Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
No, docela me mrzi, ze ty nase skvele napady jsou najednou fuc. ]-( Ale snad si zase neco napiseme, z ceho se budeme vsechny moci inspirovat. Kdybych to mela vsechno zarizovat bez vas, tak nevim. Hodne jsme si pomohly. Katwind, ty jsi ale skvele organizovana, rocni planovani dopredu, to mas spoustu casu. Vitej do klubu.
Profilova fotka
Holky tak jak to je? Jde to, nebo nejde, fakt už je to chaoz. :-N :-)
je to dnes nějaké divné s tou funkčností ]-(
Holkyyyy kde jstééééé?
hallllooooooo :-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! Krásné ráno :-)
ahoj leni :-)
Ahoj krasne nevesty. Tak pristi tyden uz me to ceka. 7 dni, dneska konecne dorazi manzilek, tak mam docela radost. :-D Vy mate jeste cas, ale take nic moc, co?
ahoj dáši, tak to je super. To se musíš strašně moc těšit. No ten týden ti nezávidím. Já si právě sepisuju, co je ještě potřeba všechno udělat. Je toho ještě docela dost.
Profilova fotka
Ahoj Dashi: ten týden se teď určitě potáhne moc pomalu..To si myslím, ale pak budeš moc šťastná- já myslím, že ten týden před svatbou je nejdelší...No včera jsme právě s přítelem řešili že už jen 4 týdny, to je hrůza..A já musím teď shánět novou kadeřnici.A malovat jsem se rozhodla sama. :-)
Ja vim, zacinam z toho mit docela obavy. Tento tyden se navic zacne sjizdet pribuzenstvo, takze ocekavam jeste pruvodcovske sluzby, ale snad me to tentokrat mine. Budu delat jeste konecne zasedaci poradky, musim vsechny obvolat, aby na me nekdo nahodou nezapomel. Treba fotak a video clovek, to bych asi nerozdychala... :-( Porad jeste nevim, jestli mam delat jmenovky sama, nebo to nechat na cateringovce, ale moc se mi do tech 90 jmenovek nechce. Ach jo, doufam, ze si to alespon uzijeme. Co vy, kolik vam toho jeste zbyva zaridit?
dáši, přítel ještě nemá vůbec nic. nemám zamluvenou kytku, ještě je tady pár drobností :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
No nám zbývá čekat na objednaný oblek- musím si koupit líčení a doma něco zkusit, pak sehnat kadeřnici, která mi udělá vlasy- objednat kytky jdem ve středu v úterý jedu do salonu je toho moc a děsím se toho..
leni ano to je správné slovo děsím se toho :-x
Ja taky budu muset zamluvit nejake kytky pro maminky. Ja ji asi uz mit nebudu, jednu krasnou uz mam. Ale mozna si jeste jednu poridim.
Profilova fotka
dobre rano holky..
Profilova fotka
Jo myslela jsem, že mám skoro vše, ale díky nečekaným zvratům budem pěkně kmitat - ale určitě to dobře dopadne - musí!!
Ahoj andy :-)
Profilova fotka
Holky, ale s tím líčením si nevím rady, nevím, abych to nějak sama nepokazila, nevím jakej make up koupit, barvy jakš takš jo, ale bude to psycho záhul..Jenže stalo se, já 1400 za líčení dávat nechci a vlasy z jistých důvod jsem taky musela zrušit.Ale naštěstí už mám další typ na kadeřnici.Jsem nervní jak sáňky v létě.
Profilova fotka
kal, hezka fotecka.. :-) jak se dari po zdravotni strance? Jo a ja si nakonec kytky objednala v tom malem kvetinarstvi na Krenove... pi. majitelka je strasne fajn. Mozna by stalo za to jim poslat mailik s tou tvou predstavou a zeptat se kolik by to vyslo u nich...
Profilova fotka
Ahoj Andy :-)
andy děkuji za pochvalu.. A na kolik tě tam vyjde kytička?Teda pokud to není tajný :-o
Profilova fotka
leniik, 1400 za liceni je opravdu hodne.. Kdyz zustanes u sveho nejakeho jemnejsiho liceni, tak urcite nic nezkasis, neboj. ;-) Jo a vcera jsem si koupila tu rasenku od loreal a stala me nakonec 290... :-D Je vazne moc fajn.
Profilova fotka
andy29: Je voděodolná?
Profilova fotka
kal, neni to tajny, ale ja tam toho budu mit vic... svoji kytku, zenichovi do klopy, vsechny myrty - pro svedky trosku lepsi, 3x kyticky pro druzicky a 3x druh pro maminky, kyticku na auto a male kytky na stoly,.. to je snad vsechno... kazdopadne se s tim vsim pocita do 4.ooo Kc.. Nevim, jestli je to malo nebo moc ale neprijde mi to tak hrozne za to vsechno co jsem si navymyslela... ;-)
Andy myslím, že je to super cena-fakt. Já potřebuji kytku pro mě, 2xpro maminku, ženichovi do klopy a myrty. Máš na ně email?
Profilova fotka
Andy mi to připadá jako dobrá cena za všechny ty kytičky..
Profilova fotka
lennik, mam pocit, ze neni vodeodolna :-( Ale ja ji mam na normalni noseni, takze mi to vubec nevadi a je fakt,ze jsem ji vcera mela cely den a nikde se ani trosinku nerozmazla, neobtiskla nic... navic mam i hodne citlivy oci a taky vse v pohode.. takze ja jsem spokojena... :-) A napsala jsem ti to jen proto,ze mam pocit,ze jste se o tom bavili v jine diskuzi..
Profilova fotka
kal, poslu ti ho do IP. jen co ho najdu... ;-)
Profilova fotka
jasně děkuju. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?