4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: No tombola, toť otázka.. taky nad ní pořád uvažuju.. Já jsem ji ze začátku chtěla hodně a potom mi můj nastávající řekl, že neví, jestli se to tam bude hodit a tak. Četla jsem na to spoustu názorů a pořád tápám :-N A jak to máš v plánu udělat, normálně prodávat a losovat nebo každému darovat jeden výherní? A jaké budete mít oznámko?
Odpovědět
purblanca:volej jim kazdy den tim padem to vyresi aby meli pokoj.Doufam ze ti to dopadne dobre.Ja to uz mam z prijmenim hotove-konecne.Prinesl ajsem ji paragraf o tom ze je zakon na prijmeni...a najednou to slo bez -ova jmasahonza-s pozvankama jeste nevime.Chteli bychom jedno dvoujazycne tak se to pokousime dat dohromady.a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
unfatina: dvojjazycne, jo vlastněě :-D :-D :-D No my zřejmě budeme kutit vlastní oznámení s fotkou, nejspíše.. =-) Ale zatím nám počasí na pěkné focení nepřeje 8-(
Odpovědět
S fotkou to bude hezke,uz se nam to krati.vubec nemam poneti ohledne ucesu a malovani.Hudba chybi...a cas strasne rychle utika..doufam ze budeme mit krasne pocasi
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: ne, losy budeme normálně prodávat. Jeden za 10 Kč. Neřekla bych, že se to nehodí. Je to spíš spestření pro hosty mezi hudbou. U té kamarádky jsme tombolu dělali myslím ve 20.hod. a jak říkám bylo to spestření mezi tancováním, lidi se pobavili....zvlášť třeba u ceny "zájezd pro dvě osoby dle vlastního výběru" :-D Oznamko máme vlastní, pomohla mi s grafikou jedna nevěsta tady z beremka (hanii), protože tiskárna to potřebuje v určitém formátu. Bohužel, ho sem, z výše uvedených důvodu nemůžu dát... :-( Ale fotku tam mít nebudeme, to se jaksi nezamlouvalo rodičům. Spíš jsme si našli motiv a písmo... x-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak prezivate to uprsene pocasi? Hruza, co? Trable s prijmenim mam taky, jelikoz zijeme v zahranici tak by -ova bylo hodne neprakticke. Ale problemy nam na matrice nedelali, jen rekli, ze se na to musi vyplnit nejaka zvlastni zadost o zachovani prijmeni v puvodnim tvaru. Asi zalezi na informovanosti urednic ;-) Oznamko jsme taky meli dvojjazycne, vynechali jsme motto a hezky se to tam vlezlo na jednu stranku 8-) My alkohol bereme normalne z hotelu, nedovoli vlastni. Nechali jsme si udelat nabidku na 'open bar' - kazdy muze vypit kolik chce za pausal, mezi 11 - 18 hod. Navrh byl 300Kc na osobu, ale nejsem si jista, ze se toho tolik pres odpoledne vypije - kdyz si vezmu, ze jeden drink (pivo, nealko, kava) stoji cca. 30 Kc, tak by si kazdy musel dat 10 piv...myslim, ze lidi spis zacnou pit az vecer. Co myslite vy?
Odpovědět
Profilova fotka
já zírám, co se vás holky vdává do zahraničí :-o annavienna: to si teda vůbec netroufám odhadnou, kdo kolik čeho vypije... ale shoduju se s tebou, že začnou pít až večer....
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek nevěsty!!!! Tak se přidávám k termínu 4.září 2010. Máme to na zámku v Ostravě - Porubě, tak snad výjde počasí. Mohl by mi někdo doporučit nějakého schopného a dobrého kameramana? Děkuji. Ps: Jinak se nám to krátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky koukám, kolik holek jde z české země pryč, ale moc se Vám nedivím :-D :-D :-D Jinak s tím pitím, to člověk opravdu moc neodhadne, kolik kdo vypije.. Ale asi se začne pít až večer, ale je taky pravda, že si někteří rádi něco dají třeba i po obědě no. andysek: doporučit bych ti sice mohla, :-N ale na tvůj termín svatby volno mít nebude, protože bude na svatbě u nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andysek111: Vítám Tě x-) Já jsem od Brna, tak ti s kameramanem bohužel nepomůžu. Budeš si zakládat album ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N halo kde je kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: já tady tento týden moc nebudu, protože jsem v práci a tento týden tady budeme mít IT-ka 8-( Takže žádný beremko... :-( Už jste se rozhoupali s tombolou ? :-) Zkus přítele přemluvit, lidi se zasmějou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak už mizím :-| , kdyžtak se připojím někdy večer doma :-) Pááá
Odpovědět
Profilova fotka
No pořád uvažuji a zvažuji tu tombolu, ale asi jí nakonec udělám. No a co je jinak u Vás nového? My už máme prstýnky, ale předem se omlouvám, že je nedám do albíčka, protože jsou ještě takové tajné no.. jinak máme prstýnky v kombinaci bílého a červeného zlata. Jinak, i když je to ještě daleko tak se to docela blíží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás zatím novýho nic. Stále čekám, jak se vymáčkne ten OÚ ! 8-( Prstýnky jsme zadávali k zlatnikovi taky, ale teď na duben měl hodně práce, tak budou možná v květnu. Taky se na ně moc těším :-D A taky bych je do alba nedávala !! ;-) Taky jsem chtěla kombinaci bílé+červené, ale přítel jiné, než žluté zlato neuznává :-p tak jsme udělali kompromis bílé+žluté a ještě tak, že on bude mít větší podíl žlutýho zlata a já větší podíl bílého... budeme se doplňovat x-) x-) A máš pravdu, blíží se to jako blázen !!! Už máte oblek pro ženicha ? My ne, to jsou výmluvy typu... co když přiberu... ach ta lenost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás zase nevládne zlato.. Já nosím samé stříbro nebo ocel a tak jsem vůůůbec nechtěla žluté zlato, proto ta kombinace. Bílé se mi zdálo smutné a milý se potom taky hoodně chytil toho červeného. Ale moc ho tam nemáme, ale doladilo se to tím. A oblek ještě taky nemáme a taky má všechno stále čas :-). Ale počítám, že se pro něj vydáme někdy v květnu, teda doufám maximálně v červnu a to už ho teda dokopu i násilím :-D A taky jsme už začali nakupovat pár lahvinek na hostinu. A sehnala jsem si taky už balerínky na přezutí u rákosníků, jsou to pohodlné bačkůrky.Tak uvidíme, jestli vůbec budu shánět nějaké podpatkové :-D a když tak určitě nebudu investovat do botiček na půl dne majlant. To raději upustím uzdu jinde 8-) . A taky už mám zamluvenou kosmetičku x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně jak říkáš, nosím většinou stříbro - náušnice, řetízek... žlutej prstýnek by to toho nešel. Proto mám většinu (střed) z bílého zlata a jen okraje 1,5mm žluté. Snad to bude vypadat hezky :-) Jj, mě taky pořád říká, že je "ještě" čtvrt roku čas ! Se zbláááznil !! Jsem mu říkala, že min. měsíc předem už musí být všechno zařízený a hotový... :-N No, chlap, že... ?! Botky na přezutí taky mám, v těch podpadcích bych taky nevydržela celej den. Přímo od rákosníků nejsou, jsou z e-shopu, ale cenově vychází jako u rákosníků a myslím si, že ten e-shop je stejně od těch rákosníků kupuje :-D Mám stejnej názor, nechápu, jak někdo může za boty vyhodit tolik peněz... Kosmetiku mi bude dělat kadeřnice :-p Dvě mouchy jednou ranou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi ani nemluv :-N , přítel si bude nechávat oblek šít, takže taky bude ještě potřeba to naměřit, oni to pak nastehují a než to sešijou, tak je ještě zkouška a potom to zase trvá, než se to ušije. Ale vše mááá čas.. kdybych netlačila a nestarala se o další věci, tak ještě nemáme nic zařízeno, protože je čas 8-) . Ale to je asi fakt všude stejné. No teď už se blíží kutění oznámení, počítání lidí a následně koláčů. A taky nevím kolik zákusků, alkoholu, koláčů a jak velký dort.
Odpovědět
Profilova fotka
tak naštěstí cukroví, koláče a dort zajištěný máme 8-) S oblekem to netuším, snad koupíme nějakej na poprvý, ale těžko říct, když přítel nemá zrovna "tradiční" konfekční velikost... :-N Taky všechno zařizuju, ale zase ho musím pochválit, že udělal svatební noviny :-D Já jsem mu jenom stáhla vtípky atd, dali jsme dohromady fotky a on udělal všechno ostatní - grafiku, úpravy textů, obrázků, aby to vypadalo dobře na oko. Dost si s tím pohrál. Ve "volných" chvílích, teď budu noviny tisknout v práci :-D Je toho strašně moc !! :-o Myslím si, že to ani nestihneme... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) no vidíš aspoň vykutil ty svatební noviny a tak, to u nás asi tak moc nehrozí, nebo spíše bychom se asi neshodli ve zpracování :-D. No a s tím oblekem, jako opravdu taky nepatří do konfekční velikosti a přece jen je rozdíl mít nějaký ušitý nebo na míru. Ale přiznávám, že pro něj jedeme do Polska, opravdu není oblekový typ :-). Už tak se snažil vyvlíknout, že nechce mít kravatu nebo regatu, na plese mu to odpouštím, ale tady fakt ne ]-( ! No a taky doufám, že vše stihneme.A jak máte řešené oznámko? Možná jsi to už psala, ale já úplně zapomněla :-N . A kdy jej budete rozdávat :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no tak do novin jsem ho fakt nutit nemusela, to on si s tím vyhrál (jen mu to trošku trvalo) :-D ale budiž mu odpuštěno :-N , hlavně že jsou x-) S kravatou taky není kamarád, na obřad to vydrží a pak si ji může sundat,...to snad už takové fau paux nebude ;-) a mě to vadit taky nebude, myslím, že i v košili a obleku bude fešák x-) Oznámení máme "svoje". Když jsem si spočítala normálně z tiskárny, tak by to vyšlo na 3500,- :-o A když si představím, že to skoro všichni švihnou za čas do koše, tak je mi těch peněz líto. Vymysleli jsme levnější variantu - svoje. Návrh, zpracování atd. a necháme si to vytisknout v tiskárně na obyčejnější papír. (jak jsem pátrala, tak nejdražší na oznamku je papír a pak forma tisku). Takže nás vyjde na necelé dva tisíce komplet - oznámení (70 ks) + pozvánky ke stolu (40 ks) + pozvánky pro kamarády (30 ks).... Tak alespoň na tomhle jsme min. 1500,- ušetřili. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a vyčetla jsem tady na beremku, že se rozdávají 2 měs. dopředu. Takže zač. července. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tím oznámením máš pravdu.. taky pořád kutíme co a jak s tím oznámením.. málokdo, si ho nechá a když, tak opravdu ne napořád, teda kromě rodičů, teda spíše maminek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halo nevěsty, kde jsteee?
Odpovědět
Ahoj holky, my taky zrovna pracujeme na oznámení, i když jsme původně chtěli na objednávku, potom co jsme si ale spočítali kolik to bude stát i s pozvánkama, to opravdu nee.... představu máme, takže teď už jen ta realizace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky karolinkak! Taky budeme nějak kutit oznámko.. ale nevím jak s tím tiskem.. budete si to i tisknout sami?
Odpovědět
máme v plánu si to i vytisknout, tak snad ta kvalita bude jakž takž... každopádně bysme si měli pohnout, nějak podezřele to letí... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
=-) jo jo to je pravda.. a taky bychom to měli nějak kutit no.. chjoo.. a jakou máte přibližně představu? My bychom rádi nějaké s naší fotkou, ale uvidíme, k čemu se nakonec odhodláme no :-p
Odpovědět
jo jo s fotkou jsou oznámka originální, ale nakonec jsme to zavrhli, řekli jsme si, že stačí když budeme strašit ve svatebních novinách :-D Vložila jsem do alba styl oznámka, který se nám docela líbí a myslím že je i zvládnutelný, tak mrkni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) noo vypadá to tak luxusně no.. vypadá fakt pěkně.. já jsem původně chtěla nějakou karikaturu a z toho oznámko, ale nakonec to nějak neprošlo.. je pravda, že se tam platí i za tu karikaturu a potom se to musí ještě vytisknout tak nevím no.. a focení jsme zatím neuskutečnili, tak uvidíme jak to dopadne :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?