4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdy po vás budou chtít v restauraci přesný počet hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
Pur my ho říkali teď, když jsme se domlouvali ohledně toho jídla, co chceme. Takže minulý týden, ale jestli by to ještě počkalo nevím.
Odpovědět
anna: my máme houslistku, máme mít pět skladeb: proslov, prstýnky, podpisy, gratulace už máme vybrané, na příchod ještě pořád nevíme, do tradičního svatebního pochodu se nám moc nechce pur: zrovna dneska jdeme vybírat menu a hlásit předběžný počet hostů, drobné úpravy můžem hlásit ještě týden-3 dny předem
Odpovědět
Tak se hlásím, návštěva odjela a já si upřímně oddechla :-N ta známá má osmiletou dcerku, jsou od jejich dvou let rozvedení, holky teda já myslím, že jsem celkem flegmoš,ale to je tak strašně nevychované dítě :-o oni ji oba všechno dovolí a kompenzují jí svou nepřítomnost dárky, v podstatě ji lituju, ale je to teda pro mě odstrašující případ při výchově Simči a to taky není žádný andílek a je hodně živé dítě :-| jen jsem zírala 8-( jinak mám poslední zkoušku šatů 24.8., to jdu zkoušet i se Simčou dohromady, taky má odtam šatičky. ;-) Naše skladby sem zkopíruju z youtube :-)
Odpovědět
příchod - http://www.youtube.com/watch?v=WdxRmc... prstýnky - http://www.youtube.com/watch?v=Pep6nR... gratulace - http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY... a toto: http://www.youtube.com/watch?v=KydDFl... Odchod klasika Shrek Hallelujah
Odpovědět
Přesný počet hostů jsem dávala na oběd někdy v červnu, večer máme domluveno plus minus 50 hostů a upřesníme kolem 1.9.
Odpovědět
Kokám, že video gratulace nejde pustit, ale patří tam Bryan Adams Everything I do...všeobecně oblíbené :-N
Odpovědět
Jejda já píšu s chybama, skáče tu po mně malá,omlouvám se :-)
Odpovědět
A zpívá nám to živě jedna slečna, kterou jsem zatím neslyšela,doporučila nám ji matrika, budu doufat, že se dá poslouchat,ale stejně budu nervozní tak to asi moc vnímat nebudu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji další těhulceee!!! Holky hlavně hodně zdravíčka a menší nervy, protože tohle pro ty drobečky bude asi docela záhul s tím stresem a tak. Jinak polévku budeme mít taky klasiku, knedlíčky a samozřejmě i nudle. Slyším prvně, že by měla být klasika bez nudlí, to je fakt divné. Pur a konečný počet hostů po mě chtějí v pondělí před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, těhulím gratuluju :-) Jsem celá natěšená (dnes po zkoušce šatů a objednání kytek) a vynervovaná (po přečtení, že už za 18 dní)...To není možné, jak to uteklo... Zítra si jdu ke kamarádce kadeřnici nabarvit vlasy a zkusit účes... A po večerech zatláčím slzu - brácha mi ve čtvrtek večer řekl, že se naší svatby nemůže zúčastnit- pracuje jako kameraman a nějaký jeho kolega, co měl točit svatbu (někde na Slovensku) odpadl (dlouhodobá nemoc) a on ho musí zaskočit...aby nepoškodili jméno firmy......naši jsou z toho hodně špatní, já o trochu míň, snažím se to pochopit i z té druhé strany (jak by asi bylo mě, kdyby mi někdo tak krátce před svatbou odřekl nasmlouvanou práci) ale mrzí to dost...hlavně to asi neustojím při vysvětlování všem našim hostům, proč tam jako brácha není....jo, když se daří :-( Přítel se pořád ptá, jestli jsem to s bráchou už probrala, jestli to nemůže změnit, apod...a dost mě to vyčerpává..jednou to tak je a je to jeho rozhodnutí, tak proč někoho tlačit někam, kam nechce nebo nemůže, je svépravný, tak nemůžu za něj rozhodovat....ale mrzet mě to bude asi nadosmrti...
Odpovědět
Profilova fotka
Osk tak to je blbý, to by mě taky mrzelo, ale nic moc se s tím nedá udělat, záleží na bráchovi, jak se rozhodne. My jsme včera byli udělat nákup na svícu a svatbu. Kupovali jsme nějaký kořalky, víno, nealko, brambůrky atd. No ale ani se neptejte kolik jsme tam nechali :-N 8-( . Holky a mám na vás dotaz, nakupujete na aukru? Já jsem v pondělí vyhrála aukci a hned jsem té prodávající psala mail, ať mi pošle číslo účtu a podrobnosti a ono nic... tak jsem jí psala včera znovu, že nevím, jestli jí ten předešlej přišel a doposud nic, ale to mě fakt nebaví ]-( , sakra když má aukci, tak si to má hlídat, jako čekám asi max do čtvrtka apak ruším akci a píšu jí negativní komentář ]-( . Stalo se vám to taky někdy? Jsem z toho docela naštvaná, protože chci mít vše už dořešeno a ne, aby se mi to protahovalo kvůli nějaké nespolehlivé babě ]-( .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anet: já jsem nakupovala jen jednou na auktu a to ty clip iny, je pravda, že prodávající se mi taky neodpovídala na e-maily, ale vlásky přišly v pořádku a následně poslala i ten návod, který jsem po ní 2x chtěla... Kolegyně tam ale nakupuje pořád a vždycky byla spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale to se samozřejmě nedá říct plošně o celém aukru, že ... ? :-| Každopádně, člověk se tam musí registrovat atd., heslo mu dojde na adresu, tak snad ti to vyjde. Zřejmě je to obchodník v pravém slova smyslu a "nemá" čas odpovídat... ještě bych počkala ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak paní mi včera ještě pohovor zrušila, že onemocněla a jdu až příští týden 8-( na aukru nakupuju i prodávám často ;-) ještě bych taky počkala, třeba je paní někde na dovči a ozve se ti během dneška nebo zítřka,když někdo prodává spousty věcí opravdu mu to třeba 3 dny trvá než se k tomu dostane ;-) osk, to by mě taky mrzelo, na druhé straně chápu i brášku,že to té paní nechce odříct(být dva týdny před svatbou bez kameramana je asi hodně nepříjemný a těžko by někoho jinýho sháněla:-|), no je to opravdu těžký,...já půjdu asi s malou dneska ještě k dr. má na nožkách červené pupínky, doufám, že je to od komárů a ne neštovice, já to nepoznám, to by mě asi hráblo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty! Osk: s tím bráchou mě to mrzí i za tebe.. asi bych byla docela hodně moc naměko, kdyby mi brácha neměl jít na svatbu a asi bych se ho snažila já osobně ukecávat. vím, že je dospělý a že je to jeho práce.. Ale vdáváme se snad jen jednou v životě a i když se s bráchou často kočkujeme tak je to můůj milovaný brácha a moc by mi tam chyběl. a.n.e.t.t.: na aukru jsem už několikrát nakupovala a opravdu záleží člověk od člověka. protože někdy jsem některé taky musela řádně uhánět. Jinak jsem dneska přišla ze zkoušky účesu, bude mě česat moje kamarádka a dlouhodobá kadeřnice, starající se o mou hlavinku. A jsem přímo nadšená!!! Mám clip-iny stejné jako pur a opravdu jsem nečekala co z mých pačesů půjde učesati. Sice byl ten účes takový trochu chlupatý :-) protože to nechtěla moc tužit a gelovat, jen to lehce lakovala, ale i tak cca za 30 minut vznikl opravdu úžasný účes 8-)
Odpovědět
Osk: tak to je jasny, ze Te to hodne mrzi, to by preci mrzelo kazdyho... :-( Ja bych to taky orvala, a brachu premlouvala, co mohla!!! I kdyz se to asi lehce rika, ja vim... :-( Co kdyby braska zkusil najit na tu svatbu nejakou nahradu kameramana? Urcite ma nejaky lidi okolo sebe stejnyho remesla nebo ne? A slecna nevesta by si to urcite nechala vysvetlit a pochopila by...no nevim. Samozrejme, ze ja nevim, v jakym je zamestnaneckym vztahu, jestli je zamestnanec, nebo jestli sam na sebe... Zamestnavateli by asi tezko vysvetloval, ze doporuci konkurenci, treba! :-| Kazdopadne drzim pesti, at to dobre dopadne!!!! ;-) Nebud smutynek, ono se to jiste nejak vyresi!!! ;-) Ani, jeste vydrrrrrrz!!! ;-) Je pravda, ze je cas dovolenek! :-) misahonza: tyyy jo, uces za pul hodinky???? Nemas fotecky? :-)
Odpovědět
holky, co se chysta neveste za prekvapka na rozlucce? Ja vubec nevim! Kamoska dela taky rozlucku, tak ze bysme ji s holkama taky neco nachystaly... ;-) Nekdo tu uz psal, ze delal rozlucku, ze jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Za 16 dní z nás budou vdané paní x-) Jsme se včera holky rozhodli, že když pořád nemáme žádný rozhodnutí ze stavebního úřadu (že se můžeme připojit na vodovodní řád), takže se normálně nastěhujeme i bez vody ! ;-) V obci bydlí rodiče přítele, tak se tam prostě budeme chodit večer sprchovat a vodu na vaření a na pití si budeme vozit v kanystrech a basta ! Popř. naši bydlí o vesnici dál, takže můžeme i tam :-) Hnusná birokracie !!! ]-( ]-( Joooo a ještě jeden nemilý zážitek... Včera jsem byla ve městě (v Brně) na kosmetice. Když jsem už jela domů a čekala na bus.... tak šel kolem mě nějakej dredovanej týpek s ještě dalšíma čtyřma mimoňama a něco měl v ruce, (za tu chvíli jsem to nestihla identifikovat) a on jak procházel kolem mě, tak mě s tím švihl přes zadek !!! 8-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( V té chvíli by se ve mě krve nedořezal ! :-o A ještě se na mě tak blbě podíval ! ]-( ]-( ....co bude jako příště ?!?!? To mě za bílýho dne znásilní ???? :-S :-S Jsem to rozdejchávala ještě celou cestu v buse...absolutně bez servítek. Nejhorší je, že jsem mu na to nic neřekla - byla jsem v takovým šoku, že jsem ze sebe nevymáčkla půl slova. Pak si říkám, že taky dobře, mohl by mi pak jednu natáhnout a byla bych nevěsta s modrým vokem :-( ;-( Tak bacha na brněnský úchyláky !!! 8-(
Odpovědět
Dobré ránko, Míši to je fajn, že jsi s účesem spokojená, my to ještě budem začátkem týdne před svatbou s kamarádkou kadeřnicí dolaďovat ;-) ale vlasy budou rozpuštěné se závojem tak to snad moc práce nedá ;-) Pur:no s tím Brnem mě ani nemluv, já jsem v Brně žila odjakživa a až kvůli malé jsme se vlastně přestěhovali sem do Židlochovic, ze začátku jsem myslela, že tu umřu steskem po Brně, že mi budou chybět ty obchody atd.a teď?? Jej jak já miluju Židlochovice x-) vždycky když dojedu za našima nebo segrou, stačí jít podvečer Myšinou, kolem nádru atd. a jsem z těch lidí úplně vyřízená, prostě jak mi to dřív nepřišlo, teď mi to tam příjde samé individum, davy mačkajících se lidí, u segry na Vinohradech feťáci...je to asi nezvykem, jsem už venkovanka a strašně ráda mizím sem zpět ;-) x-)
Odpovědět
Dobré ráno nevěsty, lenninka: mě dělaly moje kamarádky rozlučku minulý víkend a bylo to úžasné. V pátek jsem měla překvapení v podobě pařby s kamarádkama (holky našly a obvolaly moje staré známé, vůbec jsem je tam nečekala), v sobotu mě vzali na minigolf, pak jsme jeli na westernovy ranc Kostelany, kde jsme i prespaly. Nachystaly pro mě picknick, odpoledne projížďka na koních a večer super večeře a šampáňo ve vířivce :-) Bylo to senzačně naplánované a já o ničem neměla ani tušení. :-) purblanca: Co to tam máte v Brně za úchyláky? úplně chápu tvoji reakci, ve mě by se taky krve nedořezal. člověk je fakt v takovém šoku, že se nezmůžeš vůbec na nic. Mě se stalo něco podobného tady ve Vídni, prohlížela jsem si knížky u knihkupectví, měli to vystavené v koši před obchodem a najednou se na mě zezadu nalepil šílenou rychlostí nějaký týpek, objmul mě a chvilku držel, fakt jsem byla v šoku a nevěděla, co se děje. Je to šílené, člověk pak na to musí pořád myslet. Tak doufám, že už se nám nic podobného nestane! HOlky dávejte na sebe pozor!!!! 16 dní... jůůůůůůůů!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Tak vy mi všechny radíte počkat, no já už bych se na ni nejraději vyprdla... Ale dám jí šanci do pondělí, to bude týden po skončení aukce a když nic, tak na ni prdím. Ale četla jsem její komentáře, teda k ní, několikrát tam lidi i psali, že se neozývala, neposlal číslo účtu a pak jim dala nagativ... ]-( to ať si na mě zkusí... Jani neštovice bych jí teda nepřála, jakože teď před vaší svatbou, ale když je ještě malá tak by si jě měla odbýt co nejdřív... ségřiny děcka je měli v červnu. Misa no já koukám účes za půl hodiny, to je super. Mě když ségra natáčela, tak to trvalo dvě hodiny =-) . Musíme to ještě zkusit, dnes k ní jdu na barvu a podle času budeme třeba i natáčet. Lenni překvápka na rozlučkách netuším... já se přiznám, že pánské a dámské rozlučky se svobodou já nezastávám, lidi se zblbli z amerických filmů... co vím, tak tady to tak nikdy nebývalo... my budeme mít klasiku pařbičku se všema kamarádama, vždyť i já mám kamarády a přítel kamarádky, tak proč jako vysvětlovat, sorry ale to je jen pro holky (nebo pro kluky)... Ale to je můj názor 8-) . Pur no zajímavý zážitek, pro Brno ale nic zvláštního. Mě se přihodilo už zepár podobných věcí. Ještě když jsem chodila na gympl, tak jsem buď šla do města rušnou ulicí nebo zkratkou takovou opuštěnou, ale rychlejší a jednou jsem šla tama a teď se tam objevila parta a si čtyř cigánů kolem 18 - 20 let a teď šli proti mě, takový přiblblý, úchylný úsměvy, krve by se ve mě nedožezal, já měla ještě minisukni a kozačky a já musela projít přímo mezi nima, tak se o mě tak otřeli, já nahodila takovej jako úsměv, jako měla jsem strach, naštěstí měli jen blbý kecy a nějký klasický sprostý poznámky... To jako fakt nejhorší zážitek. A pak se mi ještě stalo, že jsme stála na Hlavase a přišel ke mě chlap a objal mě kolem ramen, ale tam bylo dost lidí, tak jsem mu jen řekla, ať na mě nesahá a odstoupila a když se ke mě zase přiblížil, tak jsem už couvala a koukala na něj vražednýma očima, tak toho nechal...
Odpovědět
Profilova fotka
No ohledně toho česání. Byla to čistě jen zkouška účesu. Ohledně barvení a popřípadě úpravy střihu, ještě půjdu týden před svatbou. Ale abychom věděli co s těmi clip-iny půjde nebo nepůjde, jsme vyzkoušeli část podle obrázku část dle nápadu mé kadeřnice. A i když to nebylo samozřejmě úplně ťip ťop, ale jen první zkouška, tak to vypadalo i tak opravdu super. A fotky nějaké mám, ale opravdu je tady needám :-p možná jsem sobec, ale je to takové překvapení pro všechny :-D
Odpovědět
misahonza: Souhlasim, ja jsem puvodne chtela nacesana jit do mesta a zkouset saty a moje kadernice mi to hodne rychle rozmluvila, ze by to pry nikdo nemel pred svatbou videt. A urcite na tom neco je! Tak me pak ucesala neco podobneho, abych si to zkusila se satama, ale jinak jsem to nikomu neukazala!
Odpovědět
Profilova fotka
určitě, nevěstu by nikdo neměl vidět ani v šatech, pro každýho to má být překvapení ;-) Kdo si počká ....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teda vy jste pověrčivý ;-) . Já na takový povídačky nedám. Přítel mě viděl v šatech, sice na fotce, ale viděl. Ségra mě česala a já s tím přišla normálně domů. Jedná známá byla dokonce šaty vybírat s budoucím manželem, už jsou rok manželé a klape to výborně...
Odpovědět
Profilova fotka
nejde mi o povídačky nebo tak, ale chci vidět ty reakce ženicha a nikdo ani neví, že budu mít prodloužené vlásky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že reakce ženicha budou vždycky jiný ve svatební den než v kterejkoli jinej, obyčejnej. I kdyby mě viděl tisíckrát, tak o svatbě to bude jiný a bude koukat jak na svatej obrázek (jak se říká). Ale to má každej jinak, já to vidím takto. Já bych zase nechtěla právě žádný překvápka s vlasama ani s šatama už proto, aby spíš nebyl překvapenej, že se mu to nelíbí... Od jedné kámošky známá si vybrala na svatbu šaty, byla z nich nadšená a nikomu je neukázala, až ve svatbení den. Ženich se zhrozil a prý je jeli vyměnit, že to byla hrůza. Asi měli obřad až odpoledne, jinak nevím, jak to mohli stihnout :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, souhlasím s Anet - nechtěla bych zažít to riziko, že se mu něco z toho překvapení nebude líbit. Proto mě řekl, jakou má představu o šatech a viděl je i na fotce, aby je mohl schválit. Také si poručil účes s rozpuštěnými vlasy,.... A radši se poradím s více lidma, ohledně vkusu, než pak slyšet a nebo neslyšet a cítít, že to není pravé ořechové.
Odpovědět
Profilova fotka
anet: to není "pověra"... alespoň já to tak neberu, chci, aby to bylo překvapení. Souhlas s misou. A jestli je teda tvůj ženich tak vybíravej, že ti bude diktovat, co si máš obléct a co ne, tak to by se mi nelíbilo. Příteli stačí, že to nebude nějakej šílenej výstřelek, ale že by mi diktoval, to ne .... na poradu jsem si vzala mamku a jednu kamarádku. No ale každý člověk - jiný názor, že...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?