4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
purblaca: pisni mi prosim ten kontakt na internetovy obchod... mrknu co tam maji 8-) Dik.
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: máš to v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halóó nevěsty, tak jak pokračují přípravy ? Včera jsem byla u kadeřnice, zkoušely jsme několik variant účesů a nakonec jsme snad našly ten pravý :-D Ještě půjdu na jednu zkoušku, tak uvidíme. No a příští týden frčíme k zlatníkovi, huráááá na prstýnky :-) :-) Už se moc těším x-)
Odpovědět
Diky moc za ten kontakt. U nas se zase pripravy o neco posunuly, o vikendu jsem si byla vybirat saty. Bylo to teda drama, po zkousecim maratonu jsem mela dilema mezi znackovymi saty San Patrick za 14 tis nebo klasiku za 6 tis... no tak nakonec to vyhral omezeny rozpocet... ale i tak jsou krasne a uz se moc tesim, az se do nich obleknu. O vikendu nas taky pekne vydesil reditel hotelu, kde bude vse probihat tim, ze tam den pred nami ma byt jina svatba. Zacala jsem silet pri predstave, ze jedu na obrad a kolem se motaji hosti z predchoziho dne a nic nebude nachystane. No a hlavne by nasi hoste nemeli kde den pred svatbou prespat... ale nakonec se to vse vyresilo, vikend bude jen pro nas :-) Pozvanky posilame tento tyden a shanime pekne prstynky. Takze tak probihaji moje svatebni pripravy. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my teda nemáme daný ještě žádný pevný termín, ale podle všeho to bude 4.9.10 takže k Vám patřím a jestli mě přijmete ráda tu s vámi budu....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás jsou objednané prstýnky, za měsíc by měly být doma a jinak nic :-) Chtěla bych se o víkendu jít podívat. Co vyí? :-)
Odpovědět
Ahojky, já mám vybrané šatičky, o víkendu razíme na oblek pro ženicha a obkouknout prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: není zač, rádo se stalo :-) My jsme si dělali návrh oznámení sami a tady ne beremku jsem "potkala" hanii, která mi pomohla s graf. úpravou. Už máme i povolení, že se obřad může konat v zámecké zahradě u nás v Sokolnicích :-D :-D a teď pro změnu, čekáme až se "rozhodne" OÚ, jestli nám tu svatbu povolí a udělají. Samé žádosti 8-( Hrůza. Na OÚ, to projednává rada...se z toho picnu :-| jak kdybych chtěla kdoví co ]-( O prstýnkách máme tak nějak "představu" x-) Mě se líbí bílé+červené zlato. Ale miláček zastává názor, že zlato je jenom žluté :-| No, tak když už budeme ti manželé, tak je to o kompromisu, že ?! :-D Tak jsme zvolili kombinací bílé+žluté. Uvidíme, co z toho "vyleze" :-p Nechávali jsme u něj dělat i zásnubní, takže víme, do čeho jdeme a dělal snubáky i sestřence a kamarádce. Vychází kolem 7500,- za pár, podle toho, kolik kamínku a jakých x-) karolinkak: No, to ženich má pořád čas... na oblek. Prej "co když ztloustne" :-o (myslel to ze srandy), tak prý měsíc před svatbou. Tak to jsme ho s jeho máti přesvětčily, že to je pozdě, a žádný móresy :-D takže v nejbližší době půjdeme taky. Vždyť ode dneška je to jen 5 měsíců a 10 dní !!!! :-o Mám nakoupenou výzdobu, předběžný rozpočet na hostinu, domluvenou agenturu (obřad bude venku, takže nachystají židličky atd.), zamluvné šatičky, deštník, knihu hostů, jmenovky, dodělat musíme svat. listy a zrovna se zabývám tombolou... ufff :-D Ale je to hezké, už se těším, i když v ten den budu nervózní... a to dost ! Jóó a vítám Leninnku :-) :-)
Odpovědět
Taky vítám Lenninku :-) To se to pěkně schází.... holky, ještě k těm šatům, pořád mi to nedá spát. Mrkněte prosím ke mě do alba a poraďte, které šaty se vám na mě líbí víc... obřad bude v hotelové zahradě a hostina taktéž. Dílky za názor. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Přidávám se k Vám, termín máme 4.9. 11:30. Svatba bude v kostele :-) A svatbu se budu snažit ladit do bílo-červeno-bordó
Odpovědět
Profilova fotka
annavienna: ahojky děkuji za přivítání.. mě se na tobě líbí oboje, ale asi ty první ti sluší víc... Jinak už máme i hodinu 4.9.2010 v 9:00 v Ploskovicích na zámku, svatbu bych chtěla modro-tyskysovo bílou...
Odpovědět
annavienna: sluší ti oboje, ty první ti pěkně tvarují postavu a mají nádhernou vlečku, druhé tím že mají odhalená ramena dělají pěkný dekolt, a víc se mi k nim líbí závoj než k prvním. Ještě bych se rozhodovala podle toho, jaký chceš účes, u prvních bych určitě nevolila úplně rozpuštěné vlasy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
annavienna: tak u mě vítězí šatičky č. 2 !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda nám tady to téma nějak pokulhává.. to tady opravdu nikdo není?
Odpovědět
Ahoj holky,tak jse tu po dlouhe dobe opet znovu.Mela jsem toho moc.Ale uz mam pomalu vse zarizene.Fotograf,floristka a hlavne SATY.Jen s kytickou pokulhama.Porad nevim jakou,chtela bych kulatou ruze ale zadna mi zatim nepadla do oka.A jak pokracuji vase rpipravy?
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Ahóójky, moc tě tu vítám :-) Jo, moc příspěvků tu není, mrzí mě to. Ono je hodně nevěst hlavně v téma září 2010 :-( unafatina: no vidíš, já se zase rozhoduju, jestli kaly nebo růže. Oboje mají něco do sebe :-) A taky se pořád nemůžu rozhodnout, jeden týden vedou ty a druhej zase ty druhý ]-( Ještě že máme pořád čas :-N I když zas tak moc ho už nezbývá. Taky vám to připadá, že to hrozně letí ? Zvlášť, když kouknu jak to udečítá ty dny !!!
Odpovědět
Profilova fotka
misahonzda: dívala jsem se do tvých alb, máš tam hodně fotek, ale na žádné není ženich a nevěsta :-D Rychle to naprav x-)
Odpovědět
Ahojky,jak bylo o Velikonocich? Ja jsem si konecne nasla kyticku sveho snu.Budou to bile ruze(klasika) s kvety pomerancovniku.jsou taky byle.(jeho maminka je chce)je to v itaslii zvykem.A ty jsi uz se rozhodla?Kala ruze?Dej je dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem (ač velmi nerada ;-( ) musela vymazat svoje album co už máme a veškeré soukromé fotky. Nevím, jak vám holky, ale u nás je to totálně neúnostný... ]-( Jsem z vesnice, (ale z né až tak malé, proto mě to překvapilo), no a všichni se na naši rodinu vrhli s milión dotazama a pohoršením, jak to, že jsme jim nic neřekli??!! Nechápu =-) , cizí lidi a oni jsou pomale dotčení, jakto, že to neví. Jako já nejsem takovej ten člověk, kterej to musí všude rozhlásit. Fotky jsem si sem dávala spíš pro "konzultace" s ostatníma nevěstama, popř. kvůli inspiraci. Vůbec by mě nenapadlo, že z toho bude celá obec jak v jiříkově vidění a budou zastavovat moji rodinu s takovýma dotazama. Dala jsem si sem třeba jednu stránku ze svatebních listů a to "harmonogram dne" (pro ukázku ostatním nevěstám !!!!) no a nějaká ženská od nás zastavila mamku a strašně ji vzpovídala, že v deset hodin dopoledne budeme zdobit auta.... 8-( co je ji jako do toho ?? ]-( ]-( jsem fakt naštvaná :-S lidi jsou jak supi ]-(
Odpovědět
Do 4.9. zbývá ode dneška 149 dní, máme místo svatby, :-) hostiny, snoubenec má oblek doládíme košili, kravatu a boty, já mám zatím jen boty, které jsem si kupovala na svatbu mého bratrance a jsou velmi pohodlné, boty na podpadku běžně, ba co skoro vůbec nenosím, proto mi tyhle mi budou stačit, podpadky jsou textilní - saténové a přední část je z jemných kamínku celé střevíčky jsou ve smetanové barvě, šaty jsem zatím nezkoušela, ale vím, že hci mít dlouhé bílé šaty s vlečkou,máme i přehled o svatebních hostech a svatební cestě, chceme aspoň 21 dní na líbánky, místo taky máme jasné, ale jen, kde to bude, hotel ani přesné místo zatím nevíme, jen že to bude na slovensku v horách. Takže doufám, že ještě není na reservaci hotelu pozdě. Prstýnky, kytice a oznámení ještě ani nevybíráme, jen jsme začali sestavovat svatební list s dary. Myslím si, že základ máme jasný rozmyšlený a hotový, jsem s tím co zatím máme, spokojená. Svatbní obřad a hostina budou v jednom městě, tak jsem ráda, že klapla i reservace v zámecké restauraci, která byla na poslední chvíli, tenhle měsíc jsme ji reservovali. Svědci jsou a fotograf také. Doladíme ještě auta a hotel pro ubytování přespolních hostů.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: tak to je fakt mazec a možná právě proto tady nemám ty fotky nevěsty a ženicha 8-) No časem je tady asi dám, ale zatím ne.. Nemám moc času a taky si chci některé věcičky utajit jen pro sebe, :-p jsem jak skrblík, že? Jinak my už máme objednané prstýnky tak už jsem strašně moc nervózní, jak to dopadne, protože máme kombinaci třech vzorů a nejsou to ani jedny, co mám v albu :-) časem se totiž naše vidiny pořád měnily až jsme tedy dospěli k závěru a ty jsme tedy nakonec objednali. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
masahonzda: ne, ne... po svých zkušenostech ]-( musím naznat, že máš pravdu :-D žádnej skrblík, jen jsi těm zvědavcům nedala šanci ! :-D kéž bych byla tak prozíravější i já 8-( My jsme minulý týden vyzkoušeli - ochutnali, dort, který si necháme udělat. Vypadal krásně a moc chutnal :-D takže už nemám obavy 8-) slečna cukrářka je veselá kopa, velice milá a cena je suprováááááá ;-) Fotku dortu mám v albu, je to ten patrový s dvěma malýma srdíčkama pro maminky. Tak právě to jedno srdíčko jsem nechala skoromanžílkovi udělat k narozkám, ale "zblajzli" jsme mu ho všichni, snad alespoň ochutnal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuu ten žlutý nebo červený? Já totiž taky uvažuji o takovém stylu, ale v červeném, protože i svatbu chci do červeno-bílé barvy.. a jakou budete mít příchuť?
Odpovědět
ahoj holky,ja se tu ukazu jednou zacas,udes.Nestiham je toho hodne v praci. purblanca:to je mi lito s tim albem,nic si z toho nedelej,lidi pomlouvali drbali a budou to delat porad. Gratuluju k dortu mi zatim tapem
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: oranžovo-bílý, je tam taky fotka, jen bez těch srdíček ;-) Bude to tmavej piškot s bílým krémem a potažený marcipánem - lahůdka ! :-D unafatina: díky. Ale štve mě, že to důležitý nemáme. Na obecním úřadě jsou jak želvy ! Chceme obřad venku a tak jim tam někde na stole leží naše žádost a čeká až se rada usnese... a ono pořád nic. Dívala jsem se na net, že už měli dvě schůze od té doby. Taťka tam už zkoušel volat, ale oddávající měl zrovna dovolenou...je to na prd...
Odpovědět
Profilova fotka
jj potom jsem si všimla, toho komentáře.. mě se přesně takový líbí, jen v červeno bílé nebo bílo-červené.. A taky bude možná symbolem ještě srdce, tak místo motýlků a tak by mohly být srdíčka. Chtěla jsem se zeptat holky, jak řešíte alkohol na svatbu. Budete kupovat svůj? A kolik druhů a kolik vlastně..
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: myslíš na hostině, že ? Nevím, jak u vás, ale většina restaurací nedovoluje donést si vlastní alkohol. Dovolují většinou max. víno a to musíš zaplatit tzv. "špuntovné". My máme v restauraci domluveno vlastní víno (špuntovné 20 Kč/1litr), pak si můžeme donést vlastní slivovici. No a jinak, jsme se domluvili na cca 5 druzích tvrdého alkoholu (berenzen, vodka, karpatská hořká, magister), prostě ty, které se pijí nejčastěji a ty budou přímo v sále k dispozici hostům. Samozřejmě, že z toho restaurace má vývar, protože ti tu flašku rozpočítají na jednotlivé panáky, takže třeba taková vodka božkov nás vyjde na 650,- a ostatní tak podobně...Pálky... co? A když bude chtít někdo něco jiného, tak si to půjde koupit za vlastní peníze na bar. Měla to tak i kamarádka a myslím, že je to dobrý nápad.
Odpovědět
ahojky,co se tyce alkoholu tak si zkuste domluvit korkovne a prinest vlastni.My budeme kupovat alkohol z velkoskladu a budeme platit korkovne.tak ze a flasku350kc plus kolik nam bude stat normalne. nic si z uradu nedelej.Me taky pekne ....beru si pritelovo prijmeni(cizinec)takze je to bez ova na konci a ta ...na matrice to nechce pochopit ze to chi v jeho verzi.no udes
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mít právě taky svůj alkohol a taky chceme tak max tři druhy tvrdého plus dva druhy vína no.. a s tím příjmením, to je fakt děs.. Nevím, proč zrovna v dnešní době, když už jsou různá jména a příjmení dělají problémy jak v době pradávné
Odpovědět
Profilova fotka
unafatina: no tak to je síla. Ještě aby ti kecala do toho, jak se budeš jmenovat ! ]-( Ach jo, matrikářky !!! 8-( No já jsem zvědavá, kdy to jako bude. Potřebujeme dát vytisknout oznámení, aby ho naši vzali rodině do Čech. A taky bych to hlavně měla ráda z krku.... Teď holky připravuju tombolu :)) Už se těším. Loni jsem ji chystala kamarádce a byla to sranda. Sice "scrabble" vyhrála její babička, tak asi moc nechápala, proč dostává písmenkovou polívku a co to vlastně je, ale snad ostatní to pochopili :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?