21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, jestli je to u nás povinný, ale asi je to lepší. Uf sem po O a sem totálně přežraná. Dala sem si smažák s hranolkama, teda byl studenej, tak mě naštvali, ale aspon sem nemusela foukat
Odpovědět
Profilova fotka
No, to by mě taky naštvalo, studený sýr není nic moc. :-N Určitě je to lepší, i když ti potom dělají nástřih a musí to zašívat, tak je to stejně potřeba
Odpovědět
Profilova fotka
au au, ach jo, už aby to bylo za mnou
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, pádím domů, tak zítra pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, uteče to jako voda a uvidíš, za pár dní o tom nebudeš ani vědět x-) tak páááá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, dnes jedem do Znojma na to srdíčko, už se těším, až tu naši prdolku uvidíme. Ale ted mě asi 5 minut okopávala močák, ještě že sem byla těsně předtím na záchodě, jinak nevím nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak moc držíme pěsti ať je vše ok!!! My jedeme dnes na nákupy tak moc dlouho nebudu! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to bude zábavnej den. Moc si to užijte, kdyby sme se minuly. Taky doufám že to bude dobrý, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo nikde, tak nás aspon posunu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, svítí nám sluníčko a je 18 stupnů. Jinak shrnutí včerejška, po té co sme tam hodinu čekali ( doktorka musela odběhnout k porodu ) sme přišli konečně na řadu. Srdíčko bylo na jedničku, všechno tedy bylo v pořádku. Pak kontrolovala průtoky krve do mozku a končetin, taky v pořádku, vyživená je výborně, měří od zadačku po hlavičku 23 cm a váží 780g, takže úplně předpisově. Mezi nožkama nám pořád nic nepřibilo, takže opravdu to bude Terezka. Akorád když sme ji chtěli vyfotit, tak si pořád ohmatávala pusinku, a tou ručkou tam mávala, tak doktorka nemohla pořádně fotit, celkem dlouho to tam štelovala, a to tam po nás bylo dost lidí, tak sem ji nechtěla otravovat a zdržovat, tak to fotla tak jak to nejlíp šlo a hotovo. Už tam nemusíme, v pondělí jdu na tu cukrovku. a pak už asi jen tady na gyndu. Fotečku vložím do alba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to je supééér x-) moc se těšíme na fotečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už je tam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No my jsme si včera užili krásný den a dnes jedeme zase. Máme sraz s holkama ze střední i s dětičkama, je tam jedna holčička o 24 dní mladší než je Emmísek, tak jsem na ní moooc zvědavá. Určo to bude báječné odpoledne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krása, už jsem koukala x-) to je tak super, samý holčičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to se budete mít, závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem uvázala šátek na nošení dětí, tak se těším až to vyzkouším, jestli jsem to udělala dobře :-D Emmísek teď spinká. Večer usnula v půl deváté a vstávala v půl páté. No a potom zase hned usnula a vstala v půl osmé a teď už zase chrní. Je to moje zlatíčko. No a já vařím sekanou svíčkovou, teda, teď se peče, tak s tím práci nemám :-) No a já konečně snídám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dneska jsem jí konečně postavila hrazdičku, tak na ní krásně valila očíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuška má asi hooodně moc práce s malou, má v albu nové fotečky, tak se jukni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky,dneska nám došlo překvapeníčko mooc děkujeme x-) Jinak maci emmička je teda šikovná holka..my měli na dnes krušnou noc..malou bolelo bříško a pořád brečela a brečela :-( Teď chvilu spí tak nakukuju..Áji krááása x-) Maci a jak si to ze začátku dělala dyž jsi třeba chtěla vařit a malá nespala? A nejdřív večer koupeš a pak kojíš nebo naopak??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Ivuš, to jsme moc rádi, že se ti dáreček líbil :-D Ani nevím, jak jsem to dělala, já měla těch 14 dní dobrých, byl se mnou doma Míša, takže většinou vařil on, ale jinak jsem asi vařila, když malá spala, třeba večer předem, nebo ráno. A s tím koupáním, vždycky jí nejdřív vykoupu a potom nakojím, ale je pravda, že Emmička se vždycky ve vaně uklidní, takže mi nikdy nebrečela hlady, maximálně, když už jsem jí oblíkala, ale to se časem naučíš tak rychle, že to nikdo jinej tak rychle zvládat nebude x-) Nebojte holky, zvládnete to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, já byla dnes na té cukrovce, nebylo to tak strašný jak všichni strašej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem si říkala kde všechny jste x-) My jsme byly dopoledne venku a teď malá spinká jako andílek, no, taky jsem uvažovala, že to zalomím, ale už se mi asi nějak nechce :-D Vidíš, já se tomu testu na cukr úplně vyhnula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu, malá se vzbudila, tak si jdu lehnout s ní, ať se trošku prospí x-) papapa
Odpovědět
Profilova fotka
já tu sem rozvalená, je mi děsnej hic, a sem unavená
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, jak se daří?! Áji, vůbec ti ten hic nezávidím, a dneska to asi nebude lepší. No my včera jak jsme odpo v tu jednu usnuly, tak jsme se vzbudily v půl pátý x-) :-N To bylo bájo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to věřím, naštěstí pak přišla bouřka, tak sem aspon uklidila koupelnu a zbyna vysál. Dnes navečer jen vyžehlím pár věcí a možná umyju podlahu, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
To k nám přišla bouřka kolem 20:00, ale byla to síla. Krupobití, vichr apod. :-N malá nemohla moc dobře spinkat, vždycky jí to vzbudilo. No a nakonec asi v půl desáté usnula a spala do čtyř a potom až do sedmi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tady bylo něco většího až v noci, jen vím že zbyna zavíral okno, ale kolik bylo nevím, ale určo po 11
Odpovědět
Profilova fotka
No, to bylo to co šlo od nás, nejspíš. Teď jsem odstříkala mlíčko, konečně se mi to podařilo. Musím dělat zásoby, když od září nastupuju do školy. Podařilo se mi 185ml to by mělo na jednu dávku stačit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a odstíkáváš ručně mačkáním, nebo sis na to pořídila našinku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?