Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Pepo, bububu :-D ježíšek ti dá nahubu :-p
tak zas tak se ho nebojim,ale . nejdriv hekticky v krámech, pak se uz od cca. 15 nedelá a každej se vymlouvá na vánoce. a už to jede
Profilova fotka
mno a pak... už jsou vánoce a sedíš u pohádek a cpeš se cukrovím a kyneš :-D :-D :-D
Profilova fotka
To je kraaaasny obdobi
Profilova fotka
Hele Miru, komu nahlašujete, že tu budete dýl? =-)
No Mílo trošku pozdě, ale na vrátnici, ty to ani neznáš viď???? HIhi to já věčně!! Zamykám přeci soud né?? To jo to zase budou kila nahoru!! Dobrý cukroví od mamky, já vůbec nevím co kupovat. Jo jo Pepčo Vánoce každý rok ve stejnou dobu a stejně lidi blázní, to je prostě normální!! Tak dětičky, mažu dom z práce se hodit do gala, převléknout, namalovat ksicht a jedeme na muzikál!! Papa :-D
Profilova fotka
Miru, už nic no... jsem to řekla Zdeněčkovi, když tu byl kontrolovat, taky nevěřil, že nenarazil na zamčený dveře :-D
Profilova fotka
Krásné ranko, tak jsme se včera krásně kulturně vzdělali, bylo to fakt super. Měli jsme Lucku Bílou a Martina Poštu a nemělo to chybku, dokonce jsme se mohly vzdělat i v angličtině,neb tam k tomu byly i anglické titulky x-) A strašně rychle to uteklo, jsem vůbec nečekala, že už bude konec, fakt super zážitek. Carmen doporučuju :-D
Krásné raníčko! Jo jo byl to krásný muzikál Lucka s Poštou neměli chybku a Mílo i Chosé zpíval krásně, měli moc hezký rekvizitky a krásně to bylo zazpívané, moc hezký no!! Fakt doporučuji taky jako Míla!! No uteklo to hrozně rychle, protože nás to Mílo bavilo víš a líbilo se nám to, hlavně mi utekla ta druhá půlka! :-D
Profilova fotka
JJ, to je fakt, páč kdyby se nám to nelíbílo, tak nám to přijde dlouhý, takhle mi taky přišla ta druhý půlka nějaká krátká. JJ a Choséé byl fakt kus teda :-D
Jo jo zpívali všichni moc hezky i ta Poulíčková! Bylo to dobrý no a teta Inéz tak byla dobrá no!! Takže když budete mít někdo možnost tak určitě jeďte!!! Mílo co bude za další muzikál nevíš?? Co jsi nám to posílala ty za nabídky? To bylo, ale že můžeš jet soukromě co??
Profilova fotka
Miru, já nevím, co pak Milena s tou její švagrovou vymyslí..... fakt nevím.... Mastím dom... čusík a pěkný víkend
Článek se načítá
Jééé ty se máš, šla bych taky, ale bohužel, musím tu kejsnout do tří hodin, ach jo, ale za to jsem si vzala ještě dovču po "pářce" v prosinci co máme! To je paráda!! :-D
Profilova fotka
Cusiiik holky mate parku jo???my taky myslim pristi tyden nebo tamten ted nevim,se tesim :-D Dneska asi segra jedu do Libo Jara nebude doma,tak vylitnu.
No nic moc Míla si vegetí doma a já makám jako barevná! Venku je hnusná zima, po práci jdu na gyndoš, nakoupit no v jednom kole!! Měli jsme jet zítra na Třébu na zabíječku a právě jsem se dozvěděla, že budu muset do práce, fakt super, to bych nebyla já, abych nešla o službu do práce prostě, já to snad přitahuju nebo, ale nevím čím teda!! Ale za to jsem si koupila grilované kuřátko a udělám si doma salátek zeleninkový!! Tak to mě těší! Jo a ségra dneska ráno jsem nezapla jedny moje rifle tak budu muset nasadit dietku, co mám jíst, abych zhubla rychle jako ty?? Jenom křupinky s mlíkem?? To musí dolu, dneska ty moje oblíbený džíny z Kenvela a prostě nezapla no!! Jedeš do Libo jo?? A kde Jára bude, že nejedeš s ním??
Profilova fotka
Křupinky s mlíkem jo? Ty jo tak to by mi asi nestačilo, ikdyž taky bych potřebovala dát tak 2-3 kilíčka dolů =-) a obávám se, že přes vánoce to půjde dost těžko
Áááá paninka zasedla za pc už doma!! Jo jo Mílo to ségra jedla 3x denně a zhubla hodně, je hubená jako koza!! hihihihi :-D No jo já bych potřebovala těch 6 kg co mám nahoře, abych měla váhu zase svých 68 kg!! Takhle je to děs, všechno mě tlačí! To byly ty nervy na jaře no, jak jsem sežrala třeba dvoje zlaté oplatky na posezení a teď je to znát no!! Musím s tím něco udělat!! Mílo ty jsi dobrá!! Akorát ty Vánoce to bude horší no!! To asi moc neschodíme!
Profilova fotka
Ja jsem sice zrala tohle,ted jsem si je koupila zase a nevim,zda se znich nebobleju jelikoz ja drzet dietu neumim,ja bud nezeru nebo zeru tohle a to neni dobry,me uz je z toho blbe,driv jsem jedla jenom suchary a syr,cely dny pak krupinky,a ted nemuzu stoho ani jedno videt,vsechno si to zhnusim chce to asi stridat,a davat si normalne obed,hubena njsem uz jsem kilo pribrala,a zeru normalne,dokonce jim uz i Viktorky kindr cokolady ty voe to sladky pro malou me znici :-D :-D Jo a delam si cistici caj,po nem se taky hubne :-D akorat trosku krece do briska ale to se da prezit :-D ale vsechno zapnes ne???ja si vzala dneska ryfle co jsem nosila pred 3 roky za moji ery,a parada zapnu je a ani me nic neptlaci jsem cumela,jenze stejne mam 6 kg nahore jak je to mozny,ze je zapnu??,to nechapu
Profilova fotka
Stavim se v Sireovicich ,tak jsem zvedava musim zase ukazat malou jak vyrostla
No se ti změnila postava!! No jako zapnu, ale nemohla bych si v nich ani sednout, hrůza prostě, něco s tím musím udělat, suchary se sýrem taky miluju ale!! Mě to nevadí, že bych to jedla pořád!! Začnu prostě no, musím se do těch ryblí dostat! Já mám taky 6 kg nahoře, vážím 74 kg, děsný prostě! NO já taky nemumím, přesně nic nejíst akorát, ale jo zdravě no! Já ho taky piju, koupila jsem si ho zrovna, čistící čaj a čaj na vlasy, nehty, zuby a tak! A od jaký máš značky? Já mám od toho domácího léčitele Vá'ni, co je hodně v telce!
Profilova fotka
Megafit-je to sraci caj :-D nemel by se pit porat ,ale ja ho piju jelikoz po tom chodim dobre na zachod vis jaky stim mam problemy,ale pak jsou desny krece do bricha no to neni dobry ja uz bych to celej den zrat nemohla,uz mi to stacilo,no ty jses vysoka a ja mam 64 to neni mox veliky rozdil.. to neznam ja chci taky na nehty atd??? mala je vzhuru ja jsme hotova tak pomazeme muzem hned :-D Asi se mi zmenila no,jsem ted vic oblatejsi,driv jsem byla pekny prkynko,ale prsa mam plochy porat to je my ty kila do nic nejdou desny :-D
Profilova fotka
Tak se mejt epaaaaaaaaaaaaaaaaa
Fakt jo? No tak něco vyzvěď a pak budeš informovat! Tak se měj pa pa a pak napiš co je tam nového a co říkali na Tori!! No prostě jsem tlusťoch hele a basta! Musí to dolu! Jaroušek mi koupí k Vánocům váhu nějakou pěknou digi tak se budu kontrolovat, tak snad to půjde dobře, potřebovala bych na spinoš začít, hýbat se no!! To šlo dobře no!! Teď jenom kynu!! Hnussss!! Holky co říkáte, kdybych koupila Jaroušovi k Vánocům nějaký řetěz na krk?? Nějak bych se ho potřebovala nenápadně zeptat no! Třeba z oceli jako má na ruce!! To by mohl mít z toho radost!! Chce novej počítač, ale to ať si koupí sám, já chci něco osobního pro něho!
Profilova fotka
Nazdárek.... byste nevěřili kolik bylo včera v Olympii lidí =-) ani zaparkovat se tam nedalo a frontu v KFC jsme zvdali :-N Jinak docela super... dostala jsem poukázky do Timezonu, přijdeme tam a že mají akci na boty 1+1 zdarma, tak jsme tam vybírali jak blby půl hodiny dvoje boty a pak nám u pokladny řekly, že na dárkový kupony se ta akce nevztahuje a ani na členský karty, tak to jsem docela čuměla... no tak si je vzal jen Vilda a pak jsme vlítly do CaA, mají tam super velikánský a koupila jsem si konečně sukni ke kozačkám, tedy manžílek koupil (mám ale hodného muže :-D), ale musela jsem si vzít o číslo větší, páč v mojí velikosti neměli, ale je mi a super, ještě k tomu něco nahoru a bude to super. JO a pak tam mají patrovýho New Yorkrka, ale tam mě už Vilda nepustil :-D , ba ne... ani jsem tam nešla... měli jsme toho plný kecky, páč v tý mlze se jelo fakt suprácky :-S
Milu, mlha je supr:-) včera mi prospěla když sem valil do Prahy. sem byl z Litaku v provozu na Smiichove za necelou hodku. a mlha dobra. jedes 1620 a cumís do mlhy jestli tma nekdo neni. Jinak my byli vcera v Praglu a mam z Marks and Spencer kalhoty za 1100 troje dohromady. to me prekvapili. je nsako na me nemeli :-(
Profilova fotka
Pepo, mě ta mhla zas tak fajn nepřišhla, hlavně, když pomalu ani nevíš kam jedeš :-( Hele tak to je dobrá cena za ty kaďáky... sako bude příště :-D
to je supr cena. to jo. noo tak sako uzrčitě bude. jedno sice mám, ale další přijde vhod. at to není tak stereotypní.
Čusík, no Mílo tam snad dávali něco zadáčo né, že tam bylo tolik lidí??? Patrový New York jo?? Do toho občas chocím na Václavák úplně dolu tam toho taky docela mají hodně no!! Já jsem doma sama, musím čekat na telefon až půjdu do práce a Jarouš si jel klidně debužírovat na zabíjačku!! Ach jo, tak si jdu pustit písničky a trošku poklidit!
Profilova fotka
To je ale bordel todleto! Píšu vám velké A jako :-D Miru, ani nevím jestli dávali něco zadáčo, jen vím, že tam byl nějaký kulturní program, ale kdo tam v pátek měl být nevím a ani jsem nepátrala ;-) Apak jsme frontu v KFC vzdali... fakt se to nedalo. Miru a co zabijačka, jela jsi nakonec nebo tvrdla v práci? =-)
Profilova fotka
Cusiiiik,co jeee jako???kde jste?? Ja jsem na nervy tak se jdu uklidnit :-D moje dite uz mi leze na palici rostou nam tri spicaky,a me asi odvezou je pekne protivna ty voe me omejou.. segra to vis to mu kup ja bych mu to taky rada koupila,jenze on to nechce,nikdy to pry nenosil,ale ja si myslim,ze kdybych mu to dala tak by to nosil on chce spis hodinky.... V KFC jsem teda nikdy este nebyla,ja tyhle jako je Mekac,a tajto nemam rada,prijdou mi trosku vyzirky.... Ja uz se tesim ven nebyli jsme vubec venku a cumeli na filmy,ja cely den uklizela jak debil proste byt doma se neda,jelikoz je porad nadobi,a kde si co si :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?