Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
boty od tety mmaky: :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
no fešák je to, a ty jsi se furt divila že ještě nelozí, no přece nebude lozit bez botiček a ošoupávat si ponožtičky :-D no Dedulínku tak kdy přijedeš? Ráda vás uvidím, a taky hlásí hezké počasí. ...jinak hlásím že žiju, a i když vám sem nepíšu tak vás vždy dočítám, ale tento týden to bylo většinou v depresi a nechtělo se mi o tom mluvit a ani vás tím otravovat, no prostě se posralo všechno co jen mohlo a to fakt snad všechno.
Profilova fotka
ahoj Mmaky... copak se deje?? snad uz je lip ... u nas taky nic moc... asi uz jsme dlouho od sebe, zitra to budou dva mesice, uz mi to prijde dlouhy a muzovi, zda se, to leze na mozek... ale uz jen dva tydny do dovolene, tak snad pomuze
Profilova fotka
mmaky: no já bych to viděla na úterý?! někdy dopo nejlépe, bo nevím, kdy bude odpo jarda potřebovat autko! ;-) v kolik hodin Vám to vyhovuje? satyyy: no vidíš, dva týdny utečou jak voda! 8-)
Profilova fotka
ahoj Peti, dneska jste si nejak pospaly :-D
Profilova fotka
nojo,uz jen dva tydny... ale je to uz trochu na budku |-|
Profilova fotka
satyyy: nene, od 6 hod. vzhůru, ale než já ho obleču, nakrmím a kdesi cosi... :-D ale jako dnes úspěch - v noci vstávačka snad jen 3x - to už dlouhooo nebylo! x-)
Profilova fotka
bré ránko holky... :-) hlásím že vík super :-) svatba krásná a setkání s kamarádkama super - jedna z nich čeká mimískyyyy x-) x-)
Profilova fotka
x-) bré ráno kaj - jé dvojčátka?! x-)
Profilova fotka
jojooo :-) mmch Evikuuuu, mám pro tebe mikči s Puem :-) zdraví Kolín :-)
ahoj holky :-) ... ded: vy vstáváte tak často v noci??? teda tak to bych měla být v klidu, když my vstáváme jen 2x ... a i tak mi to příjde moc :-D jinak princeza šla včera spát až v 10 večer :-( ... prostě včera celý den ani večer spát nebude ... děs ... proč mám tak hyperaktivní dítě??? satyy: nebuj ... dovča určitě pomůže ... x-)
Krásné pondělní dopoledne ;-) já měla hektický víkendík ale žiju :-D ráno sem dobíhala na bus, takže klasika pondělí 8-) :-D Markétko, copak? Až budeš chtít tak písni ;)) Peti, no vidíš a teď už si to Max zapamatuje a bude spát jen se 2-3 přestávkama :-) Veru, hi hi hi ... no co myslíš, když spíš nežiješ :-D :-D :-D Kaji, ó takže svatba supr? A jak počasí? U nás v sobotu dopo bylo zataženo a vysvitlo až tak po poledni |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
tady byla sobota unikátní, svítičko slunilo pořád... jen sme netušili že odpo/večerní akce bude venkovní tak snad neomarodíme :-) přesun dovnitř byl až v deset, ale místo bombastické :-) stli se mi dostanou do ruk nějaké foto, pochlubím se :) neděle už byla horší...ale odpo při grilovajdě sluníčko vylezlo a hrálo až až :-)
Profilova fotka
hřálo...
Profilova fotka
veru: no jako mimi se maxík nebudil vůbec, ale teď si to vynahrazuje... 8-(
Kaji, fíha no večer už byla pěkná kosa. Snad to zvládnete, no preventivně si dejte céčko a modlete se!!! Já byla v sobotu též na těch akcích. U jednoho bratránka narozky a u druhého takové posezení s přáteli. Došla sem domů kolem 2,45 - R byl v práci tak sem šla sama. Ráno brzy vstávat a odpo po obědě hurá na výlety :-) byli jsme na vyhlídkové plavbě po Dalešické přehradě, pak v pivovaře na papů a večer na návštěvu ;-) dneska mě čeká meeting a pak úklid a žehlení. Snad to budu stíhat. Jo a končím dřív, páč jdu na ty odběry na alergologii.
Profilova fotka
no nebylo to tak hrozný... pod stanem bylo fajně :-) a když se tančilo tak taky... :-) a posílali sme lampionky, to bylo supeeeeer :-)
Profilova fotka
tak si píšu se svou nástupkyní z práce a pomlouváme určité lidi z práce! :-D :-N
Profilova fotka
a co ses dozvěděla zajímavého? :-)))
Profilova fotka
no vlastně nic - jen to, že máme na všechny stejné názory! :-D
Profilova fotka
tak to je dobrý :-)))
Profilova fotka
a zítra mám rande s mmaky! x-) a co Kolíňata, jak se mají?! ještě je ten jeden takový uplakánek? :-)
Profilova fotka
no ten je uplakánek furt, takovej lump to je... jak se mu něco nelíbí a není op jeho hned řve, strašný..ale ten druhej, to je takový smíšek furt... jako taky už si párkrát zavzteká, ale hned ho to přejde :-)
Profilova fotka
a teď jsou lumpíci zas nemocný :-(((
Profilova fotka
to je úžasné, jak jsou ta dvojčata jiná! x-) to Maxošovi asi rostou zuby, bo má nateklá dásna, ale je protivný jak veš! furt ječí, neé že by nahlas, ale to je takové, jak kdyby ječelo jehňátko...děsný zvuk! :-N jo a dnes si jedeme pro dlažbu do obýváku a kuchyně x-)
Profilova fotka
jj, já žasnu každou návštěvu jak jsou jiný... :-)
Profilova fotka
kaj: jak jsou vůbec staří? oni už mají přes 2 roky, že?! :-)
Profilova fotka
v pátek slaví dva roky ;-) ale slaví se to dycky i s Ankou poslední víkend v srpnu :-) (Anka má nar. ve středu)
Profilova fotka
kaj: ahááá, tak to jo! ;-) no ale letí to stejně strašně rychle...dyť Max už bude mít za necelé tři měsíce rok! :-.
Profilova fotka
jj, letí to mega rychle ten čas...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?