Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
jeste jsem tam hodila jednu fotku, myslim,ze tam to liceni je trosku lip videt..
Profilova fotka
ale kukni rychle, prosim, chci to zase co nejrychleji smazat.. ;-)
jo je to super :-)
Profilova fotka
dekuji, taky si myslim, ze jsem byla spokojena.. ;-)
Profilova fotka
hlavne me nakonec bude cesat sestrenice primo doma, takze je to uplne SUPER.. :-D
no tak to máš fakt dobrý :-)
Profilova fotka
JO JO, a co u tebe u noveho a hlavne co zdravi?
U mě nic nového, kromě synovečka. Dneska jsem byla na krvi, v pátek jdu na kontrolu, tak uvidíme,
Profilova fotka
a jak se citis??? Uz je to alespon takhle lepsi?
aji ano, ale ještě to není úplně ono
Profilova fotka
tak to jsem rada,ze uz je to lepsi.. :-) A co dela nervozita a tak?
já nervozní zatím vůbec nejsem. pořád mě připadá, že se sice něco připravuje, ale ne, že je to svatba a ještě k tomu naše =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to mi dnes zrovna taky tak pripada... i kdyz po tom zkouseni ucesu a liceni by to mozna melo byt naopak.. ale prave ted jsem na telefonu z milackem a zrovna jsem mu rikala, ze mi vubec neprijde, ze bych se cca za dva tydny mela vdavat.. :-)
nic andy loučím se ahoj :-)
Profilova fotka
dekuji, kal, mej se krasne.. pa :-)
Profilova fotka
Ahoj kočeny! :-) Už ani raděj nebudu psát za kolik to máme, je to tak malé číslo, že... :-D
......já to mám za 9 a ty za 16..?
Profilova fotka
Ahoj, mám dnes moc práce ]-( :-( :-|
Profilova fotka
Jak pak to Zen, dneska tě tak přetěžujou?? ]-(
zen to je teda blbý
Profilova fotka
nespíme..... :-)
Profilova fotka
dneska je tady nějak mrtvo, kde je kdo? :-N aj já jsem si odskočila, ale už jsem zpět. ;-)
Profilova fotka
Jé, Kal, už jen 9 dní? Téda!!! Tak aby už konečně bylo teplo, ne? Ale o víkendech teď docela bývá, tak snad to vyjde... ale pro jistotu - máš něco teplýho na sebe??
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se dneska vede?
Profilova fotka
Ahoj popsi je tu dneska nějaké ticho, nikdo nechce komunikovat, i já jsem něco měla, přijdu sem a tu nikdo :-N Co je u tebe nového?Já se chystám na sobotu jdeme do restaurace na babiččiny 70 tiny. ;-) Tak ještě řeším co na sebe jakej účes a tak. :-)
Ahoj honzi, no máš pravdu už jen 9 dní :-o Pro jistotu nic teplýho na sebe nemám :-x
Profilova fotka
asi se všichni připravují na Velikonoce :-) jako kdybys neměla rozhodování dost co za účes na svatbu, co :-) budete mít veselo. už jsem konečně si zašla objednat svatební dortík, tak mám všechno z krku, teda snad, určitě si ještě na hodně věcí vpomenu
Profilova fotka
No jo, tento měsíc byl a ještě bude řádně nadupaný událostma.Kal už je vystřihnuto? ;-)
Profilova fotka
No já tu jsem :-) Po očku :-)
leni ještě ne

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?