, i když Tě plně chápu - ale fotografové jsou machři, když dokážou vyretušovat bedárky, tak se jim podaří i toto......hlavně, že je zdráv.....a třeba se splní rčení " než se vdáš, tak se to zahojí" v jeho případě "!než se ožení,......." ;-)
Odpovědět
oleek: dekuju za odkazek..ty fotky jsou fakt bozi.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ták ty fotky josu focený později, to potom jo :-D . Já si říkal, že toto nemohli zvládnout v den svatby. Jako jsou moc hezký, ale už moc profi. Oni si to ale můžou dovolit, takový fotky nemůže nafotit každej, oni jsou jak model a modelka, takový krásní :-D , my bychom s přítelem vypadali spíš komicky :-D , když by tam vyvalil to svoje bříško :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: ty fotky ve vodě jsou zajímavé, ale osobně si to neumim představit, být ve svatebních šatech ve vodě a ještě si přitom namočit vlasy... to se pak ta nevěsta musí převlíct do nějakých náhradních šatů a dát si někam opět udělat vlasy a make up... zase až tak odlišní a extravatní fotky mít nemusím :-D
Odpovědět
hooolky, mam dotazek. Budete mit nejakou ozdobu ve vlasech? Ja jsem chtela nejakou strasovou celenku, ale kdyz se divam na ty ceny, kolik to stoji , tak se toho uplne desim....nechci za to dat 400Kc, kdyz ji budu mit jen jednou na sobe... ]-( Poradte, prosim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenni: a co ji pak prodat tady na bazaru ?
Odpovědět
no to jsem si taky rikala, ale zda se mi, ze nevim, nevim, jestli si to takhle z bazaru nekdo koupi.. :-| Rikam si, ze to chce preci jenom vyzkouset, protoze kazdemu sedi celenka jinak...tak nevim.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: ahojky, já čelenku mít nebudu, ale mám koupenou bílou orchidei kterou pak můžu použít i jindy... a taky si myslím že tu čelenku je potřeba skusit takže bude pak problém to prodat...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak jsem to nebrala... ještě, že jsem si ji nekupovala, mě by to ani nenapadlo, že se musí zkoušet :-N Já jsem si na bazaru kupovala kytičky do vlasů a kytičky na silonu, které se zapletou do vlasů. Tak ty se zkoušet nemusí ;-)
Odpovědět
Čelenek jsem zkoušela v salonu dost a zatím nenašla tu pravou, zítra jedu na finální zkoušku tak poreferuju ;-) Teda ty fotky jsou fakt originální a ti dva jak z magazínu, u nás si to taky moc představit nedovedu, bychom se v té vodě asi uřehtali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za vaši lítost,snad to pomůže :-D já mám krátké vlasy, tak nic řešit nemusím, jen mám pár korálků co se zamotají do vlasů ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to při svatební tabuli? rodiče ženicha sedí vedle nevěsty nebo jak, musim udělat zasedací pořádek? No a ještě další perla, dneska mi kamarádka dala oznámení a vdává se 3., den před námi, tak vůbec nevim, jak to udělám, abych to stihla Zítra mi přijde pani na líčení, tak jsem zvědavá, co vymyslí, jak mi to bude slušet ;-)
Odpovědět
Jeje Šáry to jako fakt? :-o To ti ho dala teda brzo :-o já mám u sebe mé rodiče, Luky své, toto my nedodržujeme a nějak neřešíme ;-) ale hlavně kvůli dcerce, určitě by chtěla sedět poblíž mé mamky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janula: jo, jo,přítele maminka je nemocná, tak to chtějí stihnout, je to docela drsný, tak proto tak na rychlo, ale jak to udělám já to nevim. musim vyzvednout šaty, jsem objednaná na nehty, odvézt do hospody dort a kytku, hrůza. ale aspoň na obřad bych se chtěla podívat, tak to budu muset nějak vymyslet.....
Odpovědět
Profilova fotka
přání už máme jedno i s darem, dostala jsem ho od holek z práce, protože už mám dovču.
Odpovědět
My nemáme ještě žádné přání, jen jeden dárek, hmm skleničky na víno, už to začíná :-p :-D ale je to od tchyně známá, není pozvaná ani navečer, jen dostala oznámení na obřad, tak je to docela od ní hezký, že dala dárek a kupodivu ty XXL sklenice na víno se nám i hodí, jsou luxusní, žádná Ikea a zrovna nedávno jsem tu jednu z Ikei nechtěně rozflákla tak máme náhradní :-N Teda Šáry, to budeš mít opravdu fofry, já to mám od středy taky nabitý až hrůza, manžel má čt-pát.i volno,aby hlídal Simču...Oleek jak dlouho dopředu jdeš na ten nástřik? Já ve čtvrtek, tak snad to vydrží. :-p Měla jsem to jednou na ples,ale den předem a bylo to pěkný, jak to vypadalo druhý den už si ale nevybavuju a pořád přemýšlím,jestli to ještě nedat na pátek večer,ale to už se mi zas nechce táhnout se do Brna :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky vy jste blázni, nástřik, já na to slyšela jen samou kritiku, ale nechci vás strašit..... to já i v těchto vedrech lítám do solárka jo my jsme dostali od holek z práce poukaz na společné masáže, tak se těšim.... no mám hrůzu co dostaneme za kraviny, ale většině lidí jsme řekli, že chceme peníze nebo radši nic.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?