Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Zdravím
No ahojky Šárko co s tebou bylo, že ses tak dlouho neozvala?? Jsem si říkala kde jsi, jestli tě nepohltily ty svatební přípravy!
Profilova fotka
Ahojky Šáry, Miru, jj, já už dom nejdu, já jsem se vyparádila už ráno :-D OK, tak dej pak vědět, holt tu kdyžtak zůstanu o něco dýl no. Se taky prd stane. :-x
nene spíše mě pohltila práce :))) ale příští týden mám dovču juchůů
Jéé ty se máš teda!! Musím si jí taky vypsat do konce měsíce kdy ji chci mít!! Aby mi pak někdo nezbral moje dny co ji chci viď Mílo jak je tady u nás možný!! Tak ju já ti napíšu SMS jak to budu stíhat, když tak mi drž v buse místo ju?? Akorát mi volal Jarouš, že po práci jede s Fandou do Teplic on jede reklamovat kočár a Jarouš se staví v Olympii pro ten držák na televizi, tak že by se to konečně udělalo paráda!! Tak já možná dorazím sama autem!! Prostě uvidíme jak se to vyvine a jak bude Jarouš stíhat!
Profilova fotka
Miru, já už si byla pro dovolenku a už to mám vypsané, ikdyž já mám dovču nahlášenou už asi cca půl roku dopředu a vůbec mě to nezajímá, prostě o vánoce tu nejsem a basta! A ať se třeba Eva staví na hlavu. :-D Jé, do olympie asi pojedeme zítra nebo o víkend ještě nevím, chci tam sčíhnout tu nově otevřenou pasáž, tak jsem na to zvědavá. A taky jsem vlastně včera vyhrála poukázku, tak jsem zvědavá kde se dá vůbec všude použít. 8-)
No Mílo tak to okoukni a dej mi vědět!! Taky bych jela s nima, ale musím na muzikál přeci né?? No já si to vypíšu! Jdu se podívat k Huťkovi jestli má ve stolu dovolenky, abych nemusela nahoru!! Já si vezmu ty pondělky před Vánoci a Silvestrem a pak asi i druhýho, ale to už máš novou dovču právě no!!
Tak si ji převeď:-)
Profilova fotka
Ahojky Pepo, my si můžeme právě převést jen 5 dní a Mirka má právě víc a potřebuje se dostat na ten limit :-x
NO asi tak nějak a opravdu propsat ji a být v práci to teda opravdu ne jako!! Už to mám budu mít dovču 28. listopadu a pak před těma Vánocema a pak se uvidí. Chtěla jsem zítra, ale musím líčit opět!!
Profilova fotka
No já zítra budu mít jen půl dne a pak na vánoce a zbyde mi 1 celý den, hi hi.... to je vejvar 8-)
Ale tak prachy taky dobrý:-)
Článek se načítá
No Mílo ty jsi to teda rozjehřila prosím tě!! No mě teda zbyde 5 dní no, ale je fakt, že je pořád převádím a nic z toho, tak si prostě vezmu dovču kdy budu chtít a hotovo!! Já ji vlastně převádím pořád, takhle ji nevyberu nikdy!! Kašlu na to, prostě budu doma a hotovo!!
Profilova fotka
Miru, no konečně rozumná řeč :-p .... hele já bych občas ještě nějakou dovču potřebovala, ještě schází :-D
Profilova fotka
Cus jak se mate,jak se vede??
Čusík!! No právě pořád převádím a nic z toho už jsem si to propsala ať se tady třeba staví na hlavu! Převedu 4 dny!! Pořád šetřím a nevím na co!! Paninko na účtárně dneska nafachaj nebo co?? Se tam nemůžu dovolat čoveče!! To je bordel!!
Profilova fotka
No tak segra 5 nebo 4 to neni velky rozdil
Profilova fotka
Miru, na účtárně se dneska školej... ale už jsou zpátky, takže by tam měl někdo býti. Ahojky Péťo, no coby, najdeš to v OBI :-D
a kolik máte tejdnů?4?
Profilova fotka
My pojedeme asi dneska do tech Teplic co to ma byt zua onchod ???ja vim,ze naky ale nevim s ciiim to jsem preslechla rikali to i v radiu
No jo, ale my můžeme převézt jenom 5 dní a když mi jich pak zbývá 10 dní na konci roku tak nevím kdy to mám vybrat, když jsem věčně v jednačce víš! Ale už to mám napsané! Já jsem paní Kalové napsala meila, abych se toho spisu už zbavila!!
Profilova fotka
Chudinko moje :-.
Profilova fotka
Jůů, Péťo do té Olympie jo, my tam jedeme zítra. A co vím, tak tam má být deichman, new yorker a dál nevím... se jukni na stránky olympia-tp.cz nebo tak nějak....
Profilova fotka
Jo tohle jo,,???tak to je to samy jako tady,aha tkze to nebude nic novyho,tak to nevim jestli tam pojedeme top muzu jet sem dolu,to je to samy
Profilova fotka
http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novin... a nejen to, je tam toho o trochu víc ;-)
Ségra tak pozdravuj Jarouše jede taky dneska to Teplic do Datartu!! Si piš největší chudinka!! No ségra právě si tak, to samý je v Ústí!! No uvidíme Brankáři to tam prozkoumaj a daj vědět!! Už jedete kupovat dárky??
Profilova fotka
No jasny,akorat nevim jaky,ja premyslim,ze mamce koupim asi nakej zupan,me se hrozne libi jak jsou hunaty,co myslis?? neco koupit musime,ja zatim kupuju jen Viktorce,ikdyz jako na ni mi zalezi hlavne,ze jo,aby mela hezky Vanoce,ale zase to nebudeme prehanet,hlavne at je atmoska
NO to jo, já vůbec nevím ségra! Budeme muset už taky vyrazit na nákup a něco nakoupit, za chvilku je to tady!! No já nevím myslíš, že by ho mamka nosila?? Já nevím no!! Já taky vůbec nevím co pro mamku!! Mílo a co třeba tady to zase bude trvat než to najed!! Jaký krámečky!!
Profilova fotka
My našim asi koupíme meteostanici nebo spíše vnitřní a venkovní teploměr, neb mě nic jiného nenapadá :-N
vůbec nestrašte s Vánocema to je děsný období.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?