4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
jj, hezký víkend všem ;-)
Odpovědět
ahojka holky.. :-) kde jste kdo?.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak zase máme o pár dní blíže našim dnům... 89 dní do našich svateb :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky tu pokukuju :-) .
Odpovědět
tak jak jste se meli o vikendu?.. :-) My jsme meli rize sportovni vikend, v sobotu vylet na kolech a v nedeli jsme jeli vyzkouset koleck.brusle.. ;-) pocasicko naprosta paradicka.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my měli víkend pracovní. Celý dva dny jsme byli od rána do večera na zahradě, docela dost nám přes ty lijáky zarostla, tak jsme ji dávali do pucu. A z toho má můj přítel záda rudý jak prasátko a já mám spálenou ruku a ucho ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
8-) tak víkend jsme naštěstí nějak zvlášť pracovní neměli, takže jsme užívali plným douškem sluníčka. Noo a teď už tady zase poprchává :-/ chjoo já se z toho zblázním. Ale nevěsty, co měly teď o víkendu svatbu musely být opravdu hoodně šťastné, pořád bylo hnusně a v sobotu taková nádhera.. :-D
Odpovědět
My měli pohodový víkend - v sobotu jsme si udělali pěší výlet Z Tesáku na Svatý Hostýn a do Bystřice pod Hostýnem, ještě teď mě bolí nožky, jak nejsou po zimě zvyklé šlapat :-| A v neděli slavila babi narozky tak jsme jeli na sváteční oběd... Celý víkend bylo krásně.. sobotní nevěsty to měli super. Jen mám strach se moc opalovat, ať to nevypadá blbě ve svatebních šatech...hnědo-bílé pruhy...ach jo :-S , jsem si říkala, že si pořídím nějaký muslimský hábit :-D :-D :-D
Odpovědět
wojcle: vidis to, to me ani nenapadlo, o tom opalovani.. ;-) To bych si taky mela dat pozor, no kdyz tak ty pruhy dotreme nejakym ala samoopalovycim kremem... :-D Horsi je, ze se mi objevila pod nosem ze slunicka takova pigment.skvrna a vypadam, jak kdybych mela knirka.. ;-( tak nevim, co s tim... :-(
Odpovědět
ahoj holky:) tak jsem dneska byla v salonu Adina a par satu se mi libilo, ve ctvrtek pujdu jeste jinam a pak uz to prdim:-N opalovani neresim, mam plavky bez raminek, tak bych nemela byt jak zebra, saty budou ais taky max korzetove...no snad se mi nepostesti neco lepsiho, nez blba opalenost:-D
Odpovědět
holkyyyy, dneska si jedeme vyzvednout prstynky!!!!....se tesim!!! x-)
Odpovědět
jé, to je náhodička, my taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
karolinkak: tak to je nahodicka.. ;-) :-) ..jake budete mit? :-)
Odpovědět
čistě z bílého zlata s jemnou rytinou, pro mě s jedním briliantem. a vy?
Odpovědět
my uplne obycejne, z bileho zlata, hladke...s rytim jenom uvnitr... :-) Mam obrazek myslim v albu... ;-)
Odpovědět
jsou moc pěkné, nad podobnými jsme taky uvažovali. a uvnitř jsme si nechali vyrýt jméno a datum :-)
Odpovědět
jj, presne, tak dovnitr jmeno a datum... ;-) no jsem na ne zvedava, doufam, ze jsme velikost namerili spravne...a ze nam budou.. :-D
Odpovědět
taky jsem přítelovi zakázala tloustnout :-D aspoň do toho září ;-)
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jen na skok... už jenom 2 měsíce a 26 dní x-) Včera jsme měli v práci bohužel šéfa :-| a dnes jsem pro změnu doma... pomáhám našim okopávát řepu... je to hnus, jak je to zarostlý ]-( už jsem taky mírně "přichycená"... a to jsme tam byli jen 3 hoďky :-N O půl páte jdeme na "druhou směnu"... tak se musím ještě víc namazat. Možná úplně nejlepší by bylo, ovázat se jako mumie :-D Tak se tu zatím mějte a myslete na mě :-D jak se tam potím :-| Pa,pa P.S. Už se těším, až sem zítra odpo vlezu (snad se mi toho v práci moc do té doby nenakupí ) 8-( A hezký den všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, víkend byl parádní, sluneční. přítelova maminka se nám mírně víc pletla do příprav, tak mě to trošku zamrzelo, ale přítel ji "Zklidnil". Po pravdě mě malinko ty přípravy lezou na mozek,..... |-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Joo tak to mě ty přípravy taky jednu dobu úplně pohltily, ale už je to v normě. A mimochodem ohledně těch příprav se to docela krátí.. a spíše začínám stresovat jestli všechno máme apod. Tak mě napadlo, že bude asi potřeba koupit i nějaké slané chipsy nebo tyčinky atp.
Odpovědět
Profilova fotka
někde jsem tu zahlídla, jak jsem to dočítala, že jste se bavily o opálení a neopálení ramínek od triček do šatů... nemáte nějaký zkušenosti s tím samoopalovacím mlékem ? Který je dobrý a nedělá fleky ?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mléko bych být Tebou neriskovala. Proč nedáte solárko máte vše jistější :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teda nikdy nebyla v solárku, ale myslím, že je to malý a uzavřený prostor a asi bych měla klaustrofobii, ale asi máš pravdu, že by to bylo jistější...
Odpovědět
Samoopalovací mléko jsem zkoušela jedenkrát a naposled, nadělalo mi to skvrny po celých nohách. V solárku jsem taky ještě nikdy nebyla, ale v pondělí jsem domluvená s kamarádkou do solárka tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já osobně bych taky nešla do samoopalovacího mléka nebo gelu apod. Taky se spolehnu na solárko a nemyslím si, že bys nějak trpěla klaustrofobií. Já jsem si tam většinou skvěle odpočala.. Je tam i takové super větrání, takže se opaluješ, nabíjí tě to tak nějak energií a není ti tak teplo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky 8-) . Teda to jsou vedra, já si neumím představit, že by bylo takto o svatbě, vždyť bych se v těch šatech upekla... Purblanca: jé okopáníní řepy... tak to nás čeká dnes a o víkendu :-p Co se týče opalování, tak bych se zas tak nebála, já nikdy nejsem tak moc opálená, že by mi ramínka svítila a myslím, že se to dá domaskovat make-upem, když bude nejhůř. Do solárka nechodím a ani nehodlám, to není nic pro mě... pro mě to jsou vyhozený peníze :-N . Jinak jsem měla včera další zkoušku a už mi zbývá jen jedna, ale to se mi fakt děsně nechce, už aby to bylo za mnou. A zýa měsíc už se budeme válet u moře, já se těším x-) . Doufám, že bude pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky takco už máte a nemáte připravené??
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se musím pochlubit Ta x-) k x-) dnes mám vláááásky :-D Včera jsem byla u kadeřnice, sladila barvu s mýma vlasama a přidělala clip iny ;-) zkoušela jsem v nich i spát a pohoda x-) teď je mám vyžehlené v culíku a v sobotu si je zkusím (na hodovou zábavu) natočit... snad to zvládnu, kdyby ne, tak ta moje kadeřnice je za rohem :-) kolegyně v práci mi je pochválily x-) Cítím se v nich skvěle ;-) akorát, že jsem se zapomněla vyfotit,... tak možná večer :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?