Menu Forum

Svatba 18.8.2007

(Zamčená)
24. pro 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
Registrovala se 12. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 18. srpna 2007
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
Registrovala se 12. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 Ahoj meni, co mimčo? Zatím jste oba zdraví? My teď dost finišujeme na domku....už balíme a strkáme to zatím na půdu, aby se to nepletlo do cesty...zatím máme skoro hotovou koupelnu...už je obložená...ještě napojit vodu a topení..kuchyni jsme si objednali v ikea, tu budeme mít taky snad koncem tohoto týdne...nooo a do toho mám zkouškové...tak mám pocit, že mi brzo vypadají všechny vlasy...v práci je to dost honička...takže si tenhle a příští týden beru nějaké dny dovolenou, abych se stihla něco naučit a sbalit nás...
12. bře 2008 v 07:10  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    Na Pardubické radici, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 no už bjsem si říkala, jestli Vás neodnesl hurikán, když se tu nikdo neobejvíte emoticon
To máš taky pěkně starostí, všechno najednou, viď? Tak pak dej vědět, jak jsi zkoušky zvládla, i když o tom nepochybuju, že na výbornou emoticon
Miminko je v pořádku, příští týden jdeme na krev na genetiku, jsem zvědavá, jak výsledky dopadnou, když hodně lidí říká, že to není 100% přesné, no uvidíme emoticon Jen mě štve, že mi bývá pořád špatně, jsem myslela, že tím třetím měsícem to skončí, a ono zatím nic, blééé emoticon
12. bře 2008 v 10:07  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Ale tak některé asi hurikán odnesl, protože se tu už hodně dlouho neobjevili. emoticon Ale Verča už má nějak touhle dobou rodit, ne? A vy to máte vypočítané na kdy?
12. bře 2008 v 19:11  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Myslím, že Verča psala, že v dubnu, na začátku, alespoň myslím emoticon Mě termín spočítali na 6.září, ale stejně nepočítám, že budu rodit na čas... jen škoda, že to nebude na to naše výročí svatby emoticon
12. bře 2008 ve 20:38  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Tak třeba se zadaří. emoticon V létě se to občas uspíší....pokud vím, známá měla taky termín nějak 1. září a bylo z toho 11. srpna. emoticon Ale jsem na toho vašeho prďolku moc zvědavá. emoticon
13. bře 2008 v 17:27  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 no jo, ty termíny vesrze moc nevycházejí, jedné holčině z koníka termín pořád mění, už má snad čtvrtý termín, to je taky k zbláznění. A holčina od nás z Pardubic, co má akorát 40týden, tak dneska u nás byli Lord of the dance, tak byla zvědavá, že na ně jde, jestli z toho neporodí emoticon No jo, jsem zvědavá na Verču, jak jí datum vyjde emoticon Přemýšlím, oni si nechali nebo nenechali říct pohlaví? Se mi to tam nechce hledat emoticon
13. bře 2008 ve 23:21  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Teď si nejsem vůbec jistá, jestli o tom mluvila...ale možná že jo...ale já jsem hlava děravá... Ehm, to je asi tak jakože mi sestřičky u jedné holčeny v práci řekli, že rodí až koncem srpna - zjišťuju si to, abych věděla, kolik mám času na vyřízení různých formalit....a pak najednou přišli s tím, že se doktor dokonale seknul, že už bude rodit 15.května... emoticon
14. bře 2008 v 09:48  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Počkej, o 3 měsíce??? emoticon To snad ani není možný, kdyby o 14 dní, to se dá pochopit, ale tohle??? To jsem snad ještě neslyšela, jakože na koníkovi se daj najít všelijaké věci emoticon
14. bře 2008 v 10:34  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Nooo, taky jsem na to nevěřícně koukala a ptala se, u jakého doktora to byli, že ten termín vypočítal takhle blbě. emoticon Jako, bylo mi divné, že už má tak velké bříško...ale říkala jsem si, že jsem přeci jen laik, že. emoticon
14. bře 2008 ve 13:50  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Tak já mám taky velké břicho, už emoticon , hele, ale ta holčina snad musela vědět, kdy zhruba otěhotněla, ne? Jedině že by to neplánovala, ale i tak, hlídáš si MS, tak i podle toho... Fakt nechápu emoticon emoticon
14. bře 2008 ve 14:01  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Ehm, víš, u nás ty holčeny toho rozumu moc nepobraly...ony do toho prostě vlítly a neřeší, co bude dál...prostě se někdo postará...

Jo, už jsi nějak pokročila ve výběru kočárku?
14. bře 2008 ve 14:03  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 No to už je ta druhá stránka věci, ale zas tam máte veselo, no emoticon emoticon

Jasně, kočárek mám vybranej, jen jsem tu novou verzi ještě neviděla v reálu, u nás v jednom velkém centru s kočárky maj jen tu loňskou emoticon , teď jsme šli okolo, tak jsme tam nakoukli, jinak se mi ty kočárky vůbec nelíbí. Kámoška se mě snažila nacpat do kočárku, co má ona, jenže toho všude jezdí, tak už proto se mi nelíbí, a navíc jsem spíš taková, že když mě někdo do něčeho tlačí, tak tím spíš to nechci emoticon
14. bře 2008 v 15:45  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 emoticon Tak to věřím....když mě pořád všichni tlačí do toho, abych měla dítě, tak se mi tuplme nechce. emoticon Ale musím říct, že výběr kočárků je teďka opravdu obrovský a musí být docela náročné si vybrat... Uvažuješ o tom, že si pořídíš i šátek, nebo budete mít jen kočárek?
14. bře 2008 v 16:04  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Brouči, výběr sice je, ale když mě se krom jednoho, kterej mám vybranej, žádnej jinej nelíbí emoticon ... Budu trochu machrovat, jo? Ale mám to teďka všechno načtený... emoticon Momentálně dělaj strašně malé korbičky a když máš mít mimčo na zimu, tak aby se ti tam v zimě vešlo i s fusakem... Když do sporťáčku ho můžeš dát, až když umí sedět... Takže zase jsi omezená výběrem emoticon Šátek bych chtěla, jestli ho mít určitě budu, zatím nevím, to se uvidí časem...
Jen neboj, ono tě to vybírání taky čeká. Opět nechápu některé budoucí maminky, jak s tím mají starosti, a strašně všechny ty věci řešej, asi jako některé řešily svatbu. Zas mi přijde, že zatím ty hlavní věci, stejně jako u svatby, jsme vybrali strašně rychle.
Jinak nás se taky každej vyptával, ale když to nějak pocítíš sama, že už bys chtěla, a každýho řeči ti budou v tu chvíli úplně ukradený emoticon
14. bře 2008 ve 20:31  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Koukám, že je to fakt věda. emoticon Tak jako nám ty řeči okolo jsou dost šumák, když se podíváme na podstatu věco...my už o dítku přemýšlíme....ale řekli jsme si, že o tom nikomu neřekneme, v jaké jsme fázi rozhodování a tak...že to bude naše tajemství, aby prostě dali všichni pokoj...prostě pak už přijdeme s hotovou věcí. emoticon
15. bře 2008 ve 20:32  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 brouci, to ti fakt schvaluju, to je to nejlepší, co můžeš udělat... Jsem to blbec řekla pár kamarádkám, že se snažíme, pak se to samozřejmě rozkřiklo, a každej se při každém setkání ptal, jestli už se povedlo... Na palici, fakt. I když jsem po několik měsíců všem opakovala, že na to snažení nechci myslet a že když se bude každej ptát, jen mi to bude připomínat, což nechci, myslíš, že to pomohlo? Absolutně ne emoticon . Pro příště jsem fakt poučená. Nikomu nic neřeknu a bude to. Jako hele, ještě jsem neodnosila ni jedno a už se mě ptaj, kdy bude druhý emoticon Nechápu emoticon
To Vám držím palce, aby se zadařilo co nejdřív, nám tady ale musíš dát vědět hnedka, my to nikde nevykecáme emoticon
15. bře 2008 ve 20:38  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 To myslíš vážně??? Že už se ptají, kdy bude druhé???? To je teda síla. emoticon emoticon Tak mezi námi děvčaty se zatím nesnažíme...chci dostudovat a musíme doopravit domeček...jsem děsný nervák, tak si ani nedokážu představit, co by bylo z toho mimča...asi bych to měla u státnic jednodušší s pupíkem, ale raději chci být v těhotenství v pohodě, než vystresovaná ze zkoušek. emoticon
Jako švagrova přítelkyně hlásá už několik let, že chce dítě a teď neopomněla ohlásit, že už se snaží....a zatím to teda nejde...měla dost zdravotních problémů...a hlavně si myslím, že má psychický blok, že se hodně soustředí na to, aby to bylo...tak jsem zvědavá, jak to dopadne..
15. bře 2008 ve 20:50  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Ale asi máme docela výhodu, protože jakmile se někdo začne ptát na dítě, tak řekneme, že plánujeme druhého hafana. emoticon emoticon A pomalu a jistě se nás na to už nikdo neptá...takže to pak možná bude trochu šok...ale jinak toho druhého chlupáče fakt plánujeme...chtěli bychom dvě děti a dva psy... emoticon u nás bude prostě veselo... emoticon
15. bře 2008 ve 20:55  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 To je taky dobrá odpověď, druhého psa emoticon místo dítěte emoticon ...
Jsem od půl sedmý vzhůru, kdákaj tu papoušci, jsem momentálně dost psychicky špatná, jenže oni nejdou utišit... A manžel tu chrápe a nic mu nevadí a já tu řvu, ať už jsou zticha, no, a když si představím, že mě tohle čeká u dítěte...
No fakt se už pta, kdy bude druhý dítě, asi začnu říkat NIKDY!!! Jen ať si počkaj, až oni budou čekat, taky se jich budu ptát, pže to je fakt na mozek.
No, kámošce na svatbě udělalašvagrová to, že tam na oslavě oznámila, že čeká druhé dítě emoticon , samozřejmě veškerá pozornost se snesla místo nevěsty na budoucí matku emoticon
16. bře 2008 v 07:38  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Tak to věřím, že nevěstu naštve....některé si prostě nevidí do pusy....
Ale třeba budeš mít hodné dítko, nebude moc brečet a ty se i vyspíš. emoticon Spolužačka z gymplu pěla na svého chlapečka ódy, jak jí krásně spí a jak je hodný, že by si klidně pořídila další tři děti. emoticon
16. bře 2008 ve 21:39  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.bicanova (33 r.)
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Písek.
    Na nádvoří hradu Zvíkov, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Písek.
 Ahojky holky, tak už jsem tu zase. V úterý mě pustili po 3 týdnech z nemocnice. Poležela jsem si na porodnický jipce, protože jsem se začala otvírat a malej je fatk nízko. Vše jsme mu ale zarazili, tak už jsem doma! Musim ale polehávat, abych ještě 2 týdny vydržela "2v1" a pak to už bude jedno. Teď už má náš Matěj přes 2,5 kg - chlapák jeden.
Koukám, že broucina stále vybavuje baráček - je to paráda co?
Meni a jak se cítíš, je vše OK?
Mažu zase ležet - manžel je jak ostříž, neustále mě hlídá emoticon
20. bře 2008 v 18:16  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Ahoj Veru, no super, že jsi se tu objevila emoticon , mám z vás radost, neboj, malej vydrží a ještě trochu přeci jen by měl povyrůst, hlavně nabrat, že? Ty už to máš krásně za pár, a já ještě ani nejsem v polovině emoticon
Jinak pořád zvracím, už jsem si myslela, že je to zamnou, ale není, jinak mi je celkem fajn. Absolvovala jsem genetiku, prý je všechno v pořádku, tak jsem ráda, tak začnu pomalu střádat výbavičku, do téhle chvíle jsem fakt ještě nic nekoupila emoticon Vy už máte všechno nakoupené? a připravené na příchod miminka? emoticon
20. bře 2008 v 18:53  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Veru, pořádně odpočívej, ať jste oba v pořádku. Budete mrňouskovi říkat Matěji nebo Matýsku nebo úplně jinak?

Jj, pořád zařizujeme bydlení. Už jsme si dovezli kuchyni, manžel s tchánem ji skládají, máme vymalováno....
20. bře 2008 v 19:21  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
 Ahojky, no říkat mu budeme asi všelijak - Matěji, Matýsku, Matějíčku...... emoticon Podle toho jak to asi komu sedne. Jinak vše už mám připravené, kufr do porodnice opět zabalený, takže teď už jen opravdu čekat na den D.
Meni, jak je ti blbě, to mě mrzí - naštěstí to neznám.
Pádim obědvat a zale polehávat, papa
21. bře 2008 ve 12:20  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 veru:přežít se to dá, někdo mitak prorokuje holku, podle těch nevolností, někdo zas kluka, že prej mi mateřství sluší, no bude tozajímavé, co to nakonec bude, jen si to necháme pro sebe, ať si ostatní dál tipují emoticon

brouči: tak kdy to u vás vypadá na stěhování? emoticon
21. bře 2008 ve 12:42  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 meni, my už se tak jako postupně stěhujeme...manžel to zatím strká na půdu...ale tenhle víkend už odvezeme asi už i ten zbytek, jako gauč a skříně a tak, a necháme si tu jen postel a to nejnutnější (svoji ledničku jsme už odvezli a zapli zase tu původní, co tu byla)...31. odevzdáváme klíče, tak ať máme dost času na ulizení bytu...dneska jsme šli objednat pracovní desku k truhláři...jedinému, který nás neodmítl...sice jsme si asi trochu připlatili za práci, že nám to udělá takhle rychle (příští týden by měla být, i s výřezy na varnou desku a dřez), ale snad to bude aspoň kvalitní a dobře uříznuté...myslela jsem, že tam budeme tak půl hoďky, ale nakonec z toho byly dvě hodiny, pán byl děsně ukecaný....a já už byla zmrzlá jak preclík...
21. bře 2008 ve 14:51  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 No, 31. už je za chvilku emoticon , tak to hlavně zvládněte do zdárného konce bez nervíků a bez náhodných nehod emoticon

A jaké byly velikonoce?
My je vůbec neslavíme, ale vzhledem k tomu, že jsem už několikrátý rok neuschla, tak se mi to nestane ani letos emoticon . Možná, kdyby se sem chystaly nějaké děti, že i nějaká ta vajíčka bych obarvila, ale v tom našem velkém paneláku, kde pomalu neznám ani sousedy(z 5ti sousedů na patře poznám 2), nehrozilo, že by někdo přišel. Takže jsme si pěkně pochrupkali, spali jsme do jedenácti a pak se celej den váleli u telky. Vlastně už se těším na zítřek, mám sraz s kamarádkama, a jak bylo teď hnusně zimní počasí, ani jsem kolik dní nikde nebyla, max. na nákupu, a to bylo všechno, už aby bylo zas pěkně teplíčko emoticon
24. bře 2008 ve 21:01  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Zatím nám to vcelku jde...musím to zaklepat...ve čtvrtek nebo v pátek nám přijdou vyměnit okna, místo předpokládaného pondělí 31., tak je to úplně super, a v sobotu se položí podlahy a už můžu uklízet úplně načisto...většinu věcí máme už odstěhovanou..z nábytku už tu máme jen postel...takže o víkendu už možná budeme spát doma. emoticon

Velikonoce už několikátý rok bojkotuju, akorátže to ostatní nejsou ochotni respektovat...až na manžela, ten to bere v pohodě a většinou se mu taky nikam moc nechce...no a letošní pondělí jsme strávili rozkládáním gauče a stěhováním na domeček a já hezky drhla koupelnu a vytírala a umývala....ale ráda bych příště na tento den naplánovala nějaký pěkný výlet....ať si všichni škubnou...
25. bře 2008 v 19:40  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Hmm, kámoška byla taky na výletě, mě teda ani nenapdalo někam jet, ale pak s dětma to taky bude jinačí. A to letošní počasí by mě na výlet teda moc nenalákalo emoticon
25. bře 2008 ve 20:27  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Ahoj meni, koukala jsem na koníka a viděla jsem, že prďolka hezky roste. emoticon Minulý týden jsem byla u kamarádky a převlíkala jsem její miminko, byla jsem z toho totálně vyklepaná, že tomu mrňouskovi ublížím...no, asi pak budu jednou prožívat horké chvíle. emoticon
28. bře 2008 v 07:07  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.