Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
aaale, jedna takova blazniva baba tu pobiha ;-) :-D
Profilova fotka
už jí to manž asi leze na mozek :-D :-D :-D hele kuš babo, nemáš náhodou zákaz smajlů? :-D
tu asi neznám có? =-) :-.
huž néééé ... sem ho zrušila :-N :-N :-N x-)
Profilova fotka
sis ho zrušiala sama sobě?? no to nejdeeee poslochej.... :-D
Profilova fotka
musí schválit rada mladších :-D
yw: tak to je super rychlá oprava :-) ... ale stejně se to asi blbě posílá co??? no malá teď usnula, snad aspoň chvilku bude spinkat ... já už jsem kaput ... :-( ... jdu si ohřát kuřátko a pokud to stihnu, tak si nachvíli taky lehnu ...
ják jako sama sobě, já ji neznám !!!! :-D nj já sem nejstarší ??? :-D no fidíš, tak jaký pak copak :-p :-D a poslouchat budete!!! ;-)) Já za chvilinku poběžím, venku se to kaboní, ale pršet by nemuselo. Chci dát prát pračku - mám tam 2várky, tak abych to nesušila za deštivého počasí :-(
Profilova fotka
hi koukám že je tu veseloooooooooooooooooooooooo já su v práci :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
bré deň!!! :-D tak jsem zpět z rande s mmaky a Bětuškou - daly jsme si kávičku (mmaky kofolu) a zákuseček, všechny jsme vás pomluvily :-D :-p :-D a bylo nám dobře na duši! :-N né kecám, náhodou jsme vzpomínaly na sraz, jak to bylo fajn! x-)
Profilova fotka
Ahoj Ywi... a už si v novém nebo eče ne?
Profilova fotka
tjo veru - s tím nájmem to je docela masakr teda! =-) a malá ať je brzy fit - jak se člověk nevyspí, tak je to naprd... yw: s kočárkem teda pech, no hlavně, že si máš od koho půjčít! ;-) ivis: tááák všechno nej k výročí!!!! x-) a super, že testy vyšly dobře! 8-) kaj: fotečky se ti moooc povedly, jsi šikulka! x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ded a mě hučelo v uších... tééééda vy jedny treperendy!!!!! kaj ječe nééééé.. to až budu v novém, tak asi nebudu moc takhle pisat.. už nebudu sama :-p
Profilova fotka
jaký fotečky.. ci taky viděěěěět ]-( ]-( =-)
Profilova fotka
yw: v jakém novém?! mi něco ušlo? =-)
Profilova fotka
Ywi nepřišel ti mejlík?? hoj Deeeeed :-) i vy Kelišky jedny :-D
Profilova fotka
kaj hezké.. a ani bych se nebála to dát do čb celé!!
Profilova fotka
jj čb je taky hezká :-)
Profilova fotka
prý Kelišky...tsssss ]-( :-D
Profilova fotka
nezapíreeeeeeeeeeeeeej :-D
Profilova fotka
:-N :-N
hojky ded :-) to se někdo má :-) ...
Profilova fotka
čau veru: já myslela, že ten byt je váš?! =-)
Profilova fotka
jááááááák jako Kelišky =-) =-) =-) =-) =-) tak já jsem teprve teď přijela domů sem se v tom městě pak ještě zasekla, ale už mě domů dohnal hlad, takže obědvám pak nakojím a přebalím díťátko, a hned zase mizím s Chilli do lesa ale dneska večer mám v plánu že malá nebude řvát a hned při kojení usne :-D takže bych se sem na vás mohla přijít podívat, zkontrolovat jestli tady nevlčíte a hlavně aspoň dnešek dočíst.
Profilova fotka
jo a hlásím že Max je hrozně hodné dítě, vůbec opět neplakal, dokonce při příjezdu vzorně spinkal, takže ta Peťka nám tu o něm asi vážně vždycky lže :-D :-D
Profilova fotka
čaaau Mmaky :-) no o Maxovi nepochybujem... :-D
Profilova fotka
mmaky: hele treperendo - ty taky pomlč - Alžbětka taky ani nemukla - takže pšššššt! :-p :-D
Profilova fotka
už se perooooooooooooooooooooou :-D
Profilova fotka
no to by bylo aby jsme se nepopraly, což?! :-N :-D
:-D holky teda ... ale jako chudáci ti malí ... takhle o nich drbat ... :-D :-D :-D market: já si to v neděli večer taky tak naplánovala a prďolka se rozhodla, že spát nebude dřív než v 22.00 :-D ... tak pozor :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?