21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Utíká to utíká.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi už máme úplně vše (vlastně nám chybí košile a kravata pro ženicha :-D ) Ale to nebude snad takový problém. Včera jsem se byla s kamarádkou podívat v prostorách kde bude svatba a myslím, že to bude úplně vynikající. Sehnali jsme i všechno nádobí a sklo. Pro 62 lidí to nebyla žádná sranda :-o Už je to ale naštěstí v poho, takže se nebudu muset stresovat s tímhle. Stačí, že se budu stresovat, jak to vlastně všechno dopadne :-) Tak holky, počasí snad vyjde, a i kdyby zapršelo, přeci nám to náladu v náš svatební den nezkazí :-) Zatím se mějte krásně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Si holky představte..dnes jsem šla vyzvednout prstýnky a oni nám je udělali místo žlutýho zlata z bílého :-N ..no jsou krásné i takové tak je tak necháme ale byl to šok =-) Zadarmo by nám to předělali ale já mám stejně vše v bílém zlatě nebo stříbře tak se mně k tomu bude aspoň hodit..
Odpovědět
Profilova fotka
Bílé zlato ti vydrží dlouho krásný, neboj. Holky, dnes sem začla rozcházet svatební boty, mám je v práci na přezutí, abych si v podpadkách nechodila doma. Doufám že po obědě dojdu na záchod :-S Ale rozchodit je musím, mám nejvyšší čas, aby se mi stihly zahojit i případný puchejře. Nevíte kdy bych měla vyrazit na kosmetiku, aby mi to vyšlo 2x do svatby a nevypadala jak po tifusu?
Odpovědět
ajan:myslím,že na tu kosmetiku už by si mohla jít teď... Já už na botičky marně čekám už víc jak měsíc a pořád nic :-( No,musím se pomalu asi dívat po jiných... Holky,chtěla jsem se zeptat na kterém prstě budete nosit zásnubní prstýnek?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já už teď mám zásnubní na pravé ruce na prostředníčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek: tak sem se objednala, řekla mi že v úterý a pak týden před svatbou. Já sem si taky prvně botky objednala, ale po měsíci čekání sem se na ně vykašlala a koupila sem si je v mixeru za 1000,- jsou pohodlný a 800,- sem ušetřila. A zásnubák už nosím na pravým prsteníčku, a snubák přijde na levej.
Odpovědět
Profilova fotka
co sa tyka nosenia prstienkov... tak ja mam zasnubny teraz na prsteniku pravej ruky a obrucku budem mat na lavej rucke - od srdca.. a moja polovicka tiez na lavej ruke obrucku.. :-) sa na nu tesim 8-)
Odpovědět
Ajan:No,to je akorát 8-) Asi to s těma botičkama budu muset udělat stejně,no co... 8-( Já teď zásnubní prstýnek nosím na pravém prsteníčku a přemýšlím,že bych pak nosila zásnubní i snubní na levém prsteníčku...
Odpovědět
Profilova fotka
No jestli se ti k sobě budou hodit, klidně můžeš. Jen na svatbu si je pohromadě nedávej, každej se tě bude ptát, kterej je ten pravej :-)
Odpovědět
No jo,mám s toho těžkou hlavu...Já totiž ještě snubák nemám koupený,ale snad to zvládnu tento týden...Ufff.... Dík za tip,máš pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já to mám s prstýnkama vyřešený. Vhledem k tomu, že na pravé ruce mám stříbro a zásnubní prstýnek je ze žlutého zlata, snubní žlutý s červeným (přesně ten co je v mém albu), tak musím nosit zásnubní na prostředníčku, naštěstí jsem shodila 10 kg, takže je mi na prsteníčku docela velký, nebudu s tím mít problém. Je ale pravda, že i takové maličkosti nám dokážou pěkně zamotat hlavu, co?! ;-) Jsme zkrátka nevěsty, které už budou za 38 dnů šťastnými manželkami :-) Tak nervozitě zmar :-D Jinak díky za tip, zapomněla bych, jak dokážou nové botičky potrápit. Taky si je vezmu do práce (jako kancelářská krysa si to můžu dovolit - moc toho nenaběhám. Tak maximálně na záchod :-| ) Pa
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte... no ja si musim topanocky rozchodit doma... jedine co mi vadi je ze mame v byte podlahy... je mi luto suseda pod nami ;-) ale co uz?? Vcera sme konecne kupili oblek drahemu a aj popolnocne satky... som tomu velmi rada... lebo som mala pocit ze nejako nestihame... a uz ma ten pocit opusta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už nějakou dobu taky botky rozcházím..no..žádná sláva pořád se na nich nějak vaklu :-N (nejsu moc na botky s podpatkem zvyklá)..no tak jen doufám že až půjdu k oltáři a všichni se na mě budou dívat tak že nespadnu!! ]-( :-D No utíká nám to krásně..už se moooc těším!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám doma právě taky podlahy, tak sem nechtěla sousedy trápit, ale taky sem nad tím přemýšlela, původně sem si chtěla na podpadky nalepit takový ty filcový kolečka pod nábytek, abych tolik nedudala, tak to zkus. Já taky sedím v kanclu, tak v nich moc nenachodím. Já už se těším, a dnes už to pomalu dopadá i na ženicha :-) doufám že se mu budu líbit.
Odpovědět
Holčiny,my už se taky těšinkáme-a to se ženichovi do svatby letos ani moc nechtělo....Teď má společně se mnou radost z každé věci která je zařízená... Jediné z čeho mám teda obavu je oblek-to bude běh na dlouhou trať :-| Ale určo to zvládnem :-D Miláček se nejvíc děsí obřadu-prej bude nervozní ze všech lidí jak na něj budou koukat :-N To já se na kostelík těším nejvíc :-D :-D
Odpovědět
tak to sme na tom asi podobne... aj ten moj sa obava obradu, ze kolko tam bude ludi a vsetci sa budu pozerat.... keby ze to nezazijem tak neuverim ze take nieco moze chlapa znervoznit :-N
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
jeej.. prave som si poratala ze o 5 tyzdnov uz nebudeme slecny.. uz budeme mat po... ;-) jak ten cas leti... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No uteče to jako voda a bude to za námi..co budeme plánovat potom..?! ;-) :-)
Odpovědět
no neviem co budeme planovat.... ja este mozno so segrou jej svadbu v septembri.. a potom mozeme planovat akurat tak dalsieho clena do rodinky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my zakládáme zahradu od píky, tak asi po svatbě budem pokračovat a pak si dámeepřes zimu oddech a na jaře bysme mohli začít pracovat na mimínku. uvidíme .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se to fakt blíží, bojím se ale toho, že jak se moc těším, tak něco nevyjde, no snad to nebude to, že ženich uteče od oltáře :-) S tím plánováním, my po svatbě začneme plánovat miminko, jen nás oba děsí to, že naše obrovská možnost je mít dvojčata (máme jich v rodině hrozně moc), zase si ale říkám, že to budeme mít odbyto hned na začátku :-. No, snad to všechno dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz len 32 dniiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
31 ;-) bomba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se právě taky děsím toho, že jak se moc těším tak se něco po.....ale budu doufat.Taky se mě o svatbě zdají sny, tak snad to není nic zlého :-D
Odpovědět
jeej.. ako ten cas leti.. uz len mesiac... aj mne sa uz zacinaju snivat hluposti... ze mame hostinu a zistujem co vsetko nemame;-)... normalne sa budim s tym, ze som rada, ze je to len sen:-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nebojte, to zvládneme :-D Všeho bude dost, žádné nedostatky a když, tak jen opravdu malinké, které postřehneme jen my. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nějak s tím psaním pokulháváme, jak se tak koukám, tak ostatní nevěsty řešej jak vzteklý a já si pořád připadám nějak klidná, samozřejmě se moooc těším a každej den si udělám nějakou tu věc na svatbu, víc o sebe dbám a tak, ale žádnej stres, mám strach že to pak na mě padne a bude ze mě nevěsta hysterka :-) mimochodem už jen 29 dní
Odpovědět
Ahojky holčiny,včera jsem si byla zkoušet šatičky a ikdyž mám fotky,tak jsem na ně zírala,prože ve skutečnosti jsou přenádherné :-D ani sundat se mi je nechtělo.Příští týden mi už příjdou botičky,tak snad mi padnou a budou pohodlné...A včera jsme konečně pořídili i oblek pro ženicha a i když je to k neuvěření,tak to bylo v prvním obchodě hned první oblek a to jsme tam byli asi 30 minut a stihli koupit košili,kravatu i boty...co víc si přát :-D Jen doufám,že tak snadno pořídím i prstýnek... Holky bude váš manžel nosit snubák?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?