Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Stále mám obavy, ať na něco nezapomenu. Snad mám zařízené vše. Chjo tolik příprav a pak se vše odehraje tak rychle :-(
Clea tak z toho já mám taky strach, ale snad všechno vyjde dobře. Máš pravdu ten den uteče tak rychle :-|
No i když co se bojíme že? To nejnutnější máme - ženicha :-D
To ostatní když bude chybět, to se nějak udělá :-D
clea přesně :-)
Profilova fotka
clea, já mám pro dobrý pocit sepsaný seznam všeho, co musím ještě zařídit, vyzvednout, předat, nezapomenout a budu odškrtávat - ten seznam mě uklidňuje, že na nic nezapomenu :-) doporučuju :-) a mobil nechám doma a zapnu ho až po svatbě.. kabelku mít nebudu, kapesníčky si dám ke svědkyni, pití k mamce, hodně osobní věci k ženichovi a je to :-)
gill: jenže když to nenapíšu ani na ten seznam, tak to stejně nezjistím :-) Ale budu se snažit něco zplodit :)
Profilova fotka
Gil přesně! :-)
Profilova fotka
clea, neboj, na seznam určitě napíšeš všechno, prostě jak tě něco napadne, hned napsat a vědět, že teď už je to napsáno, tak to můžeš pustit z hlavy.. mám napsáno: ve středu - vyzvednout koláče.... ve čtvrtek - vyzvednout šaty.... v pátek - odvést vše do restaurace, vyzvednout kytici, nakoupit ovoce... apod.. a tímhle haromonogramem se budu řídit a myslím, že nebudu nervozní, že jsem na něco zapomněla - snad tedy !!!
Holky, take radim dat mobil nekomu, kdo neni primym ucastnikem obradu, treba mamince. Ja jsem v den slavnosti dala mobil manzelovi do jeho "kapsy" u kiltu. Ale kupodivu nikdo nic tak urgentniho nepotreboval, takze jsem ho potom stejne vypnula. Mam uz take nahledy foticek, poslu vam je do interni posty. Jsou to zatim jen nahledy.
je dáši moc se těším :-)
Profilova fotka
musíme to holky přece nějak v klidu zvládnout...my jedem teprve v pátek pro šaty a to do jinéh města, tak budeme mít půl dne zabité a kde je ještě ten zbytek věcí které musíme v pátek zvládnout, nevím, nevím jak to zvládnem, budu muset zaúkolovat víc lidí :-)
Článek se načítá
Je dobre, kdyz se ve vasich rodinach najde nekdo, kdo muze pomoci. Je dobre zaukolovat i manzela, ten muj treba vazal krasne masle, tisknul programy a vytvarel seznamy v excelu a zasedaci poradky. Hodne jsme se u toho vyradili. Bylo to super, hodne to napovi i o vztahu. Jen musim dodat, ze stejne ta koordinace vseho by mela byt na vas. Jinak nastane anarchie. Doporucuji zaukolovat jen spolehlive lidi.... :-|
Profilova fotka
jo dashi závidím ti že už to máš za sebou a jsi v klidu... a co svatební cesta? jedete někam?
Profilova fotka
No Dashi to je nádheRA- MOC VÁM TO SLUŠELO, CHVÁLÍM ORIGINÁLNÍHO MANŽELA prostě dle mého názoru je na fotkách vidět, jak jste byli šťastní ten den a jak jste si to užili! x-) Moc se mi líbí tvoje šatičky a prostě ty celá jste moc pěkný pár.A to prostředí- to je pastva pro oči. ;-)
Holky dekuji moc. Jste zlate, take to budete mit nadherne a vsechno to do sebe bezvadne zapadne. Popsi, na svatebni ceste uz jsme byli, nebot jsem se vdavala 9.9.2005, ted jsme byli v Praze a meli "jen" svatebni recepci. Na svatebni ceste uz jsme byli nekolikrat, bydlime totiz v Malajsii a podnikame ruzne vylety po okolnich nadhernych mistech - treba Bali, Phuketu, Koh Samui, Sabahu. Leni, diky moc za vsechny pripominky. Jste moc hodne. Tech fotek je vazne docela hodne...no, alespon budeme mit vzpominku.
dáši jedním slovem NÁDHERA :-)
Kal, dekuji moc, mela jsem stesti na pocasi, bylo to uzasne. Rekla bych ze to byl super den a ze i v lete by to nebylo lepsi, nebot by nam bylo pekne vedro. Takto mi bylo vedro stejne, ono v tech satech a v tech kiltech to chce trochu studenejsi pocasi. Byla docela legrace, jak si nas nadsene turiste fotografovali, dudak byl moc fajn a vsichni byli super. Ale holky, vy budete mit take krasnou svatbu. Jste vsechny moc sikovne.
Profilova fotka
No právě, ani bych skoro nevěřila že to bylo tu v Čechách, bylo to tak netradiční a o to víc zajímavé a nádherné.No jsou to krásné fotky, ale ze všeho nejvíc nejdůležitější je to, že jste to prožili a byli jste a budete hooooooodně let šťastní! :-) Ale manžela máš fakt fešáka. ;-)
Leni, dekuji moc za slova chvaly. Jsem moc rada, ze jsme to nakonec zvladli, byly to sice nervy, ale stoji to za to. Hlavne je to na cely zivot. Muj manzel je jednicka, jsem rada, ze jsme se nasli. :-) Uz se moc tesim na vase fotecky.
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu nekdo?
ahoj andy jáááá :-)
Profilova fotka
ahoj kal.. :-) Tak jsem dnes mela zkousku ucesu a liceni.. ;-)
a jak to dopadlo?
Profilova fotka
na chvilku hodim do alba. tak mrkni a rekni co si myslis... ju?
Profilova fotka
jejda co to mas v albu za krasny miminko?
Profilova fotka
to liceni uz za sebou par hodin melo.. to je pravda.. ;-) Co na to rikas?
andy to je můj synoveček narodil se v sobotu účes hezký, ta rtěnka byla asi před tím výraznější, ne?
Profilova fotka
presne tak.. ;-) Tak to gratuluji k synoveckovi.. teticko :-D
andy pak je to super. Sama vím, že líčení na fotce nevynikne tak jak když je to live

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?