Svatba 18.8.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem se na Vás zase po dlouhé době koukla, všem těhulím přeju hodně štěstí a odvahy :-D Brouci to teda fakt koukám, když jste kupovali dům a říkalas kdy se chcete stěhovat, moc jsem tomu nevěřila, ale klobouk dolů opravdu, jak rychle jste to zvládli, to teda gratuluju a přeju do nového bydlení hodně š´tastných chvil. To my se s rekonstrukcí domu drbeme už víc než rok a ještě tak do srpna se nenastěhujeme, ale je fakt, že jsme to vzhali hodně od podlahy (teda spíš od základů :-D )
Profilova fotka
Ahojky, no, já když jsem brala do ruky kamarádčino dítě, tak se mi smála, že ho nemusím držet tak opatrně, ale to se budu ze začátku bát taky, úplně to vidím, ale ona nám to Veru popíše, až se jí Matýsek narodí :-) No jo, ses koukla včas, včera jsme byli na kontrole, mám jen tuhle jednu fotečku, a prcek mi nechtěl udělat radost a nedal pryč nožičky, tak snad za měsíc se dozvíme, co to vlastně je :-) A včera místo abych koupila něco miminku, jakože pro něj nemám opravdu ještě nic, tak jsem si já koupila pro sebe tričko :-D Prostě sranda. Ale o víkendu už se chystme do Hardce, měla by tam být velká prodejna s dětským, tak snad koupíme postýlku, matraci, povlečení a tak mám už vybráno na netu... Pomalu to začnem dávat dokupy :-)
irbis: My to vzali taky docela dost od podlahy...ale nemáme to zase tak veliké, jako vy..aspoň co jsem koukala na střeše na fotky...a hlavně nám dost pomohl můj taťka a fakt to jelo...dost nás tlačil termín odevzdání bytu, protože platit nájem i hypotéku nás totálně vysosávalo (teďka teda s penězma meleme z posledního, měli jsme hodně vydání najednou)...teď asi 14dní manžel v podstatě nepracoval a byl jen na domku a makal....včera nám vyměnili okna, dneska pokládají podlahy a já zítra můžu řádit s hadrem...jako, všechno ještě úplně hotové není, ale budeme vcelku bydlet jako normální lidi...s tím, že nám sem tam budou chybět dvěře, v kuchyni podlaha (ještě přádně nevyschnul beton) atd. No, truhlář z nás byl taky nadšený, když jsme za ním přilítli, že potřebujeme do týdne pracovní desku a vyříznout na ní otvory na varnou desku a dřez...ale naštěstí se nad námi jeden slitoval...a dneska ji doveze hotovou...a tak to bylo se vším...takové hurá akce honem honem. :-D :-D meni: Tak na výbavičku máš ještě času dost, ne? Ta se dá nakoupit vcelku rychle. Jsme se dneska bavili v práci se šéfíkem o školách a školkách a on jako kdy teda my do toho praštíme a pořídíme toho sviště...tak jsem mu říkala, že ještě do ničeho práskat nebudeme...a že nemusí mít strach. ;-) Je pravda, že se tu zaměstnankyně vrací docela brzo z mateřské...což je taky proto, že tu umožňují částečné pracovní úvazky a vychází tu maminkám vstříc. Akorát u mě bude docela těžké hledat nějakou náhradu, třebas na pár měsíců, protože se ty věci nedají naučit za týden...já jsem tu druhým rokem a pořád ještě všechno neumím...a pořád se někde ptám a hledám...
Profilova fotka
Brouči, no jasně, výbava se dá pořídit celkem rychle, ale zas taky nemáme neomezené finanční prostředky, takže nakupování bude stylem každý měsíc něco. Ono si chci všechny ty věci psát, kolik nás co stálo, abych pak měla přehled, na kolik nás to doopravdy vyšlo, ony všechny ty věci stojej každá kolem tisícovky, postýlka bude stát víc, a pak kde mám tu jistotu, že miminko donosím opravdu celých 9 měsíců a neporodím dřív :-D Teď jsem už celkem klidná, zatím všechno probíhá tak jak má, žádné komplikace nebo tak, všechny testy jsou v pořádku, tak už fakt začínu nakupovat :-) Irbis: a vy se na miminko ještě nechystáte? ;-)
To je taky pravda...že je lepší to nakoupit průběžně....ta výbavička nevyjde zrovna levně...stačilo mi, když jsme kupovali kamarádce věci do postýlky...a nebo když jsme vybavovali tady to naše zařízení pro nezletilé maminy....to peníze jen letěly...a pořád lítají...ze tří mamin nám kojí jedna a ta umělá výživa je docela nákladná..teď budeme kupovat i kočárek pro dvojčátka a dost se utratí za benzín, jak se jezdí po doktorech...mít v dnešní době dítě je fakt luxus...
Profilova fotka
To máš sakra pravdu, že je to luxus, zvlášť když to slýcháš i od pánů politiků, ať si dítě pořídí jen ten, kdo na to má ]-( Zavedení poplatků platby i za děti, když ty jsou každou chvilku nemocné ]-( , platba za děti v porodnici ]-( hrozný. Ale zvládaj to matky samoživitelky, tak proč ne my, když jsme na to dva? :-)
ahojky holky, tak mi jsme řádně připraveni - postýlka našňořená (v albíku), tak teď už pomalu může malej přijít. Jak jste se bavili o tom, že se budete na mimčo bát sáhnout, tak jsem na tom stejně, ale myslim, že se to brzy poddá! Holky, dozvěděla jsem se, že se mi letos berou 4 známí, takže to bude svatbiček - jen jsem si vzpomněla na tu naší a byla jsem úplně dojatá, jak jsem se hrabala ve fotkách a říkala si, že to už byl mrňousek s náma (sice tak 14-ti denní), ale byl :-D . Strašně ráda na svatbu vzpomínám, jak jsme si je všechny vysnily a pak realizovali, co ;-)
Jooo, mně se dneska vdávala kamarádka....další se mi vdává v srpnu a dvě v září. :-) Svatby jsou teď v kurzu...ale je pravda, že všechny jsou ty, co do toho praští po mnoha a mnoha letech známosti. :-)
Profilova fotka
Hmm, já se vdávala asi jako druhá z mých kamarádek, většina má dlouholeté známosti, pak jsou tu ty, co jsou stále single, ale na svatbu to letos nebude žádná, aza rok taky asi ne :-( Bych zas na nějakou tu svatbu šlááá :-D
tak jsem Vám do albíka dala svou aktuální fotku - aby jste biděli, jak se z "hubené a ladné" nevěsty stal hrošík :-D
Profilova fotka
jéé Meni to teda určitě ne, zatím mám výmluvu práci na baráku, ale až to doděláme tak snad budu vážně muset, no hrůza :-D Ne, dělám si srandu, ale je fakt, že já se na dítě vůbec necítím, i když bych teda ve svým věku už vážně měla :-|, taky z nich mám slušný fedry ;-). Navíc si nedokážu představit mateřskou, trošku mě uklidňuje jen to, že náš šeí je asi taky dost v pohodě, kolegyně má dvouměsíční dítě a umožňuje jí chodit několikrát do týdne do práce a dokonce ho může brát i sebou. Veru moc ti to sluší
Profilova fotka
Veru, krásná budoucí maminka, nevím vůbec, kde jsi vzala toho hrošíka :-) Irbis, já se spíš necítila na tu svatbu než na dítě, to jsme chtěli už dlouho, ale zas je pořád lepší tvoje varianta než kamarádčina, kdy její o deset let starší partner má v plánu někdy do budoucna začít stavět barák, o svatbě nepadlo zatím ani slovo, a i když už by si přála jak se vdát tak i to miminko, on se na to zatím necítí. A dokud nepostaví ten barák, dítě stejně díky jejich současnému bydlení nepřipadá v úvahu :-p
Článek se načítá
díky holky, meni - hrošíkem mě oslovuje můj nejdražší manžílek :-D (ale myslí to dobře - prý se mu moc líbim). irbis - a co děláš za prácí? Mě šéf taky přemlouval, abych chodila do práce i při mimi, ale nakonec jsem to zavrhla (tak lukrativní zaměstnání fakt nemám). ;-)
Veru, moc ti to sluší. ;-) Tak se vám holky hlásím už se svého nového bydliště....dávám si chvíli pauzu...čekám, až mi tchán s manželem pustí zase vodu, abych mohla konečně pustit pračku...včera jsme se už komplet přestěhovali, dneska jsem si vzala dovču, abych se z toho vzpamatovala a hlavně abych poklidila byt a mohli jsme ho předat...zatím tu překračujeme krabice a zakopáváme o kýble s lepidlem, ale jinak je to fajn...záclonky mi teda ještě nevisí.. :-D ani okna nejsou umytá, ale na to třeba taky časem dojde. :-D
Profilova fotka
Tak Brouči, obrovská gratulace k nastěhování ;-) Jinak perlička, tcháňata odjížděj na dovolenou někdy v květnu, a manžílka napadlo, že zatím nechá u rodičů vyměnit na jedné straně bytu okna, no, ono se jedná o jedno okno v kuchyni, a balkonovou stěnu v obýváku, jenže kdo tam pak bude uklízet ten brodel? No já s obrovským břichem :-p Veru, to je pěkný, hlavně když se mu pořád líbíš, bříško máš moc krásný, už aby mi taky tak pěkně vyrostlo :-D
broučš, tak to se taky připojuji ke gratulaci k nastěhování - není nad to, být ve svém ;-)
Holky, moc děkuju za gratulace, je to opravdu příjemný pocit být ve svém. Meni, jak pokračuješ ve vybavování miminka?
Profilova fotka
Holkýý, včera jsme objednali první dvě věci, postýlku a matraci do postýlky a stopro mám vybranej kočárek a do jinýho prostě nejdu. Kdyžtak jukni do alba na koňovi, mám tam tu postýlku vyfocenou ;-) Ježíši, mám z toho takovou radost, se s tím budu všude chlubit... Fakt jsme vybrali pěknou, hodně robusní, aby nebyla jen na jedno dítě, některé holkytam objednávají postýlku z Ikei, sice je hodně levná, stojí asi 700Kč, ale bych jí teda nechtěla, je taková hodně "chatrná", bych se bála, že by mi nevydržela ani na jedno dítě pořádně... :-p
Ta postýlka vypadá suprově. :-) Jinak jsem deku a polštář do postýlky objednávala kamarádce přes net, hypoalergenní, pratelné, a zatím si to moc chválí...až si vzpomenu, co to bylo za obchod, tak ti písnu do IP...třeba by se ti to taky mohlo líbit....
Profilova fotka
Jojo, to mám vybrané na Bejbíto.cz, ale jestli jsi to objednávala ještě jinde, tak mi to napiš, abych porovnala ;-) Jinak jsem se dneska pobavila, kámoška tady na Beremku ze stejného okresu mi psala, že kdyby ona čekala kluka, že by se jí líbilo jméno Matyáš, jenže to nejde k jejich příjmení, které na š začíná, tak jsem jí na to psala, že my právě Matyáše vybranýho máme :-D , načež ona odepsala, že pro holku by se jí líbila Ema a ještě další dvě, tak co jinýho jsem jí na to mohla odepsat než že my tu Emmu možná mít budem :-D Prej jsem hrozná :-p
Profilova fotka
no já taky nemám lukrativní zaměstnání (dělám posuzování vlivů na životní prostředí), ale hodně mě to baví a nedovedu si představit být doma s dítětem, má strach, že bych z toho zcvokla. Ale kdoví jak to jednou bude, třeba mě to bude naplňovat? Zatím si neumím představit, že by mě to uspokojovalo. Brouci gratulace k bydleníčku a hlavně máte fakticky můj velký obdiv za tu rychlost, já teď makám hlavně na zahradě, to je ale můj velkej koníček, takže jsem ve svým živlu.
meni: Ten odkaz máš v IP. irbis: Děkuji...dost nám pomohla rodina, že to šlo tak rychle....a nemůžu se dočkat, až zlikvidujeme sut na dvorku a já to tam budu moct začít kulturnit...mám spoustu plánů, tak uvidímě, jak mi to půjde rychle....moc kytek asi letos ještě mít nebudu...ale příští rok na jaře to vidím optimističtěji. :-)
ahojky holky, meni: postýlka je krásná. O týhle matraci jsme taky uvažovali, ale nakonec jsme šli jen do kombinace molitan, kokos, protože ta pohanka se nám zdála moc šustivá :-D . Jinak povlečení, který máš v albu jsem objednávala od jedný pani z MMB (nové - stálo to 589,- a je tam povlečení, lem a zavinovačka). http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use...
Profilova fotka
Díky, mrknu na to, na těch stránkách, kde to mám vybrané, tam stojí samotné povlečení 311Kč :-) Holky, jinak malujeme, to je sranda, od rána obrovský přípravy na jednu stěnu, teď se teprve začíná malovat. Zítra pokračujem chodbou třema stěnama. Aby sme to do neděle vůbec stihli :-D
tak meni hodně zdaru při malování, já se budu jako všechny poslední dny povalovat :-D . Jo a u tý pani jsem udělala velikou objednávku, protože tam má fakt hafo věcí, který se jinde koupí dráž, tak jsem měla slevu a ještě jsem neplatila poštovný, tak uvidíš
Tak holky, 4.5. si jdeme s manželem skočit padákem. :-D Už se hrozně moc těším....byla jsem pověřena, ať vyberu termín a mému drahému to raději neříkám, že to raději nechce ani vědět, kdy se rozpleskne někde o zem. :-D
Profilova fotka
No jó, vlastně, svatební dar, že? To zvládnete, hodně zdaru ;-) Pak musíš poreferovat, jaké to bylo x-) Budete si to natáčet na kameru? Kamarádka mi říkala, že dávali k narozeninám kolegovi seskok, tak že se na něj pojedou podívat a budou mu to točit :-D
Já to zvládnu, ale nevím co muž. :-D Ten je z toho pořád nějaký přepadlý. :-D Objednávala jsem k tomu i kameru, takže pak všem budeme moct ukázat naše vyhopsnutí z letadla a tak... :-D Asi budeme mít taky široké obecenstvo. :-D Jsem to možná měla objednat už na tenhle víkend...jsem na to fakt natěšená...ale jsem si říkala, že začátkem května už všechno pokvete a bude tepleji.
jojky broučina, tak to na vás budeme myslet, jak si plachtíne v nebesích, to musí být super pocit, ale já poseroutka ;-) bych se bála
Profilova fotka
Já bych právě hned skákala taky, to by bylo něco :-) Teď se snad dostanu do Prahy, na srazík těhulek, tak se možná půjdem mrknout i na matějskou, jen to projít, jak já miluju všechny ty centrifugy a podobně, no jo, s tím mám teď na nějaký čas konec ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?