Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Lenik: tak to jse super :-) Hlavní je, že se to vyvedlo. Já počítám s tím, že to budu platit, protože jsem rozlučku svolala já a pozvala jsem na ni holky. Doma bych připravila občerstvení, ale jelikož to nebude doma, tak to budu platit tam.
Profilova fotka
tak uvidíš, jak to bude vypadat.. vezmi si peníze a když tě kamarádky nebudou zvát, tak to zaplatíš všechno - těžko dopředu odhadnout...
no já jsem si právě říkala, že bych zaplatila nějakej míchanej nápoj
kal: samozřejmě v rámci mezí :-D
Profilova fotka
clea, tak já to měla naopak, o rozlučce jsem vůbec nevěděla, holky mě vytáhly úplně nečekaně, dostala jsem od svědkyně podvazek a útratu platili dohromady ...
jak říká gillian, nechej to na danou situaci a uvidíš :-)
gillian jasně tak v takovém případě je jasné, že je to přkvápko pro tebe a že tě nenechají útratu za sebe zaplatit ;-) A jak jste si to užily? Co jste podnikly?
máte pravdu, nechám tomu volný průběh
Profilova fotka
dvě holky přišly k nám domů, ženichovi dali flašku a nějaký brambůrky, klobásy apod... a vytáhly mě, že jdeme na procházku :-) nakonec mě vzaly na bowling, kde už čekaly další, bylo nás dohromady 7 .. dvě hodiny jsme hrály a pak poseděly, bylo to moc hezký a hlavně obrovský překvápko - a ženichovi přišli kamrádi domů (všechno bylo předem připravené) ale kluci nakonec skončili v hospodě :-)
Profilova fotka
já jsem původně chtěla udělat rozlučku u nás doma a pak někam vyrazit, ale nakonec zajdeme asi do pezírky , objednám tak dvě flasky vína, pizzu a zbytek bude na ostatních
Profilova fotka
kal, já holky zvu k nám domů. Udělám odčerstvení, trochu popijeme a pak vyrazíme na diskošu, zaplatím vstup a každé jeden drink. Tak nějak to mám vymyšlené. Ale uvidí se. Taky se mi tam nechce nechávat balík.
Gill tak to je moc hezký :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no a jinak jsem se včera byla domluvit s fotografem, připomenout se mu, aby opravdu přišel, dneska nesu květinářce čelenku, na kterou mi naváže kvítky ...
Profilova fotka
Já jsem taky holky pozvala dom a kluci šli do hospůdky, ale pak kolem druhé se přidali.Máme ještě do teď rozvěšené balónky v obýváku nechce se mi to sundávat.Je to hezké. :-)
Profilova fotka
hlavně že se vám to Leni vydařilo
Profilova fotka
Jo vydařilo se to mooc pěkně.Ale s příprav jsem byla trochu unavená.Jídla jsem dělala zbytečně moc, dojídali jsme i včera a v lednici je půlka dortu i víc. :-D
Profilova fotka
tak já mám taky poslední víkend a kromě toho, že budeme roznášet koláčky a ozn., tak v sobotu se sejdem celá parta a budeme vítat jaro a loučit se se svobodou. Bude se grilovat, tak se moc těším. A v neděli jdeme na Velikonoční zábavu. Do práce jdu jen v úterý a pak už jako vdaná paní.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak protože se stále modlíme, aby na naši svatbu bylo pěkné počasí, vyšťourala jsem na internetu dlouhodobější předpověď - bohužel je jen do 22.4. 16.04. 17.04. 18.04. 19.04. 20.04. 21.04. 22.04. neděle pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota 12/16°C 11/15°C 9/13°C 9/13°C 10/14°C 11/15°C 12/16°C 7/3°C 5/1°C 4/0°C 2/-2°C 4/0°C 5/1°C 6/2°C
Profilova fotka
Ivu tak je fajn že na sobotu to vychází dobře a doufám, že má svítit sluníčko.Jinak škoda, že nevíš jak na 29.4. :-(
Profilova fotka
Taky bych už nejradši znala předpověď až do toho 29.4. kdyby bylo aspoň těch 18 stupňů, to by bylo fajn
leniik: bude nádherně jak jinak :-)
Profilova fotka
Mě stačí i 12, ale jen pokud bude krásně a svítit sluníčko, max. trošičku zaprší štěstí, abych využila deštník ;-)
Tak když nevyužiju deštník, tak se vůůůůbc zlobit nebudu :-)
Profilova fotka
Taky bych ho raději nechala v autě ;-)
Holky jak to budete řešit s mobilem, dokladama a penězma? Budete mít nějakou kabelku? Já to asi vše nacpu k mamce :-)
Profilova fotka
Já k mamce, nebo svědkyni, tu kabelku jsem už nechtěla, budu držet kytku a při nandávání prstýnků chci mít co nejvíc to půjde volné ruce, jak se znám aby nedošlo k trapasu, ta maličká kabelka je hlavně na ozdobu.Ale Kal ji má, tak se jí poptejte.Mobil ten den vypínám a chci ho vidět až další den, rozhodně ne jak v létě švagrová se vdávala a první co udělala když vešla do kuchyně tak místo aby šla k ženichovi letěla k mobilu a psala si tam, no to mi přišlo hrozný. ]-(
Profilova fotka
Taky to nacpu mamce ;-)
No já ho zapnu až večer, kvůli případným gratulacím z dálky a taky ho musím mít u sebe kdyby něco, protože psí zlatíčka musí zůstat doma a budou hlídaná, tak chci být na příjmu. Budu ho mít jen pro nejnutnější případy :)
Profilova fotka
Ten den se prostě nikým nenechám rušit- a ostatní tchýně atd budou mít mobil kdyby něco.Jinak kdybychom měli pejsky, nebo dítě u někoho na hlídání určo bych si ho vzala.
já to taky někomu udám :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?