Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Ahojda holky, jako cerstvá dubnová manzelinka Vám přeji vše nej nej nej k Vašemu výročí a některým i k báječnému přírůstku do rodiny :) My to snad také krásně oslavíme za rok :) Byl to fofr a poběží to ještě rychleji ;-) :-N mějte se jako v bavlnce..... pa snají
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska to je rok, je to mazec jak to uteklo, dali jsme si s manželem nejkrásnější dárek co jsme mohli... 20.04.07 se nám narodila holčička Natálka všem co jste se dnes vdávaly nebo vdáváte přejeme hodně lásky v manželství
luciass gratuluji k výročí. Dali jste si ten nejkrásnější dárek, moc vám gratuluji k narození Natálky x-)
Holky, to je báječné, že se tu stále scházíte! 8-) Gratuluji vám k rvnímu výročí!! A k potomkům, to je jasnačka:-) Uvidíme, co život přinese nám;-)
Profilova fotka
Kal, děkuji :-) Jinak taky gratuluji k narozeným mimískům a těhulkám :-) Já jsem manželovi dala šampí, tak měl radost, že si ho pak spolu někdy vypijeme, ale až bude Honzík větší... Já jsem dostala krásnou kytičku :-) Manžel kromě toho v ten den slaví i narozky - byla jsem manželka k narozeninám :-D 8-) :-D
holky tak kde jste?? občas můžete napsat co je u vás nového :-) U nás pořád při starém. Dnes je pěkné horko. Těším se na ten déšť co slibují. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jej vubec jsem nevedela, ze se tu jeste povida... :-D My jsme si v dubnu taky nadelili dubnatko :-) 5.4. se nam narodila Sandruska :-) Uz prvni hodinu sveho zivota prorvala a ted mi taky moc volneho casu (a hlavne ticha) nedoprava, ale je to slunicko :-D Doufam,ze jste si vsichni uzili krasna prvni vyroci svatby a nejen to - ze ten rok stal za to ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme si teď užili svatební cestu ve třech :-) Loni jsme na svatební cestě nebyli, protože já už byla těhule :-) , tak jsme si užili dovču letos ve třech a v podstatě to byla svatební cesta. Strávili jsme příjemných 12 dní na Rhodosu a bylo to super. Prcek to snášel dobře, lety zvládl na 1* :-) a tam bylo taky vše bez problémů. Akorát návrat byl horší. Praní, žehlení, úklid a hlavně si náš mazánek zvykl na to, že se mu nesutále já nebo manžel věnujeme a teď je tak trochu závislák :-) Takže je to s ním docela krušný a skoro nic s ním neudělám...
andy moc gratuluji k Sandrušce, ani nevím jestli jsem ti na koniku napsala, tak radši pro jistotu. zany tak to je super, že jste si už troufli na takvou dalekou cestu. Jen fajn, že jste si to užili. Holky mějte se krásně pá a zase někdy napište :-)
Tak holky, kde všechny jste??? co je u vás nového?Tak pište!!!
Holky tak jak se vede,skoro po roce a půl?
Profilova fotka
Ahoj holky, Kal, vede se dobře :-) Nakoukla jsem po dlouhé době a koukám, že se tu nic neděje :-( Prcek je šikula, leze, chodí okolo stolu, zkrátka u něj musí být jeden policajt :-) Naučil se dělat PACI PACI, ukazuje jak je velikej (hlavně v noci, když má spát ]-( ) a teď na všechno říká NENE :-) A jak se daří tobě? A co vy ostatní???
Článek se načítá
Ahoj holky, strasne to uteklo. Jee, vy mate take prirustky do rodiny. Ja uz sem na Beremese prestala chodit, az teprve ted vidim, ze je tu jeste porad zivo. Vlastne me na to privedla Kalerat, nebot gratulovala Ivet k rocnim narozeninam Kristynky. No a tak jsem si rekla, ze se podivam, jak se vam vsem dari. No nam se take narodil kulisek - holcicka, Annabella Sophia, mam album na modrem konikovi, pod stejnym jmenem jako tady - Dasha, mala se narodila 23.12.2006 v Podoli Praha. V kvetnu jsme se opet vypravili do Kuala Lumpur, Malajsie, kde momentalne bydlime. Za dva mesice uz bude male rok, to je hruza, jak moc to leti. Mejte se moc a moc krasne a zase se ozvete. :-D
ahoj Dashi, je fajn, že jsi sem zavítala :-) Já už jsem ti k dcerušce blahopřála. Je neuvěřitelné jak rychle to utíká. Holky a co u vás nového? Dejte o sobě vědět. Pá
Ahojte, tak koukám, že se zde nikdo neobjevil. škoda :-( Chci vám popřát šťastný vstup do nového roku 2008, hlavně hodně zdraví a štěstí. A dejte si předsevzetí, že se tady občas ukážete a napíšete pár řádků. Děkuji
Profilova fotka
Ahoj holky :-) koukám, že už tu dlouho nikdo nebyl :-( Kalerat jsem už k miminku gratulovala na Koníkovi x-) A co vy ostatní??? =-) :-N My jsme v lednu oslavili rok, prcek už běhá jako drak a teď se začal škrábat na sedačku, takže už ho vůbec nemůžu nechat samotnýho :-| Prostě je to šídlo, ale můj miláček :-)
Ahoj holky: tak jsem sem zavitala po dlouhe dobe. Kalerat: dekuji moc za gratulace. Zany: no to je super, moje mala se narodila jen o mesic drive, ale jelikoz jsem se znala s holkami z listopadu 2006, tak na konikovi chodime tam. Takze ty jsi lednova. Musim se podivat do albicka. My jsme na tom podobne, Anicka se zacala skrabat uplne vsude, chvili neposedi, no je to proste pekny certicek. Mejte se moc a moc hezky. ;-)
ahojte holky, tak je tady náš měsíc. Tak všem přeji krásné druhé výročí x-)
Taky všem přeju krásné výročí :-) My ho oslavíme tím nejhezčím dárečkem, na konci dubna by se nám měla narodit holčička Veronika x-) x-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem jdu taky zavítat :-) no je to tu , už to budou 2roky, to to letí :-) ani nevím jestli jsem tady hlásila, my máme už taky prďolku Ondřeje 13.10.07, mám album na koníkovi ;-) clarca blahopřeju k přírustku. a jinak holky??? u nás stále dobrý,plno změn,ale skoro všechny k dobrému, už se těším jaký výlet na výročí vymyslí manžel, se střídáme, loni jsem vymyslela já zoo Praha a letos je to na něm :-D tak zase za rok ahoj, ba ne,Kal budu se snažit chodit častěji :-D
Clarco moc gratuluji k Veronice. Bredmax a tobě k Ondráškovi. Nám se má Kubík narodit na přelomu června/července. Holky jsem moc ráda, že jste se tu ukázaly.
Profilova fotka
Ahoj holky, no jo, výročí se blíží x-) Ani nevím jak ho oslavíme x-) Asi udáme prcka a mohli bychom někam na véču :-) Clarco, gartuluji k Verunce! x-) Bredmax, tobě k Ondráškovi taky x-)
Profilova fotka
děkuji,taky blahopřejem,jak k narozeným,tak i těm ještě v bříšku :-) :-N tak po 22.4. písnu jak jsme to oslavili,třeba manža fakt překvapí tím výletem :-D :-p
Ahojte přeloňské dubňačky - blahopřeji všem ke druhému výročí, k miminkám narozenými očekávaným a přeji krásný výroční měsíc a nějaké milé překvapení na ten váš den D. Papapa
Profilova fotka
Všem a některým i opožděně gratuluji k 2. výročí.To nám to utíká.. x-) x-) Těm co čekají mimi přeji hodně zdraví ať vše dopadne jak má.Těm co se snaží hodně úspěchů ;-) x-) A mamčám ať jsou děťátka stále zdravé a veselé a dělají jim jen radost.My oslavíme výročí tak, jako bychom měli po svatbě- vracíme se na místo činu jedeme do Adršpachu, jen trochu jinam, loni to nevyšlo, tak teď po 2 letech. :-) Těším se moc.
Diskuse pokračuje po 7 měsících
ahojte holky, tak co u vás nového? Nám se narodil 26.6.2008 syn Kubík. Teď už má 5 měsíců. Tak holky pište, budu se těšit. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám se 9.12. v 6,10 narodila Eliška - 3,58 kg a 49 cm x-) x-) x-) Povedl se nám páreček, takže jsme rádi x-) Zatím se doma rozbíháme, tak jsem zvědavá na další průběh ;-)
zany obrovská gratulace x-) k narození Elišky. Vidíš já ani nevěděla, že jsi byla těhotná ;-) Hodně zdravíčka.
Krásný Nový rok 2009 :-) :-)
Profilova fotka
Tak jsem zase zavítala,po hodně dlouhé době =-) Všem hezký nový rok a ať se každému splní to,co si přeje :-) tak o výročí zase písnu :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?