Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
suplik: mooooc si to užij, ať ten váš den je ten nejkrásnější!!!!!
suplík taky přeji hodně štěstí a moc si to užijte :-) Jinak ahoj všem :-)
Profilova fotka
ahoj kal, tak spokojenost?
ahoj zenusko, já ti musím strašně, ale strašně moc poděkovat, vypadá to fantasticky. :-) ;-)
Profilova fotka
Holky nechci se nějak vtírat :-N Ale co vypadá fantasticky? ;-)
Profilova fotka
kal, a co šaty? a neděkuj ;-)
Profilova fotka
leni, ale jen jsem kal pomohla s tiskem novin :-)
zen si představ, že šaty jim přišly. takže jsem si je mohla vyzkoušet. Já byla štastná :-)
Profilova fotka
kal, no a??????
zen no super, moc hezky to upravily. ženský jedny šikovný.
Profilova fotka
kal, takže velká spokojenost? A foťák jsi neměla?
Profilova fotka
Tak to je fajn- my už máme taky hotové dlouho, jen je musíme namnožit a secvaknout. :-)
Článek se načítá
zen velká spokojenost, foťák jsem si nevzala, ale to nevadí.
Profilova fotka
Mně to vadí...... ]-( :-D
zen promiň :-D
Profilova fotka
A jaký vůbec máš? Střihem a tak.
zen ty jsi neviděla, už jsem je sem párkrát dala
Profilova fotka
kal, já bych řekla že ne. No a nebo si je dost silně nepamatuji :-x
Tak počkej najdu je a dám je do alba, o.k.
Profilova fotka
OK :-)
Ahoooj holky, tak jak pokračujete s přípravama? Já jsem nějakc na mrtvém bodu, no snad vše máme a nic nezapomeneme. Ale při pohledu do diáře se mi zvyšuje tlak a jdou na mě mdloby :) V sobotu mám rozlučku se svobodou a v úterý 25 mám rozlučku v práci naposledy jako svobodná, tak už se těšííím. Chjo mám teď trable se zubem, tak snad neudu mít svatební den pokažený tímto. Mám z toho celkem náladu na nic .(
Profilova fotka
kal, jsou moc pěkné, romantické :-) a když ti je zkracovaly asi museli dát pryč tu kraječku dole, co? Ale fakt moc pěkné. Přítel je viděl nebo ne?
Profilova fotka
Ahoj cleo, já už mám rozlučku naštěstí za sebou. :-N Bylo to pěkné ale teď už jen detaily nezapomenout objednat atd.Navíc se chystám opět na sobotu- slavíme babičky 70 tiny.
zen no kraječka právě zůstala, taky jsem koukala. Přítel je neviděl :-)
leniik: a jak rozlučka tedy probíhala? Bavily jste se? :) No já jdu na narozeniny dnes k příteli od ségry, ještě před tím valím na masáž, zítra angličtina, v pátek kosmetika, v sobotu rozlučka, začnu odedneška zase šílet.
Clea co budeš na té rozlučce všechno platit? Jinak přeji ať zoubek nebolí, to je vždycky moc nepříjemné :-|
Profilova fotka
Cleo bylo to moc hezké bavila jsem se- klidně bych to zopákla. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky.. já měla rozlučku minulou sobotu a neplatila jsem nic, byla to dámská jízda a všichni se starali o moji spokojenost :-)
kal: nebude to moc velké, sedneme, dáme vínko, kafíčko atd. a pak možná ještě někam zatančit, takže platit to budu. Bude nás jen 6, takže mě to snad nezrujnuje 8-) A co ty kal? Plánuješ něco? Máš poslední víkend ;-)
Ahoj gilli, já si právě pořád nejsem jistá jestli mám něco platit.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?