Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
1
359
360
Profilova fotka
kaj: ono si v dnešní době nevybereš! ;-), místa málo, lidí, co chtějí stavět moc! :-| ;-)
Profilova fotka
to je pravda.... no zas by mohlo být víc mlaďochů v sousedství :-) třeba bude s kým kočárkovat :-)
Profilova fotka
za hoďku jdem za tátou na stavbu, jdem mu naproti a ještě mrknu do obchodu, co tam mají pro jardu zítra nasváču! :-N
Profilova fotka
hoj holky, nemohly by jsme se dohodnout, jestli budem zde nebo na FB.. na dvě diskuse opravdu nestíhám reagovat (sotva na tu jednu) ¨ dikes
Profilova fotka
dobré ráno... tákže: já bych byla pro to, aby jsme byly tady (se mi to tady zdá přehlednější) a jen když budeme potřebovat vyřešit něco super tajné, tak by jsme se přesunuly na FB! :-) další návrhy?????????????
Profilova fotka
dobre ranko... ja jsem pro FB, jednak to nikdo necte a tak kdyz odpovim do diskuze, tak me to nehazi zpatky na hlavni stranku... ale prizpusobim se vetsine ;-) jinak u nas dneska rano -1st., zamrzly auto a ja zjistila, ze v nasem novem aute, ktery jsme poridili v lete, nemam nic, cim bych to mohla oškrábat... tak přišla na řadu karta... tak musim něco koupit... :-N
Profilova fotka
satyyy: mně zas FB právě zlobí - kolikrát mi nejde odeslat odpověď a nebo mě to hodí na titulní stranu... ]-(
Profilova fotka
no, je fakt, ze to tam obcas zlobi... :-|
Profilova fotka
tak já už mám navařeno, za chvíli jdu s prckem prochajdit! :-p ;-)
Profilova fotka
hoj holky, jsem pro verzi Ded :-) mě spíš zlobí beremko než FB ale dá se to přežít...:-)
Profilova fotka
Evikuuuuu, vše nej Vendelínoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) :-D
Profilova fotka
ahoj holky :) já bych teda byla radči pro FB páč si myslím, že to tu určo čte hooodně cizích lidí (špionů), ale podřídím se..
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem teda pro Fb protože si tam můžu opravdu napsat co chci a nemusím přemýšlet co si můžu dovolit napsat a co ne.
čauvec baby, já jsem všema 10 pro FB!!!! Sem sem se dnes nemohla stále přihlásit a pořád mi to házelo : "byla jste odhlášena ze stránky" ]-( takže na pěst mmch, dneska mi to pro změnu vyplo na 18st, takže tu jak idiot sedím při 18st a drkotám zubama, hlavně že s tím musí furt šukat už mě to tady fakt sere. ještě že mám od zítřka dovolenou, ale práci si stejně beru dom. ale tam mi kosa nebude!!!!
Vendelínovi vše nééééééééééééééj x-)
Profilova fotka
tak ještě počkáme co řekne ivča a veru a uvidíme.. takhle je to takové rozlítané
Profilova fotka
hi ivi jsi rychlejší než já :-D
Profilova fotka
podřídím se ;-) stejně sem pečená vařená tam i tam celodenně... 8-)
takže stěhovačka na fb??? asi jo - tak tam frčím ;)
Profilova fotka
oki... tak paaaa...
1
359
360

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?