Menu Forum

Svatba 18.8.2007

(Zamčená)
24. pro 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
irbis
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 18. srpna 2007
fotoportrét
fotoportrét
irbis
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 206 příspěvků. Má 3 přátele.
 čau holky nějak to tady upadá, asi máme každá jiný starosti emoticon viď verčo? To já psala diplomku k magisterskýmu rok a půl, ale já zase musela hodně do terénu, shánět laboratoře apod, taky mě vedoucí nutil psát články a chodit na konference, což by mě teda samotnou ani nenapadlo a tehdy mě to pěkně štvalo, ale dnes jsem mu hodně vděčná, měla jsem to dost v klidu a začala jsem díky němu publikovat.
Na vánoce se těším jako snad nikdy - pronajali jsme si takovou krásnou romantickou roubenku v Orlickejch a budeme tam celej týden přes štědrej den až do 29., nejbližší vesnice je 4 km takže těžká romantika. Už aby to bylo a hlavně byl sníh. Nechtěli jsme dát přednost žádnejm rodičům, tak jsme to vyřešili, že budeme prostě sami a pryč. Bereme to jako opožděnou svatebku. emoticon
19. říj 2007 v 09:00  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
Registrovala se 12. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
Registrovala se 12. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Brno.
    Region Brno
 Jo, tak mi plánujeme vyrazit někam po vánocích....ale ještě jsme se nedokopali k tomu, abysme vymysleli kam... emoticon Takže doufám, že vůbec někam pojedeme... emoticon Ale asi pojedeme s někým....svatební cesta asi bude až příští rok v létě....vypadá to na Řecko...ale kdo ví, jestli nepojedeme spíš na maltu... emoticon
19. říj 2007 v 09:09  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veronika.bicanova (33 r.)
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Písek.
    Na nádvoří hradu Zvíkov, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Písek.
 ahojky holky, tak soupis dárečků pro všechny už mám hotový, teď už jen realizovat ty nákupy emoticon - to mě neba, když musim lítat do víc krámů a nikde nic. Jinak já už s manželem trávila 2x Vánoce, ale v loni jsme je měli 23.12., protože na Štědrý den měl službu. Mrzelo mě to, protože jsem byla u našich a pomalu jsem si odvykla od jejich stylu trávení času. Doufám, že letos jako manželé budeme spolu! Snad mu tam nefrknou službu. emoticon
19. říj 2007 ve 20:13  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    Na Pardubické radici, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 ahoj holky, tak už jsem zas zpátky, odpoledne jsme se vrátili, museli jsme na nákup, doma jsme nic neměli...
teda Veru, máš opravdu krásný starosti, taky bych je chtěla, hned jak budeš vědět, jestli čekáš holčičku nebo chlapečka, koukej to sem napsat emoticon a Co dělá manžel? že slouží i o vánocích?
20. říj 2007 ve 20:51  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Tak tohle mě naprosto dostalo emoticon :

Velice luxusní záležitost ))
Tohohle chlápka prostě budete milovat...
Tohle je pravdivý příběh jedné nedávné svatby,
který se odehrál na Clemson University, dokonce se dostal do místních novin:
Byla to obrovská svatba. Cca 300 hostů. Po obřadu, když už byla párty v plném proudu,
se ženich zvedl a odešel na pódium, aby promluvil k davu.
Nejdříve poděkoval všem kteří dorazili aby se zůčastnili
jeho oslavy svatby, mnozí cestovali z velmi vzdálených míst.
Obzvlášť pak poděkoval straně nevěsty a jejímu otci za to,
že uspořádal tak opulentní oslavu.
A jako důkaz svého hlubokého vděku oznámil, že by rád daroval všem
zůčastněným zvláštní pozornost.
Na spodní straně každé židle (židlí svatebčanů včetně)
byla nalepena obálka z manilového papíru. Ženich oznámil, že tohle je jeho dar
a požádal všechny přítomné, aby obálky otevřeli.
Uvnitř každé obálky byla fotografie o rozměrech 8x10
na které si to nevěsta rozdává s ženichovým svědkem (ženich je začal podezřívat už
před několika týdny a najal soukromého detektiva, aby si svoje podezření ověřil).
Poté co několik minut tiše postával a sledoval reakce hostů, se klidně
obrátil k nevěstě a pravil "Jdi do hajzlu!", pak se otočil ke svému
svědkovi a pravil "Jdi do hajzlu!", nakonec se otočil ke zkoprnělému davu a
prohlásil "Mizím odsud".
Svatbu anuloval hned následující den ráno.
Zatímco většina lidí by svatbu zrušila okamžitě potom, co
se by se o nevěře dozvěděli, Tenhle týpek tím krásně proplul s úsměvem na tváři,
jakoby se nic nestalo. A jeho pomsta?
Nechal rodiče nevěsty zaplatit svatbu včetně večírku (cca
32.000 USD) a jako zlatý hřeb totálně znemožnil nevěstu a svědka před třemi
stovkami přátel příbuzných.

Myslíte, že by z toho šla udělat reklama na Master Card?
Elegantní párty pro 300 členů rodiny a přátel - 32.000 USD .
Svatební fotografie - 3.000 USD
Luxusní 14-denní líbánky na Maui - 8.500 USD
Pohled na všechny hosty prohlížející si 8x10 fotografii nevěsty souložící se
svědkem...............K nezaplacení.
Některé věci si za peníze nekoupíte, na všechno ostatní
je tu MasterCard.
20. říj 2007 ve 21:29  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Nemáte nějaké nápady na dárky pro mužskou část?

Meni, jak jsi se měla? Užili jste si to? Jinak ten vtípek znám, je super. emoticon
20. říj 2007 ve 21:45  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 jé, tak nápady bych potřebovala taky emoticon , hodily by se...

no jéjé, užili jsme si to, bylo to super, počasí nádherný, výlety se taky povedly... emoticon
21. říj 2007 v 17:20  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
 manžel je voják - dělá řídícího letového provozu na letišti na Ruzyni (to je ten co sedí na věži a navyguje letadla) - studoval na to 6 let v Brně na vojenský akademii. Je to zajímavá práce a moc ho baví, ale někdy mě mrzí, že má služby o víkendu a někdy holt i o svátcích - dělá 24hod.
jinak já budumanželovi kupovat: knížku, ciklodres, ciklo rukavice, puzzle a třeba mě ještě něco napadne jinak pro rodičovstvo zatim nevim, jednim kupujeme obrazovku k PC a druhým nevíme. Je to bída každoročně vymýšlet nové a nové věci emoticon
22. říj 2007 v 19:02  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 ahoj holky, tak co je nového? Jak je v práci, jak se daří miminku v bříšku? emoticon piště, piště, piště, ať se to tu trochu zas rozjede emoticon
8. lis 2007 ve 20:30  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 No tak, broučino, veru, snad jste nadobro nezmizely? emoticon Přece mě tu nenecháte samotnou emoticon
14. lis 2007 v 19:36  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Ahoj meni, mám teďka docela málo času....je to vcelku kolotoč...práce, domácnost, škola, práce... emoticon Noooo, a taky velmi intenzivně hledáme domeček...a vypadá to, že už jsme i ten správný našli....nechci to zakřiknout, ale snad bude náš...musíme do pátku složit blokační zálohu...takže nás pak bude čekat fůra práce se zařizováním hypotéky a musíme dát výpověď v bytě, kde teď jsme...a stěhování...a asi si pořídíme druhého pejska... emoticon emoticon No, prostě je teď u nás moooooc veselo. emoticon A co u vás?
14. lis 2007 ve 20:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 jééé, domeček, no, taky máte krásný starosti, budu vám držet palečky, aby vše vyšlo tak jak má emoticon
Mě čekají míň příjemné starosti, hledám si novou práci, bohužel mi neprodlouží smlouvu, takže už se poohlížím jinde. Lehké to ale není, pže mě většinou nevyhovují pracovní doby, hlavně teda ty pu od devíti do pěti a podobně. To z toho dne nic snad ani nemůžeš mít emoticon Jinak také nic nového, naštěstí emoticon
14. lis 2007 ve 21:10  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Jo jo, jsou to krásné starosti. emoticon Domeček je už trošičku jistější...dneska jsme složili peníze, takže domeček je blokovaný pro nás...máme tedy smlouvu s realitkou, příští týden nám pošlou návrh předkupní smlouvy, a ke konci týdne se sejdeme - realitka, majitelka, právník a my - a podepíšeme ji, pokud bude všem stranám vyhovovat. Takže budeme moct začít zařizovat hypotéku. Snad to všechno proběhne hladce a začátkem příštího roku bude dům zaplacený a převedený na nás...takže tak nějak promýšlíme, jak si to tam zařídíme...i když zatím neznáme rozměry všech místností, tak je to jen takové předběžné...

A zatím se ti žádná práce nerýsuje? Je to docela škoda...a asi i nervy, hledat práci...jsem ráda, že práci mám, a že mi letos dali už smlouvu na dobu neurčitou a prodloužili úvazek...sice hodně dojíždím, ale dá se to...přestěhováním na tom budu líp...Jakou máš teďka pracovní dobu?
15. lis 2007 v 19:53  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
 ahojky holky, tak koukám, že starosti mají všichni, co.
Já a mimčo se máme moc dobře, každým dnem čekám, že se konečně ozve a budu cítit pohyby. Už se i trošičku začínám kulatit, ale jen na pupíku, tak je to fajn. emoticon
Starosti kolem bydlení nás taky čekájí, ale až po Vánocích, budeme vyřizovat hypotéku na stavbu baráčku, ale štěstí je, že se nemusíme od nikud stěhovat, protože byt, kde bydlíme je sice malý 1+1, ale náš.
Meni, já pracuju po-pá 8:00 - 16:30 v zimě je mi to celkem fuk, protože stejně nikam moc nechodim a v létě se to dalo zvládnout. Pravda je, že až budou děti větší, tak bych takovouhle pracovní dobu nechtěla. A co vlastně děláš?
16. lis 2007 ve 20:36  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Ahoj Veru, po dlouhé době tě zdravím emoticon

Teď jsem dělala od šesti do půl třetí. Takže mi to maximálně vyhovovalo, z práce jsem si cestou domů zařídila co jsem potřebovala, nějaká ta setkání s kamarádkami, odpoledne je pak o dvě hodiny delší,než kdybych pracovala do pěti. Jednou už jsem na směny dělala, ale stylem den v práci, den volno, a to bych taky ještě skousla, ale prostěkaždý den být v práci do pěti je pro mě dost nemyslitelné emoticon Jinak dělám ve firmě zabývající se hlavně geodézií a mou pracovní náplní je překreslování a upravování stávajících stavů do pc, co někdo jiný sesbírá v terénu. Byla to taková pohodička, ale na druhou stranu mi tu trošku chybí ten kontakt s lidmi. Tady pracuji do konce prosince, od ledna jsem bez práce emoticon Takže sháním něco jiného a dost lituji, že pořád ještě nejsem těhotná emoticon
17. lis 2007 ve 22:15  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
fotoportrét
 s tou prací to je blbí, já jsem kancelářská krysa, ale taky jsem sama, takže mi někdy lidi moc chybí a pak manžela bombartuju, jak se musim vykecat emoticon . Mimi třeba ještě stihneš a pak už tě nemůžou vyhodit emoticon , nebo jdeš sama?
18. lis 2007 ve 20:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Do měsíce mimi těžko stihnu, když to nejde už tak dlouho emoticon
Já bych brala když už v kanclu, tak sama. Původní osazenstvo, se kterým jsem seděla, bylo dobrý. Měli jsme si co říct, mělijsme tam rádio, nebylo tam furt jen ticho. Pak většina lidí odešla, zbyly jsme ve velké kanceláři jen dvě a rozsadili nás.Kolegyni převedli na jinou práci, do jiného oddělení, ta je docela vysmátá, ale mě dali do kanclu s lidmi, se kterými si nemám pořádně co říct, každý si tam jede tak trochu na sebe, žádný nahlas puštěný rádio, každý sluchátka na uších, většinou ticho... takže jak jsem ráda v kontaktu s lidmi, teď poslední dobou jsem paradoxně byla nejspokojenější, když byli oba mí kolegové najednou pryč a já byla sama v klidu. Odchází nás pět, hlavně kvůli tomu, že není práce (ona bude, ale tak za půl roku), a hlavně aby nám nemuseli dát smlouvu na dobu neurčitou. Takže za půl roku, až ta práce přijde, se nám třeba zas ozvou, jestli bysme tam zas nechtěli emoticon
18. lis 2007 ve 21:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Ahoj holky, jak to jde?
Meni, miminko ještě není na cestě?
My už budeme snad mít příští týden domeček. emoticon Tak budeme mít pod stromečkem krásný dáreček. emoticon Loni jsme si dali pejska, letos domek....tak nevím, co vymyslíme příští rok. emoticon emoticon
14. pro 2007 ve 22:27  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 ahoj brouči, no za rok třeba to miminko, ne? U nás nic nového, práce možná bude, ale není to stopro jisté, mimi taky zatím není...takže fakt nic, no emoticon
15. pro 2007 v 15:57  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 noooo, meni, to mimčo je vcelku pravděpodobné... emoticon emoticon byli jsme juknout u kamarádu na jejich mimčo a mužíka to docela dost nadchlo....tak do mě pořád ryje, že když už příští rok budeme mít bydlení....tak že bysme už mohli. emoticon emoticon a že nechce dítě až ve 30, že nechce být starý taťka... emoticon
A chystáš už se nějak na Vánoce? Děláš nějakou výzdobu?
15. pro 2007 v 18:22  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
claudiee1
Registrovala se 15. května 2007 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    V Chodovské Tvrzi Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
claudiee1
Registrovala se 15. května 2007 na beremese.cz. Přidala 34 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 25. srpna 2007
    V Chodovské Tvrzi Praha, Region Praha
 Ahojky.Jak se máte no si aspoň počtu...Tak šup do mimča?Né--
17. pro 2007 ve 14:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishulle
Registrovala se 24. února 2007 na beremese.cz. Přidala 456 příspěvků. Má 16 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 17. srpna 2007
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
mishulle
Registrovala se 24. února 2007 na beremese.cz. Přidala 456 příspěvků. Má 16 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 17. srpna 2007
    Region Liberec
 ahoj, tak nám zbejvaj do mimča 2 měsíce emoticon
18. pro 2007 v 19:42  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 No jejej, ani mi nepovídej, ty mimča kamarádek... emoticon , na vánoce jsme se nijak extra nechystali, cukroví jsem letos nepekla, manžel to nejí a já jsem samao sobě tlustá dost, takže to nepotřebuju jíst, výzdoba krom uklizenýho bytu ( a to teda i umytý okna i když jsem je původně mýt ani nechtěla)a ozdobenýho stromečku taky není... Na co,když počasí venku tomu absolutně neodpovídá, že by měly být za pár dnů vánoce... Takže nic. Budu si užívat u pohádek. Dneska jdu s bráchou do kina, manžel má vánoční večírek a tak abych nemusela být sama doma, tak vyrážíme.
A co ty, napečeno, naklizeno, nazdobeno? emoticon
21. pro 2007 ve 12:40  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Tak letos úklid neřeším vůůůůůůůůbec. Stejně se za nějaký ten měsíc stěhujeme, tak tady budu muset uklidit, tak proč to dělat dvakrát....teď jen tak to nejnutnější...stromeček máme v květináči, takový maličký...cukroví jsem napekla, protože mužíček sladké moc rád...dárečky jsem zabalila včera...dneska nás ještě čeká nákup jídla...
Jinak už máme domeček! emoticon Ve čtvrtek jsme podepsali smlouvu, dostali klíčky, v lednu budeme zapsaní na katastru jako vlastníci. Takže teď spíš řešíme tohle....No a pod stromečkem holt budeme mít krásný dáreček. emoticon emoticon emoticon
22. pro 2007 v 10:30  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 ahojky, tak jak se u vás povedl Štědrý den? U nás to bylo v pohodě, na večeři jsme byli u tchánovců, udělali mi spešl večeři - řízek a brambory, protože kapra ani salát nejím emoticon , a pak honem k nám robalit si naše dárky emoticon
no, a taky jsem byla asi po pěti letech bruslit, ženohy ale bolely emoticon
26. pro 2007 v 10:04  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Tak my byli na Štědrý den spolu, dali jsme si kapříka a salát, kterého jsme se nemohli dočkat... emoticon A další den jsme jeli k našim a další den ke tcháňatům. Naštěstí je to za námi, protože to bylo opravdu náročné.
Jéééé, na bruslích jsem už hodně dlouho nebyla....teď spíš posiluju na domečku. emoticon emoticon Příští týden půjdu s taťkou vybrat obklady do koupelny - bude nám ji totiž dělat....a obhlížíme kuchyně....no, prostě teďka hlavně žijeme tímhle....
A snažím se učit a psát bakalářku...moc mi to ale nejde. emoticon
28. pro 2007 v 15:35  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Ty jo, ještě se učit, já jsem ráda, že mi nic takového nehrozí, protože se akorát tak válím doma u telky a občas se jdeme projít, zkoukáváme filmy, na které jsem během roku neměla čas.
Zařizovat domeček je krásná práce, nás to zařozování bytu dost bavilo, tak už se docela těšíme ažsi budem zařizovat pak ten další byt emoticon
A co dárky, byly nějaké? Nebo jste to brali, že jste si koupili domek a to je dost velký dárek? emoticon
28. pro 2007 v 16:17  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Jo, taky nás to vybavování baví...teda...zatím děláme hrubé práce a objíždíme obchody... emoticon Dneska jsme vybrali šatní skříň do ložnice, neměli ji na skladě, bude až v lednu, což je docela fajn, protože v té době už budou snad hotové podlahy, takže to budeme moct rovnou instalovat. emoticon
Tak klíče jsme si pod stromeček samozřejmě dali, ale já dostala ještě batůžek, který jsem už docela nutně potřebovala a já mužíškovi dala takovou menší sadu vín, aby měl nějaký kvalitní základ pro vinný sklípek, který chce v domečku udělat - teda ve sklepě, že. emoticon A co u vás, jak proběhly Vánoce?
A mimi zatím nic?
29. pro 2007 ve 21:24  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 dobře, v klidu a míru a pohodě. Jedině to trochu zkazila manželova babka, ale to je každý rok, takže mě to až tak netrápilo. Manžel ode mě dostal tank - lepí modely, a novou peněženku, a já dostala masáže lávovými kameny, příští středu je jdu vyzkoušet, už se moc těším. A mimi? No, asi nakonec přece jen bude. Mám jen pár pozitivních testů, v lednu u doktora uvidím, tak jsme moc rádi emoticon
30. pro 2007 v 16:20  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucina
1
    Region Brno
 Jééééé, no to je nádhera! Gratuluju! emoticon Tak snad vám to v lednu potvrdí i doktor. emoticon To vám začnou krásné starosti. emoticon Kamarádi teďka mají měsíční miminko a je to super je s ním vidět. emoticon Zítra s nima jdeme na procházku. Mají krásný modrý kočárek, ten by se mi taky jednou líbil. emoticon
30. pro 2007 ve 20:46  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.