Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
pravé Kelišky :-D :-D :-D
market: no my si ten byt chtěli odkoupit, ale oni se rozhodli, že je prodávat nebudou, ikdyž kdysi tvrdili něco jiního ... :-( ...
Profilova fotka
dobré ráno... tak jsem to o tom rodičáku četla...no tě pic, mně by to udělalo cca 1200 =-) :-x veru: aha, to je teda pěkná podpásovka! :-|
bré ránko ;-) Peti, fíha to je mazec to je rozdíl jako pra.e. Ale povím vám, že raději příjdu o něco, než aby tam byl zase nalezlej paroubkovec a zdalužoval ještě víc. slibuje hory doly, nemá na to a pak se všichni divíme. Jen mě štvou že přistoupili na snížení svého platu pouze o 4%. pche, bych jim to krouhla tak min o 30% a nebo jim nasadila daň z příjmů jako pra.e
Profilova fotka
ivis: to je pěkný bordel ty 4% - mají desetitiíce a rodičák krouhnou o 10% - to je děs, fakt! 8-(
Profilova fotka
je to bordel nad bordel... jako chapu ze snizi porodny, to je proste jen tak za odmenu... ale ten rodicak je fakt na budku... a nebo sakra at zaridi jesle a skolky, abys mohla dat dite hlidat a jit delat... ale takhle abys chodila delat jako indianska babicka s ditetem na zadech, protoze je neni kam dat a s rodicakem nebude na jidlo 8-(
Profilova fotka
satyyy: přesně tak, porodné budiš, ale tohle je na tečku do čela, fakt! tjo, my tak tak vycházíme...a to nám tch. většinou kupují za své maso...no to bude na baráku jídelníček - suché brambory, brambory s kefírem, těstoviny, brambory s cibulkou! :-D
Profilova fotka
no, je to mazec... moje segra je ta tom podobne ...
Profilova fotka
brýýýtro holky
Holky, nj no ale dycky na to dojedou obyč lidi. Prostě to tak je, oni si budou na svém a ostatní ať se zařídí jak chtějí. Já mám jen obavy aby jim tohle šetření nezůstalo nejen pro rok 2010, ale aby se jim to nezalíbilo a nepřešlo to samovolně do roku 2011. Peti, nj no tak J bude muset sklepat králíkárnu, pořídíte králíky a slepice a jak to bylo dřív. Vajíčka budeš mít svoje, králíka buchneš a je to. Nebo si od nějakého chovatele vzít za dobrou cenu půl pašíka, než to kupovat za draho v obchodech.
Ahoj Kaji ;) já jdu na kafíčko a čajíček ;-)
:-N :-N :-N viděly jste??? http://www.beremese.cz/album/view.php... nevěsta si vzala šaty asi tak o pár čísel menší nebo se to zdá jen mě?
Článek se načítá
Profilova fotka
njn, ještě můžu dát do placu sestřenku z xtého kolena, ale to je spíš k pláči :-D :-x
Kaji :-. až tak? No mě jako ona nepříjde ošklivá nebo tak, ale tenhle typ šatů nee, nebo spíš korzet ne.
Profilova fotka
jak bonbonek, najdu...
Profilova fotka
najdi si vilma.c
jdu na to
:-. :-. :-.
Profilova fotka
to je co?...
čučím jak puk .... šlehačkový dort bych řekla 8-)
Profilova fotka
nebo tak... :-x
:-D to spíš :-x kua někde se mi v dph schovalo 260,- Kč a nemožu je najít ... chjo, to bude zasejc hledání. Hlavně muším nažhavit mozkovnu aby vůbec přišla na to, jak je najít ]-(
huž to máááááááám ... to je tak, když si na tom prográmku nabíhá spořič, pak člověk něco odpálí ani neví co :-N ;-) hlavně že sem to našla 8-) x-)
Profilova fotka
Ivi, hlavne, ze to mas na koho hodit ;-) ... spořič za to může :-D
]-( no ale jako fakt jo, páč je to docela blbý program, že něco odpinkneš a ani o tom fakt nevíš. Já když to mám rozjetý tak nesmím dát enter, ale jen mezerník, či pohnout myškou ... bohužel sem to odpálila
Profilova fotka
hlavně že se našlo.... :-)
jj jdu si dát čajíček a pokračovat ....
Profilova fotka
áhoj, tak jsem byla umýt koupelnu na baráčku - tjo 2 hodiny jsem to drhla :-N ...a to to musím ještě příště vyleštit nějakým "fik fik" a podlahu ještě raz vydrhnout! :-p
Peti achój ... nj jde to blbě umývat. Hele doporučuji ocet - na dlaždice je výborný a vše se nádherně leskne. Mmch, nevíte čím dostat dolů špric z křidlic??? Páč to vápno nechává bílé fleky :-p
Profilova fotka
Ahoj Ded a už se rýsuje stěhovačka?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?