Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
no jo, ty jsi na tu modrou ;-) , já bych raději měla kočárek do oranžova, nebo do jiné veseloučké barvy, ale na to je fakt ještě šas :-) , zatím se dohadujem nad jménama. Na leden se už moc těším...
Ahoj meni, tak už jsou nějaké novinky? ;-)
Profilova fotka
Dneska jsem byla u doktora, mám to od něj potvrzené :-) , i když ještě včera ráno jsem si dělala test, jestli tam mimčo opravdu je :-D , prý už to má 7mm, neuvěřitelné. Snad se bude správně vyvíjet a z příští prohlídky si odnesu i fotku z UTZ. Teď tam byla vidět jen taková krásná velká bublina :-) Taky byl ke mně pan doktor hodný, napsal mi neschopenku, takže celou dobu těhotenství a první půlrok mateřské mě bude platit bývalý zaměstnavatel :-p A co ty? Jak je po Silvestru v Novém roce? ;-)
Jéééé, tak to je super zprávička! Že už to máš lékařsky potvrzené a že nebudeš mít problémy s penízkama...Držím pěsti, ať je všechno ok a narodí se zdravé miminko! V novém roce je zatím nějak unaveně...byla jsem v práci a nějak se nemůžu dostat do tempa...do toho škola...takže mám dost nervíky na pochodu...ale zase mám docela radost, že dobře pokračujeme s prací na domečku a že se budeme moct snad brzo nastěhovat....a že nebudu muset trávit tolik času cestováním do práce...
Profilova fotka
ahoj brouči, tak co, něco nového? Už sjte nastěhovaní? ;-)
Ahoooooj těhulko :-) Jak se daří? Už asi brousíš spíš na koníkovi, že? :-) No, já zase na střeše. :-) Nastěhovaní nejsme, to bude asi až někdy v březnu....zatím jsme v plné rekonstrukci. :-) Ale vypadá to moc dobře. ;-)
Profilova fotka
to je super, a máte na střeše nějaké fotečky? Že bych to omrkla? No, pohybuju se tak na BRMS i na koňovi, ale na střechu zabrousím málokdy, jen mě tam zaujala diskuze o sousedech a to jsem se teda bavila, zaplaťpánbůhza normální sousedy u nás v baráku :-) Jinak se daří dobře, za 14 dní jdu na druhou kontrolu, tak doufám, že bude všechno v pořádku, zatím mě pěkně trápí nevolnosti :-p
Jejda, tak snad ti bude líp....to jsou ty první tři měsíce, no.... Zatím tam fotky nemám...ještě jsem se k tomu nedostala...to já tam fakt našla dobrou inspiraci a informace....ale až někdy začnu chodit ještě na koníka, tak se z toho zblázním. :-D
Profilova fotka
no, mě ty dvoje stránky opravdu stačej, ale když to teď pár dnů nešlo, to bylo docela neštěstí :-D A co brácha se švagrovou, taky jsou po svatbě v pohodě? ;-)
Jooooo, o tom mi povídej. :-D Taky jsme z toho byla hrozně nešťastná. :-N Brácha se má s manželkou suprově. Švagrová má konečně práci...a bráška dooooost přibírá. :-) Má fakt už dost slušivé panděrko. Ženuška se o něj holt stará. :-D
Profilova fotka
Jo, to mi povídej. Jakože já moc nevyvářím, tak manža mi nějak vyrostl z obleku. Na svatbě mu byl suprově, ale když jsme šli v listopadu na bráchův ples v tanečních, nemohl kalhoty zapnout :-D
To já vařím skoro denně....ale mužíček je pořád stejný...on si sice stěžuje, jak strašně přibírá, ale není to pravda...a teď co je skoro pořád na domečku, tak má pohybu až až... A co říká rodinka na to, že budete mít miminko? A co na to říkal vlastně manžel? Jo a máte už nějaká jména?
Článek se načítá
Profilova fotka
rodinka to ještě neví :-D , hlavně čekám na tu kontrolu, aby řekli, že je všechno v pořádku, hlavně srdíčko a tak, a pak to teprv začnem říkat, jinak to ví akorát jedna kamarádka, co semnou chodí plavat, protože nahatej pupek se fakt nedá utajit, zatím maskuju mikinama, ale je to sranda. Manža je samozžejmě rád, i když výmluvy typu Já jsem těhotná a tak to tak bude už pomalu nezabírají :-p , a jména máme, to je jasný. Bude to Matyýš nebo Emma ;-)
Jéééé, to jsou krásná jména. :-) Mě překvapuje, že lidi to ví tak od začátku, jak se ten mrňous bude jmenovat :-) Mi to přijde hrozně náročné vybrat to správné jméno... :-)
Profilova fotka
ani ne, ono moc variant zas není, když víš, kdy se to narodí, kdy jsouvánoce a chceš, aby mělo nějaký rozestup v tom slavení... Původně jsme byli zamilovaní do jména Sára, jenže to by mělo svátek, narozky a pomalu i vánoce najednou. A vybírat jméno, které se ti líbí v rozmezí dvou měsíců, to zas tak složitý není. A třeba se to ještě změní x-)
To je taky vlastně pravda.... :-) Mně se hrozně moc líbí jméno Sebastián. :-) Ale to asi neprojde.... Stejně asi taky ne Šimon nebo Mikuláš. :-) To asi líp projde Jakub. :-) A u holčiček Klaudie, Sophie, Elenka a taky Helenka a Hanička..a Nela...a nedávno se mě strašně zalíbila Leontýnka...U nás bylo dost náročné vybrat jméno pro pejska....tak to nechci vidět u dítěte. :-D A nedávno jsme řešili, jestli budeme chtít znát pohlavá dítěte...já ano, manžel ne. :-D Dítko je sice ještě daleko, ale už vedeme tyhle debaty. :-D :-D
Profilova fotka
jasně že budem chtít znát pohlaví dítěte, já bych to určitě nevydržela. Stejně tak si to pak můžeš nechat říct a manželovi to neřekneš, jestli bys to teda vydržela ;-) Já asi ne, už takhle mám problém vydržet neříct ostatním, že čekám mimčo :-D A kupodivu jsme se na jménu shodli hnedka, horší je to s kočárkem, už jsme se byli dneska dívat, ale když mě prostě zatím žádnej nezaujal, a co se líbí mě, nelíbí se manželovi a naopak :-p
Nooo, tak to já určo nevydržím. :-D :-D A máte v plánu to rodině říct nějak neobvykle nebo na ně jen vybafnete, že čekáte mimčo? Sestřenka to kdysi rodině sdělila o Vánocích...dostali pod stromeček dopis...a v něm bylo hrozně hezky napsána taková celá story o početí toho mimča atd...až teprve v závěru čtenář pochopil, že jde o miminko ... :-D
Profilova fotka
jó, to nezuším, jakým způsobem to sdělíme, jenže na vánoce to už nestihnem :-D Hodně holek z koníka, co to zjistily v prosinci, to rodinám řekly právě na štědrý den, ale zaprvé se mi to zdá brzy, když nevíš, jestli je še v pořádku, a potom děsit ostatní, kdyby se to nepovedlo a muselas jít na potrat... Mám z těchle věcí docela strach...
jj, to věřím....určitě je lepší počkat...to budete vědět za těch 14 dní, že? Jestli je v pořádku....ale snad to bude v pořádku...kamarádka taky čekala docela dlouho...a až pak se začala plně radovat. :-) Je to vážně zázrak, když se narodí zdravý človíček.
Ahojky holčiny, tak se zase po dlouhé době hlásíme! Meni, moc Ti gratuluju k těhulkování, je to super, že? V jakém jsi teď TT? Pořád je ti blbě - to já totiž vůbec naštěstí neznám. U nás je to 26tt, takže už mam pěknej pupek :-D . Mrňousek sebou neustále šije, tak se mi pěkně vlní břicho :-D . Jinak u nás je pohlaví celkem záhada. Chceme ho vědět, ale mimčo si z nás dělá prču (nebo doktorka?) jednou nám řekla, že to bude nejspíš holka a minulej týden prý spíš kluk, tak fakt nevim. S manželem jsme se rozhodli, že vyrazíme na 3D UTZ, tak jedeme zítra a už se fakt moc těšíme a hlavně doufáme, že už konečně budeme vědět, jestli čekáme Lucinku nebo Matýska. U nás je manželství naprosto stejné jako před svatbou - pohoda, jen teď holt máme jiné starosti (v dobrém slova smyslu) ;-) . A co ty broucina, jaké jsou novinku u Tebe?
Profilova fotka
Ahoj Veru, konečně jsi se zas po dlouhé době ukázala ;-) Jsem na konci druhého měsíce, alespoň myslím, pže jsem zatím byla jen na jedné kontrole, hlavně kvůli tomu, abych dostala nemocenskou, končila jsem v práci a musela jsem se vejít do sedmidenní ochranné lhůty, kdy jsem ještě mohla jít na nemocenskou, aby mě platil zaměstnavatel a ne pracák :-p Na další kontrolu jsem objednaná až za 14 dní, tak jsem dost načekaná, jestli uslyším srdíčko, a jestli je vše v pořádku, kvůli tomu jsme to ještě nikde neříkali, ale už asi budem muset, všichni (naši i manželovi rodiče) mi pořád strkají nějaké inzeráty ohledně práce, a já už nevím, na co se mám vymlouvat. Už máš vybranej kočárek? Já se dneska do jednoho zamilovala, takže už máme asi jasno :-)
Ahojky těhulky :-) :-) Tak to mám radost s Váma a ráda to s Váma prožívám..Já už mám toho 2,5letého rošťáka a tak po přečtení stránek jsem se tak vzpoměla když jsem byla těhu...Hlavně ať je všechno v pořádku..a budu to tady nadále sledovat...Jaký máte jména vybrané Veru?jestli jsi už neporodila?Nebo kdy máš termín?Tak pište ahoj.. :-)
Profilova fotka
ahoj claudiee, jakpak je? Jak se máš? Je u vás něco nového, nebo vše při staru? A když už máš jedno mimčo, neplánuješ druhé? To je otázek, co? :-p :-D ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem tu nebyla prakticky od svatby. Jsem ostuda, protože jsem tuto diskuzi založila a teď se tady prakticky ani neukážu. Tak koukám, že už se z nás nevěst pomalu začínají stávat nastávající maminy. Já se jdu taky pochlubit. Jsem také těhotná. V současné době jsem v 18 tt a pomalu už to na mě začíná být vidět, že i lidi, kteří nevědí, že jsem těhu, si toho všímají. Nemůžu uvěřit tomu, jak mi všechno tak krásně vychází. V srpnu jsme se vzali, v září se ze mně stala doktorka práv. 30.9.07 jsme si řekli, že začneme dělat na mimču a do týdne jsem byla v tom, takže to vyšlo na první pokus. Těhotenství snáším v pohodě. Ani jednou jsem nezvracela, i když se mi občas už hodně chtělo, ale vždy jsem to nějak ustála. Stále chodím do práce a plánuji chodit, co nejdéle to půjde. Zatímco pro meni je nemocenská vysvobozením, tak já bych jí brala spíš jako trest. Pěkně tu nemocenskou od ledna skrouhli, že bych přišla měsíčně o hodně tisíc, kdybych na ní šla. Teď jsem byla 14 dní nemocná a raději jsem si na léčení vzala dovolenou než abych šla na nemocenskou. Potřebujeme teď každou korunu, protože odkupujeme rodinný dům (respektive jeho polovinu), ve kterém s manžou žijeme, aby byl celý náš a musíme vyplatit manželovu sestru. Navíc si letos chceme nechat udělat v celém domě nové topení a budeme stavět novou garáž a plot, takže kromě výbavy pro mimčo budeme platit docela velké výdaje. A jelikož si nechceme brát žádnou hypotéku, snažíme se se vydělat si, co nejvíc peněz, dokud to jde. A jak se daří Vám? Vzpomenete si ještě občas na svatbu a na přípravy na ní. Já jsem docela ráda, že už to mám za sebou, protože to byly docela stresy to všechno zařizování a teď je takové klidnější období, za které jsem vděčná. I když pořád se něco děje.
Profilova fotka
ahojky ;-) , konečně to tu trochu ožívá :-) Na svatbu si samozřejmě občas vzpomenu, zvlášť proto, že jsem si teprve nedávno koupila svatební album, takže jsem si fotky znovu pěkně třídila, prohlížela, vzpomínala... Pak taky v těch našich nevěstách z našeho kraje (Pardubice) přibývají stále nové nevěstinky, tak se jim snažíme poradit, podle jejich fotek s nima docela znova prožívám zkoušky šatů, no je to sranda, asi bych do toho šla znovu, některé věci udělala líp, my sjem to jako stres neprožívali, všechno bylo dost v pohodě, bylo dost času ;-) No, mám vynucenou kontrolku, ale už mě to doma moc nebaví. Mám sice docela dobrý vycházky, od 11do 17, jakože ty večerní stejně moc nedodržuju, spíš spoléhám na to, že na mě kontrola nepřijde, ale třeba zrovna dneska bylo docela hnusný počasí, takže jsem došla jen na nákup a hned domů. Jak je hnusně, tak se doma docela nudím. Ale těším se na jaro a léto, až si někde v parku sednu s knížkou a budu relaxovat na vzduchu, kde mi je zatím nejlíp. Můj rozbouřenej žaludek jen tak něco nesnese, a docela děkuju za to, že teď do té práce nemusím, protože pořád přemýšlím, jestli na ten záchod poběžím, nebo ne. Ještě jsem nezvracela, ale někdy si říkám, že by to bylo lepší :-p A co děláš, jestli se můžu zeptat? A vybranej kočárek už máte? To víš, já už po nich koukám, tak sbírám reference, co komu se líbí a proč ;-)
Ahojky holky, tak jsem do albíka přidala fotečky našeho mrňouska - Matýska Teď jsem ve 27tt, takže už to mám skoro "za pár". Jinak vše je ok a pomalu nakupujeme výbavičku. Jinak jelikož u nás vše proběhlo bez nevolností, tak dokuk mi nezačalo růst břicho, ani mi to nepřišlo, že jsem těhu. Kočárek jsme vybrali od DORJAN Spring Cool, ale známí nám nabídli 9 měsíců starý DORJAN Cross COuntry za 3000,-, tak jdemem do něj (je taky super). Já jelikož dělám v kanceláři tu chci být do konce - na MD nastupuju 13.3.2007, takže už jen chvilinku :-D
Profilova fotka
Teda Veru, fotky z UTZ mě nadchly, já ještě žádnou nemám, ono ten flek, takovou malou bubinku, která tam byla minule vidět ani nemělo cenu tisknout, a teď už snad bude vidět něco víc a fotku dostanu taky :-)
Meni, to mě taky a hlavně to DVD, takže bych do toho šla znovu. Rozhodli jsme se s manželem v podstatě na poslední chvíli (jsem ve 27tt) a většinou je optimum 3D UTZ dělat ve 20-26tt. Mohu to fakt jen doporučit. Jinak já zrovna předevčírem prohlížela naše svatební album, tak jsem se tak zasnila, jak to bylo krásný ;-)
Jééééé, tady se to rozjelo. ;-) Holky super, všem vám moc gratuluju k miminku! Hlavně ať jsou to zdraví človíčci a ať jsou z nich fajn lidi (dost mě děsí dětičky, co tu mám v práci - pracuju ve výchovném ústavu, a když občas vidím ty nešťastné rodiče). Nechtěla jsem vás nikterak děsit, to ne...jen mě osobně to občas odrazuje od toho, abychom měli dítě...i když na druhou stranu si říkám, že až jednou dítko bude, že se prostě budeme dělat všechno pro to, aby z něj byl slušný člověk.... Veru, moc ti to sluší, jsi krásná těhulka. ;-) A Matýsek je super jméno! x-) Vždycky se mi hrozně líbilo. :-) My jsme tedy zatím ve fázi úprav hnízdečka. :-D Nedokážu si představit, že by do toho měl teďka přijít malý člobrda...a hlavně musím letos dodělat školu...jsem dost nervák..tak si nedokážu představit, jak by to mohlo působit na miminko... 1980mat: A moc velká gratulace k tomu doktorátu! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?