Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi sim tě pošli mi adresky tady holek, já je nemůžu najít... :-(
Kaji, kujíííí x-) jj pošlu jen co je najdu ;))
dobré ránko ... tak my jsme měli naprosto příšernou noc :-( ... jsem v podstatě nespala a malá taky skoro ne ... chytla včera rýmu ... teče ji z nosu, pokašláva ... achjo :-( ... furt se budila, brečela, chrochtala jak nemohla dýchat nosem ... děs běs ... :-( ... tak jsem předchvíli vytáhla odsávačku hlenů a potrápila ji, je to lepší, ale už má zase plný nos :-( Ivi: supr výsledky :-)
Kaji, už to tam máááš!!! ;-) Veru, to je naprd - tohle usmolený podzimní počasí :-( ale snad to budete mít za chvíli za sebou a malá bude zase ve svém klidu
Profilova fotka
jejda Veru, bobek malej..... Ivi díííky :-)
Profilova fotka
hele jaktože mě nemáš opravenou? :-D
Profilova fotka
tu padáem smíchy, pouštíme si hvězdnou pěchotu :-D
já sem přeposílala od Evulky :-D já fím jak se jmenuješ ;) adresa zůstává nebo né??? No vidíš, a jak pokračují práce na domečku??? Sem viděla kousek HP včera a byla sem totálka vysmátá :-D fakt prča ... a předvolba? 02??? :-D ;-)
kéžby :-( je ukňouraná nic ji nebaví, nic se ji nelíbí ani spinkat nechce :-( ... na zimu jsme vybaveni :-) právě přišla kombinézka, čepička, rukavičky a bundička x-)
my na ty talenty koukali včera a prostě nechápu, že tam jdou :-D
Profilova fotka
asi aby pobavili národ nebo co :-D domeček pokračuje... :-) foto nové teď nemám, ale měl by být už strop...
kaj: teda vy jedete rychlostí blesku x-)
Článek se načítá
my po včerejším oznámení pronajímatele o zvýšení nájmu o 60% vážně začínáme uvažovat o změně bydlení :-(
Profilova fotka
cože? o 60% ?? to je docela skok.....
to teda je ... jak jsem to viděla, tak jsem měla hned po náladě ... :-S
]-( ]-( ]-( tak snad nárazově vám to nemůže zvednout o 60% ]-( ]-( ]-( odkdy má změna platit? to je fakt v pr.eli jak tím vydíraj ldii
od 1.1.2010 ... bohužel můžou ...
vyhláška ministerstva financí z letošního roku jim to dovoluje ... ]-(
Profilova fotka
a že by si schválili třeba nižsí platy dobytci, když je ta krize?! mě serou....
Profilova fotka
ahoj holky :) veru chjo chjo, snad bobišek bude brzy v pořádku!!!! pláču.. musím poslat kočárek na opravu.. chjo, praskl mi v jedné části, sice je pojízdný, ale na zimu ho chci mít v pořádku, tak jsem písla do zlína a psali mi že oprava bude stát 400 stovky a bude do druhého dne, tak aspon že tak!! Naštěstí si můžu pujčit kočárek od sestřenky.. a jak se všechny máte? dlouho jsem tu nebyla co :(
Profilova fotka
Ahoj Ywi, tak to je fofr oprava teda a za pár kaček.. :-) já se mám docela fajn, až na to že su slaměná vdova.. původně jen do dneška ale nakonec brouk přijede až ve čtvrtek :-( jinak su na sebe pyšná, včera jsem si hrála s photoshopem... v neděli jsem fotla na grilovačce kamarádku s mimíškem a včera si s tím hrála... doufám, ež sebude líbit i jí x-)
Ahoj Ywi, tak super že to bude do druhého dne a že to nemusíš posílat kamsi do tramtárie! ;-)) My dnes slavíme své druhé výročí ;) ale R je v práci, tak budu slavit sama. Jinak, v neděli jsme si udělali odpočinkové odpoledne - výlet lodí po přehradě, pozdní papů v pivovaře x-) Kaji, O je fuč??? Je někde na jednání ohledně stavby? PSala si na fb. ... A fota nemožeš poslat? Jinak, co kurzidlo?
Profilova fotka
jj je fuč, v Bratislavě, řeší práci...... ale skoro furt online tak dobrý... má to ale něco do sebe, budem se na sebe těšiiiiiiiit x-) jééé tak vše nej k výročííííííííííííííí :-) k baráčku mám foto buď doma nebo ještě ve foťáku a ten má O. u sebe, tadyk nemám nič kurzidlo mám až zítra, se těším... :-) jdu baštiiiiiiiiiit, vinnou klobásku, ňami :-)
kujiiii x-) no očekávám že mi rozšíříte řadu gratulací v albu :-D :-D :-D ;-))
Profilova fotka
FB stačí ne? :-D kolikrát ti máme gratulovat :-D
mockrát, páč si to zasloužím nééééé ;-) x-) :-D :-D :-D to víš že to stačí ;) si dělám prd.e ;-)
]-( ]-( ]-( ani jedna tam nepřibyla!!!!!!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-);-);-);-):-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-);-);-);-):-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-);-);-);-):-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-);-);-);-):-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-);-);-);-):-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-);-);-);-):-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-);-);-);-) :-. :-x
Profilova fotka
ona se zblaaaaaznila :-.
o kom to mluvíš??? :-p :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?