Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
1
68
69
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
bred to je fajn, že sem občas někdo zavítá. škoda, že se nás tu neukazuje více.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahojte, hezké 3. výročí všem :-)
Profilova fotka
tak holky, také přeji hezké třetí výročí:-)) :-D Ať se tady ještě minimálně padesát let scházíme:-))Hlavně na výročí :-)
Profilova fotka
ahoj holky,taky přeju Všem krásné výročí :-) včera jsem dostala 3žluté růže a mám slíbený výlet,tak jsem zvědavá kam to bude :-) :-) a pochlubím se novinkou,Ondrášek dostane sourozence :-N tak se mějte všechny krásně a na výročí zase ahoj,ale mohly bysme i dřív,co říkáte??? ať nám to Všem stále klape :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste oslavili výročí? Já jsem dostala kytičku a nealko bohemku (prý když pít nemůžu, když kojím :-D ) a zašli jsme si tady u nás na večeři i s dětičkama ;-) Bredmax - gratuluji :-)
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Po stu letech taky zdravim :), pac na vyroci bych urcite zapomnela :). My jsme ted meli vyroci 9 let, co jsme spolu, to to leti :)
ahoj, přišla jsem vám popřát krásný nový rok a ať ho máte takový jaký si vy přejete x-)
Ahojky vsem, take preji vsem vsechno nejlepsi do noveho roku 2010!!! Letos me ceka uz pate vyroci (vdavala jsem se v zari, ale recepci jsme meli az v dubnu 2006). Jinak mala roste, jsou ji uz 3 roky. Strasne to vsechno leti....Mejte se moc a moc krasne....
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
ahojky Všem,tak jak Vám klape manželství?? :-N u nás vše v pořádku,přírůstek je Adrianka,naše malý zlato a Ondrášek je naše větší zlato :-) další přírůstky už fakt neplánujem:)) a jako každý výročí podniknem nějaký "svatební" výlet a letos je to dinopark Plzeň,tak jsem na to zvědavá :-D tak za rok určitě zase ahoj a možná i dříve :-) doufám,že jste všechny spokojené ;-)
Profilova fotka
Všem hezké výročí :-) Manžel na mě letos zas zapomněl :-| A to to má zjednodušené, že má i narozeniny, tak by se mu to mělo dobře pamatovat :-| No nic, příští rok si koupím aspoň tu kytku sama :-p Jinak se máme fajn, máme dvě dětičky, stavíme baráček, tak je co dělat :-) Mějte se krásně a pěkně to oslavte x-)
Diskuse pokračuje po 12 měsících
A letos to trefim, vsem vsechno nejlepsi k vyroci! My jdeme do cukrarny, Helenka o tom mluvi uz tejden :)
Článek se načítá
1
68
69

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?