Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
zítra Markétku i Alžbětku opzdravuj ;-)
Profilova fotka
jj, jasný, budu tak jsem uspala dítě, musím jít rychle upéct štrůdl, co slibuju celý víkend a před třetí musím zapřáhnout náš 2metrový vozík a jet za Jardou...uf, s tím jsem ještě nikdy nejela.. :-N
Profilova fotka
tááák, už se to peče x-)
Profilova fotka
jééé to bych si taky dalaaaaa :-)
Profilova fotka
dojeď! 8-) už je hotovo! x-)
čauky, teď jsme se vrátili z města, byli jsme dát auto do servisu před dovolenou, takže hurá, konečně zase budeme stahovat okýnko :-D :-D
Profilova fotka
hooooj Evi :-) sem kukala na sraz berníků na Fb, božííí, takových Maxindůůůů :-) mám pro tebe zásilku s pozdravy :-)
jé děkuji Káji x-) x-) a dneska v 17:30 na Tv Barrandov prý bude nějaký krátký šot ze soboty :-D
Profilova fotka
evi: a kampak jedetééé?
ahoj Deduli, do Rakouska, do Hallstattu od čtvrtka do neděle 8-) bez Maxind teda :-D
Profilova fotka
jéé tak to nestihnu :-( to budu někde na Kačerově teprv... Hallstadt je nádhernýýý, to budete přímo v tom městečku, nebo někde poblíž??
Profilova fotka
evi: a jo vlastněěě! tak si to tam užijte! x-)
Článek se načítá
Káji přímo v městečku, asi 500 metrů od jezera píšou ;-) Dedul děkujeme :-) jdu balit a pověsit prádlo, tak zatím papa
Profilova fotka
a kdy že tead budete kšá?
Profilova fotka
kaj: od čtvrtka do neděle - viz výše! ;-)
Profilova fotka
ajo... sorr
hojky :-) ... dneska mám skvělý den :-) .. bráška si dneska vzal Terku :-) dojdou vždycky jen na kojení a zas peláší ven x-) ... tak jsem uklidila, uvařila, vyprala a ted relax :-D ... kéžby to tak byla aspoň jednou týdně :-D Evi: užijte si dovču :-)
Profilova fotka
jeee to máš supr Veru :-) bude chodit častěji? :-)))
kaj: to asik ne :-( ... v sobotu se vrátil ze 3týdenního cvičení, tak už se mu po neteři a kmotřence děsně stýskalo :-) tak si to dnes vynahradili :-) ... zítra zas jede na posádku a pak je další dva týdny na cvičení :-(
Profilova fotka
šišku co vlastně dělá??
holky tak to vypadá, že nám ten rodičák asi fakt sníží ... ]-( ]-( ]-( vláda si to schválila a teď ještě ti darmožrouti v PS a S a máme to :-S ]-(
brácha je voják stejně jako Satyyy manžel ...
Profilova fotka
Veru už sem to četla... de..ilové :-((((( achaaaaaaaaaa
jéé já jsem tak spokojená, když mám konečně uklizeno x-) :-)
ale sobě neuberou ... darmožrouti fakt ... :-( ... stejně nám to nepomůže se vztekat ... oni udělají co se jim hodí ...
Profilova fotka
dobré ráno... veru: to mi jako ani nevykládej, že to chtějí snížit....no můžou to zkusit...! 8-(
Profilova fotka
bré rááánko :-)
dobré ránko - tedy dopoledne :-) tak včerejší testy dopadly na jedničku s velkou *) x-) testy neg., v 18hod taky a teď čekám co se ukáže kolem té 12hod - ale domnívám se že už nevyskočí ;-)
Jinak za necelé 2,5hod budu slavit ;))
Profilova fotka
Ahoj Ivi, supr výsledky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?