21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky se budeme brát 21.6. 2008 na Vizovickém zámku. Taky máme skoro všechno zařízené. A rozlučku se svobodou budu mít ve stejnou dobu jako můj nastávající. On už má objednaný salonek, kde bude občestvení grilovaná žebra, kuřata a pizza. A my holky se budeme bavit u mě doma, samozdřejmě taky s občerstvením a pak vyrážíme na bowling, takže o zábavu určitě bude postaráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Jencek a v kolik hodin vám začíná obřad. Nám začíná 11:45.
Odpovědět
No,můj ženich taky ještě nemá oblek....Ani prstýnky nemám...Ale jinak,myslím,takové ty důležité věci jsou zařízené,tak ten zbytek se snad doladí,ještě je čááás :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budem mít obřad taky ve12h. a rozlučku týdne před svatbou (14.6.) v hospodě..můj brzo manža :-D bude mít přízemí v hospodě a já bude se svýma lidičkama v patře..máme dost spol.známých takže můžou hezky kolovat mezi náma.. :-D Pokuď se teda dole tak neožerou že by už nevylezli ty schody za mnou... :-N :-D
Odpovědět
My máme obřad v 11h. A rozlučka určo taky bude týden před dnem D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také začínám být lehce nervozní a čím víc se to blíží, tím víc přemýšlím, jestli to je dobrý nápad do toho jít :) A těch dokladů, co bude člověk muset změnit :) Ale prý jsou takové pocity před svatbou normální. Máme už zařízené skoro všechno, obřad máme až od 17hod, takže to se snad ani zaspat nedá, dopolko budu mít volno :) Do 14 dnů bych měla mít i oznámení, ještě zařídit kytky, udělat webovky a je to všechno. No a rozlučku mám naplánovanou na konec května s přáteli bez mého nastávajícího, pojedu si užívat na víkend se spoustou chlapů :-D Mějte se krásně
Odpovědět
jeej.. baby, mame to za 57 dni... pozeram ze mate naplanovane aj rozlucky... ja som sa k tomu este nedostala... ale asi tak tyzden pred svadbou urcite nieco bude.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to mě rozlučku naplánovaly kamarádky, takže popravdě ani nevím, jak to bude probíhat. Vím akorát na jakém místě se bude konat a že bude 14 dni před svatbou. Některé kámošky totiž dělají na krátký, dlouhý týden, takže nemají jinak volno :-) Budeme tam samozřejmě pouze v babinci, ale mám takovej pocit, že na mě něco chystají :-p . Já si ale týden před svatbou užiju ještě jednu, s kolegyněmi z práce budeme grilovat. Takže z oslav před uzavřením manželství nevyjdu :-D Jinak co se týče svatby, mám s pomocí kamarádky zařízeno všechno, takže už jen aby se to povedlo podle představ :-o Takže se budoucí manželky mějte zatím krásně a těšme se, jak nám ten náš první letní den krásně vyjde ;-) Ahóóój
Odpovědět
Profilova fotka
Už jenom 53 dní... :-o :-D
Odpovědět
No ahojte vsetky.. konecne mi konci PN, zajtra idem do robotky a tak budu pokracovat pripravy.... ked si predstavim, ze moj drahy este nema oblek.. a kopec inych veci.. no ale nejako to pozvladame... uz sa nam to rychlo blizi.. a je tu poriadna nerozita... neviem co budem robit tyzden pred svadbou.... ale asi sa dovtedy ukludnim a bude to ok... dufam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky ...tak ja sa k vam pripaja...uz sa nam to blizi a nervozita stupa.Vecer uz nemozem ani zaspat co stale som myslienkami na nasej svadbe.Dufam,ze to vsetko dopadne ok...a hlavne so mnou,totiz to ja som dost velka tremistka...nie som rada stredobodom pozornosti.Vy ste ako na tom? ;-)
Odpovědět
Ahojky holky.... u mě tréma zatím není žádná :-D - ikdyž musím říct že po přečtení několika posledních příspěvků to na mě asi taky brzo příjde :-N . Obřad máme v 11 hodin a u kadeřnice mám být už v 6 ráno, takže vstávat budu asi v 5 :-S - to bude zajímavé vstávání protože jsem zvyklá vstávat do páce v osm hodin. Jinak nám chybí už jen oblek a košile pro ženicha :) .... Samožřejmě jsou ještě maličkosti co se musí udělat (výzdoba na auto, webovky atd.) ale to už jsou fakt jen drobnosti :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte baby... no blizi sa to.... mne sa ale zda, ze v poslednej dobe to ide pomalicky... nervozna nie som.. naopak, cim je to blizsie, tym sa viac tesim.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mně už se poslední 2 noci zdá že si oblíkám šaty (už ve spěchu že to nestihnu) a pokaždé jsou strašně špinavý a nebo politý od vína a já přemýšlím esi si mám rychle vybrat jiný nebo co s tím..no hrůza..ale úúplně živý sny..a jak su ráda dyž se probudím..uuf =-) asi mně začíná pomalu trošičku hrabat!! :-D :-N
Odpovědět
Ahojte :) ... už jen 48 dní ;-) ... poslední dobou mě úplně maximálně štvou lidi, co se pořád ptají, jestli už jsem nervozní, jestli se těším nebo jestli se bojím, atd.... kdybych byla ze svatby nervozní, netěšila se a bála se, tak se přeci nevdávám :-D . Takže odpovídám: To víte že se těším, a moc! Vždyť si beru toho nejbáječnějšícho chlapa co znám. A tohle bude jen a jen náš Den 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
evca_b :jsi to trefila!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto souhlasím s evcou_b ;-) Už aby to bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se moooc těším!! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky, tak aj ja sa pridavam...ja mam zasa pocit,ze to velmi leti...a za chvilku je to tu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo..je to jako včera když jsme byli zamlouvat termín a to bylo do svatby přesně 184dní!! A už je to jen 46 :-N
Odpovědět
45 dní ... to to utíká :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
jj..a už jen 44 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já se asi zblázním, už je to zachvíli a já nemám pořád zamluvenou kytku.To je hruza 8-) Ani nevím barvu, fakt jsem hin.Chtěla jsem červený růže, ale asi vyhraje oranžová s bílou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme zamluvený květinářství ale kytku si jdu vybrat asi příští týden.. Já ladím svatbičku do růžovo-bílé tak asi růžové a bílé růže :-) Už mám plnou hlavu toho co, jak a kdy a proč že nemůžu večer ani usnout :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě už taky začínám šílet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky..tento týden toho bude dost..v po cukrářka..v út vyzvednout prstýnky, ve st domluvit hudbu na obřad a má mně tento týden dojít kravata pro miláčka tak pak chci i s ní jet do toho květinářství a nějak to sladit..no to bude něco.. :-N Ještě pár hodin a pak už to bude jen 41dní!! :-D
Odpovědět
Ahojte.. my ideme v utorok do madarska kupit oblek.... a uz by sa nam mal ozvat zlatnik ze su hotove obrucky... zajtra ideme k rodicom, doniesli kolaciky od nejakej pani, ochutname a dohodneme sa ci mozu byt :-) takze drzme si palce aby sme to vsetky stihli bez stresov ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bambulko, bez stresu si myslím že to asi nejde :-D Nebo aspoň ne u mě.Nejhorší je, že já jsem v Brně a všechno se domlouvá 110km ode mě, takže mě pomáhá tchýně a co se týká cukroví a koláčku, tak peče babička, tchýně a nějaké tety:-)
Odpovědět
Jéé,holky,my ještě nemáme oblek a ani prstýnky,ale už z toho začínám být narvní.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máme taky 21. svatbu, už mám všechno předbězně domluvené a zamluvené, pak to jen začátkem července konkrétně doladím. už jen 40 dní, celkem se těším, snad bude hezky na ten první letní den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?