Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem nakoukla po dlouhe dobe cekala jsem,ze tu chudinka Pepik bude sam a neni,tak to je dobre,tak co je noveho???? x-)
Profilova fotka
Pepo, no tak ženatý panáček no :-p
HELE A NEVÍTE KDYŽ NECHCEME TO MÍT V KLASICKÉ HODINY JAK SE TO ZAŘIZUJE? MUSÍM TAM OSOBNĚ??
Jééé ahoj holky a děkuji Milušce, která mě sem nasměrovala. A prosím, vůbec nevím, kde je U Lišky :-| Že mi poradíte? Jinak termín máme zatím vymyšlený 8.8. (nikoliv kvůli hezkému datu - to je už perlička :-) , ale protože je akorát uprostřed é nařízené dovolené :-D )paaaa
Jooo tak už jsem si jí našla :-D a spokojené jste byly, vy které jste tam měly obřad? Případně i hostinu? A co finanční stránka?
Profilova fotka
Šári, určo to bude za poplatek ;-) Zobinko, myslíš v té Hoštce? My měli cca 35 lidí plus mínus a hostina plus ubytování pro 10 lidí nás vyšlo na 30 tis. x-)
Profilova fotka
A možná, že se stačí dohodnout po telefonu, já to tam taky řešila, ikdyž pro Hoštěcký to asi nebyl problém, když starostka i matrikářka jsou místní :-D
holky mám super zprávu nakonec budu asi mít církevní svatbu juchuu ale ne u katolíku ale u husitů, a oddávat mě pokud vše klapne bude moje kamarádka..není to bomba :))
Profilova fotka
Šáry, jééé to je super a kde bude nakonec ten obřad?
bude to v husitském kostele tedy asi to není uplně kostel...- v alšovce...musím to tam jít omrkout :)) ale můžu si vybrat jakékoliv místo ona mě oddá kdekoliv :)
Profilova fotka
Jako tady v Alšovce? Nějak přemýšlím kde je tam kostel? =-) :-. asi to tam budu muset omrknout já jen vím, že je tam klokánek a mateřská školka :-D Tak to je super, jsem ráda, že se ti to povedlo takhle zařídit. Takže ta loď padá? :-.
holky, musím si vám postěžovat.. jako píšu kamarádce jak jsem nadšená že budu mít svatbu v kostele a ona no je to super ale zase další změny, snad budou poslední..už mě to fakt naštvalo (to je ta co se urazila že mi nejde za svědka) to je furt něco..píšu ji jak jedem na hory a ona hned že je zvědavá jak zlvádnu být 2 dny na lyžích když na bruslích dám jen hodinu (to ona ještě vživotě nelyžovala) a furt něco.. koupíme si novou TV a ona hned no hlavně aby jste měli na svatbu, pak dostanu od ježíška kolo a na to mi napíše že je to super, ale že bych se měla naučit spíše řídit auto a jako kam ho dám. přijde vám to normální..ted jsem nevydržela a řekla jsem ji at si reje do někoho jiného že už mě to nebaví a ona že je jen realistka..no nevím... ]-( jinak to má být alšova 7, tak mi to omrkni hihi :)) no jako lod ještě padat nemusí to záleží jaké bude počasí a zda vyjde ariel, můžu mít církevní na lodi :) spíše závisí taky na počtu osob na svatbě..
Článek se načítá
Profilova fotka
Šáry, spíš asi jen závidí, hele dyť řidičák si můžeš udělat a kolo mít taky... jám mám taky oboje a v létě když to jde tak drandíme na kole. Hele je to tvoje svatba tak prď na ní, vím, že jsi měla radost tak jsi jí to chtěla říci, ale jestli zareagovala takhle, tak bych se asi taky naštvala. :-S POkud je přítel s tebou, tak není co řešit ;-)
jj já řidičák má ale prostě neřídím no a co mám svého šoféra a až to budu chtít změnit měním, spíše mi vadí ten přístup tak jsem ji řekla ať prudí někoho jiného a ona že prý je realiskta.. asi jsem přišla o kamarádku :-S což mě mrzí ale takovou co je jen zlá mít nechci
Profilova fotka
Ty jo tady nikdo nikde??? :-o
Profilova fotka
teda tady je mrtvo ... kam jste se všechny poděly =-)
Péťo jsme na koňovi :-D zadej si snažilky litoměřice a okolí ;-)
Ahojky, tak jsem si pročítala Vaše diskuze ale i tak jsem radši napíšu. Chtěla jsem se zeptat, zda by mi nemohl někdo poradit co se týče programu na svatební hostině. Nemám vůbec žádné představy a byla bych ráda kdyby mi někdo poradil . Svatbu máme 19.9.2009 a svatební hostinu budeme nejspíš mít na Kolibě. ;-)
Profilova fotka
ahojky cipísku, no ono asi i záleží, zda chcete dodržet nějaké tradice a také co máte rádi za zábavu, ale většinou v tom dobře pomůže kapale či dj, pokud někoho budete mít ;-)
Ahoj, chtěla bych poprosit o radu: - kde v Lito si nechat udělat dort, nějaké typy? - to samé kytky díky za info.
Profilova fotka
Ahoj holky, jak to vypadá v salonech v litoměřicích? Chystám se tam, teda vlastně ani ještě nevím, jaké a kde tam jsou... Mám větší velikost - 44/46 - tak jsem zvědavá. Poraďte prosím, kam zajít a jaké jsou ceny. Děkuji :-)
Profilova fotka
Daso, myslím, že i takové šaty se tu najdou, ale moc výběr asi nebude. Určitě zkus salon Nicol, vím, že tam měli šaty i ve větších velikost a pak popř. i brilannt nad DM drogerií, ten je ale trošku dražší, každopádně to chce je oběhnout, výhodou docela je, že jsou všechny tak nějak pohromadě a nemusíš lítat z jednoho konce města na druhý. Držím palečky, aby jsi své vysněné šaty našla ;-)
Haink v Libochovicich kvetinařtvi Anette Simona Brčkova ( jestli jsi nikdy byla na svatebni show na zamku tak je to ta pani co to pořada ) užasny napada super ceny :-) kontakt u me v albu
Profilova fotka
Haik, určo v cukráně naproti galerii nebo přímo v pekárnách, taky dělají výborné dorty a v obou jsou schopny udělat i podle obrázku. Květiny doporučuju buť tu Anette nebo květinářství u Marka vedle galerie, popř. květinářství u Svobody v okružní ulici, či květinářství u družby ;-)
Ahojky... můžu poprosit o pomoc??? Hlasujte prosím pro moji kamarádku: http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?u... Klidně adresu pošlete mailem dál... každý hlas se hodí. Moc děkuji a omlouvám se pokud někoho otavujeme
Profilova fotka
Ahoj holky, Dášo, dají se najít šatky a i v Ltm si můžeš vybírat, dokonce jsem chodila po salonech s kamarádkou, která má opačný problém a sice, co nejmenší a já si mohla spíš vybírat než ona Já mám vybráno v briliantu nad DM, byla jsem si je objednat v lednu, jsou z nové kolekce a půjčovné 5100,- Kč, ale mají tam určo i dražší, celkově se to pohybuje +/- okolo 6000, Mílo já byla v Nicol nakonec asi spokojená nejméně, ale i tam mi asi dvoje či troje padly, pak jsem zkoušela ve stefani taky dobrý, tam byl výběr asi největší, cca dvoje mi padli v brilliantu, do těch jedněch jsem se zamilovala, jo a koukala jsem, že v sissi mají výprodej, možná by to stálo za to, tam se mi líbili ty šampaň korzetovky s řasenou sukní, jak se vám líbily nejvíc a kytičky budeme mít z Anette, to byla jasná volba, jen toho Káťa Drobná má asi fakt hodně, tak se musím připomínat
Profilova fotka
Miru, tak ono je fakt, že já tam taky byla před 2 lety, takže se to tam mohlo změnit ;-) , každopádně to chce oběhnout, určo se najít dá
ahoj holky..jste tu..mám pár novinek :)
Profilova fotka
Ahojky, zkusím to tu nenápadně obnovit..... ráda bych se k Vám přidala.... samo jestli smím..... ? :-D
ahoj holky, mám problém měla jsem domluvenýho fotografa na svatbu, ale dnes to odřekl, a já nemůžu nikoho najít, svatbu mám 27. 6. 09 v Litoměřicích, chtěla jsem Ladu Baladovou, ale už má plno, ani mi nemohla nikoho pořádně poradit, protože ví, že mají taky plno... nenapadá vás někdo?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?