4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: však já nic neříkám ;-)
Odpovědět
ja chtela tulipany, protoze ty jedine jako kytky mam rada a neprijdou mi tak slavnostni:-N podvazek pry ma pro me kamoska uz dlouho..ja bych ho vubec neresila, kdyby mi to nerekla... a o tradicich nevim skoro nic a nic si nezjistuju, rada se priucim tady, ale dodrzovat to asi nebudu:-N a zavoj pro panny je docela vtipny, dyt ho ma kazda druha, ne?:-D
Odpovědět
wolgemuth: jeee, tak to Ti neporadim.. =-) ja v nicem nehledam nejaky tradice, vyznamy ani symboly... :-) proste budeme mit na svatbe to, co se nam libi....to je jednoduchy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: jj, mám stejnej názor jak lennika... žádnej význam ani nijak nehledám. Kytky mám ráda, tak prostě kytku budu mít :-) Ale jinak tě chápu, že v tom hledáš smysl... něco na tom bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: V poho, já nejsem netýkavka. Je to někdy sranda, když člověk zjistí významy různých tradic ex post a dá si to do kontextů :-D Ema: To s tím závojem mě taky hodně pobavilo. Mnoho nevěst, které se berou podruhé(či více) si nechtějí brát bílé šaty, že je to symbol nevinnosti a to že ony už "nejsou" a přitom je bílá na svatebních šatech jen módní a celkem krátká záležitost. A je to všechno v tom závoji a jak říkáš, má ho každá druhá. Lenninka: Úžasný přístup, budu se u tebe muset přiučit :-) . Pořád nad spoustou věcí zbytečně moc přemýšlím. Dík. ;-) - tím pádem žádné rozbité talíře, žádné papání společné polévky(ale to jsme stejně nechtěli ani tak), žádné házení předraženou kyticí, žádné hry typu "které kolínko je nevěsty" a " čí zadek je ženicha" žádné kytičky pro svědkyni, maminky apod. žádný únos nevěsty, žádné silonky, zato otevřené boty 8-) ... juch, to se mi uleví. A hlavně přestat řešit, co si o tom budou myslet ostatní. (A není to myšleno sarkasticky, ale naprosto vážně!)
Odpovědět
wolge preesnee...:) je to svatba dvou lidi, kteri se maji radi, o nich a pro ne... takze nejake cirkusarny pro rodinu, aby me nepomluvili u nas nehrozi...stejne kdo chce psa bit...pak zjistim, ze polivka byla moc horka a kyselo moc kysele:)) ale potrebuju vymyslet nejaky vtipny program, protoze tam nebudeme mit alkohol a mam tucha, ze se moc lidi bavit bez nej nebude..tak at se jen neji a netlacha a pocasi:) jinak strepy a spol me taky vubec neberou...cim dal vic uvazuju nad tema satama (http://www.svatebni-saty-spolecenske-... )..beztak mam k princezne daleko:-N no a ten zavoj teda nevim, vzhledem k tomu, ze mi tam bude pobihat rocni dite, tak nevim, koho presvedcim o svem panenstvi:)))
Odpovědět
wolgemuth: vzdyt jo... ;-) neres to!!! ;-)
Odpovědět
emi: tak ty satky jsou moooc pekny... ;-)
Odpovědět
lenn oni mi je usijou na miru v bile barve za 2500...no neber to:-D
Odpovědět
jeee, tak to je uzasny... ;-) to neni, co resit!!
Odpovědět
nojono, ale kdyz vidim ty fotky holek v dlouhych satek, tak by se mi to taky libilo, i kdyz vim, ze tohle bych vubec nebyla ja..:-D aneb do zari budu vymyslet a pak pujdu nahata a bude to:-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ema: Taky nechci řešit, co se komu líbí nebo ne. A nemít alkohol na svatbě, to je super! My jsme se rozhodli jen zcela vyloučit tvrdé. Budeme mít obřad dost pozdě odpoledne, tak se snad ani z toho vína a piva nestihnou moc opít :-) . A vtipný program? Holky tady už o tom mluvily, pro větší svatbu je dobrá "tombola" (seznam výher typu poukaz na přelet nad alpami - pořídíš alespoň dvě balení Alpy Francovky a "přeletíš" s výhercem nad nimi, nebo košík hub - košík s houbičkami na mytí, apod.) Ale já jsem zábavou pověřila svou hlavní družbu. Umí to, tak se nechám překvapit:-) Jeslti máš nějakého velkého vtipálka mezi pozvanými, tak to zkus taky ;-) Jo, a šaty jsou skvělé. Já bych tak krátké mít nemohla, jak bych se ohla, bylo by vidět vše :-N (mám takové jedny na "běžné" nošení a nemůžu je nosit ;-( ) Ale moc se mi líbí!
Odpovědět
Článek se načítá
wolge my budeme mit ais jen pripitek, uvidim, mozna koupime dve lahve vina, naliju jim to do stamprli, at se pomejou..:-D na tombolu uz jsem koukala a prisla mi docela vtipna:))ale bude nas jen 24, tak nevim, jestli to nebude za deset minut sfouknute a pak se budeme doubat v nose:-) a ja se v tech satech nebudu ohybat:-D a nejvetsi vtipalkove jsme asi my dva, prijde mi, ze by se ostatni stydeli neco vymyslet, ale nevim..treba by prekvapili:-) jeste resim hudbu na svatbu...to fakt nevim, nechce se mi platit cizi DJ a zpivat moc neumim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zpívám ráda, ale snese to jedině koupelna :-D Nás bude taky jen 25 a tu tombolu má moje družba myslím v plánu. Ale taky se mi na to zdá málo hostů. Třeba to necháme na večerní zábavu, kdy má přijít dalších asi 15 lidí, to už by šlo... 8-) No uvidíme. Hudbu jsem svěřila do rukou svého přemilého, aby měl pocit, že není úplně zbytečný, aby věděl, že zařídit svatbu není jako lusknout prsty(i když se o to snažím) a protože si vymyslel, že nechce žádného dalšího "lojzíka", co mu tam bude pobíhat a platit někomu za to, že dělá něco, co zvládne cvičená opice - takže u nás to bude zcela v režii ženicha. Jak to zvládne netuším a je mi to jedno. On se mě taky neptá, kde seženu svatební šaty ;-) Ale jsem takový nedůvěřivec, že už jsem stejně sehnala taneční hubdu(za pár kaček v levných knihách), pro jistotu - jsm hrozná! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, už nám zapli proud 8-) . jak jste se bavily o těch silonkách... tak já původně chtěla bílý, že se to víc hodí k bílým šatům, ale nakonec jsem koupila tělový :-D , prostě je to přirozenější. Co jsem viděla fotky, tak mi to přišlo fajn. Co se týče podvazku na tělových a bílých silonkách, příjde mi to fuk, i na těch tělových to vypadá normál, dle mě. Navíc je mi to jedno, jestli by to mělo i vypadat divně, já ho nikde nehodlám ukazovat... moc se mi nelíbí fotky, kde jsou svatební šaty vyhrnutý a ukazuje se noha s podvazkem a nevěstě jde vidět skoro do krku, jako nejsem puritánka, ale nevím, neoslovilo mě to :-S . A co se týče kytky, tak mě se tulipány taky líbí, ale vím, že dost dobře opadávají, třeba když nemají vodu, tak jsem nad nimi ani nepřemýšlela, abych nešla pak jen s holýma stopkama :-N . Takže budou buď ty klasický růže nebo kaly a nebo uvidím, co mi nabídnou 8-) . Jinak zítra jdu na zkoušku a nic neumím, ještě jsem to nezvládla ani celý přečíst a já, abych zvládla zkoušku, tak látku čtu zhruba 3x až 4x, takže průser, ale co, tak si to zopáknu, všechno je jednou poprvé.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, zkoušky? No to mi taky něco říká. :-D Tak hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
8-) Dobré ráno přeji i když opět deštivé :-/ Ohledně těch silonek, taky nejsem pro bílé i když se mě někteří v rodině snaží přesvědčovat o bílých, já se zatím dobře bráním. A některým mé protinázory přišly celkem logické. A mamča už je ve fázi, kdy by zkousla i to, že bych měla červené botky pod svatební róbou :-), oproti ženichovi. Ale nakonec budou bílé ;-) . A na názory ženicha se prý nemá brát zřetel :-D poučila mě sestra. Teď stále řeším účes.. Vím, že to tady už běželo, ale pořád uvažuju, zda mít závoj nebo ne. Zda si prodloužit vlasy ať už keratinem nebo clip-inama nebo ne. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Misahonza: Já osobně závoj nechci a není to tím, že nejsem panna :-D . Jen mám poměrně dlouhé vlasy a chci polorozpuštěný účes(jako mám teď nově v albu). Ale kdybych měla vlasy krátké, tak bych o tom možná uvažovala. Opticky je to prodlouží. A asi nejvíc záleží na tom, jaký jsi typ a jaký budeš mít účes. Na někom jsou závoje jako pěst na oko a k někomu vyloženě jdou. A závoje se po obřadu sundávají?
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 3 měsíce a 0 dnů... x-) Většinou se sundávají, ale myslím, že je to jen kvůli pohodlí ;-)
Odpovědět
nazdarek devcata.. :-) vlasy a zavoj to se u me jeste taky uvidi, vubec nevim, asi to necham na posledni chvili dle domluvy s kadernici... ;-) jinak jsem se divala na par fotek a videi ze svat.obradu a docela me to dojima :-. tak ted premyslim o tom, jestli nebudu na svoji vlastni svatbe rvat "stestim" :-D ...a to tedy nevim, jak pak budu vypadat... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) O závoji už jsme taky psala, uvidím, jak na mě bude vypadat, podle toho se rozhodnu, jestli ano nebo ne 8-) . Lenniko já na svatbě budu určitě bulet, dívali jsme se předevčírem na svatbu kámoše a ukápla mi slza :-D , takže ta moje bude něco... musím si pořídit nějakou voděodolonu řasenku :-N . Jinak jsme opět došli o fotografa ;-( , už třetí, kterého jsme zkusili a má ten termín obsazenej... Dívali jsme se na fotky jednoho kluka, co fotí, mě přišly docela ok, mému drahému se ale nelíbily :-N , jenže pokud co nejdřív nikoho nenajdeme, tak budeme muset říci alespoň jemu, aby taky nebyl za nedlouho obsazenej...
Odpovědět
a.n.e.t.t: hm, asi bych toho fotografa nemela nechat az na posledni chvili... :-S No nic tak asi zacnu pomalu shanet... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni určitě sháněj, já to u nás vidím už teď blbě, ale pokud jsi přímo z Brna, tak to nebude takovej problém, já bydlím cca 28 km od Brna, tak jsme Brňáka nechtěli, protože by chtěl proplatit i cestu, že ano, ale asi nám nic jiného nezbude :-| ... a navíc Brňáci jsou docela drazí :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
A.n.e.t.t.: Doporučila bych ti svého(je z Havlbrodu), ale ten bude v ten den fotit nás :-D Já bych fotografa nenechala až na poslední chvíli, ale je to o prioritách. Vy jste na šaty, já na fotky 8-) U mě to bylo to první, co jsem po dohodnutí termínu zajišťovala. :-N Nemůžu vám popřát nic než hodně štěstí ;-) (mám uležených několik stránek fotografů, z dob, kdy jsem nějakého hledala, nemůžu doporučit z osobní zkušenosti, ale vypadaj zajímavě. Z Brna nebo okolí jsou tito: simsfoto, fotohemala, belantova, (zadej do googlu, ono ti je to vygůglí ;-) a svatebni-fotograf-brnotečkaeu)
Odpovědět
Profilova fotka
simsfoto je myslím simona smrčková, a ta má 4.9. obsazeno.... :(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jestli mají tihle volno, samozřejmě nevím, jen jsem dala tipy... a je to Simona Smrčková :-(
Odpovědět
Profilova fotka
paní Smrčková mi napsala, že mám zkusit wéwéwé.fotografove.info ;-) snad to admini nevymažou... :-N anebo rychle opsat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě můžete zkusit tohle wéwéwé/tečka/skalka-foto/tečka/cz
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, na fotografove.info je i ten můj - Tomáš Dolejší, tak toho se rovnou neptat ;-)
Odpovědět
super holky, tak na to musim mrknout.. ;-) jinak preju peknej vikend, snad uz slunecnej.. :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?