Svatba 18.8.2007

Profilova fotka
Ahoj děvčata, najde se tu některá z Vás, která se vdává 18.8.2007? Chci se Vás zeptat, jak jste na tom s přípravami na svatbu a jak celé přípravy prožíváte.
1
2
31
Profilova fotka
Tohle téma už je rozjeté pod názvem "srpen 2007".
Ahoj 1980mat, taky se budu vdávat 18.8.2007.....s příprava moc daleko nejsem....zatím máme jen termín a hostinu....na šatech se pracuje...ale pořád si říkám, že není kam spěchat...a když něco nestihneme, tak se svět nezboří. :-N
Ahojky, i já se přidávám k tomuto termínu. Zatím máme jen zamluvený termín, koupený botičky pro mě a látku na moje svatební šaty, ale tim jsme zatim zkončily - zatim si říkám, že je ještě hafo času. ;-)
Profilova fotka
Já se také uklidňuji, že je ještě času dost,ale ono to letí jako blázen. Chtěli jsme s přípravama začít hned po Vánocích a on už je březen a my jsme stále na stejném ;-(
Ahojky, tak jsme trošku postoupily. Dohodli jsme se, že budeme svatbu ladit do modré se šampaň, jelikož šampaň budu mít šatičky, ale zjistila jsem, že sehnat typy na modrou svatbu je docela fuška. V jednom albíčku tady měla jedna nevěsta kytici z modrých kal a ty jsou fakt nádherný, tak asi ty, ale jinak bída. Nemáte nějaký typy? Předem díky. ;-)
veronika.bicanova: No, já mám v plánu modrou svatbu....koukni do alba...chci i modré šaty....což je docela problém... I když barvu kytičky stále řeším...miluju slunečnice, ale nevím, jak moc se to bude k modré bude hodit...asi bude hodně záležet na odstínu....
broucina, myslim, že modrá a žlutá je moc hezká kombinace, jen se to nesmí přepísknout. Jinak máš pěkný albíčko.
veronika.bicanova: Díky. :-) Ano, s barvičkama se to nesmí přepísknout. Takže čekám, jakou barvu budou mít šatičky, abych se rozhodla pro kytičku. Jakou kytičku bys chtěla ty? V albíčku máš moc zajímavou kytičku z růžiček...
broucina, nakonec jsem se rozhodla pro modrý kaly, ty mě fakt dostaly. Budou jen v obyčejné vazdě - jako mam v albíčku.
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem včera s mamkou absolvovala prvni kolečko po svatebních salonech a jsem z toho zoufalá. Zdá se mi nemožné vybrat si v tom šíleném množství krásných šatů :-( .Musíme přibrat ještě jednu poradkyni a varazit ještě jednou,možná i víckrát.
Ahoj holky taky se budeme brát 18.8., bude zrovna na den 8 let, co jsme spolu. Už se mooooc těším, a tak už od ledna zařizujeme. Začala jsem asi z toho divnějšího konce, ale první jsem měla zamluvené šaty. No a pak to šlo samo už máme zajištěný obřad i hostinu, jen na menu se nemůžeme domluvit.
Ahojky holky, tak to já mam v šatech celkem jasno, jen už se do nich musíme s mamčou pustit - čas letí jako blázen. Monikadavid, my spolu budeme v den svatby přesně 8 let a 1 měsíc. ;-)
Článek se načítá
V šatech jsem mělo jasno hned jak jsem je videla. Strašně mi vyhovuje léto, i když mača poradce nějak nefandila šatům s holýma ramenama. Ale s kytkou si nějak nevím rady, chtěla bych to nechat na drahé polovičce, ale mám strach, že to bude šíleně velký pugét ... veronika.bicanova, jsem ráda, že nejse ssama, protože na mě každý hledí, jak je to možné vydržet s jedním klukem tak dlouho. :-)
Ahoj holky, přidávám se k vám, jestli můžu. Máme termín svatby v pátek 17.8.07 a je to taky na výročí. Budeme spolu přesně na den 4 roky. Zařízené máme místo obřadu a hostiny, od pondělka mám vybrané šaty a pomalu po večerech pracuju na výrobě oznámení. Ještě máme rezervovaného fotografa, ale zatím opravdu jen rezervovaného. Toť vše. Už ale fakt čas běží. Pořád jsem si říkala času dost a ono ejhle je to už za 5 měsíců :-)
Tak v době svatby spolu budeme 6,5roku. :-) Všichni už čekali, kdy do toho konečně praštíme. :-D
Monika, jsem na tom stejně, jako Ty, neustále se někdo diví a stále slýchám průpovídky typu:"no jo, tak to je nejvyšší čas se vzít nebo rozejít, protože po X letech bývá krize"...........furt to samý. Plky, plky! Jen mě trošku mrzí, že taky nemůžeme mít svatbu na přesné výročí, ale bohužel jsme oba v té době na táboře s dětmi, takže většina známích, co je chceme na svatbě je tam s námi a k tomu tu ještě nebude můj strejda z mise z Kosova. Dnes jsem zase trošku postoupila v přípravách, koupila jsem stuhy barvy šampaň a modroučké a začnu dělat mašličky pro svatebčany. A zítra razíme do penzionu U Rejdaře na Zvíkově vyptat se na hostinu, tak doufám, že pořídíme a ubyde nám další bod ze svatebních příprav. - Zítra napíšu, jak to dopadlo. Zati papa ;-)
Ahojky holky, tak už máme zamluvenou hostinu a večerní párty v penzionu U Rejdaře - Zvíkovské podhradí. Je to tam úžasný a ve všem nám vyšli vstříc, takže zatím mohu jen doporučit. Jupíííííííííííííí :-D
Ahoj, tak my moc nepokračujeme...šaty stále nemám vybrané...začala jsem dělat jmenovky a mašličky pro svatebčany...jo, vlastně ještě máme zamluvenou paní cukrářku....a asi bysme měli začít pracovat na oznámení..
Profilova fotka
Ahoj, šaty také stále nemám a vypadá to, že si ani nevyberu. Akorád jsme si u faráže zamluvili termín a dohodli se na schůzce. Přípravy nás čekají po Velikonocích,tak jsme zvědavý jak to bude probíhat.
Profilova fotka
Ahoj, tak se chci k vám taky přidat. Máme to v Praze ve viničním altánku. Šaty už mám , ale pořád zápasíme s rodiči o místo hostiny. Těžký boj, snad uspěju. :-S Ale jak tu to tak pročítám zjišťuju, že to prožíváme daleko víc než ty naše protějšky.
No holky asi je to mrtvá sezóna na přípravy, ale musím se pochválit, že za tu dobu už jsme zase trochu pokročili. V pondělí se moc těším, protože se jedeme podívat do tiskárny na vzorové svatební oznámení. Tak snad to proběhne dobře. Taky jsme byli včera zařizovat kameramana a byla jsem v šoku, že to může stát i 10000,- Ale našli jsme za 6000,- s pěkným ukázkovým videem a solidním zacházením. Jo, jo ty vzpomínky něco stojí, protože fotograf nám to předběžně spočítal na 3-4000. Ale na svatbě se šetřit nemá
Profilova fotka
Tak to já zatím oznámení neřešim. Máme vlastní návrh a teď nám ho kamarádi kreslí jsem zvědavá co z toho bude. Jinak fotografa máme v rodině takže snad na tomhle ušetříme, i když se šetřit nemá :-D
Ahojky, mi zatim oznámko taky nemáme, ale chceme si ho sami vyrobit z naší fotty, tak uvidíme.
Profilova fotka
No tak jsem dneska zjistila, že kamarádky se se mnou přestávají bavit :-( Asi už je unavují moje přípravy a to toho tolik nepovídám. Tak jsem usoudila že asi žárlí, jsou starší než já a já je bředběhla, má taky nějaká z vás tuhle zkušenost? Nebo si to jen namlouvám :-o
dumbice: Nic si z toho nedělej...některým to asi vadit může, protože nemají takové štěstí jako ty...je to o lidech.....já se s tím zatím nesetkala, naštěstí..moje kamarádka-svědkyně je zatím stále trpělivá a v pohodě, i když ona by se strašně moc ráda vdávala, ale její přítel se k tomu nemá...tak snad to se mnou vydrží až do onoho dne. :-) Možná proto, že ji pořád utěšuju, že na to jednoho dne dojde. :-)
Profilova fotka
Tak já to zkusím taky, třeba to pomůže. Děkuju za podporu :-) Jsem ráda že alespoň tady si může člověk o tom svatebním šílenství popovídat:-) Tady jsem na tom všichni stejně. Jinak já budu mít za svědka bratra , asi proto že ty kamarádky mě nechápou :-D
dumbice: No, dřív bych nepochybovala o tom, že svědek bude brácha, jenže posledních pár let jsou naše vztahy takové nijaké..proto padla volba na kamarádku, která je úplně skvělá...bydlí sice až v Hradci Králové, ale kvůli mně a svatbě už několikrát přijela do Brna, aby pomohla atd. Jinak jsme dneska s přítelem na veletrhu vybrali prstýnky, tak jsem ráda, že máme o starost míň. Příští týden si snad domluvím kadeřnici a šaty...tak snad se zadaří...
ahoj, my mame 25.8. a pripravy-mame saty, oblek, cukrovi, misto, prstynky, termin..zbyva jen domluvit dodavatele jidla, misto mame , pak nejake drobnosti a jidlo a piti na hostinu.pak samo drobnosti typu svicky atd.Svatbu mame na zahrade a chceme ji do zelena.Jeste sem zapomnela na oznamka-vlastnorucni vyroba s pritelem kveten, cerven.pak vyroba tricek na vecerni prevleceni- taky jeste neni hotove. takze je toho jeste docela dost.
Profilova fotka
broucina:Tak to my prstýnky neřešíme, nebude me je mít. Vím že je to divný ale tak nejak jsme se na tom dohodli. Jinak jsem dneska absolvovala výběr obleku. Můj přítel je strašně vybíravý a tak to bylo dost děsivý, ale nakonec to vyšlo. :-D Tak máme oba co na sebe ještě co na nohy. :-) To já jsem u nás v Praze veletrh nestihla tak ti to docela závidím.
dumbice: No, tak my původně chtěli, že prstýnek budu mít jen já, protože přítel ho stejně nebude nosit...ale nakonec jsme se rozhodli ustoupit rodičovstvu, které to nemohlo nějak přežít, takže přítelův prstýnek hodíme někam do hrnku a budeme ho časem ukazovat vnoučatům. :-D Jinak máš vybrané moc krásné šatičky....to my oblečení nemáme stále nějak dořešené...ovšem ostatní svatebčané už jsou vcelku vyzbrojeni. :-D :-D Všichni si ten pražský veletrh moc chválili...tady v Brně to nebyl žádný zázrak...očekávala jsem, že to bude trochu akčnější, že tam bude více věcí atd.. Ale na výběr prstýnku to bylo fajn a hlavně to bylo na jednom místě...
1
2
31

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?