4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, moc živo tu není ? :-( Nic nového u vás v albech ? ;-)
Odpovědět
Ahojky holky.Máme taky zamluvený termín 4.9.2010 ve 12 hod.Na šaty jsem se ještě dívat nebyla,vdávám se podruhé a věkem už taky nejsem nejmladší, tak zvažuji barvu šatů.Přítel by mě sice chtěl v bílém,ale nevím, nevím. :-( Jinak už máme vše zamluveno, domluveno, objednáno..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hejro: Víííítej :-) Jsem ráda, že je nás tu víc a víc :-) :-) Jak se tak dívám do tvého alba, tak máme společnou barvu, vzory prstýnků, výzdobu na auto :-D ... super a samozřejmě datum :-D x-) Myslím, že by ses v ten "DEN" měla líbit přítelovi, tak bych dala na něj a šla do té bílé ?... x-)
Odpovědět
purblanca: taky jsem se jukla do tvého alba,máme opravdu podobný vkus. Móóóóóóc ti to v šatičkách sluší! ;-) Přiznám se, že jsem už trochu nahlodaná :-D , že půjdu do těch bílých.Ať si každý myslí, co chce. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hejro: děkuju, byly to ty poslední, co jsem si zkoušela :-) jo, nevěsta by měla být v bílé ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) Našla jsem další "mispi", co má svatbu 4.9., třeba se k nám přidá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanka: díky za info, moc mi pomohlo, takže už se celkem na výběr šatů těším :-) Měla jsem teď honičku v práci, takže jsem se se mka na pokec nedostala. V Září 2010 jsi psala o zlatníkovi, to máte nějakého známého? Ta cena byla celkem pěkná. Já si udělala předběžný rozpočet - většinu cen jsem nahodila a snad nadsadila a pěkně se mi protočily panenky, tak přemýšlím, kde ušetřit. Prstýnky jsme zatím neřešili,a le pokud máš nějaký dobrý tip, tak sem s ním. :-) A musím ti pochválit boty, fakt pěkné. Jaké máš prosímtě číslo, žes psala, že je těžké sehnat boty?
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: júúúú, to je otázek :-) Zlatníka máme doporučeného, dělal prstýnky sestřence a teď i mé kamarádce :-) Takže jsem jeho práci i viděla. Známý to není, jen je z vedlejší vesnice (taky kousek od Brna)... Jo, já taky dělala předběžně kalkulaci. Nějak jsem si nevyskakovala, ale taky jsem trošku nadhodnocovala. Dostala jsem se k částce 150. tis. (od bot, přes výzdobu, cukroví, kapelu,...atd.) Z toho rodiče platí hostinu a cukroví. Adresu zlatníka a kontakt ti můžu zaslat do IP. Nechávám si tam dělat i zásnubáček, každým dnem by měl být hotový, tak pak sem dám foto :) Boty - mám č. 41 a navíc, potřebuju na nízkým podpadku, protože šaty mám akorát. Tam, kde jsem boty objednávala prý není problém boty vyměnit nebo vrátit peníze. Tak vyzkouším a uvidím. Právě i na těch botech jsem chtěla ušetřit, protože v salónech stojí kolem 1300-1500, ale i víc. A nevím, kam bych v nich pak chodila. Tyhle, co jsou na netu stály 435,-, tak uvidíme, snad jeden večer zvládnou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky musím přidat svou středeční zkušenost se šatama, mrkla jsem na net a podle fotek to vypadalo super....chtěla jsem to jít zatím jen omrknout naživo. Paní se mě ptala, kdy že to máme a strašně se divila, že jdu šaty vybírat víc než rok dopředu, když jsem jí řekla, že je to snad necelých devět měsíců, tak se zarazila a jen tak na půl pusy poznamenala, že to je fuk, že už tam stejně nebudou, že asi krachnou.....jo a když chtěla ještě předtím vědět mou velikost, zaradovala se, prý ve 38 /40 mají největší výběr... a pak mi ukázala 5 šatů :-) docela jsem se pak nasmála...no salon, jak má být. Takže po novém roce hurá do Valmezu,tam to vypadalo dobře i v reálu..
Odpovědět
Profilova fotka
osk.: tý jóó. Tak to je síla... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: to bys byla moc hodná, kdybys mií kontakt na zlatníka poslala do IP. Mně se právě ty tvé boty celkem líbí. Já mívám u českých bot taky 41. Ale u některých 42, ale pokud to není problém vyměnit, tak je to asi v pohodě. Já zatím boty neřeším, protože prvně je potřeba pořešit šaty. Ještě ani nejsem rozhodnutá, jestli budou šaty čistě bíle nebo spíš champaigne. Já mám spíš strach, že na vysokých podpadcích nevydržím, nejsem na nich vůbec zvyklá, takže asi pak taky zvolím nějaký nižší.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: ahoj, kontakt samozřejmě zašlu :-) Přesně jak píšeš, já mám vel. 40 až 41... tak uvidím. Právěže, já jsem už šaty zkoušela a mám je zamluvené a zaplacenou zálohu. Jsou mi akorát, tzn. potřebuju botky s nižším podpadkem a za druhé, jak píšeš, přesně můj případ... na podpadcích chodit neumím, zvrká se mi noha a taky na nich nevydržím. Proto jsem si na pozdní večer (až to bude všem jedno) koupila ty balerínky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, je tohle ženich a nevěsta na motorce nebo na kole ? http://www.beremese.cz/album/view.php... Já myslela, že na motorce, přítel říkal, že na kole... asi má po podrobnějším ohledání pravdu. Na skutečné motorce jsem našla, ale ta stojí 1150,- ! A vzhledem k našemu rozpočtu, jsme tak drahou figurku vyškrtli. Chtěla jsem mu udělat radost, aby alespoň něco bylo podle něho, něco, co se mu líbí, má doma motorku 8-( , tak nevím, jestli tuhle vůbec objednávat nebo ne ? Kdybyste tu morotkářskou našli někde za příznivější cenu (míň, než za 1000,-) např. na bazaru, dejte, prosím vědět, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete mít (si zařizovat) nějaké novomanželské apartmá nebo tak něco ? Líbilo by se mi to, ale nevím, kde bysme na to vzali :( Některé nevěsty mají v albu i fotky, kde budou trávit noc... já mezi ně nepatřím (je mi to tak trochu líto)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, á osobně bych u té figurky tipla spíš to kolo. My máme novomanželské apartmá přímo v ceně hostiny. Je to takový bonus či co, takže to určitě yužijeme, i když to samozřejmě nebude nějaký super luxus, ale myslím, že stačí :-) Moc díky za kontakt na zlatníka. Proberu to s přítelem a uvidíme. Prstýnky jsme zatím ještě neřešili.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: a kdepak to bude ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, psala jsem to i do září, ale kdo tam "nechodí", tak se Vám musím pochlubit. Zarezervovala jsem dneska hotel na novomanželskou noc/ráno :-D , v lednu se jdu mrknout a dostanu dárkový poukaz a dám ho skoromanželovi k narozeninám :-) V albu mám fotky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Hostina a i svatební noc bude v Žebětínském dvoře. Gratulece k vybranému místu na svatební noc, fotky vyoadají fakt pěkně, tak bude skoromanžel určitě pod stromečkem nadšenej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: dostane to až k narozkám, tak bude překvapenej až v dubnu, ale to je jedno :-D Včera jsme byli na vánočním trhu a tam ........... jsem byla na náměstí Svobody u vánočního stromečku mezi vločkami sněhu požádána o ruku... Krásná romantika, jako kdybysme tam byli jen my dva, bez těch všech lidí kolem... myslím, že si toho nikdo ani nevšiml. Nádherný okamžik, který si pořád vybavuju před očima, nezapomenutelné x-) Prstýnek v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Gratuluju, prstýnek je krásný. No a ve středu večer jsem se rozplývala nad tím, že ty zasněžené vanoční trhy jsou jak z Ladovy pohlednice, takže super romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: jj, zrovna ve středu to bylo... třeba jsme kolem sebe i šly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máme tu další nevěstu, co má stejný termín :-) Zuzka1, zatím přispívá v tématu září 2010, ale tam jsme asi všechny ;-) , že...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak už jsem tady :-) Je tu některá z Prahy? abychom se nepraly o místo :-) purblanca: líto ti to být nemusí, viděla jsem spoustu hnusných apartmá :-) místo toho si můžete udělat výlet s noclehem a vyjde to líp. Fascinuje mě, jak jen název "novomanželské apartmá" zvedá cenu o 100% přitom za týden už je to zase dvoulůžkový pokoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: ahoj, tak mě nahlodává okolí, že ta svatební noc není dobrej nápad. Myslela jsem si, že by to bylo překvapení a dala bych ten poukaz přítelovi k narozeninám... Stejně nevím, co bych mu dala a tohle mi přišlo jako dobrý nápad :) Ale uznávám, za jednu noc 1900,- je dost. To by se mohlo hodit dát za něco jinýho.... Ale konktrétně u té mé varianty to cenu o 100% nezvedá.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: dobré ránko... no u nás by to urcitě byly vyhozený peníze, protože bedeme tak unavení, že padneme do postele a budeme chrnět :-) a nebodruhá varianta je ta, že já půjdu spát dřív a Olda půjde až ráno, kdy nebude co pít. Takže platit sama sobě novomanželské apartmá...to si radši dopřeju jiný luxus. Je to individuální, zkuste si promluvit, že tě to napadlo a co na to říká, třeba ti řekne, že to je to nejhezčí, co tě mohlo napadnout a nemusíš nic řešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: no jo, ale já jsem to chtěla jako překvapení k narozkám ...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: tak mu neříkej, že mu to chceš dát. řekni třeba, žes to tu četla a že si nejsi jistá, jestli si to vůbec novomanželé užijou a uvidíš jak zareaguje, nedojde mu, že mapuješ terén :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: super nápad, díky :) Četla jsem o těch tvých šatech. Já jsem teda z Brna a hned v druhým salónu, kde jsem byla jsem si vybrala. Vyzkoušela jsem tam asi pět kousků (chtěla jsem jen v bílé) a ty poslední sedly a na to, že mám běžné vel. 46 až 50, tak jsem se divila, co je na mě šatů, ale ty máš spíš opačný problém, že ;-) Proto jsem šla i tak brzo vybírat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca : no není to tím, že by byly velké, nebo malé.....jen jsou jiné než na fotkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: aha, tak já jsem se šla dívat přímo naživo, takže jsem moc žádný iluze z fotek neměla... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?