4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: hmmm to je právě to, že já na živo nemůžu :-( už se taky tak těším ...
Odpovědět
Ahojky, zdravím všechny přítomné nevěsty! Na doporučení "Purblanca" jsem zde. :-) Svatba bude 4.9.10´na Štiříně - zámeček u Velkých Popovic. Chtěli jsme 11.9., ale říkali nám, že je to termín moc morbidní a nakonc jej na Štiříně ani nevypsali. Taky vám připadá, že musíme zvládnout tolik věcí a že je na to STRAŠNĚ málo času??? :-D Jak se to den po dni blíží a přes svátky jsem měla jiné starosti, tak mám pocit, že to všechno nemůžu stihnout zařídit.....ještě když se ten můj chlap naprosto distancuje! :-) .... Mimochodem, hodně štěstí do nového roku, vždyť nám bude osudným! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky vše nej do 2010 a ať se nám to podaří podle představ ;-) mispis: a proč je to datum morbidní ??? Nechápu :-| Přítel se taky nějak nesnaží zapojit, takže to zbývá na nás holky, ach ti chlapy ! Všichni mají čas ]-(
Odpovědět
Ahojky, no je morbidní, protože přítel ještě vtipkoval, že 11.9. do toho vletíme........ atentát na newyorkská dvojčata.... 11.9.2001....... takže je to sice vtipný, ale i morbidní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mispis: aha, to mi vůbec nedošlo...pak to chápu,...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak pokračujete ? Jak nad tím uvažuju, všechno co jde, koupíme/zařídíme teď, protože ve svat. den budeme platit kapelu atd., bude nejvíc výdajů, takže teď koupím vývazky, udělá mi je jedna nevěsta tady z beremka, teda, už paní :-) Mám je v albu. V dubnu to vidím na prstýnky, oznámení, v květnu oblek pro ženicha,...ať nám na poslední chvíli toho zůstane co nejmíň. Jdu z toho do mdlob !
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel taky nechtěl 11. září kvůli útoku na dvojčata, tak nám zůstalo 4. 9., ale to se mi asi líbí víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky je to "blíž" létu. Tak máme šanci :-N , že bude i hezčí počasí. Kamarádka měla loni v polovině září a předloni švagr svatbu a měli chladno + deštivo. Tak snad nám bude přát počasíčko víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my uvažovali ještě nad 21. srpnem, můj taťka to okomentoval slovy "v ten se stalo pro naši zem už dost katastrof, tak proč další"... samozřejmě to nemyslel vážně.. no a jinak, včera jsem byla vybírat šaty, ze třech favoritek jsem se dnes rozhodla pro ty jediné..jsou krásné, jen jsem šla do salonu s úplně jinou představou..ale to asi plno holek.. bylo to hezké i náročné a tiše doufám ( a pevně věřím), že naposledy v mém životě... no a k těm financím, také každý měsíc pořizujeme něco, jsou to přece jenom pálky...začali jsme výzdobou, kravatou, košilí,...
Odpovědět
Profilova fotka
osk:tak fotečku šatů... chybí v albu ! ;-) ať se můžeme pokochat :-) :-) Jinak, došly mi vývazky, jsou nádherný. Mám je od jedné nevěsty (loňské) :-) , a jsou jeden jak druhý. Já bych na to neměla trpělivost... :-( Jsou v albu, kdyby jste měly zájem, pošlu na ni kontakt :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky přidávám, i když trochu pozdě :-) osk: jsme krajané :-) Tak asi tuším, ve kterém úžasném salonu jsi byla - já tam byla taky :-) Nejprve se paní hrozně divila, proč jdu tak "brzy", potom jen tak mezi řečí sdělila, že to je stejně jedno, že v té době už tam nebudou a ve finiši mi v mé velikosti 36/38 nabídla dvoje "super" šaty :-D ValMez byl obrat o 180 stupňů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to frčí holky ? Máme tu další nevěstu.... hnedka se přídá (doufám). Co máte novýho a tak ? My už pracujeme na svatebních listech (novinách) a vyrábíme si oznamko :))
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky,tak se pridavam.dalsi nevesta ktera se bude brat 4.9.2010 :-) :-) co plany?hezkou sobotu Vam vsem
Odpovědět
Profilova fotka
unafatina: jééé, ty nemáš album. No tak šup, šup. Nějaký fotečky :-) Co už máš zařízeno ? Jen se rozhlížíš a hledáš inspiraci ? Nechci tě strašit, ale už se nám to blíží :-) Teda alespoň nám, co jsme si zakládaly album už loni v listopadu :-D to tak připadá... Mám naplánovaný snad skoro všechno. Zítra jdu do restaurace získat nějaké předběžné informace (termín mám zamluvenej už od prosince), už máme návrh oznamka, budu balit čokoládky, v úterý jdu ke kadeřnici.... áááátd. Jen mám pořád problém s místem obřadu. Rádi bychom círk. sňatek venku a to je jak se zdá problém :(( Tak už mám pro jistotu bloklej termín i na matrice. Ale tam chtějí zase souhlas majitele pozemku. Se z toho zblázním ! 8-( Tak piš, piš !
Odpovědět
Ahojky, fotky jeste nemam :-( na netu jsem pouze v praci a po dlouhem dni v praci se mi nechce jit na net doma.Me pripravy jsou v plnem proudu.Pristi tyden se setkam s fotografem,floristka je uz taky,saty jdu prisit tyden.Budes mit kameramana?Ja se porad rozhoduji jestli jo nebo ne :-( Kolik bude lidi? Hodne stesti na matrice :-) pa a hezky den
Odpovědět
Ahoj holky přidávám se k budoucím nevěstám, svatba bude jak jinak než 4.9. v Hrubé Vodě u Olomouce. já teda lapám inspiraci kde se dá, ale mám pocit, že se to vůbec nehýbe. Máme zajištěné místo = vše v jednom - obřad, hostina i ubytování jelikož naše svatba bude mezinárodní :-) Mám fotografa, kameramana, DJ, svatební oznámení na cestě a příští týden jdu vybírat šaty a nakoupit nějakou tu dekoraci. Ono se to asi nakonec všechno sejde a bude to supr. Na naší svatbě bude asi 70 lidí po celý den, rozpočet máme ca. 200 tisíc (a tiše doufáme, že se nám část vrátí formou finančních svatebních darů) :-p
Odpovědět
Ahoj, taky budu mit mezinarodni,koho si beres?Ja jsem puvoden z olomouce,ale misto pro 110 lidi jsem nenasla,tak se budu brat blizko Prahy.alespon to bude mit pribuzenstvo blizko letiste :-) Rozpocet me desi..Uz mas vybrane menu?JAk to planujes?Kamoska mela svatbu v Hrube Vode a bylo to bozi
Odpovědět
Profilova fotka
unafatina: kameramana určitě :-) ale naštěstí to bude známý. To už fakt nevím, kde bysme na něho vzali, kdybysme si ho měli zaplatit ;-) Za to zase nemám floristku :-| říkám si, že na to je dost času.... teprve teď jsem se rozhodla, koho si vezmu za svědka, pořád jsem se nemohla rozhoupat - rozhodnout :-N njn. Váhy :-D Na obřad budeme mít něco kolem 50 lidí a večer něco přes 80... rozpočet jsem si tak zhruba odhadla na 150. tis. :-o :-o :-o naštěstí ty největší pálky (hostinu a cukroví) zaplatí rodiče...ufffffff...... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: jooo, a jinak vítám novou nevěstinku :-)
Odpovědět
Děkuji purblanca ;-) unafatina: Beru si Němce, takže polovička hostů přijede ze zahraničí, hlavně teda Německo, Irsko, Rakousko a tak... bude to zajímavé. :-) V Hrubé Vodě mají místa spoustu, pro nás akorát, víc jak 100 lidí jsme nechtěli. Menu jeste nemáme, ale dohodli jsme se s panem ředitelem, že začátkem léta přijedeme na degustaci, vybereme si 2-3 jídla, ochutnáme a nejlepší vybereme. ;-) detaily jako dekoraci a květiny nechávám až na pozděj, 2 měsíce před svatbou na to snad budou stačit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: to já právě s výzdobou finišuju :-) tyhle "maličkosti" už chci mít z krku, abych na ně nemusela myslet. Právě dva měsíce před svatbou budeme domlouvat hudbu (osobní návštěva), půjdu na zkoušku šatů, budeme kupovat oblek,...tak na poslední chvíli si nechávám čas na "opravdu" důležité věci. A maličkosti už mě nezajímaj :-D A holky, kde pak budete žít ? V zahraničí ?
Odpovědět
annavienna;ja si beru itala.Cheli jsme to dat pod100 hostu tak na 60 ale bez sance,holt co se da delat.Menicko jdu zkouset pristi tyden.tak jsem zvedava.Dekoraci na pozdeji nenechavej uz pro me bylo tezke najit floristku.Jsouzamluvene hodne dopredu na vyzdobu salu. purblanca:Jakou hudbu planujes?DJ nebo ziva?Ja porad nevim jelikoz to bude cesko-itaske.Budeme zit v cizine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
unafatina: no, vzhledem k tomu, že obřad budeme mít venku, tak tam z CD. Ale na hostině bude živá kapela :)) Už se těším, vypadají jako dobří šoumeni ;-) Tak i dost písniček se zpívá v AJ, ne ? Holt to budou muset Italové přežít... :-) anglický písničky znají i Italové, tak zabroukat si můžou. A když se domluvíš s kapelou tak by neměl být problém. My se té naší máme ozvat tak 2 měs. dopředu a domluvíme se na repertoáru. Snad to tak mají všechny kapely, řekneš, co chceš, aby hráli - nehráli. Myslím, že každá vyjde zákazníkovi vstříc... Jako snoubenec třeba nesnáší dechovky atd. a můj tatík se bez nich neobejde. Tak to teda taky nevím, jak vykouzlím. Když budou hrát dechovku, tak dám asi ženichovi špunty do uší :-N Ale chlapi to jinak neřeší, takový problémy na naše hlavy.... :-|
Odpovědět
ahojky,tak kup tatinkovi MP3 s dechovkama a je to :-) Ja jsem se rozhodla pro cesko,italsko,anglicky pisnicky. ma teta chce klasiku jako polku atd.ani nahodou,tak ze to bude muzet vydrzet,dostane veliky pohar vina a pak ji to bude jedno :-)
Odpovědět
Ahojte, my s nastavajicim momentalne zijeme ve Vidni, ale v budoucnu se planuje navrat do Nemecka, odkud pochazi. Muziku na svatbu jsme taky resili. Nechteli jsme mit dva chlapiky s klavesama s predprogramovanou hudbou...Tak jsme se nakonec rozhodli pro DJ, ktery bude hrat hlavne hity 80. a 90. let a klasicke vypalovacky jako Abba a tak, aby jsme se zavdecili vsem narodnostem (mezi hosty budou i Irove, Spanele, Polaci, Holandani, Svedi) takze to bude velice multikulturni svatba :-) Vzala jsem si vase rady k srdci a dnes jdu do mesta omrknout nejake deko... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
unafatina: no, tak to bych mu udělat nemohla :-) Už tak, měli jsme mít círk. svatbu a nevyšlo to, takže jen to je pro něj celkem velká rána :-S Ale rozhodně je omezíme na minimum ! Je to naše svatba, takže ostatní se musí jaksi podřídit. annavienna: taky jsem nechtěla "dva chlápky s klávesama" máme kapelu o pěti členech. Hrajou na kytary, bicí a dostala jsem doporučení tady na beremku od jedné nevěsty. Takže myslím, že to bude super živá hudba :-D Taky jsme si na jejich stránkách poslechli písničky, takže víme, do čeho jdeme. Jinak co se týče dekorace, tak jsem ji nakupovala přes net. Zrovna včera jsem byla taky v obchodě s dekoracema, ale to až po tom, co jsem paní potkala na svatebním veletrhu a dohodly jsme lepší cenu, než mají na netu. Takže včera jsme vyzkoušely, jak to bude vypadat, objednaly a někdy příští týden mi to dovezou do práce. Mají i web, kdyby ses chtěla mrknout tak napiš, písnu ti do IP odkaz. Paní byla velice ochotná. Jinak budou půjčovat i figurky na dort. Já jsem chtěla ženichovi udělat radost figurkou "na motorce", ale je děsně drahá 1000,- ! Tak jsme to zamítli... :-| Právě na to konto, se rozhodli ty figurky půjčovat za 200,-, což je už únosný ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, a jakou máte barvu svatby? Podle čeho jste si ji vybraly? My se pořád nemůžeme rozhodnout - nejprve byla favorit oranžová, ale teď jsem mrkla do alb a pestře růžová taky nevypadá špatně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
karolinkak: no, hodně až šileně, letí zelená... připadá mi to, jako zelená smršť ;-) a pak frčí ještě fialová. Já mám oranžovo-bílou. Nijak dlouze jsem se nerozhodovala, je to má oblíbená barva, prostě se mi líbí. Třeba na výzdobu hostiny jsem si pořídila organzu metalickou-oranžovou a jsem nadšená. Mrkni do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky budu mít svtabu 4.9., tak se přidávám do diskuze. Obřad bude na nebo u hradu Zvíkov (pojedeme se tam domluvit na přesném místě až v dubnu).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marketat :-) víííítám Tě, jsem ráda, že je nás tu čím dál víc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?