Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
já myslím když to bude v tom pytlíčku.... nevím měla jsem to nevědomky pár cm od mobilu an ic se nestalo...aspoň to vypadá ež mobilu nic není....
Profilova fotka
jj žrout je to pěkný.... hrály sme kostky, já u toho kuličkovala, a přišlo mi že furt hraju já :-D
Profilova fotka
:-D - závisláku! :-D
Profilova fotka
cococococožeeeeeeeeeeeeeeeeee? :-D
Profilova fotka
ses nám nějak rozkoktala, ne?! :-D
Profilova fotka
hele drzoune, že já ti probudím MAxe :-D :-D
Profilova fotka
:-D Káji ........Korelu, rozhlas i tchána na Maxe :-D Ne Dedul to ti samozřejmě nepřeju :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D jo vidíš, na korelu bych zapoměla.... tu taky! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Max už je dááávno vzhůru.... jsme přece byli venku, ne! ;-)
Profilova fotka
si to necháme do zálohy.... :-)))
Profilova fotka
Ded.. tak jeste sem... jak je to s tim vasim stehovanim??? nic nereknes... a aby clovek smiroval na Strese =-)
Profilova fotka
kaj: no odpo ho budu uspávat v garáži, tak chraň vás panenka maria, jestli mi ho corela nebo rozhlas vzbudí...si vás pak najdu!!! :-p satyyy: já myslela, že jsem to tu už říkala =-) - no stěhovačka bude 31.10. x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no nevim, ja nic nevim.. mozna nedavam pozor... takze jako uz pristi tyden???? :-. aby se ti jeste po tech vsech korelach nestyskalo ;-) :-D
Profilova fotka
satyyy: no myslím, že jsem tu dávala info, že koncem měsíce stěhovačka! ;-) jooo, tak to rozhodně nehrozí...po corele, rikovi ani tchánech se mi rooozhodně stýskat nebude! :-D
Profilova fotka
sem tu z papuuuuuuu :-)
Profilova fotka
holky - chodí vám z FB emaily, když někdo přidá příspěvek???? mně ne! :-.
Profilova fotka
tjo - v sobotu se mění čas - je sice hezký, že se bude spát o hodku dýl, mně to neva, ale teda nevím, jak "přenastavím" Maxe :-. to mi jako bude usínat v pět a budit se v pět?! no totok nééé teda! :-p
Profilova fotka
Ded ěm ne, já si to zrušila... ;-) bych měla zahlcený email.....
Profilova fotka
já jsem to nerušila, ale nechodí mi to a nevím proč.
Holky me taky na mail z FCB nechodi maily 8-(
Profilova fotka
že by nějaký výpadek?? :-(
Profilova fotka
ufff, tak dobrý, mně to zas tak jako neva, já jen, jestli mi funguje můj mail! ;-) kaj: taky už přemýšlím, že to zasílání mailů zruším... ;-)
Me to prave naopak docela vyhovuje... v praci ho mame bloknuty a ja aspon vim, ze na me nekdo reagoval, tak tam juknu, jinak tam moc nechodim;-)
Profilova fotka
tak vám (kaj a mmaky) děkuju - právě mi rikoš debiloš neskutečným štěkáním Maxe po půl hodině spánku vzbudil... 8-( - jeste to přivolaly a nebavím se s váma :-p :-D ježiš, ať už jsme odtud fakt pryč, bo já ho zabiju do salámu, fakt už, tak neskutečně debilní psa jsem už dlouho neviděla! ]-(
Profilova fotka
nebuj, už to máte za pár ;) žádná korela, ani hafan... a rozhlas..hele co nenávratně zrušit amliony nebo jak se to jmenuje z čeho ej vydáván ten řev? :-)
Profilova fotka
kaj: já vím, ale už mi to přijde nekonečný... :-D co se rozhlasu týče, tak nám to na baráčku moc slyšet naštěstí nejde! ;-)
Profilova fotka
tjo my mysleli že nějakou dobu budeme poslední obydlená část a vypadá to ež se do 5 let pškně rozrosteme :-(((((
Profilova fotka
nekecej?! jsi viděla nějaký územní plán??? ježiš to dítě je protivné! :-p
holky já se pro dnešek loučím, mám toho plné kecky - alespoň že už je tady lehce tepleji ;-) zítra mě čeká další maratón, 30/10 sem si dohodla interní audit, 5/11 dozorový, mezitím odevzdat dph, nachystat výplaty bože můůůj se z toho asi těhle 14dní pose.u :-/ :-S zítra tu nakouknu, ale nevím jak bude čas písať zatím papa
Profilova fotka
no já ještě ne, teď se to snažím najít... O. s tím včera přišel...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?