Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
1
30
31
Ahooooj, broučina ještě žije. :-D :-D I když mám občas pocit, že nééééé. :-D Jsem pořád v práci...dovču pořádně nemám, protože jsem si ji vybírala na zkoušky ve škole... Co nového? Bydlí se nám fajn, se sousedy jsme se už seznámili, už byla i seznamovací party. :-) Pomalu to tu dáváme dokupy....už mám i knihovničku na své milované knížky, i akvárium už jsme zprovoznili.... A výročí? Nevím, jak to dopadne, protože manžel ten den jede na jednání do Prahy a vrátí se pravděpodobně až pozdě večer...uvidíme, uvidíme, jak to dopadne....
Profilova fotka
No, my to asi taky extra slavit nebudeme, s nevěstama od nás z města máme zatím naplánovaný srazík, tak jsem zvědavá, jestli to dopadne a pozdě odpoledne jdu navíc na kontrolu, tak nevím nevím. Dárek snad stihnu, nějak jsem počáítala, že to půjde rychlejc a ono ne :-N
meni,aby ses nedivila... :-D třeba dáreček ještě stihneš. :-)
Profilova fotka
však jsem tu psala, že bych to brala, ale tenhle dáreček se asi nestihne, i když bych byla samozřejmě hrozně ráda :-D
ahojky brouči, už jsi tu dlooooooouho nebyla! JO baráček závidim, ale práci nee :-N U nás bude výročí ve 3, takže asi dřívější večeřička, kde si budeme malýho muset stále předávat - chce furt koukat, co se děje :-D a pak šupky domu. Odložit ho u babiček nechci ani nemůžu - kojíme a odstříkávat se mi zatim taky nechce. Jo byly jsme včera na očkování a Maty ve 4 měsících váží 6530g - roste jak zmlíka :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak rok od svatby uplynul jako voda, co x-) ? My stále dva v jednom, takže jsme byli na výborné večeři, co vy? ;-)
Ahojky, my byly zas na obídku ve 3 - celkem pohodička, kdyby Maty nespustil řev, když nám jídlo přinesli. Tom ho nosil na ruce, až mu nakonec usnul a my to mohli v klidu dojíst :-D (poznáš meni). chtěli jsme na Zvíkov, ale jelikož bylo pondělí, maji zavřeno, tak se holt nic nekonalo. Nejlepší bylo, že jsme o svatbě vůbec neochutnali náš svatební dort, tak jsem ho chtěla vyndat po roce z mrazáku a já na to zapomněla :-D . Tom je teď na vodě, tak ho sníme - snad to bude k tomu, až dorazí. A konaly se dárečky? My se dohodli, že koupímě Matymu golgáče, tak jsem si nic nekoupili :-)
Profilova fotka
Dárečky se nekonaly, opravdu jsem moc nepočítala s tím, že bych byla doma :-N , akorát jsem manželovi dala fotku sebe s bříškem, nakonec jsem se byla nechat vyfotit, a on mi pak u večeře povídal, že mi chtěl koupit kytku, dopoledne že tam měli otevřeno, ale když šel z práce, už tam visela cedulka dovolená :-D A já mu na to řekla, že stejně bych si té kytí teď ani neužila, navíc dostanu určitě kytí po návratu domů, takže dvě během třeba dvou týdnů by byly zbytečné :-) Včera jsme byli nakupovat, vybouchl mi friťák, tak jsem chtěla nový, ale nějak jsem si nevybrala :-N a místo toho jsme nakonec koupili nový koberec, navíc pak další penízky odejdou až se mimčo narodí, ne všechno jsem kupovala dopředu, třeba kosmetiku a tak koupím až co nám bude vyhovovat v porodnici, a třeba budou potřeba i další věci, no uvidíme 8-)
jo meni, to pak peníze budou jen lítat. Já nakupuju hodně na MMB a v sekáčkách a věcičky jsou super jako nový. Co se týká kosmetiky, tak my v porodnici měli johnson, ale já už měla doma Niveu a Matymu naprosto vyhovuje + na prdelku používím modrou indulonu a když má opruzeninky, tak bepanthen
Ahoooj, tak my jsme to výročí tak nějak zazdili...asi jako naše výročí setkání... :-D Vzala jsem si teď pár dní volno, tak si to užívám...i když se mě snaží vytočit na studijním....já tu školu asi nikdy nedodělám... :-| Pokaždé mi řeknou něco jiného.... Teď v sobotu jsme byli na svatbě našich kamarádů. Bylo to hrozně dojemné, mají totiž skoro ročního chlapečka....a v bříšku nevěsty už bylo další mimčo... Honzík jim celý obřad prospal...až na focení se probral a žvatlal o sto šest. :-D Tak jsme si tak nějak připomněli, že my tohle měli před rokem...akorát teda bez těch dětiček. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak vám oznamujeme, že od 7.září 2008 od 20:12 je tu s námi nový člen naší rodiny, Matyášek x-), 3700gr a 50cm x-) :-) 8-)
Juuuu, meni, gratulujuuuuuu!!!! Zrovna dneska jsem si tak říkala, že jsi tu už dlouho nebyla....a jestli jsi ještě 2v1...Jste oba v pořádku? Dáš sem pak nějakou fotečku?
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsme, naprosto v pořádku x-) , jdu sem dát aspoň tu jednu fotku :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... ale časem budou lepší fotky, tohle je jen narychlo :-)
Juuu, to je fakt šmoula. :-) Budu se těšit na další fotečky. :-)
Ahojky, jůůů já na tebe meni taky vzpomínala, moc gratuluju k pěknýmu chlapíkovi :-D , ať jste zdraví a šťastný
jé, koukám, že Váš Maty byl taky 22. miminko jako ten náš :-D
Profilova fotka
Veru: fakt? to je dobré, no oni i ty jména mají podobná x-) Jinak v porodce vedle mne ležela paní se synem Matějem taky :-D Obě jsme jim říkaly Matýsku :-)
Diskuse pokračuje po 3 měsících
ahojky holky, moooooc dlouho jsem tu nebyla - prostě neni čas, jak mě Maty zaměstnává - už nám chodí kolem nábytku, tak ho musíme furt mít na očích. ale proč jsem sem přišla PŘEJEME VÁM VESELÉ VÁNOCE S MIMÍSKY, HODNĚ DÁREČKŮ, ŠTĚSTÍČKA A ZDRAVÍČKA A V NOVÉM ROCE JEN TO NEJ pa Verča a Maty
1
30
31

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?