4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
1
67
68
Profilova fotka
No, vidím, že se ty odpovědi jenom hrnou :-D Asi to budu muset koupit přes net ... i když jsem původně nechtěla =-)
Odpovědět
ahoj holciny.. :-) nejak dlouho jsem se tu neukazala, nejak nebyl casik.. :-| ohledne toho fotoalba nevim, nevim... =-) Jinak manzilek uz je zdravej, hned v pondeli sel uz normalne do prace... ;-) O vikendu se vypotil, dostal antibiotika a je to snad v pohode...citi se dobre! ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, vítejte v listopadovém měsíci:-) Ani, k Tvému dotazu, dělala jsem v cestovce v Brně, ale za málo peněz a dojíždět už se mi každý den kvůli dcerce nechtělo, i tak bych odjížděla kolem půl 8 a vracela se denně po šesté, od jara do podzimu kolikrát i víkendy, takže to nepřipadalo v úvahu. Našla jsem si tu v Syrovicích asistentku pobočky, není to zdaleka ideál, ale časově a finančně to vychází líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes jsou to dva měsíce :-) Jakpak to u vás jde ? :-)
Odpovědět
ahoooj devcatka, moc se omlouvam, ale nejak jsem se tu dlouho neukazala, no nam uz zacina plna sezona, a ted jsem tu tyden nebyla, byla jsem pracovne v Rakousku na horach.. :-) No jak se mate, vsechny?... :-) :-) U nas uz to byli taky dva mesice, presne na Martina..tak jsem si zavzpominali... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leni, vypadá to, že sem chodíme jen my dvě ... :-(
Odpovědět
jejda, tak to je pekna bida... :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj devcatka :-) tak se divam, ze sem uz nikdo nechodite, to je ale skoda.. :-( Ja jsem vam chtela jen napsat, ze jsem v 12tt, vcera jsme byli s manzelem na screeningu v 1.trimestru a ultrazvuk byl ok a krev byla take v naprostem poradku. Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. x-) Mimisek se ma k svetu, je to malej neposedu, porad sebou mrskal... :-D Je nadhernej... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem občas taky koukám, ale nikdo nikde :-( A ještě jednou blahopřeju !!!! :-)
Odpovědět
1
67
68
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?