4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Jůů, děkuji. Koukám, koukám a já jsem tak ty tmavší z 6/613. Chmm. Jen přemýšlím, že má docela husté vlasy...abych nevypadala jako, ani nevím, k čemu to přirovnat(lev?) :-D Ještě uvidím, co mi na to řekne kadeřnice(ta moje mě nechce česat, že na svatby nečeše :-( ) Jak ses v tom hýbala? Bylas opatrná nebo ses odvázala a vlasy všechno vydržely?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem nevybírala přímo z tohohle vzorníku. Spíš jsem se domluvila s kadeřnicí a ona mi našla na aukru inzerát :-) takže jsem to měla tak nějak bez práce ;-) Já mám taky hustý vlasy. Ono taky záleží, jaká je gramáž těch vlasů. Já mám 90g a když jsem se bavila s holkama v tématech krása - clip in příčesky, tak některá tam psala, že má 115g... takže záleží taky, jaký koupíš. Já tím, že mám hustý vlasy, tak jsem je kupovala opravdu jen na prodloužení, takže gramáž pro mě nebyla až tak podstatná :-) I přímo v tom inzerátu, kde jsem je kupovala byla informace, že když chceš vlasy jen prodloužit stačí ti 1 sada, pokud bys chtěla vlasy prodloužit a hustější, pak doporučují koupit dvě sady.... na druhou stranu, mám "plnou" hlavu z jedné sady, to teda nevím, kam bych připla tu druhou :-p Hýbala jsem se úplně normálně :-) vždyť jsem v nich i spala :-) je pravda, že první den, když jsem je měla vyžehlené, tak jsem si je dala do culíku, tak to bylo v pohodě, ale včera když jsem je měla natužené tím přípravkem, tak jedna část se mi trošku zamotala, ale spát se v nich nemá, takže to byla moje chyba. Opatrně jsem to rozčesala a myslím, že je to O.K.
Odpovědět
Holky taky se setkáváme s tím, že je to smeták, ale my na to nedáme...je krásný a jelikož bydlíme v bytě, tak jsme si vybrali právě malinkého pejska, protože větší pes by měl být u domečku s výběhem a to mi nikdo nevymluví, větší psi jsou chudáci, když je mají lidi v bytech, ale je to každého věc...je to jen můj názor. Já jsem zase psí máma, proti kočkám nic nemám, ale jsem prostě na pejsky :-) Jinak ty clip-iny vypydají fakt dobře, sice jsem nad nima nijak neuvažovala, ale asi začnu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wojcle: mě se jorkšírci líbí ! :-) a my právě máme ten domeček, tak tam bude asi ten větší pes lepší, já se totiž strašně v noci bojím a jorkšírek by mě asi moc neochránil :-D I když musím říct, že jsou to celkem trhači :-D známí si ho pořídili a i když měli domeček, tak pes byl doma, protože na dvoře měli ještě vlčáka... no a milej jorkšírej jim z nově zařízenýho bytu udělal kůlničku na dříví :-p vyškrabal omítku až na cihly, rozkousal jim čalounění na židlích, okousal nohy od stolu, počůral počítač,... prý jim tak dával najevo, že ho tam nechávají samotnýho celej den ;-) tak nevím... prý čím menší pes tak tím je vzteklejší :-N Jo a prý dost často trpí na nemoci se srdíčkem :-| ale to všechno nemění nic na tom, že se mi líbí a taky bych si ho pořídila jako mazlítko x-) výhoda clip inů je ta, že nepoškozují tvoje vlastní vlasy, jsou připlé jenom na sponkách :-) a jak jsem psala, z okolí byly kladné ohlasy x-) a těm, kterým se to nelíbilo tak mlčeli ... asi :-D Já jsem se v nich teda cítila skvěle a kdybych nebyla takovej spáč, tak si ráno přivstanu a přidělám...jenže já jsem na to moc líná :-| pro víc rad se mrkněte i do toho tématu v kategorii krása ;-) holky tam píšou svoje zkušenosti, tak třeba nasbíráte nějaký rozumy i tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže se to na noc sundává. Hmm, asi jako příčesky. Prostě je to na parádu(spíš než na běžné nošení) 8-) Popřemýšlím nad tím. Moc díky za info. Wojcle: Taky jsem nad nimi neuvažovala, ale přijde mi, že to hezky dotvoří účes, který mám vybraný a holky tady pořád lákají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wolgemuth: tak jako můžeš si je přes noc sundat, ale trošku se ti "zašmodrchají". Já jsem v nich dvě noci spala, první noc byla v pohodě, protože nebyly natočený. Druhou noc se "zašmodrchaly" protože byly natočený a natužený tím přípravkem... takže jak jsem se rochnila :-D tak se ty dolní zamotaly, ale nic hroznýho. Pak taky záleží, jestli ti nebudou vadit ty sponky.... :-) Ale spíš jsou opravdu na parádu než na běžné nošení, jenže já jsem si v nich připadala tak hezky ... :-D :-p než jsem si je pořídila, tak jsem nad denním nebo skorodenním nošení neuvažovala, jenže se mi to zalíbilo. Jedna nevěsta v tom tématu clip in příčesky je nosí každodenně (skoro), psala, podle toho jak se probudí a jestli má náladu na dlouhý vlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A s těmi pejsky. Taky jsem slyšela odborný názor, že nezáleží, jestli spolu s pejskem obýváte malý byteček nebo ohromnou vilu. Naopak, čím menší pejsek, tím větší temperament. Velcí pejsci typu vlkodav nebo doga jsou prý v podstatě poměrně líní, potřebují jen opravdu delší procházky a v malém bytě mohou páníčkům trochu překážet. Záleží, jak na ně máte čas. I malému pejskovi se stýská... Já chci taky pejska(teda fenečku). Jsem od malička zamilovaná do jezevčíků. A zkouším prorazit s myšlenkou, že dvěma pejskům se stýská méně, protože si hrají spolu. Takže to u nás budou dvě jezevčice :-D , ale až nebudeme bydlet v podnájmu. Takže nejdřív tak za rok... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, vidíte pejska nebo fenečku ? My jsme doma měli vždycky psa, tak nevím, jaký to má výhody a nevýhody...teda jednu nevýhodu u psa znám... ten náš je strašně nadrženej :-o ale fakt !! Kamarádka přišla se svým psem na návštěvu (štěně-pes) a ten náš blbec se ho snažil znásilnit !!! :-o :-o koukala jsem na to jak blázen :-N Tak jestli budeme mít psa (chci voříška - ti jsou nejlepší. Nejsou vyšlechtění až někam, takže tak netrpí nemocema apod.), tak ho asi necháme vykastrovat, prý tihle psi nemají pak potřebu ani utíkat ... jako ten náš co máme teď :-| Co myslíte ?? Psa nebo fenku - výhody/nevýhody ... :-)
Odpovědět
holky, no jak tady mluvite o tech clip-inech, tak nad tim uplne premyslim.. ;-) 8-) jinak ohledne pejsku..moc zkusenosti nemam, jsem totiz bohuzel alergik a pejsky a kocicky uz vubec nemuzu mit doma...radeji si je ani nehladim..hned mi totiz otecou oci, sliznice no a je to des.. ]-( Moje mladsi sestra ma dlouhosrstyho nahace a to je udajne pes pro alergiky, tak ten mne vazne nevadi, tak ze s nim se obcas pomazlim.. x-) ...je to velkej mazlik.. :-) jooo, a malem bych zapomnela, uz mame doma ty prstynky... :-) ;-) jsou nadherny... x-) Dali jsme za ne 4.890,-
Odpovědět
Profilova fotka
Fenka: bývá klidnější, mírnější, "nezdrhá", neojíždí každou volnou nohu, bývají menší než pejsci, ale hárají tak jednou za šest měsíců celý týden a táhnou se za ní pak všichni psi ze vsi :-D Kastrace to docela vyřeší:-) Pes: je hravější, prudší, rád utíká(za hárajícími fenami :-D ), bývá větší, kastrace to může vyřešit, ale často pak ztloustnou. Vše vlastní zkušenost. Co na to odborníci, nevím...? Třeba budou mít jiný názor. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A chyba, tak jsem se teď dočetla, že hárá 21 dní, ale ta naše viditelně hárala tak ten týden deset dní...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no a když máš zkušenost s oběma, tak kdyby sis pořizovala teď pejska znovu tak byl to bylo co ?? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D Jé holky, tak nemáme společný jenom termín, ale i pejsáčky - my chceme do domečku, který budeme stavět velkého psa, ale já chci na mazlení jorkšírka a tak už miláček kuká na inzeráty :-D Jinak začínám zmatkovat, moc toho nemáme, čaasové vytížení. Ani svatební oznámení :-) no alespon přijde míň hostů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ráda, že skoro všechno máme zařízený a už na nic nemusím myslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem psala. Já bych šla do fenky. S pejskem mám "osobní" zkušenost zprostředkovanou přes příbuzné a kamarádku, ale i tak mám rádši fenečky, i cizí 8-) . Ale je to asi osobní věc.
Odpovědět
Tak my jsme si pořídili pejska, jsem na ně zvyklá už od dětství, vždycky jsme měli psa, takže abych pravdu řekla, tak ani nemůžu moc srovnávat co je lepší, ale pro mě asi spíš ten pejsek... ollek: my si byli pro pejsánka - jorkšírka včera a je strašný mazel a roztomilučký....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my měli i fneky i pejsky, ale většinou teda kluky a brala bych to i to x-) .
Odpovědět
cau holky, jdu zas s novou kravinou, nebuud mit kytku ale takovy ten kvetinovy naramek..:-D nekdo nejake rady, porady a tipy?:) popripade mi to vymluvite?:) jinak mame ubrousky na grilovacku a svicky a svicny na stoly:-D a jaky ma byt zasedaci poradek u stolu? no nam se stavaji dobre trapasy, nikdo z nasich kamosu nechape rozdil mezi obradem a svatbou:-( a my jim pak musime traptne, takntne rikat, ze je to proste mala svatba a po obradu uz s nema nepocitame:-N
Odpovědět
Profilova fotka
Emamamamu: Schvaluji. Určitě. Jen pozor na "zásobování" vodou, aby ti neuvadla = nechat dělat profesionála 8-) aby to nebylo vidět. Taky jsem nad tím přemýšlela, ale to je spíš pro subtilnější postavy a tou já neoplývám... :-p A doplnila bych to klidně i květinovou ozdobou do vlasů a na krk...je to moc pěkné ;-) To s tím vysvětlováním ti nezávidím. My máme zatím chápavé známé a kamarády. A oznámení budeme stejně posílat mailem, takže vysvětlování proběhne kdyžtak elektronicky.
Odpovědět
wolge presne..tu stejnou kytku chci do vlasu a chci uliznuty drdol..jen mi odstavaji usi, tak nevim, jak moc je to vhodne:-D a inspirace pro ty, komu se nelibi holubicky:-) http://www.chystamesvatbu.cz/ ja jsem malem omdlela a nevim, ktere driv vybrat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ohledně zvláštní kytičky na ruku. Mě se to moc líbí, ale jelikož jsem alergik tak mi to moc nedoporučili, ale uvažuji, že takovou kytičku dostane svědkyně, protože budu potřebovat, aby měla prostě prázdné ruce a mohla mi pomáhat :-D nebo to dostanou maminky. No ještě uvidíme, jak to vymyslíme. Já si zase usmýšlím, že bych měla kytku tak nějak do tvaru srdce. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstyyy kde jstee? se nějak nudím a nechce se mi nic dělat tak jsem udělala nové album.. už mi vážně hrabe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Emi to jsou šílený oznámení :-D ;-) , to já jsem na holubičky :-D , jinak o té kytce na ruku jsem ani neslyšela :-N . Ale normálně jak jsem prohlíželka fotky fotografů, tak jsem objevila nevěstu co měla kytku jakoby nějakou kouli, prostě držela v ruce jakousi kouli a trčel z toho asi jeden květ, byla to zelená kulička, možná to byl nějakej nepíchající kaktus =-) :-N . A stěma kamarádama je to nemilé, to já už dopředu hlásím, bude to malá svatba, s obědem pro nejbližší :-N , takže to takto všem docvakne. Protože třeba sestřenka se mě ptala a co svatební dar (a svatební dary nosí ti, sco chodí na svatbu, jako na oslavu), tak jsem jí to začala taktně vysvětlovat. Ale to je třeba holka, kterou bych tam chtěla, ale je to malá svatba... Holky vy budete dávat kytky i maminkám? Na to my se asi vyprdnem, moje mamka říkala, že to bylo na prd (jako na ségřiné svatbě), tak jsem co na to řekne tchýně, uděláme jen nějakou kytičku maličkou na připnutí pro svědky. A ozval se mi ten fotograf, že měl hektický týden a že s námi počítá :-) . Tak doufám, že se domluvíme na schůzce a už to bude na stoprocent jistý :-) . Ale komunikace jen po e-mailu je fakt na prd. Telefon mi ale na sebe neposlal, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás je to asi taky jeden ze zvyků. Dává se kytka maminkám, jako poděkování, ale není nijak veliká maximálně tři kvítky.. Potom družička by měla mít zmenšeninu nevěstiny kytky a svědkyni se dává také pokud je to žena. No a dál potom korsáž ženicha a svatební kytice. Výzdobu do sálu a na auto už budu kutit s kamarádkou, takže na tom něco ušetříme, ale jinak budeme všechny kupovat.
Odpovědět
misahonza: jo, my to s tema kytickama budeme mit stejne, maminkam, svedkyni, korsaz pro zenicha a svatebni kytici pro me.. :-) A stoly a auta take budu zdobit se svedkyni sama... ;-) tak snad se nam to podari.. :-) Jinak s tema kamaradama, no snad budeme mit chapavy kamarady a vsichni to pochopi...mame svatebni hostinu proste jenom pro rodinu, jelikoz je nas cca 50 lidi, tak uz takhle to bude hodne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jen 2 měsíce a 19 dní x-) Já tento týden nestíhám, mám toho v práci nějak moc, tak sem vždycky jenom juknu, jak to tu vypadá :-D Teď zrovna obědvám, tak píšu :-) Misahonza: super, další album, jen tak dál ;-) Ty květinový náramky jsou nádherný, ale u nás by to asi nikdo nepochopil :-| Každej by se tvářil co to mám zase za výmysl ]-( Většina byla naposledy na svatbě mé sestře a to bylo před 18-ti lety, takže mají zažitou takovou tu "klasickou" svatbu. Já bych zase moc chtěla takovou tu fotku všech svatečanů, jak stojí ve tvaru srdíčka a fotograf je fotí zezhora ;-) Je to suprová fotka, konečně nějaká, kde jsou vidět všichni svatebčany ;-) Takovou tu fotku, jak se fotila dřív, opravdu nechci. Svatebčani byli jak sardinky namačkaní jeden na druhýho a sotva jim byl vidět obličej - někomu vůbec :-S Tak snad to nějak uskutečníme :-D Ono totiž jak na potvoru nikde není žádný takový místo, kde by byl fotogram výš než ostatní :-| Jediná možnost je, aby šel na takovou věžičku toho zámku, v jehož zahradě budeme mít obřad, jenže nevím, jestli s tím nebude potíž, protože teď slouží jako domov důchodců :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud je to domov důchodců tak by to neměl být takový problém. Taky se mi líbí fotka se svatebčany do tvaru srdce, ale taky uvažuju, že to asi neklapne :-|
Odpovědět
devcata nevite, kde mam sehnat takovou tensi tylovou stuzku? chci udelat maslicky na jmenovky u stolu a nevim, kde se to kupuje:-N a delal nekdo vyvazky sam? ty stuzky se k sobe necim lepi, nebo se spoleha na spendlik?:) a kde se bere myrta?:-D a kdyz jsou vyvazky, ma byt i myrta, nebo staci jen vyvazek?
Odpovědět
Profilova fotka
amamamamu: tylové stužky nabízí v ruzných e-shopech ... ;-) jestli chceš můžu ti do IP poslat adresy.. Vývazky mi dělala jedna šikovná nevěsta tady z beremka, můžu ti na ni dát kontakt. Na její práci se můžeš podívat v mým albu, taky můžu poslat kontakt :-) Vývazky se nelepí, ale sešívají obyčejnou nití. Myrtu nebo rozmarýn si můžeš objednat v květinářství, odkud budeš mít kytku. Jestli vývazky a myrtu záleží na tobě, je to tradice, ale i samotné vývazky vypadají dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Shání se to v takových těch dekoračních obchodech, asi? Já to zatím nesháněla, tak nevím. Ale spíš seženeš hotovou... Zkus různé hesla do googlu typu svatební dekorace, svatební doplňky, svatební agent, stuhy, apod. popř. výazky přímo. (něco najdeš i na aukru) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?